Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
805
نام
پویا
امروز به پیشنهاد یکی از دوستان نشستم منهوای Bastard رو خوندم<:-P
منهوای خیلی خوبیه و داستان و فضای متفاوتی نسبت به خیلی از کارهایی که خوندم داره. داستان راجب یه پسره که در کنار پدرش که قاتل سریالیه زندگی شیرین و خوب خوشی رو سپری میکنن:D
طراحی کار مثل اکثر منهواهای کره ایه ولی با تم و رنگ آمیزی تاریک و دلگیر تر که خیلی جالبش میکنه:x
درکل اگه اهل مانگا/منهوا هستید و هوس یه اثر روان شناختی و هیجانی با یه داستان جالب و به دور از کلیشه کردید حتما Bastard رو بخونید:-bd

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
@Akiba

بازی جدید My Hero Academia هم تایید شد، مبارکت باشه :D (امیدوار باش البته برای غرب هم ریلیز بشه مثل نسخه قبلی فقط توی ژاپن عرضه نشه :D )
My Hero Academia: One's Justice برای PS4 و Switch فعلا تایید شده
پابلیشر هم Bandai Namco هست

سایت بازی که Countdown اه 4 روزه داره:
http://mhaoj.bn-ent.net/

اولین تریلر هم 16 دسامبر میاد
اطلاعت بیشتری در دسترس نیست :D
اومدم خبرش رو بگم که نشد:-"
ولی این 100% برای غرب میاد!:D

اما حیف که سازنده ش CC2 نیست! اینا اگر بودن مطمئنا بازی خفن در میومد:D
ولی الان...بقیه ی فایتینگ های انیمه ای...ناناتسو نو تایزای،وان پیس برنینگ بلاد و J-Stars همشون به مقادیر زیادی توی در و دیوار بودن:| مخصوصا ناناتسو که نمیدونم نمایشش رو دیدید یا نه! افتضاحه:|

ولی خوب...امیدوارم این خوب در بیاد:(

کاورشم اگر اون عکس صفحه ی دوم خبر باشه، خیلی خفنه>:)

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
805
نام
پویا
ولی انصافا سطح کیفی داستان و.... تو یه لول دیگه است نسبت به بقیه که هر روز یه قسمت میدن!!:D
این توگاشی سره هر قسمت که میده بیرون کلی تحقیق و... می کنه تا چیزی خوب نباشه نمیده بیرون تا الا هر چیزی تو مانگا یا انیمه دیدیم کاملا منطقی رفته جلو اینطوری نبود یه کاراکتر یه شبه قوی بشه بدون ریسک یا هر شخصیتی که تو مانگا هست احتمال مرگشون زیاده نمی فهمی کی قسمت بعد قراره بمیره مثل GoT
خلاصه منم راضی نیستم از این وقفه ها نمی دونم خودش مشکل داره یا نمی دونه چطور داستان ببره جلو
از اونطرف طراحیش در حد آسفالته:D
توگاشی داستان نویسیش خیلی خوبه و با اینکه از قدیمی های جامپه ولی از اون فضای کلیشه ایشون فاصله داره ولی با این طراحی و فاصله ی زیادی که تو داستان ایجاد کرده ضررش بیشتر از نفعشه:-"
نمیدونم چرا دفترچه ی مرگ که یه کار دو نفره بود برای توگاشی هم یه طراح درست حسابی نمیارن... اگه درست یادم مونده باشه زنش هم مانگاکاست خب اون بیاد کمکش:|

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

persiane

کاربر سایت
Mar 3, 2012
229
نام
ستار
ولی انصافا سطح کیفی داستان و.... تو یه لول دیگه است نسبت به بقیه که هر روز یه قسمت میدن!!:D
این توگاشی سره هر قسمت که میده بیرون کلی تحقیق و... می کنه تا چیزی خوب نباشه نمیده بیرون تا الا هر چیزی تو مانگا یا انیمه دیدیم کاملا منطقی رفته جلو اینطوری نبود یه کاراکتر یه شبه قوی بشه بدون ریسک یا هر شخصیتی که تو مانگا هست احتمال مرگشون زیاده نمی فهمی کی قسمت بعد قراره بمیره مثل GoT
خلاصه منم راضی نیستم از این وقفه ها نمی دونم خودش مشکل داره یا نمی دونه چطور داستان ببره جلو
هانتر خوفه...
همچیش منطقی ولی یه ایراد داره دیگه همه چیش زیادی منطقیهو اینکه همه کارکتراش دست شرلوک هلمز از پشت بستن...

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

Powerful King

کاربر سایت
Aug 29, 2015
373
نام
محمد مهدی
گارو فصل دوم قسمت 5

یکی از بهترین انیمه های سنین که دیدنش بر هر انیمه فنی واجبه از خشونت گرفته تا داستان عالی, تراژدی و اکشن همه رو داره

اپنینگ و اندینگاشم که یکی از یکی بهتر

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
805
نام
پویا
بتمن انيمه استايل ؟ يا حضرت DC
Yo this sh#t is actually happening
کاملا مشخصه ژاپنی ها دارن انتقام فیلم Death Note رو میگیرن>:)
ولی جدا چرا دارن قیمه ها رو میریزن تو ماستا؟ :-?:D

پ.ن: ولی جالبه با تمام گندی که زدن به ظاهر و داستان شخصیت ها آلفردش از مال فیلم های بن افلک و زک اشنایدر بهتره:-"

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,023
نام
Ali
کاملا مشخصه ژاپنی ها دارن انتقام فیلم Death Note رو میگیرن>:)
ولی جدا چرا دارن قیمه ها رو میریزن تو ماستا؟ :-?:D

پ.ن: ولی جالبه با تمام گندی که زدن به ظاهر و داستان شخصیت ها آلفردش از مال فیلم های بن افلک و زک اشنایدر بهتره:-"

هرچقدر تبديل انيمه و مانگاه به لايو اكشن شكست خورد تبديل كميك به لايو اكشن موفق بوده
اينام ديدن از كميك بوك لايو اكشن خوب درمياد چرا انيمه خوب درنياد؟
اميدوارم مثل جنبش لايو اكشن سازي گند نزده باشن به اثر:D
هرچند تريلرش بجز چند مورد اونقدرا بد نبود:-?

آخرین ویرایش:

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,968
نام
احمد
لاگ هورایزن قسمت 12 !! اولش که خیلی نچسب بود ! ولی الان بهتر شده ! کنجکاوم بدونم جطور میخواد 50 قسمت ادم رو سرگرم کنه !
آخرش که رسیدی تو کف موندی می بینی کلا خودشونم نمی دونن می خوان چیکار کنن :D

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,137
نام
طائل
قسمت 18 سامورایی چمپلو قطعا خفن ترین چیزی بود که من تو زندگیم دیدم :D گذاشتم چند روز بگذره ببینم راسته یا نه :D

به اشتباه چه عظمت آثاری رو من قبل این بیباپ و چمپلو فکر میکردم خفنن...اونا فقط میخواستن که خفن باشن.شما فکر کن من اگر تا 5 سال بعد ببیباپ و چمپلو رو نمیدیدم،تا 5 سال باز میخواستم همچنان فکر کنم اون اثار مثلا به خصوص سینمای آمریکا و اروپا خفن ترین چیزایی بودن که تو زندگیم دیدم (:|:D

از روزی که تمومش کردم هی قصد میکردم یه پست در وصفش بنویسم لا به لاها بزنیم کاسه کوزه هر چی آثار کلاسیکه رو بشکونیم و هیپ و هاپ و رپ رو به موزارت و شوبرت و بتهوون،ماریو بارگاس یوسا رو به آلبر کامو و کافکا و نقاشی های گرافیتی رو به آثار رافائل و داوینچی ترجیح بدیم که نشد دیگه همه هم با دلیل و مدرک :D

Walt.t

کاربر سایت
Sep 11, 2014
45
قسمت 18 سامورایی چمپلو قطعا خفن ترین چیزی بود که من تو زندگیم دیدم :D گذاشتم چند روز بگذره ببینم راسته یا نه :D

به اشتباه چه عظمت آثاری رو من قبل این بیباپ و چمپلو فکر میکردم خفنن...اونا فقط میخواستن که خفن باشن.شما فکر کن من اگر تا 5 سال بعد ببیباپ و چمپلو رو نمیدیدم،تا 5 سال باز میخواستم همچنان فکر کنم اون اثار مثلا به خصوص سینمای آمریکا و اروپا خفن ترین چیزایی بودن که تو زندگیم دیدم (:|:D

از روزی که تمومش کردم هی قصد میکردم یه پست در وصفش بنویسم لا به لاها بزنیم کاسه کوزه هر چی آثار کلاسیکه رو بشکونیم و هیپ و هاپ و رپ رو به موزارت و شوبرت و بتهوون،ماریو بارگاس یوسا رو به آلبر کامو و کافکا و نقاشی های گرافیتی رو به آثار رافائل و داوینچی ترجیح بدیم که نشد دیگه همه هم با دلیل و مدرک :D

سامورای چمپلو قطعا تنها انیمه ای هست که به غایت تو 26 قسمت تونستن باز کنن و ببندنش :D
اگه دلت میخواد که جلوی حسرت خوردن های آینده رو بگیری، یه راست برو خدمت آریا. همونطور که شاید ندونی، سامورای چمپلو از انیمه های محبوب آریاست :D

Katsura

کاربر سایت
May 25, 2011
1,111
نام
پرهام
سامورای چمپلو قطعا تنها انیمه ای هست که به غایت تو 26 قسمت تونستن باز کنن و ببندنش :D
اگه دلت میخواد که جلوی حسرت خوردن های آینده رو بگیری، یه راست برو خدمت آریا. همونطور که شاید ندونی، سامورای چمپلو از انیمه های محبوب آریاست :D
البته من خیلی دوست داشتم بیشتر ادامه داشته باشه اونم دور ور شوگون بنظرم خیلی جالب میشد >:)
مخصوصا اون جریانه بین دختره شوگون با موگن :D

آخرین ویرایش:

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,137
نام
طائل
آره دیگه سامورایی چمپلوو میباس ادامه داشته باشه اون اسسین قسمت 2 رو من تا ته منتظرش بودم یا یه مورد دیگه هم دوست بالایی گفته :D عوضش کابوی بیباپ کاملا تراش خورده بود لعنتی تا ته زوم میکردی باز پیکسلاش معلوم نبود :D

Ghost dog : the way of the samurai یه فیلم از جیم جارموش هست که تو این هم سامورایی و هیپ هاپ کالچر با هم تلفیق میشن،اول این فیلم یه بیتی پخش میشه از RZA من همیشه فکر میکنم اون میباس ته قسمت 22 چمپلوو باشه،

همونی که موگن تهش با اون زن کور مبارزه میکنه زنه عمدا خودشو به کشتن میده

اونجا میباس دوربین از تموم زوایا،هی بین لانگ شات و کلوز شات رو صروت موگن سوییچ شه و این بیت پخش شه

اسم ترک هست samurai showdown

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434

توصیه میکنم بعد دیدن کابوی بیباپ و سامورایی چمپلو کار بعدی که میخوای ببینی ergo proxy باشه رستگار میشی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر