Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Nameless King

4:20
کاربر سایت
May 5, 2014
663
نام
امیرحسین
آقااااااا
چرا اینطوری شد؟:|
دوتا تایتان قسمت اول که از همون شروع تو کفش بودیم اینطوری هویتشون مشخص میشه؟:|
میان تو روی ارن میگن خب من اینم، اونم که میشناسی
اصن باورم نمیشد
خوب سورپرایز شدم ولی یجورایی انتظار بیشتری هم داشتم
نمیدونم:D

Powerful King

کاربر سایت
Aug 29, 2015
373
نام
محمد مهدی
digimon adventure قسمت 50

انیمه خوبیه که کشش هم داره, تا نزدیکای قسمت 40 یجورایی بچگونه بود ولی یهویی سیاهی و تراژدی زد سقف !

این دمی دویمونم که کل عمرش کتک خورد و بدبختی کشید اخرشم جذب و ترکیب شد به فنا رفت !

به نظرم اوج داستانم از ارک ارباب های تاریکی شروع شد طوری که ادم فکر میکرد کل ارک های قبلی مقدمه ی این بودن ( شایدم بودن )

بین شخصیتای مثبتم تا اینجا از همشون خوشم اومد بین منفیا هم از همین اربابان تاریکی و دویمون ( چرا اسمش عین دمی دویمونه نفهمیدم ؟! ) خوشم اومد

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
digimon adventure قسمت 50

انیمه خوبیه که کشش هم داره, تا نزدیکای قسمت 40 یجورایی بچگونه بود ولی یهویی سیاهی و تراژدی زد سقف !

این دمی دویمونم که کل عمرش کتک خورد و بدبختی کشید اخرشم جذب و ترکیب شد به فنا رفت !

به نظرم اوج داستانم از ارک ارباب های تاریکی شروع شد طوری که ادم فکر میکرد کل ارک های قبلی مقدمه ی این بودن ( شایدم بودن )

بین شخصیتای مثبتم تا اینجا از همشون خوشم اومد بین منفیا هم از همین اربابان تاریکی و دویمون ( چرا اسمش عین دمی دویمونه نفهمیدم ؟! ) خوشم اومد

Digimon بر خلاف چیزی که خیلی ها فکر می کنن، تم تاریکی داره
همیشه خوش رنگ و لعاب شروع می شه اما هرچی بیشتر پیش می ره، تاریک تر می شه و قسمت های آخر معمولا جز تاریکی چیز دیگه دیده نمی شه :D

یکی از دلایلی که این ذهنیت پیش میاد که Digimon تاریک نیست و شاد و شنگولیه و ...، اینه که Pokemon vs Digimon راه می ندازن، در حالی که Digimon کلا تاریکه اما Pokemon کلا تاریکی توش نیست، همه چی بیشتر فان اه

DemiDevimon می تونه به Devimon تبدیل بشه، دلیل این تشابه اسمی همین هست
توی Digimon ها تشابه اسمی زیاد داریم که اکثرا ناشی از همین تبدیل شدن هاست

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,255
نام
امیر حسین
اپيزود 100 ناروتو ~ از همين الان نگرانم تموم شد چه كنم :|
وان پیس،بلیچ،هانتر و انیمه های دیگری میباشند که میتونی اونا رو ببینی:-"
وان پیسم خیالت راحته فعلا تموم نمیشه:)) :x

cm180life

کاربر سایت
Jan 14, 2010
1,744
فصل دوم noragami رو گرفتم،فصل قبل ش درست یادم نیس.
کسایی که دیدن یه خلاصه از فصل قبل بگن
ممنون
فصل 2ش رو کامل دیدم خیلی خوب بود.
اپيزود 100 ناروتو ~ از همين الان نگرانم تموم شد چه كنم :|
نگران نباش میرسی یه جاهایی ش که هی به خودت میگی چرا تو فلان قسمت تموم ش نکردن :|
من این ناروتو رو دراپ کردم کسایی که کامل دیدن بگن ارزش داره ادامه ش رو ببینم یا نه؟
تا اینجاش دیده بودم:
neji تو جنگ با مادارا اینا کشته شد یه چند قسمت بعد بی خیال ش شدم، کلا از بعد از پایان نبرد ناروتو با پین که بنظرم اوج انیمه بود اتحاد شینوبی و این بحثا رو اعصابم بود تم انیمه عوض شد دیگه خوشم نمیومد حالا با این تفاسیر بقیه ش رو ببینم یا نه؟

اینم تبلیغ خمیر دندون :D :

bkha_cgtatt.jpg

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
نگران نباش میرسی یه جاهایی ش که هی به خودت میگی چرا تو فلان قسمت تموم ش نکردن :|
من این ناروتو رو دراپ کردم کسایی که کامل دیدن بگن ارزش داره ادامه ش رو ببینم یا نه؟
تا اینجاش دیده بودم:
neji تو جنگ با مادارا اینا کشته شد یه چند قسمت بعد بی خیال ش شدم، کلا از بعد از پایان نبرد ناروتو با پین که بنظرم اوج انیمه بود اتحاد شینوبی و این بحثا رو اعصابم بود تم انیمه عوض شد دیگه خوشم نمیومد حالا با این تفاسیر بقیه ش رو ببینم یا نه؟
ارزش دیدن داره فکر کنم تازه اوایل مبارزات با madara هستی اونو ببینش یه سری جاهاش قشنگه بعدش فکر کنم یه فصل کلا چرت و پرت بود که داستانای متفاوتی از کاراکترارو روایت میکرد (اینکه دقیق توضیح نمیدم بخاطر اینه که اسپویل نشه :D) اگه به اونجا رسیدی کلا نبینشون ارزش ندارن بعد از اون یه نبرد با یه کاراکتر جدید هست و داستان hagoromo otsutsuki رو توضیح میده که قشنگه

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,255
نام
امیر حسین
فصل 2ش رو کامل دیدم خیلی خوب بود.

تا اینجاش دیده بودم:

اینم تبلیغ خمیر دندون :D :

bkha_cgtatt.jpg
مطمئنا با اون اوج ناروتو که گفتی نمیرسه! :D
اما بالاخره تموم شدن داستان هم قشنگیه خودش رو داره! :D هرچقدرم بگیم توی دیوار باشه،آخرش یک سری صحنه های قشنگ و خفن میدارد:D + این همه قسمت رو دیدی،حیف نیست تموم نشه؟ :-"
بعد از تموم شدن داستان اصلی مانگا هم، چندتا از رمان های ناروتو رو انیمه کردند(OVA و اینا نیست،توی همون پخش هفتگی پخش شدن) که به نظرم ارزش دیدن دارن! :D
فیلرهای وسط مبارزه هم بی خیال شو :-"

پ.ن:برو بازی ناروتو استورم4 هم بگیر که خیلیییی خوب بود:-" مخصوصا آخرین مبارزه کارگردانیش هم از انیمه و هم از مانگا بهتر بود به نظرم:D

shekib

کاربر سایت
Jul 6, 2011
824
نام
mohammad
من فک نکنم هیچ وقت درک کنم کیشیموتو چرا این بلا رو سر اثرش آورد, مگه مجبور بود توضیح بده این ماجرای آخر رو؟ این همه دیدم یکبار هم واسم سؤال پیش نیومد این ماجرا...
به عنوان خالق ناروتو،حتی فکرش رو هم نمیتونم بکنم این اثر چقدر براش عزیزه، نمیدونم چطور دلش امد، چارچوب دنیایی که یک عمر زحمت کشید و خلق کرد رو نه تنها نابود کنه چندبار هم از روش رد بشه...
من جاش بودم حاضر بودم بمیرم اجازه ندم این بروتو رو بسازن؛ قشری که هدف گرفتن کودکانه، شخصیت‌های نچسب و کاملا تقلیدی، روند داستانی مضحک و... اصلا اینا به کنار چطور به خودشون اجازه دادن این بلا رو سر کاراکترهای سری قبلی بیارن؟
من خودم رو درحد فن سری نمیدونم این احساس رو دارم، بیچاره بقیه...

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
بازی The Seven Deadly Sins: The Britannian Traveler هم توسط Bandai Namco برای PS4 معرفی شد :D

The Seven Deadly Sins: The Britannian Traveler announced for PS4 - Gematsu

============================================

Kizumonogatari VR هم قراره روز July 12th به صورت رایگان برای دانلود روی Store قرار بگیره .
پ.ن : VR دیگه داره واجب میشه :D

Kizumonogatari VR launches for free on July 12 in Japan - Gematsu

JRPG FAN CLUB II

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر