Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,440
نام
مسلم
:))
Hataraku Saibou ایدش خوب خوبه اما تا حالا همش میکروب و بیماری بوده, فکر کنم سرطانو گذاشتن برای قسمت آخر.
فکر نکنم سرطان و ایدز و باقی بیماری های لاعلاج رو توی این سری نشون بدن چون محوریت داستان در مورد بدن یه انسان سالم هست (مثل یه بچه) ولی اگه هم بخوان احتمالاً در Hataraku Saibou BLACK نشون بدن چون اون داستان بدن یه انسان سیگاری، الکلی و مبتلا به انواع بیماری های بدخیمه.

Karamatsu

کاربر سایت
Jun 6, 2018
32
فکر نکنم سرطان و ایدز و باقی بیماری های لاعلاج رو توی این سری نشون بدن چون محوریت داستان در مورد بدن یه انسان سالم هست (مثل یه بچه) ولی اگه هم بخوان احتمالاً در Hataraku Saibou BLACK نشون بدن چون اون داستان بدن یه انسان سیگاری، الکلی و مبتلا به انواع بیماری های بدخیمه.

چه جالب نسخه های دیگم داره. Saikin کاراکتر اصلیش باکتریه. :)

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,102
نام
محمد علی
من خودمم تو چنین وضعیتیم، از وقتی سایت ترکید دیگه برج خدا نخوندم:( هم نمیدونم منهوا از کجا گیر میاد، هم این یکی حسش نیست واقعا انگلیسی بخونم:|

وان پیس و وان پانچ من رو انگلیسی میخوندم و هنوزم میخونم، که خو اینا رو راحت میشه گیر اورد:-"

@m.a.t بیا شفاف سازی کن وضعیت ترجمه TOG چجوریاست؟ :( و کسی انگلیسی بخواد بخونه از کدامین سایت میشه گیرش اورد؟
soon™

فکر می کنم به زودی ترجمه فارسی تاور بیاد. احتمالاً حداکثر یک هفته طول بکشه. تقریباً کار ترجمه اش تمومه.

اگر بخوای انگلیسی هم بخونی می تونی از webtoons.com بخونی.

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
@linkorn90

په دارلینگ چرا همچین تموم شد !
یادش ننداز دوباره :D
هیچی نگید تورو خدا~X(.. تازه از پادگان مرکز تربیت کماندو های 03 اومدم میان دوره.. اصلا خودم نیستم.. نه اعصابم نه افکارم نه بدنم، هیچیم سرجاش نیست! اونایی که این پادگان اموزشی رفتن یا شنیدن میدونن چی دارم میگم.....
توجه داشته باشید اونجا مثل darling in the franxx هرنفر رو با کد1 یا 2 و 3 رقمی صدا میکنن و اسم معنی نداره... تازه میفهمم داشتن اسم چه نعمت بزرگیه:-s
در رابطه با darling واقعا خاک بر سر نیشیگوری کنن... کلمه مسؤلیت پذیری و بالانس عقل و احساسی رو که دربارش حرف میزد فرسنگ‌ها جابه جا کرد! اقا ما نخوایم این پلشت احمق انیمه کارگردانی کنه باید چی کار کنیم؟
یعنی 2 روز قبل اعزامم به سربازی قشنگ گند خورد به احوالاتم!...

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام

انیمه Nanatsu no Taizai ارزش دیدن داره؟ از کجا میتونم انیمه هارو دانلود کنم؟ سایت اینم ورد باز نمیشه برام میزنه در دست تعمیره، یک سایت دیگم میشناحتم که اونم بسته شده

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
هیچی نگید تورو خدا~X(.. تازه از پادگان مرکز تربیت کماندو های 03 اومدم میان دوره.. اصلا خودم نیستم.. نه اعصابم نه افکارم نه بدنم، هیچیم سرجاش نیست! اونایی که این پادگان اموزشی رفتن یا شنیدن میدونن چی دارم میگم.....
توجه داشته باشید اونجا مثل darling in the franxx هرنفر رو با کد1 یا 2 و 3 رقمی صدا میکنن و اسم معنی نداره... تازه میفهمم داشتن اسم چه نعمت بزرگیه:-s
در رابطه با darling واقعا خاک بر سر نیشیگوری کنن... کلمه مسؤلیت پذیری و بالانس عقل و احساسی رو که دربارش حرف میزد فرسنگ‌ها جابه جا کرد! اقا ما نخوایم این پلشت احمق انیمه کارگردانی کنه باید چی کار کنیم؟
یعنی 2 روز قبل اعزامم به سربازی قشنگ گند خورد به احوالاتم!...
ولی به نظرم هر کی گورن لاگان رو ستایش،میکنه نمیتونه ایراد بگیره به دارلینگ !

دقیقا همون سناریو کپی پیست شد ! اینجا با دو تا تفاوت که اومد کلی موضوع و ایده از انیمه های دیگه ریخت توش و از طرفی دیگه اخرش گروه اصلی رو قتل عام نکرد و خبری هم از اون عروسی مضحک اخر گورن لاگان نبود که من نمیدونم واقعا نویسنده ، تریگر و ایماایشی چه فکری پیش خودشون کردن که همچین چیزی چپوندن تو انیمه ! به هر حال بازم به نظرم دارلینگ ستون استواری داشت که اتفاقات داستان حول محورش میچرخید ! که گورن اینم نداشت و یه هرج و مرج به تمام معنا رو میشد تو اتفاقات داستان و کارکتراش دید ! نیشیگوری قطعا درس گرفته بود از اتفاقات لاگان ولی هنوزم تحت تاثیر یه بلاهت که میشه تو اون پایان بندیش دید ! اصلا نمیدونم چه اصراری بود که به همون سناریو تکراری برگردن ؟؟؟ من که دارلینگ رو شدیدا ترجیح میدم به لاگان ! خصوصا به خاطر قسمت های ۱۲ تا ۲۲

اخرشم بهترین اثرشون برای من همون کیل لا کیله !
......
حرف تریگر شد اتفاقا دیشب به هر شختی بود kiznaiver رو دیدم ! خیلی گنگ بود ! ولی یه عنصر توش خیلی بولده اونم شبیه سازی قرص دیازپام بود
کارکتر های لجوج بعضا دمدمی مزاج اصلا خوشایند نبود ! حدا از اینکه ریلیشن یکی دو تا از کارکترا خیلی ناگهانی تزریق شد به داستان ! پایان بندیشم سر سری عحولانه بود ! داستان به حز دو قسمت اول که اون همه امید ایجاد میکنه به یه میستری هیجانی ناب یه خط صاف بود هیچ فراز و فرودی نداشت! واقعا کسل کننده بود !
جدا خوش به حال ژاپنیا هر کی یه داستانی بر میداره میبره یا مانگا میشه یا انیمش میکنن !

سلام

انیمه Nanatsu no Taizai ارزش دیدن داره؟ از کجا میتونم انیمه هارو دانلود کنم؟ سایت اینم ورد باز نمیشه برام میزنه در دست تعمیره، یک سایت دیگم میشناحتم که اونم بسته شده

خوبه ! سرگرم کننده است ! ولی از یه جایی به بعد غیر قابل تحمل میشه

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
806
نام
پویا
75274.jpg

Bakemonogatari
چند وقتی بود که از انیمه دور بودم برای همین سری به انیمه های قدیمی زدم:D
سری مونوگاتاری حداقل برای من خیلی گیج کننده است. از ترتیب دیدنش و نسخه های مختلفی که داره بگیر تا نظرات افرادی که دیدنش و هرکدوم یه چیزی میگن:-??
دو شب پیش بالاخره همت کردم و با هدف دراپ کردنش(Shame on me) استارتش رو زدم ولی از همون دقایق ابتدایی شدیدا جذبش شدم:x
باکه مونوگاتاری دقیقا همون چیزی بود که در حال حاظر بهش نیاز و علاقه دارم. یه کار آروم که علاقه ای به سریع پیش بردن داستان نداره و به خوبی برای شخصیت پردازیش وقت میذاره و در کنار اون فضا و تم مرموزی داره که بسیار جذابه و استعاره ها و اشاره های مستقیم و غیر مستقیم متعددی توش وجود داره و از همه مهم تر یه کارگردانی فوق العاده:x
فقط حیف که یه مدته وقتم تنگه و نتونستم سریع برم سراغ قسمت های بعدش... تنها مشکلی هم که باهاش دارم یه کوچولو فن سرویسش فعلا زیاده و دومی هم اینکه چون ژاپنی نیستم متوجه بیشتر نماد هاشون نمیشم:(
تا الان که شدیدا ازش خوشم اومد و امیدوارم تا آخر همین روند رو ادامه بده:x

درحال حاضر هم JOJO Stardust Crusaders رو بعد از 16 قسمت دراپ کردم>:)

zack fair

کاربر سایت
Dec 27, 2007
641
نام
على
75274.jpg

Bakemonogatari
چند وقتی بود که از انیمه دور بودم برای همین سری به انیمه های قدیمی زدم:D
سری مونوگاتاری حداقل برای من خیلی گیج کننده است. از ترتیب دیدنش و نسخه های مختلفی که داره بگیر تا نظرات افرادی که دیدنش و هرکدوم یه چیزی میگن:-??
دو شب پیش بالاخره همت کردم و با هدف دراپ کردنش(Shame on me) استارتش رو زدم ولی از همون دقایق ابتدایی شدیدا جذبش شدم:x
باکه مونوگاتاری دقیقا همون چیزی بود که در حال حاظر بهش نیاز و علاقه دارم. یه کار آروم که علاقه ای به سریع پیش بردن داستان نداره و به خوبی برای شخصیت پردازیش وقت میذاره و در کنار اون فضا و تم مرموزی داره که بسیار جذابه و استعاره ها و اشاره های مستقیم و غیر مستقیم متعددی توش وجود داره و از همه مهم تر یه کارگردانی فوق العاده:x
فقط حیف که یه مدته وقتم تنگه و نتونستم سریع برم سراغ قسمت های بعدش... تنها مشکلی هم که باهاش دارم یه کوچولو فن سرویسش فعلا زیاده و دومی هم اینکه چون ژاپنی نیستم متوجه بیشتر نماد هاشون نمیشم:(
تا الان که شدیدا ازش خوشم اومد و امیدوارم تا آخر همین روند رو ادامه بده:x

درحال حاضر هم JOJO Stardust Crusaders رو بعد از 16 قسمت دراپ کردم>:)
Shame on you. از روح دوبلور جوزف خجالت بکش زودتر تمومش کن.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
درحال حاضر هم JOJO Stardust Crusaders رو بعد از 16 قسمت دراپ کردم:)

Shame on You
اگه کسی جوجو رو دراپ کنه از نظر من واقعاً حق نداره حدّاقل در مورد المان مبارزات اکشن تو بقیه انیمه ها حرف نزنه...چون بهترین شون رو دراپ کرده رفته...چه منطقی میتونه صحبتش داشته باشه...

ولی ایول استارت مونوگاتاری رو زدی...از اون کارهای شاخه...که با این که طرفدارهاش به مرور کمتر شدن ولی کیفیتش تا آخرین فصلی که اومده عجیب عالی بوده

ولی به نظرم هر کی گورن لاگان رو ستایش،میکنه نمیتونه ایراد بگیره به دارلینگ !

گورن لاگان خیلی تمیز سناریوی پیشرفت شخصیت ها و عوض کردن ابعاد داستان رو انجام می داد...بعلاوه ذات کار هم جدیّت دارلینگ رو نداشت باهاش حال می کردی...اتمسفر هم که نگم...
دارلینگ یهو ابعاد داستان رو شخمی تغییر داد...طبیعیه بعضی ها نتونن کنار بیان باهاش

Last edited by a moderator:

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
806
نام
پویا
Shame on You
اگه کسی جوجو رو دراپ کنه از نظر من واقعاً حق نداره حدّاقل در مورد المان مبارزات اکشن تو بقیه انیمه ها حرف نزنه...چون بهترین شون رو دراپ کرده رفته...چه منطقی میتونه صحبتش داشته باشه...

ولی ایول استارت مونوگاتاری رو زدی...از اون کارهای شاخه...که با این که طرفدارهاش به مرور کمتر شدن ولی کیفیتش تا آخرین فصلی که اومده عجیب عالی بوده
والا چیز خاصی ندیدم تو مبارزاتش... مبارزات پارت دوم رو با اختلاف ترجیح میدادم به این پارت:-"
شخصیت پردازی های پارت دوم هم بهتر بودن به نظرم:D
پارت سوم به جز اینکه هر قسمت یه دشمن مثلا شاخ رو میکرد و زرتی تو همون قسمت به راحت ترین شکل ممکن به فنا میرفت، چی داشت؟;))

• Like

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
والا چیز خاصی ندیدم تو مبارزاتش... مبارزات پارت دوم رو با اختلاف ترجیح میدادم به این پارت:-"
شخصیت پردازی های پارت دوم هم بهتر بودن به نظرم:D
پارت سوم به جز اینکه هر قسمت یه دشمن مثلا شاخ رو میکرد و زرتی تو همون قسمت به راحت ترین شکل ممکن به فنا میرفت، چی داشت؟;))

آخه کامل ندیدی با هم بحث کنیم...به بخش عظیمی از مبارزات پارت سه به شدّت هوشمندانه اند. نمیشه گفت هرتی هرتی یکی اون یکی رو زد...یک استراتژی ای این وسط هست که به شدّت منطقی ـه...بعد منطق این استراتژی های عجیب و غریب هر پارت بهتر میشن
دیگه تو پارت 7 و 8 رسماً دیوونه کنندست کارایی که می کنن.

و این که تو پارت 3 دشمنی رو تا قسمتایی که گفتی، اون جوری شاخ نکرده که به راحت ترین وجه ممکن شکست بخورن...یه دشمن قویه و خب با کشمکش شکست میخوره...اکثراً هم پرداختشون نسبتاً سطحیه تا حساسیت کمتری رو مبارزه شون باشه...

فصل دوم پارت سه هم که کلّاً از همون شروعش خداست...تهش هم که به نظرم هنوز که هنوزه با اختلاف بهترین فایت تاریخ انیمه است.

• Like

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
806
نام
پویا
آخه کامل ندیدی با هم بحث کنیم...به بخش عظیمی از مبارزات پارت سه به شدّت هوشمندانه اند. نمیشه گفت هرتی هرتی یکی اون یکی رو زد...یک استراتژی ای این وسط هست که به شدّت منطقی ـه...بعد منطق این استراتژی های عجیب و غریب هر پارت بهتر میشن
دیگه تو پارت 7 و 8 رسماً دیوونه کنندست کارایی که می کنن.

و این که تو پارت 3 دشمنی رو تا قسمتایی که گفتی، اون جوری شاخ نکرده که به راحت ترین وجه ممکن شکست بخورن...یه دشمن قویه و خب با کشمکش شکست میخوره...اکثراً هم پرداختشون نسبتاً سطحیه تا حساسیت کمتری رو مبارزه شون باشه...

فصل دوم پارت سه هم که کلّاً از همون شروعش خداست...تهش هم که به نظرم هنوز که هنوزه با اختلاف بهترین فایت تاریخ انیمه است.
کامل که ندیدم ولی 16 قسمت دیدم... وقتی بعد 16 قسمت هنوز به جای جالبش نرسیدم پس میشه نتیجه گرفت که من خوشم نمیاد و نخواهد اومد ازش... توی این 16 قسمت شاید مبارزات هنوز جدی نشده و بعدا قراره خبری بشه ولی خب داستان و نحوه ی روایتش و شخصیت پردازی که یهو نمیخواد جهش پیدا کنه و قراره همین آش و همین کاسه باشه... به خاطر پارت دوم هم مجبور شدم اون 8 قسمت لعنتی پارت اول رو تحمل کنم... هنوز یادآوریش سر درد میاره ولی خب خدایی پارت دوم خیلی خوب بود:D
هرتی هرتی نبود ولی دشمنایی که رو به روی اینا قرار میگرفتن قشنگ فقر هوش و شعور داشتن مگرنه تو دو قسمت به راحتی میشد سر همشون رو زیر آب کرد... بعدشم مشکل من با روند روایت انیمه است... حدود 5-6 قسمت هی یه دشمن میاد اینا شکستش میدن خب میریم سراغ قسمت بعد:|
با مبارزات استراتژیک و منطقی مشکلی ندارم اتفاقا اینجور مبارزات رو خیلی بیشتر دوست دارم تا اینکه یکی مثل سگ کتک بخوره بعد یهو وسط داد بزنه من از انجمن چیز تیلم و همه رو ناک اوت کنه:-" ... توی هانتر که عاشقش هستم هم بیشتر مبارزات رو منطق و حسابه ولی دلیل نمیشه n قسمت یه اتفاق تکراری بیوفته.

• Like

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
mw2i_img_۲۰۱۸۰۸۱۷_۱۸۵۶۲۳.png

حالا کی میخواد کیزارو رو دوبله کنه ! اصلا باورش سخته یه صدای دیگه رو روی کیزارو تصور کنی ! وان پیس هم کم کم باید به فکر جایگزینی صدا پیشه ها باشه ! ماشالله همشون دیگه افتاب لب بوم شدن ! صدا پیشه چوپر هم خیلی مسنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر