Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,328
نام
امیر حسین
بلیچ رو داره دروغ میگه :D

جاش کینگدام بخون(نبین...بخون)
نه بلیچم خوبه>:) شاید جاده خاکی زیاد داشتع بهشه ولی بازم ارزش دیدن داره:D مخصوصا مبارزاتش بسی خفنند>:)

ایچیگو هم که نماد بارز lvl upهه:)) انقدر بارز که سوژه ست:D

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,038
نام
مازیار
اور لورد دیگه رد داده ! نمیشه تحملش کرد !
اون فصل یک با اون همه پتانسیل یا چند تا پادشاهی و دشمن درست حسابی ممکن ! باید دو فصل مضخرف ببینیم ! یعنی برای فیلر انیمه های بلند هم افتضاح به حساب میومد این دو فصل ! این داستانای سباستین و اون دختره و تمرین دادن اون بنجل ! این فصلم که بد تر از اون اخه چه اهمیتی داره تو یه روستای دور افتاده کی میخواد کدخدا بشه ! فکر کن وان پیس میخواست اینطوری داستان سرایی کنه تا ابدیت ادامه داشت

• Like

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
:x

Castlevania: Season 2 | Official Trailer [HD] | Netflix
4sqx_hh.jpg

pkarash

کاربر سایت
Aug 22, 2012
272
نام
آرش
درود
و همچنان عجب فصل مشدی‌ایه.

Jashin-chan Dropkick Ep3
دفعه اول بعد چند دقیقه گذاشتم‌ش کنار، ولی به پیشنهاد یکی ار رفقا ادامه دادم و واقعا دمش گرم. کار جالبیه و یه ترکیب غریبی از کمدی و خشونت که حس دلسوزی و اعصاب‌خردی رو توام برای آدم به همراه میاره. یه وضعی خلاصه!

Hataraku Saibou Ep4
قسمت به قسمت بهتر می‌شه و کشش‌ش عالیه. مثل قبل همش این سوال تکرار می‌شه برای مخاطب که چطور از همچین ایده‌ی تکراری‌ای چنین اجرای جذابی درآورده؟ شخصیت‌ها هم حرف ندارن و دوست‌داشتنی و باحالن.

Grand Blue Ep3
اولین اپیزودی که دیدم نصفه ولش کردم، ولی در نهایت ادامه دادم و رسیدیم به اینجا. از خدا که پنهون نیست از شما چه پنهون تماشا کردن‌ش مایه خجالته برام و اینکه چرا می‌بینم خودمم درست نمی‌دونم! به قول دوستان تو انیمه یا...
...ملت لخت و پاتیل دارن می‌گردن یا دارن شنگولی می‌زنن...
یکم فرصت کنن و بیشتر برن سراغ غواصی و اینا بد نیست. در کل کاریه که خیلی شعور و حیا توش به خرج ندادن، ولی شخصیت‌هاش اون‌طور که اول اعصاب‌خردکن بودن الان نیستن و ندمبه این خوبه یا بد! به هر حال با وجود شوخی‌های آبگوشتیش گاهی حسابی خنده‌م رو درآورده.

Harukana Receive Ep1
تعریفا باعث شد یه قسمت ببینم ازش و بد نبود. فضای تابستونی و ساحلی‌ش به دل می‌نشست، ولی خب چند دقیقه از قسمت دوم کافی بود که فکری شم که آیا واقعا تاب این همه زیبایی‌های طبیعت رو دارم یا نه (!) که خب دیدم بهتره همون خاطره خوب قسمت اول باقی بمونه و بی‌خیال باقیش شم. در عوض به همون انیمه ورزشی دیگه که حسابی هم مشدیه بسنده کردم؛ یعنی:

Hanebado Ep4
حرف نداره! انیمه‌های ورزشی معمولا حوصله‌م رو سر می‌بره، ولی این یکی از همه لحاظ، داستان و شخصیت‌ها و گرافیک و هیجان و ... راضیم ازش. اولاش انتظار کار به این خوبی رو نداشتم.

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,018
نام
Farshad
این شدت از سوسول بازی از تاپیک انیمه BC بی سابقست

Grand Blue با اختلاف برا من بهترین انیمه فصله

کمدیش شدیدا گینتاماییه که شاهکار حساب میشه به صورت پیش فرض :D

شماها بشینید 4 تا هارم اچی ببینید یکم سوسولیتون کم بشه بعد بشینید انیمه مردونه ای مثل Grand Blue ببینید :D

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414

شماها بشینید 4 تا هارم اچی ببینید یکم سوسولیتون کم بشه بعد بشینید انیمه مردونه ای مثل Grand Blue ببینید :D

ای آقا بالاخره یکی پیدا شد حرف ما رو زد :D
من همین مشکل رو سر Prison School هم با بچه های این تاپیک داشتم
حالا در ژانر های دیگه هم همین بحث رو داشتم، سر Gantz و Elfen Lied و ...

کلا توی تاپیک همه شونن بینن خدا رو شکر :|

Shameless One

کاربر سایت
Mar 10, 2017
113
نام
طارق عبدالعزیز

من که اسلام دست و پامو بسته هارمی که بیشتر از چهار تا دختر داشته باشه اصن نمیتونم ببینم =((

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,328
نام
امیر حسین
ای آقا بالاخره یکی پیدا شد حرف ما رو زد :D
من همین مشکل رو سر Prison School هم با بچه های این تاپیک داشتم
حالا در ژانر های دیگه هم همین بحث رو داشتم، سر Gantz و Elfen Lied و ...

کلا توی تاپیک همه شونن بینن خدا رو شکر :|
اون PSژانرش اچی لب مرز هنت... هست، شایدم برعکس:-"
چی بود آخه:p

ولی ندیدن Grand Blue ظلم در حق خودتونه:p ببینید که این باکاها خدان:)) خیلیییییی خرن! :))

اون دو انیمه دیگه هم....ولش کن جنگ و دعوا میشه:p

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,412
نام
سید محمد حسین

Good News for YOU

انیمه یه بیشونن به شدّت خوب داره در ادامه....

And Bad News for YOU

فکر نکنم انیمه تو 13 قسمت بهش برسه :D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,328
نام
امیر حسین
Hanebado همه چیش خوبه غیر از یک مورد!
چه وضعشه اینا دم دقیقه جوگیر و احساساتی میشن! دیگه خیلی زیادیه این موردشون:| فکر کنم به خاطر دختر بودن کست کاراکتره که دم دقیقه وضعیت اینه:(

• Like

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,512
نام
مسلم
Hanebado همه چیش خوبه غیر از یک مورد!
چه وضعشه اینا دم دقیقه جوگیر و احساساتی میشن! دیگه خیلی زیادیه این موردشون:| فکر کنم به خاطر دختر بودن کست کاراکتره که دم دقیقه وضعیت اینه:(
درکت میکنم:D منم سر انیمه هایی که همه شون دختر هستن همین مشکل رو دارم ولی بازم Hanebado تا قسمت 5 که من دیدم بیشتر به شونن ها نزدیکه و غلظت چیزهای دخترونه اش کمتر از انیمه های شوجو یا اوتومه ایه:D اگه فکر میکنی اینا خیلی لوس و جوگیر و احساساتی هستن پیشنهاد میکنم یه انیمه اتومه ای مثل Akatsuki no Yona رو ببینی تا نظرت عوض شه. خودم دیگه یه جاهایی صبرم به سر اومد و زدم جلو:D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,328
نام
امیر حسین
درکت میکنم:D منم سر انیمه هایی که همه شون دختر هستن همین مشکل رو دارم ولی بازم Hanebado تا قسمت 5 که من دیدم بیشتر به شونن ها نزدیکه و غلظت چیزهای دخترونه اش کمتر از انیمه های شوجو یا اوتومه ایه:D اگه فکر میکنی اینا خیلی لوس و جوگیر و احساساتی هستن پیشنهاد میکنم یه انیمه اتومه ای مثل Akatsuki no Yona رو ببینی تا نظرت عوض شه. خودم دیگه یه جاهایی صبرم به سر اومد و زدم جلو:D
اتافاقا اون رو دیدم:-" ولی مثل اینجا دیگه همشون جوگیر نبودن:D (بر خلاف انتظار آکاتسوکی نو یونا انیمه خیلی خوبی بود و حال داد :D )
اینم در مقایسه با بقیه ی کارهای ورزشی منظورم بود، حالا درسته مثلا تو کارهای ورزشی ممکنه بعد از شکست یه فاز دپرسی بردارن یا کلا اختلافاتی اتفاق بیفته و ...
ولی اینجا دم دقیقه تا الان اینجوری بوده:| هی میگیم خوب...طرف غم و غصه ش تموم شد، باز قسمت بعدی همون یا یکی دیگه شروع میکنه:-"
امیدوارم زودتر همه به راه راست هدایت بشن، و وارد تورنومنت بشیم و هیجان>:)

----
خوب بالاخره نشستم و این دو سه روز Black Clover رو رسوندم به هفتگی>:)
اوایلش که به شدت ناامید کننده و رو اعصاب بود! ولی رفته رفته هم صدای آستا کمتر شد، هم بهش عادت کردیم:))
و از حدود قسمت های 20هم با ورود یکی دو کاراکتر خفن و دوست داشتنی، انیمه جون گرفت:x
و الان میتونم بگم "هورااااا! یه شونن اکشن فانتزیه دیگه:x "
شاید درجه یک نباشه ولی خو...حال میده:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر