Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,469
نام
مسلم
خوبه ما دخترا نمیایم واسه تک تک هارمایی که هر فصل ساخته میشه و فن سرویسی که دیگه یه چیز عادی شده تو همه انیمه ها انقدر با طعنه صحبت کنیم. کلا اقایون انگار تحمل بیشتر از یه شخصیت مذکرو ندارن دیگه خدا نکنه خوش قیافه باشه یا با یه شخصیت مذکر دیگه کوچکترین تماسی داشته باشه که دیگه میشه ریورس هارم و یائویی!
مطمئنم همه یوزرای این فروم که قصد داشتن Banana Fish رو ببینن سر قضیه دو سه قسمت پیش بیخیالش شدن. فقط برای دو ثانیه صحنه کوچیک یکی از بهترین انیمه های فصلو کنار میذارن. انیمه قراره یه چیز فان باشه ای کاش این قضاوتها رو کنار میذاشتیم.

درباره Ao no Exorcist یه توضیحی لازمه اونم اینکه اخر انیمه کاملا فیلر میشه و کلا کیفیتش خیلی افت میکنه. اما ارزش ادامه دادنو داره چون سیزن دومش ادامه مانگاس و عالی کار شده.
----------------------------
این فصل رومنس خوب نداریم امیدم فقط به زک و ریچله :|
مشکل من فقط ریورس هارم بودنش نیست چون اگه این بود سر همون قسمت اول دراپش میکردم (هر چند به هوای شوجو رفته بودم سراغش)، مشکل اینجاست که داستانی که با یه ماجرای سیاسی شروع شده و تم اصلیش مثلاً سیاسی هست بعد از چند قسمت کاملاً از مسیرش منحرف میشه و فقط یه بهونه برای تشکیل ریورس هارم میشه. یه آرک خوب هم که آخر انیمه هست رو با لوس بازی و بچه مثبت بازی خراب میکنن میره. اگه میخوای بدونی همین داستان رو چطور میشد بهتر تعریف کرد توصیه میکنم بازی Ni No Kuni 2 رو انجام بدی یا اصلاً چرا راه دور بری، حتماً جومونگ رو دیدی دیگه، فکر کن جومونگ به جای دنبال کردن اون هدفی که توی سریال داشت میرفت دنبال دختربازی، اونوقت ببین چی از آب در میومد:D
در مورد هارم پارتی های فصلی شاید بگی دروغ میگه ولی من 90 درصدشون رو سر چند قسمت اول دراپ میکنم (نمونه اش هم بالای پست قبلیم نوشتم) مگه اینکه یه کمدی بامزه مثل KonoSuba باشه یا اینکه از داستان و شخصیت پردازی هاش خوشم بیاد مثل Monogatari Series (که اونم شخصیت اصلی تکلیفش با خودش مشخصه).
در مورد یائویی هم من همونقدر ازش بدم میاد که از یوری بدم میاد، دلیل خاصی هم نداره. فقط از این دو تا سبک مثل خیلی از سبک های دیگه خوشم نمیاد:-"
دقیقاً به خاطر همین قضیه فان بودن هم بود که من اینجوری اعصابم ریخت بهم (و شاید هم یکم زیاده روی کردم:D) چون قسمت های آخر تنها چیزی که من احساس نمیکردم فان بود و مدام داشتم حرص میخوردم که چرا پتانسیل به این خوبی رو اینجوری هدر دادن.
اون قضیه یکی دو تا شخصیت مذکر اضافه هم مشکلی نداره، ولی دیگه کلاً تمام زن های توی این انیمه به غیر از یه پیرزن 60 ساله کارشون فقط بچه داری و خونه داری و بشور و بساب بود و بیشتر از 4-5 تا دیالوگ هم نداشتن چه برسه به شخصیت پردازی. من در تعجبم چطوری توی این یه مورد صدای هیچ دختری درنیومده:D

Ao no Exorcist رو زیاد شنیده بودم که فیلر داره واسه همینم اصلاً قسمت های فیلرش رو نگرفتم و به جای فصل دوم رو دانلود کردم.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,034
نام
مازیار
Nodame برای چهارمین بار دیدم ! واقعا جواهر بیمانند دنیای انیمه است !

Made in abyss

لعنت به انیمه ۱۳ قسمتی داستان های بلند ! کار واقعا عالیه ! هر چند معتقدم طراحیش افتضاخه و اصلا به استایل کار نمیخوره ! یه کارکتر دیزاین نزدیک به رئال کیفیت کار رو شدیدا افزایش میداد!

Darling in the franxx

دارلینگ رو هم تموم کردم ! همون طور که بعد دیدن ۹ قسمت پیشبینی میکردم پایان افتضاخی داشته باشه باشه ! ولی از انتظارات منم فرار تر رفت و پایان فراتر از افتضاح و شدیدا ابگوشتی داشت ! کاملا مضخرف !

قسمت های ۱۳ تا ۲۲ یه شاهکار مثال زدنی بود ولی باقیش pos بود ! خصوصا اون تیکه زرو تو شدن رباته که دیگه خخخخخخخ

Aguu Tensai Ningyou Ep 03:

اولش فقط گرافیکش اذیت میکرد و داستانش به نظر جالب میومد ولی بعد از سه قسمت متوجه شدم که شخصیت اصلی این انیمه از اون تیپ هایی هست که من اصلاً نمیتونم تحملشون کنم (مثل کانکی توکیو غول یا یا اون پسره که توی میرای نیکا بود) . حالا یه قسمت دیگه هم میبینم ولی احتمال دراپش حسابی رفته بالا و شک دارم به آخر فصل بکشه:D

Isekai Maou to Shoukan Shoujo no Dorei Majutsu ep 05:

از این 5 قسمت فقط قسمت 4 یکم جالب شد وگرنه بقیه اش Meh بود. در مورد هارمش هم بازم صد رحمت به انیمه های هنتای، بازم اونا دلیلشون برای تشکیل هارم منطقی تر از این انیمه اس:)) و ناگفته نمونه که دختر های گوش دراز و دم گربه ای زیاد به سلیقه من نمیخورن:-":D

Darling in the Franxx ep 08:

دراااااااااااپ:D

======================================

Akatsuki no Yona:

برای کسانی که احتمالاً مثل من تعریف این انیمه رو زیاد شنیدن و گول نمره بالایی که از MAL گرفته رو خوردن یه نکته ای رو روشن کنم، این انیمه شوجو نیست، Otome یا همون harem reverse ـه. اگه طبق چیزهایی که برای انیمه تبلیغ میکنن انتظار یه داستان جنگی، سیاسی یا حتی ملودرام عشقولانه رو دارین به هیچ وجه سمت این انیمه نرین چون هیچکدوم از این چیزها رو پیدا نمیکنین.

بلاخره ماموریت یونا هم به پایان رسید و با موفقیت به هدفش که همون جمع آوری بیشونن های سراسر کشور بود رسید . حالا دیگه با خیال راحت میتونه بره یه گوشه با دوست پسرهاش خاله بازی کنه و خدا رو شکر قضیه سو وون هم ناتموم نموند و توی قسمت یکی به آخری یکم همدیگه رو بغل کردن و یونا هم گفت که اشکال نداره و به خاطر اینکه پسر خوشگلی هستی میبخشمت که بابام رو کشتی و بوس بوس و بای بای. خوشم میاد که خود نویسنده هم بلاخره فهمید که داستانش خیلی بی هدفه و از زبون اژدهای زرد غیرمستقیم میگه که نمیدونه حالا با این اژدهایی که جمع کرده چیکار باید بکنه، ولی حدسی که خودم میزنه اینه که یونا قراره یه رابین هود جدید بشه و آخرشم (اگه برسه به اونجا) با سو وون جونش ازدواج میکنه و داستان به خیر و خوشی تموم میشه.

شخصیت پردازی هم که ماشالا دیگه به حد اعلای خودش رسیده، هر چی بیشوننه مثل این دختر ندیده ها تا یونا رو میبینن پاهاشون سست میشه و دلشون به تاپ تاپ میوفته و از اون به بعد تنها هدف زندگیشون میشه فدایی شدن در راه یونا جان. حالا این وسط برای اینکه قاطی پاتی نشه و بیننده بتونه از همدیگه تشخصیشون بده یکم هم ویژگی های متمایز بهشون اضافه میکنه و یکی میشه پسرعموی لوس و مهربون و دوست داشتنی ای که تو زرد از آب در اومد، دوست دوران کودکی لات و الوات سوندره، بعدی یه نازپرورده آرمان گرا، حالا برای اینکه یکم بار دراماتیک داستان بزنه بالا یه پسر زجر کشیده خجالتی هم اضافه میکنیم، بعدشم یه خوشگل دخترباز که فقط یه یونا وفاداره و آخری هم یه شکموی کوچولو موچولو و نازنازی. یکی رو هم جا انداختم، پسر کوچکتر غرغرو و خوشگل (این یه مورد فقط واسه اینه که براش نقش خواهر بزرگها رو بازی کنه وگرنه از نظر جذبه اصلاً به پای اون شش تای دیگه نمیرسه).

واقعاً نمیفهمم فرق این انیمه با آشغالی مثل Diabolik Lovers چیه؟ داستان که همون قدر بی هدف و سرگردانه، شخصیت پردازی ها هم که افتضاحه، از نظر جوگیری و احساساتی بودن هم که ماشالا، پس برای چی آکاتسوکی نو یونا رو بیشتر از Diabolik Lovers تحویل میگیرن؟

بحث جوگیر شدن بود، من نمیدونم این چه فازی بود که قسمت های آخر برداشته بودن که نباید کسی رو بکشیم. حالا خود طرف به کنار، سربازهاش راه به راه توی خیابون ها میگردن و به زن ها تجاوز میکنن و میدزدنشون و ملت رو میکشن و حتی به بچه ها هم رحم نمیکنن و اونوقت مثلاً دزدهای دریایی میگن که نه گناه دارن، اینا فقط دستور گرفتن و شیطون گولشون زده و اونی که مقصره رئیسشونه که بهشون دستور میده و ما نباید بکشیمشون و از این مزخرفات... WTF!!! اگه قرار هر کی هر غلطی کرد با همچین توجیهاتی بخشیده بشه که پس تکلیف اون بدبخت هایی که خودشون یا خانواده شون قربانی شدن چی میشه. کاش حداقل یه دادگاهی چیزی براشون برگزار میکردن ولی عین اسکل ها میرن توی ساحل ولشون میکنن به امون خدا که دوباره برای دعوای برگردنx-(

================================

Ao no Exorcist ep 02:

واقعاً چرا من اون موقع این انیمه رو سر قسمت اول دراپ کردم، نمیدونم شاید چیز بهتری برای دیدن داشتم، به هر حال این دو قسمت خوب بود و باید دید در ادامه چی میشه:-"

Isekai Maou to Shoukan Shoujo no Dorei

با اینکه پتانسیل و زیر بناش یک صدم اورلوردم نیست ! ولی ارائه و روایتش ۳۰۰ برابر بهتر از اورلورده به نظرم

.........
دارلینگ رو ادامه بده تازه از قسمت ۱۲ شروع میشه و مزه پیدا میکنه

.........
در مورد اکاتسوکی نو یونا هم باهات ۱۰۰۰ درصد موافقم اصلا حرف دل منو زدی یکی از چرند ترین انیمه هایی بود که دیدم ! عادت،به،دراپ ندارم وگرنه قطعا،دراپش،میکردم ! هر چند تا اخرین لحظه امید داشتم داستان به مسیر اصلی برگرده ولی اخرشم صرف جمع اوری عشاق بیشتر شد.

@m.a.t بیا شفاف سازی کن وضعیت ترجمه TOG چجوریاست؟ :( و کسی انگلیسی بخواد بخونه از کدامین سایت میشه گیرش اورد؟

از سایت منتشر کنندش webtoons

آخرین ویرایش:

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810
سلام
من یه سالی میشه از وادی انیمه دور بودم
یه لطفی کنین favorite list خودتون از انیمه های سریالی یا سینمایی که به اتمام رسیدن رو بدین تا بیشتر از این از قافله نمونم D:

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,426
نام
محمد
Aguu Tensai Ningyou Ep 03:
اولش فقط گرافیکش اذیت میکرد و داستانش به نظر جالب میومد ولی بعد از سه قسمت متوجه شدم که شخصیت اصلی این انیمه از اون تیپ هایی هست که من اصلاً نمیتونم تحملشون کنم (مثل کانکی توکیو غول یا یا اون پسره که توی میرای نیکا بود) . حالا یه قسمت دیگه هم میبینم ولی احتمال دراپش حسابی رفته بالا و شک دارم به آخر فصل بکشه:D

Isekai Maou to Shoukan Shoujo no Dorei Majutsu ep 05:
از این 5 قسمت فقط قسمت 4 یکم جالب شد وگرنه بقیه اش Meh بود. در مورد هارمش هم بازم صد رحمت به انیمه های هنتای، بازم اونا دلیلشون برای تشکیل هارم منطقی تر از این انیمه اس:)) و ناگفته نمونه که دختر های گوش دراز و دم گربه ای زیاد به سلیقه من نمیخورن:-":D

Darling in the Franxx ep 08:
دراااااااااااپ:D
======================================
Akatsuki no Yona:
برای کسانی که احتمالاً مثل من تعریف این انیمه رو زیاد شنیدن و گول نمره بالایی که از MAL گرفته رو خوردن یه نکته ای رو روشن کنم، این انیمه شوجو نیست، Otome یا همون harem reverse ـه. اگه طبق چیزهایی که برای انیمه تبلیغ میکنن انتظار یه داستان جنگی، سیاسی یا حتی ملودرام عشقولانه رو دارین به هیچ وجه سمت این انیمه نرین چون هیچکدوم از این چیزها رو پیدا نمیکنین.
بلاخره ماموریت یونا هم به پایان رسید و با موفقیت به هدفش که همون جمع آوری بیشونن های سراسر کشور بود رسید . حالا دیگه با خیال راحت میتونه بره یه گوشه با دوست پسرهاش خاله بازی کنه و خدا رو شکر قضیه سو وون هم ناتموم نموند و توی قسمت یکی به آخری یکم همدیگه رو بغل کردن و یونا هم گفت که اشکال نداره و به خاطر اینکه پسر خوشگلی هستی میبخشمت که بابام رو کشتی و بوس بوس و بای بای. خوشم میاد که خود نویسنده هم بلاخره فهمید که داستانش خیلی بی هدفه و از زبون اژدهای زرد غیرمستقیم میگه که نمیدونه حالا با این اژدهایی که جمع کرده چیکار باید بکنه، ولی حدسی که خودم میزنه اینه که یونا قراره یه رابین هود جدید بشه و آخرشم (اگه برسه به اونجا) با سو وون جونش ازدواج میکنه و داستان به خیر و خوشی تموم میشه.
شخصیت پردازی هم که ماشالا دیگه به حد اعلای خودش رسیده، هر چی بیشوننه مثل این دختر ندیده ها تا یونا رو میبینن پاهاشون سست میشه و دلشون به تاپ تاپ میوفته و از اون به بعد تنها هدف زندگیشون میشه فدایی شدن در راه یونا جان. حالا این وسط برای اینکه قاطی پاتی نشه و بیننده بتونه از همدیگه تشخصیشون بده یکم هم ویژگی های متمایز بهشون اضافه میکنه و یکی میشه پسرعموی لوس و مهربون و دوست داشتنی ای که تو زرد از آب در اومد، دوست دوران کودکی لات و الوات سوندره، بعدی یه نازپرورده آرمان گرا، حالا برای اینکه یکم بار دراماتیک داستان بزنه بالا یه پسر زجر کشیده خجالتی هم اضافه میکنیم، بعدشم یه خوشگل دخترباز که فقط یه یونا وفاداره و آخری هم یه شکموی کوچولو موچولو و نازنازی. یکی رو هم جا انداختم، پسر کوچکتر غرغرو و خوشگل (این یه مورد فقط واسه اینه که براش نقش خواهر بزرگها رو بازی کنه وگرنه از نظر جذبه اصلاً به پای اون شش تای دیگه نمیرسه).
واقعاً نمیفهمم فرق این انیمه با آشغالی مثل Diabolik Lovers چیه؟ داستان که همون قدر بی هدف و سرگردانه، شخصیت پردازی ها هم که افتضاحه، از نظر جوگیری و احساساتی بودن هم که ماشالا، پس برای چی آکاتسوکی نو یونا رو بیشتر از Diabolik Lovers تحویل میگیرن؟
بحث جوگیر شدن بود، من نمیدونم این چه فازی بود که قسمت های آخر برداشته بودن که نباید کسی رو بکشیم. حالا خود طرف به کنار، سربازهاش راه به راه توی خیابون ها میگردن و به زن ها تجاوز میکنن و میدزدنشون و ملت رو میکشن و حتی به بچه ها هم رحم نمیکنن و اونوقت مثلاً دزدهای دریایی میگن که نه گناه دارن، اینا فقط دستور گرفتن و شیطون گولشون زده و اونی که مقصره رئیسشونه که بهشون دستور میده و ما نباید بکشیمشون و از این مزخرفات... WTF!!! اگه قرار هر کی هر غلطی کرد با همچین توجیهاتی بخشیده بشه که پس تکلیف اون بدبخت هایی که خودشون یا خانواده شون قربانی شدن چی میشه. کاش حداقل یه دادگاهی چیزی براشون برگزار میکردن ولی عین اسکل ها میرن توی ساحل ولشون میکنن به امون خدا که دوباره برای دعوای برگردنx-(
================================
Ao no Exorcist ep 02:
واقعاً چرا من اون موقع این انیمه رو سر قسمت اول دراپ کردم، نمیدونم شاید چیز بهتری برای دیدن داشتم، به هر حال این دو قسمت خوب بود و باید دید در ادامه چی میشه:-"
والا بنظرم اگه یک انیمه/مانگا توی این ژانر باشه سرش به تنش بیرزه همین یوناست!:pبقیشم توی مانگا بخونی، بجز یک شخصیت با بقیه اینا رومنس نداره:D

Tenshi

کاربر سایت
Jan 6, 2015
147
نه اتفاقا من بیشتر هایپ شدم XD

و کلا اولین باره میبینم یکی انقدر با یونا مشکل داشته چون انیمه واقعا خوبیه و خیلی خوش ساخته

حالا چون شخصیتاش بیشونن دلیل به بد بودنش نمیشه

اتفاقا یکی از بهترین رومنسارو داشت که شدیدا شیپشون میکردم :<

آخجون یه فودانشی!!! =P~:x:))

مشکل من فقط ریورس هارم بودنش نیست چون اگه این بود سر همون قسمت اول دراپش میکردم (هر چند به هوای شوجو رفته بودم سراغش)، مشکل اینجاست که داستانی که با یه ماجرای سیاسی شروع شده و تم اصلیش مثلاً سیاسی هست بعد از چند قسمت کاملاً از مسیرش منحرف میشه و فقط یه بهونه برای تشکیل ریورس هارم میشه. یه آرک خوب هم که آخر انیمه هست رو با لوس بازی و بچه مثبت بازی خراب میکنن میره. اگه میخوای بدونی همین داستان رو چطور میشد بهتر تعریف کرد توصیه میکنم بازی Ni No Kuni 2 رو انجام بدی یا اصلاً چرا راه دور بری، حتماً جومونگ رو دیدی دیگه، فکر کن جومونگ به جای دنبال کردن اون هدفی که توی سریال داشت میرفت دنبال دختربازی، اونوقت ببین چی از آب در میومد:D
در مورد هارم پارتی های فصلی شاید بگی دروغ میگه ولی من 90 درصدشون رو سر چند قسمت اول دراپ میکنم (نمونه اش هم بالای پست قبلیم نوشتم) مگه اینکه یه کمدی بامزه مثل KonoSuba باشه یا اینکه از داستان و شخصیت پردازی هاش خوشم بیاد مثل Monogatari Series (که اونم شخصیت اصلی تکلیفش با خودش مشخصه).
در مورد یائویی هم من همونقدر ازش بدم میاد که از یوری بدم میاد، دلیل خاصی هم نداره. فقط از این دو تا سبک مثل خیلی از سبک های دیگه خوشم نمیاد:-"
دقیقاً به خاطر همین قضیه فان بودن هم بود که من اینجوری اعصابم ریخت بهم (و شاید هم یکم زیاده روی کردم:D) چون قسمت های آخر تنها چیزی که من احساس نمیکردم فان بود و مدام داشتم حرص میخوردم که چرا پتانسیل به این خوبی رو اینجوری هدر دادن.
اون قضیه یکی دو تا شخصیت مذکر اضافه هم مشکلی نداره، ولی دیگه کلاً تمام زن های توی این انیمه به غیر از یه پیرزن 60 ساله کارشون فقط بچه داری و خونه داری و بشور و بساب بود و بیشتر از 4-5 تا دیالوگ هم نداشتن چه برسه به شخصیت پردازی. من در تعجبم چطوری توی این یه مورد صدای هیچ دختری درنیومده:D

Ao no Exorcist رو زیاد شنیده بودم که فیلر داره واسه همینم اصلاً قسمت های فیلرش رو نگرفتم و به جای فصل دوم رو دانلود کردم.

نمیدونم چرا انتظار داشتید انیمه سیاسی باشه از همون اول به نظر من فانتزی رومنس میومد :-?
انیمه سیاسی اگه میخواید ACCA: 13-ku Kansatsu-ka رو پیشنهاد میدم.

سلام
یه لطفی کنین favorite list خودتون از انیمه های سریالی یا سینمایی که به اتمام رسیدن رو بدین تا بیشتر از این از قافله نمونم D:

Made in Abyss
Houseki no Kuni
Koi wa Ameagari no You ni
Kakegurui
Wotaku ni Koi wa Muzukashii
Hinamatsuri
Mahoutsukai no Yome
Golden Kamuy
Just Because
Karakai Jouzu no Takagi-san

دو تا انیمه Slice of Life به شدت کاوایی هم داشتیم که به سلیقتون بخوره حتما خوشتون میاد ;)

Miira no Kaikata
Konohana Kitan

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,469
نام
مسلم
خب مثل اینکه قراره توی همین 12 قسمت تمومش کنن، حالا نمیدونم مانگاش همینجوریه یا اینکه توی انیمه خیلی خلاصه اش کردن ولی به هر حال کاش یه کوچولو طولانی ترش میکردن (حالا نه در حد کورکو) ولی بهتر بود همینجوری با عجله از کنار خیلی چیزها نمیگذشتن به خصوص توی این قسمت که خیلی راحت یکی از شخصیت ها رو از دور مسابقات که هیچی از دور انیمه هم خارج کردن. حداقل طرف رو سال دومی میکردین که یه فرصت دیگه هم بهش داده باشین (و عقده هاش رو حل کنین) و به جاش اون دو تا پسر باشگاه رو که به هیچ دردی هم نمیخورن رو سال سومی میذاشتین:D احتمالاً با این روال مسابقه آخر هم بین ناگیسا و آیانو برگزار میشه و ناگیسا تلافی باخت اول انیمه رو از آیانو میگیره:-"
و اما آیانون، احساس میکنم بیشتر از اینکه عقده هاش حل بشن بدتر هر قسمت داره عقده ای تر میشه و راه به راه حریف هاش دست میزارن روی نقطه ضعفش و بیشتر به سمت پرتگاه هلش میدن. ماشالا از طرف اعضای باشگاه هم اونطوری که باید حمایت عاطفی نمیشه که البته یه بخشش هم تقصیر خودشه که همیشه قیافه Happy Girl به خودش میگیره و بیشتر از اینکه به دیگران اعتماد و تکیه کنه سعی میکنه تنهایی با عقده هاش کنار بیاد. با صحنه هایی هم که توی op انیمه نشون میده و این قیافه ای که آخر این قسمت موقع گرفتن دستمال به خودش گرفته کاملاً مشخصه که قراره یه سایکو جدید از توش پیدا بشه و احتمالاً هفته آینده پس از اینکه یه شکست مفتضحانه نصیب کانی کرد، دستمال رو جلوش میندازه و میگه حالا تو مف وو اشک هات رو پاک کن>:) خلاصه اینکه از یه دارک آیانون به شدت استقابل میشه، حیف که داستان فقط حول بدمینتون میگرده وگرنه همچین پلاتی برای یه دارک فانتزی خیلی مناسب بود:>

pkarash

کاربر سایت
Aug 22, 2012
272
نام
آرش
سلام
سلام. آخ یادش بخیر چه سالی بود!

Re:Creators
درام، فانتزی و ابرقهرمانی. موضوع اینه که اگه شخصیت‌های انیمه‌ها و ... میومدن تو دنیای واقعی چی می‌شد؟ با اینکه اصلا اهل کارای ابرقهرمانی و اینا نیستم این کار رو خیلی خیلی پسندیدم. البته اصل قضیه مبارزات نیست اینجا؛ بیشتر یه نیمچه-فلسفه و ایناس و یه رابطه خالق-مخلوقی داره که خیلی کیف کردم ازش. منتهی خیلی از دوستان خوش‌شون نیومد؛ شاید به‌خاطر دیالوگ‌های زیادش. خلاصه کار بی‌نقصی نیست ولی مشدیه!

Himouto Umaru Chan R
ادامه فصل یکش؛ کمدی دلنشین و گاهی کمی درام.

Koi wa Ameagari no You ni
یه رومنس لطیف، نامعمول و با اختلاف سنی زیاد که کار پخته‌ایه در عین احساسی بودن.

Sora yori mo Tooi Basho
یه کار درام و ماجراجویی، درباره دخترهایی که می‌خوان برن قطب! چند قسمت اول شاید زیاد جذب نکنه، ولی در ادامه کشش‌ش خیلی بیشتر می‌شه و رسما می‌ترکونه. تو انیمه‌ها کاری با همچین حال‌وهوایی یادم نیست دیده باشم.

Violet Evergarden
نیازی به هیچ تعریفی نداره.

Yuru Camp
یه انیمه آموزنده، دلنشین و بسیار بامزه درباره کمپ زدن یک گروه دختر دبیرستانی. واقعا عالیه.

Amanchu! Advance
فصل دوم انیمه Slice of Life آمانچو. بازم هنر ناب و یه دنیا پر از آرامش.

Captain Tsubasa 2018
از انیمه دور هم که باشید حتما خبر دارین بازم از ریبوت‌ش! حالا نمی‌دونم چرا یه مدته ادامه‌ش ندادم! ولی کاپیتان سوباساس نمی‌شه ندید دیگه.

Tada-kun wa Koi wo Shinai
یه رومنس کمدی دلنشین (و گاهی کمی جلف!) که تا حدی حال و هوای Gekkan Shoujo Nozaki-kun رو داره.

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,387
نام
سید محمد حسین
سلام

Made in Abyss
Houseki no Kuni
Kimi no Na Wa
Sora Yori mo Tooi Bashou
Hinamatsuri

اینا عالین...تک تک شون و بیشترشون هم به قیافشون نمیخوره همچین چیزی باشن ولی خب خیلی خفن تر از کارهای بولد شده مثل Violet Evergarden یا Boku no Hero Academia اند...هر چند اون ها هم خیلی خوبند
====
در مورد Akatsuki no Yona به نظرم داستان تا آخر انیمه خیلی خوب پیش میره...احتمالاً مشکل اکثریت سر همون ریورس هارمه وگرنه مورد خاصی نداره انیمه به نظرم...تو مانگا هم که بهتر میره جلو...
اگه امتیازاش (مخصوصاً مانگا) این قدر بالاست کاملاً به خاطر اینه که نوک قلّه ریورس هارم ـه.
داستانش بی نقص نیست ولی خب از اون جا که تو ساب ژانر شوجوئه کارش فوق العاده است...فکر نکنم حال به هم زن بودن کار برا دو سه نفر از ارزشش خیلی کم کنه
====
این فصل خیلی کار خوب نداریم ولی گشتم این Asobi Asobase رو پیدا کردم...خیلی خوبه...خیلی خنده است. انیمیشن ها و طرّاحی هاش محشرن!!!
====
دو چپتر اخیر Houseki no Kuni واقعاً مادر بگرید بودند...فکر نکنم کسی این جا بخونتش ولی به شدّت مانگا رو پیشنهاد میدم...اگه همین روند رو ببره جلو برام از برسرک و کینگدام میزنه جلو...
====
دست ممد هم درد نکنه...Jigokuraku مانگای باحالی بود...فکر نکنم حالا حالا ها انیمه شه...و احتمالش هم کمه عین آدم اقتباس اش کنن ولی اگه دست برقضا دست آدم های دلسوزی افتاد و براش حسابی وقت و انرژی گذاشتن مطمئن باشید کار به شدّت خفنیه

آخرین ویرایش:

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,063
نام
Ali
سلام
كسي اسم انيمه و مانگاي زير رو ميدونه ؟
owop_img_5269.jpg

reca_img_5286.jpg

• Like
Reactions: zack fair and m.a.t

pkarash

کاربر سایت
Aug 22, 2012
272
نام
آرش
سلام
كسي اسم انيمه و مانگاي زير رو ميدونه ؟
owop_img_5269.jpg

reca_img_5286.jpg
انیمه‌هه گمونم Handa Kun باشه؛ همونی که پیش‌درآمد باراکامونه. چرا یادم نمیاد فقط این صحنه‌ش؟ (با تشکر از گوگل)
راستی یادآوری: انیمه سینمایی Flavors of Youth چند روزه اومده.

Karamatsu

کاربر سایت
Jun 6, 2018
32
چرا این فصل هیچی نداشت؟ تنها مورد خوب فصل تا الان Chio-chan no Tsuugakuro هست, تا الان جلوتر که رفته بهترم شده.

اینام معمولی
Banana Fish کاراشون خیلی خرکیه. :))
Hataraku Saibou ایدش خوب خوبه اما تا حالا همش میکروب و بیماری بوده, فکر کنم سرطانو گذاشتن برای قسمت آخر.
Planet With اینم به نظر خوب میاد, اما طراحی هاشو خوشم نیومده و رباتاش مثل اسباب بازی. شخصیت اولم که از این فراموشی گرفته ها هست و تا الانم که مشخص نیست دارن چی کار میکنند.

Grand Blue هم بعد قسمت سه دراپ شد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر