Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
میدونم ولی حصوله مانگا خوندن ندارم. به خاطر همین میگم از این انیمه های نصفه نیمه نباشه. ترجیحا هم اپیزود زیاد نداشته باشه. در حد همون 60-70 قسمت کافیه.

@Akiba
طی یه تصمیم حیاتی که گرفتم، وان پیس رو گذاشتم کنار>:D<
RAINBOW رو بشین ببین!
من این رینبو رو بیشتر از خود داستان به خاطر OP-END ش میدیدم !

........................
اقا کسی نبود جواب سوال صفحه قبل ما رو بده ؟؟

Katsura

کاربر سایت
May 25, 2011
1,111
نام
پرهام
RAINBOW رو بشین ببین!
من این رینبو رو بیشتر از خود داستان به خاطر OP-END ش میدیدم !

........................
اقا کسی نبود جواب سوال صفحه قبل ما رو بده ؟؟
از چه جهت شبیه باشه ؟ مدرسه ای باشه و راجع به جادو جمبل :D ؟!

• Like
Reactions: zack fair and m.a.t

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
آقایون 4تا انیمه در سبک و سیاق Fullmetall Alchemist و Attack on The Titan و به همون خوبی معرفی کنید که البته به نظرم وجود نداره :D
شبیه به AoT میشه Terra Formars و Koutetsujou no Kabaneri گفت. البته این سبک نویسندگی داستان که وجه شباهتش با GoT حساب میشه رو خیلیا دارن جدیدا استفاده می کنن. یه نمونه (از نظر من) ضعیف ترش میشه Akame ga Kill.
FMA هم شبیهش چیزی نیست، ولی سبک و سیاقش میشه شونن های یکم جدی تر، مثلا Hunter X Hunter یا Nanatsu no Taizai یا حتی D.Gray Man (با مانگاش که چه بهتر)
(ربطی به این دو تا نداره ولی Fate\Zero رو هم ببینین، لذت بخشه :D)

Powerful King

کاربر سایت
Aug 29, 2015
373
نام
محمد مهدی
Hajime no ippo قسمت 60

انیمه ی خوبیه به عنوان یه کار رئال, ورزشی و اکشن, شخصیت پردازی, فضاسازی خوبیم داره و احساساتم خیلی خوب نشون میده طوری که ادم ممکنه چند جا گریش بگیره

ادم با اکثر شخصیتاشم همذات پنداری میکنه, فقط بعضی وقتا این تاکامورا سان میره رو اعصاب ادم دوست داره خفش کنه ولی بعد جالبه اونم نوبت مسابقش که میشه دلت نمیاد ببازه, تا اینجا هم بین شخصیتا بیشتر از ورگ خوشم اومد

خب ولی این انیمه با وجود این همه نکات مثبت بازم در اون حدی که ازش تعریف میکردن به نظرم نبود دیگه در حد یه سری از انیمه های افسانه هایی تاریخ بعضیا بالا اورده بودنش, مشکل هایپ زیادی همینه دیگه ادم خودشو برا یه چی نهایت علاقش اماده میکنه بعد میخوره تو ذوقش

البته اینطوری که دیدم هنوز تو مقدمه ی انیمه هستیم مخصوصا که شنیدم مانگاش از هزار چپترم بیشتر شده !!!

Dragon Ball Super قسمت 102

خب بعد از شروع تورنمنت و پایان فیلرهای مضخرف داستان خیلی بهتر شد و یه هیجان خوبی پیدا کرد (هرچند هنوز به ارک بلک نمیرسه )

البته هنوزم ایراد هایی داره انیمه مثل:

چطور سوپر سایان بلو نمیتونست با کامه هامه ها رو کیل خراشم بندازه و حتی لباسشم پاره نشد ! اونم وقتی برولی که یه سوپر سایان افسانه ای دیگه بود نهایت قدرتشم به سوپر سایان 3 نمیرسید به نظرم گوکو باید با همون سوپر سایان 1 روش کامه هامه ها میزد نه بلو که همون یه مقدار ابهت بلو که مونده هم نره

یا این سوپر سایان شدن کالیفولا با خارش پشتش که نهایت مسخرگی بود ( البته منطقی بود چاکراهاشو توی پشتش ترکیب کرد درستشم همینه ) ولی بازم جلو Z مسخره بود گوکو اونطوری اونجا حماسی سوپر سایان شد, ادم اینجا حس میکنه هدف نویسنده های سوپر تخریب دراگون باله

یا این تبلت ها چیه مثل بچه های 5 ساله گرفتن دستشون زنو ها و چطوری هیت تو دنیایی که زمان نداره تایم اسکیپ زد ؟!

ولی بازم به دلیل بهتر شدن انیمه از این ایرادات چشم پوشی میکنم

my hero academia فصل دوم قسمت جدید

اینم یهویی از اون فضای فوق مسخره بازی مدرسه ای, خداروشکر رفت تو فاز دارک مبارزات خفنی شد و اتفاقات خفن تریم افتاد

• Like

Brox

کاربر سایت
Jul 11, 2008
512
نام
قدرت
سلام بر دوستان انیمه باز! من دنبال یه انیمه ی خوب میگردم که به سلیقه ام بخوره، ، سلیقمم یکم عجیب غریبه مثلا deathnote رو که همه دوست دارن واقعا دوست ندارم و berserk رو که همه میگن فقط مانگاشو بخونید من انیمه شو خیلی دوست داشتم. چندتایی که دیدمم اینجا بگم که فازمو بدونین:

FMA: brotherhood عالی، بهترین انیمه ای که دیدم
attack on titan عالی
berserk عالی

samurai champloo متوسط

fate/zero دوس نداشتم
tokyo ghoul دوس نداشتم
deathnote دوس نداشتم
code geass دوس نداشتم
cowboy bebop دوس نداشتم (ببخشینم)

فاز قدیمی طوری دارم، شمشیر و اینا
ممنون میشم کمکم کنین تو ژانر محبوبم انیمه ی خوب پیدا کنم

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,092
نام
هومن
سلام بر دوستان انیمه باز! من دنبال یه انیمه ی خوب میگردم که به سلیقه ام بخوره، ، سلیقمم یکم عجیب غریبه مثلا deathnote رو که همه دوست دارن واقعا دوست ندارم و berserk رو که همه میگن فقط مانگاشو بخونید من انیمه شو خیلی دوست داشتم. چندتایی که دیدمم اینجا بگم که فازمو بدونین:

attack on titan عالی
berserk عالی

samurai champloo متوسط

fate/zero دوس نداشتم
tokyo ghoul دوس نداشتم
deathnote دوس نداشتم
code geass دوس نداشتم

اینارو ببین:
Hunter X Hunter
One Punch Man
Ao No Exorcist
Akame ga Kill
Kingdom
Over Lord
Re Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu
Steins;Gate
فعلا اینارو ببین بعدا ببینیم از چی خوشت میاد از چی نه:D

Powerful King

کاربر سایت
Aug 29, 2015
373
نام
محمد مهدی

attack on titan عالی
berserk عالی

samurai champloo متوسط

fate/zero دوس نداشتم
tokyo ghoul دوس نداشتم
deathnote دوس نداشتم
code geass دوس نداشتم

به نظر من:

Afro Samurai
Shigurui death frenzy
claymore
basilisk
Hellsing Ultimate Ova
drifters
akame ga kill
parasyte

رو ببین

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام

attack on titan عالی
berserk عالی

samurai champloo متوسط

fate/zero دوس نداشتم
tokyo ghoul دوس نداشتم
deathnote دوس نداشتم
code geass دوس نداشتم

Kenshin رو ببین .

pkarash

کاربر سایت
Aug 22, 2012
264
نام
آرش

attack on titan عالی
berserk عالی

samurai champloo متوسط

fate/zero دوس نداشتم
tokyo ghoul دوس نداشتم
deathnote دوس نداشتم
code geass دوس نداشتم

سلام
Seirei no Moribito هم پیشنهاد میشه

آخرین ویرایش:
  • Like

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
میدونم ولی حصوله مانگا خوندن ندارم. به خاطر همین میگم از این انیمه های نصفه نیمه نباشه. ترجیحا هم اپیزود زیاد نداشته باشه. در حد همون 60-70 قسمت کافیه.

@Akiba
طی یه تصمیم حیاتی که گرفتم، وان پیس رو گذاشتم کنار>:D<
باشد که خدا به راه راست هدایتت کند! :|

در مورد پیشنهاد هم با @the dark knight موافقم! :D ، فقط Akame Ga Kill رو من کلهم اجمعین پیشنهاد نمیدم:-" (جدیدا که همه اینجا پیشنهادش میدن،واقعا سر این انیمه فکر نمیکنم مشکل از من باشه:| باور کنید مشکل از انیمه ـست:| )

---
این 2-3 روز اخیر یکم بازی رو گزاشتم کنار و نشستم پای انیمه:-"
Made In Abyss رو شروع کردم ، یکم حس Bastion داره برام...کاراکترهاش بچه ـن و شبیه اونه تا حدی ، دنیای ناشناخته و اینا! کلا فضاش تا حدی شبیه اونه برام:D
Ballroom e Youkoso اینم جالب بود! شخصیت اصلیش باکای خوبیه! شاخ انیمه کاملا امیرپسنده ، کلا کاراکترهاش خوبن! :D ، ولی کلا من بخش تمرین رو بیشتر از اجرا دوست دارم! قیافه ها و نحوه ی ایستادنشون و اینا یه جوریه توی اجرا:-" نمیپسندم:-" ولی همین تمرین و اینا جو داد رفتم سراغ یک کار ورزشیه دیگه:))

دیشب All Out رو شروع کردم و فعلا 22 قسمتش رو دیدم، حال میده اما چند مورد :D
طراحی کاراکترهاش اونقدرا به دل نمیشینه! چه از نظر طراحی،چه تو انیمه کلا یک کاراکتر خفن و خیلی Cool و امیرپسند نداره:-" (بعضیا نیمچه این خصوصیات رو دارن ولی 100% نیستن:-" )
جدای از این، ورزش راگبی و خشن و بزن بزن، بعد یک سریشون خیلی سوسولن اون وسط:| کلا نحوه ی ایستادن و واکنش هاشون خیلی نابوده برای این ورزش! :-"
اما با این حال ، حال میده! یک انیمه ی دیگه هم به لیست در کف ادامه ـش میباشیم،اضافه شد! :| کلا غیر از کروکو انیمه ی ورزشیی ندیدم که تموم بشه:| چه وضعشه خو:(

اینو علی دانته پیشنهاد داده بود قبلا، بعد توی ذهنم درگیر بودم چیزی که پیشنهاد داده بود All Out بود یا One Outs ... سرچ که نمودم، دیدم این One Outs هم خفن میزنه! شخصیت اصلیش که حداقل جالب میزنه>:) >:) اینم زدم دانلود بشه:D

کلا کارهای ورزشی خوبن! اکثرا هیجان خوبی دارن، باعث میشه راحت بشه چندین قسمت پشت سر هم دید:D

Milad_HW

کاربر سایت
Feb 3, 2012
600
نام
میلاد
آقا من انیمه باز نیستم همینجور به صورت اتفاقی garden of words رو دیدم خیلی خوشم اومد اصن یه اتمسفر شاعرانه و رویایی داشت :xتو همین سبک چنتا کار پیشنهاد بدین :x>:D<

• Like

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
دیشب All Out رو شروع کردم و فعلا 22 قسمتش رو دیدم، حال میده اما چند مورد :D
طراحی کاراکترهاش اونقدرا به دل نمیشینه! چه از نظر طراحی،چه تو انیمه کلا یک کاراکتر خفن و خیلی Cool و امیرپسند نداره:-" (بعضیا نیمچه این خصوصیات رو دارن ولی 100% نیستن:-" )
جدای از این، ورزش راگبی و خشن و بزن بزن، بعد یک سریشون خیلی سوسولن اون وسط:| کلا نحوه ی ایستادن و واکنش هاشون خیلی نابوده برای این ورزش! :-"
اون سوسولی بعضی شخصیت ها فک کنم به خاطر یکم تعدیل شدن کاره، وگرنه یه انیمه با این حجم از manliness اگر همشون کاراکترای امیر پسند باشن که منفجر میشه کلا :))
همون کاپیتان مگه امیر پسند نیست به اندازه کافی؟ :D

• Like

Brox

کاربر سایت
Jul 11, 2008
512
نام
قدرت
اینارو ببین:
Hunter X Hunter
One Punch Man
Ao No Exorcist
Akame ga Kill
Kingdom
Over Lord
Re Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu
Steins;Gate
فعلا اینارو ببین بعدا ببینیم از چی خوشت میاد از چی نه:D

به نظر من:

Afro Samurai
Shigurui death frenzy
claymore
basilisk
Hellsing Ultimate Ova
drifters
akame ga kill
parasyte

رو ببین

سلام

Kenshin رو ببین .

سلام
Seirei no Moribito هم پیشنهاد میشه

بسیار بسیار ممنونم دوستان از سردرگمی نجاتم دادین!
(راستی claymore و one punch man رو هم دیده بودم جفتشون متوسط بودن بنظرم :D )

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
آقا من انیمه باز نیستم همینجور به صورت اتفاقی garden of words رو دیدم خیلی خوشم اومد اصن یه اتمسفر شاعرانه و رویایی داشت :xتو همین سبک چنتا کار پیشنهاد بدین :x>:D<
اگه بصورت فیلم میخواید باشه و چیز دیگه ای رو ندیدید your name (اگه با این اسم پیداش نکردید kimi no na wa سرچ کنید) و a silent voice رو ببینید

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
اون سوسولی بعضی شخصیت ها فک کنم به خاطر یکم تعدیل شدن کاره، وگرنه یه انیمه با این حجم از manliness اگر همشون کاراکترای امیر پسند باشن که منفجر میشه کلا :))
همون کاپیتان مگه امیر پسند نیست به اندازه کافی؟ :D
حالا نمیشد عادی بایستن؟:-" آخه جوری که می ایستن واقعا به ورزش نمیاد:D
نه کاپیتان هم رگه های سوسولی داره:-" جزو اون نصف و نیمه هاست:-" توی تیم اصلی باز ابومی بهتره ... البته اونم cool نیست، اخلاق مخلاق نداره:-" یکم بین بد اسی و خفن بودن، با بی اخلاق بودن فرقه:-"
کاراکترهایی مثل آئومینه و کاگامی(کوروکو) ، از اینجور کاراکترها نداره انیمه:-" حالا باید دید تیم اصلی ریوئین چطوره...اینا توی چند دقیقه حضورشون خوب میزدن:-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر