Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
دوستان Noragami خوبه؟
خیلی!
اوایل فصل اولش میتونه یکم خسته کننده باشه ولی بعدش خیلی خوب میشه.فصل دوم هم از همون اپیزود اول عالیه.
در کل پیشنهاد میشه و از واجباته :| :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
تو لیست انیمه های تابستون Fate/Apacrypha رو دیدم، در چه حدیه؟
من به خاطر اینکه دنیای جدایی به F/Z داره، باهاش کنار میام و میرم سراغش :D
از چیزایی هم که میدونم، سرونت های خوفی داره:D ... یه چندتایی هم ناامید کننده داره البته:-" (از نظر طراحی:-")

اون F/SN رو که اصلا نمیتونم باهاش کنار بیام:| شخصیت اصلیش وقتی اونجوری باشه...:|
امیدوارم اینجا ارباب ها اوضاعشون بهتر باشه:(

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
چند قسمتی ... (17-18)... 3Gatsu no Lion دیدم...وسط امتحانات:D
نمیدونم چرا، ولی حال میده:D هیچ ایده ای ندارم که دقیقا چیش جذبم کرده:)) شما توضیح بدید:-"
البته طنزش خوبه!:D گربه ها هم خیلی باحالن:)) ولی کمرنگ شده نقششون:(

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
کسی لینک انیمه planetes رو داره بهم بده که هاردساب هم نباشه؟
720p هم بود خوبه:D
لعنتی از هرجا دانلود کردم هاردساب داشتش:D
مگه از کجا میاری که hard-sub ـه؟

چک کردم، فن ساب های مثل
Kametsu
a-S
O-L
OZC
PSNR

انیمه رو soft-sub زدن....من خودم PSNR رو دارم..سورس ـش HDTV ـه....اونای دیگه که گفتم سورس ـشون BD ـه.

این O-L و OZC رو اگه تو bakabt عضوی...اونجا داره هنوز سید داره.
این PSNR رو فقط nyaa داره که الان دیگه اصلاً سید نداره
این Kametsu رو هم میتونی لینک مستقیم از animetosho دانلود کنی.

چند قسمتی ... (17-18)... 3Gatsu no Lion دیدم...وسط امتحانات:D
نمیدونم چرا، ولی حال میده:D هیچ ایده ای ندارم که دقیقا چیش جذبم کرده:)) شما توضیح بدید:-"
البته طنزش خوبه!:D گربه ها هم خیلی باحالن:)) ولی کمرنگ شده نقششون:(
سه دلیل اصلی که این انیمه برام جذاب بودش

1: آی کایانو
2: کانا هانازاوا
3: اینوه ماریانا

تا الان صدای این سه تا کنار هم تو هیچ انیمه ای شنیده نشده :D

آخرین ویرایش:

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
مگه از کجا میاری که hard-sub ـه؟

چک کردم، فن ساب های مثل
Kametsu
a-S
O-L
OZC
PSNR

انیمه رو soft-sub زدن....من خودم PSNR رو دارم..سورس ـش HDTV ـه....اونای دیگه که گفتم سورس ـشون BD ـه.

این O-L و OZC رو اگه تو bakabt عضوی...اونجا داره هنوز سید داره.
این PSNR رو فقط nyaa داره که الان دیگه اصلاً سید نداره
این Kametsu رو هم میتونی لینک مستقیم از animetosho دانلود کنی.
من از سایت های ایرانی گرفتم فقط، که حجمشون کم بودن، اونا هم همش هاردساب داشتن
الان از nyaa یکی پیدا کردم deadfish نمی دونم هارد هستش یا نه اما حجمش به نسبت کمتر بود.ببینم چی میشه:D
توی animetosho هم یکی پیدا کردم که 1080 بودش و حجمش زیاد بود برای همین بی خیالش شدم :D
پ.ن:animetosho هیلتر شدش؟چون هفته پیش راحت میرفتم توش ولی الان حتما باید چیزشکن بزنم
پ.ن2:توی bakabt هم بدبختانه عضو نیستم :D

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
من از سایت های ایرانی گرفتم فقط، که حجمشون کم بودن، اونا هم همش هاردساب داشتن
الان از nyaa یکی پیدا کردم deadfish نمی دونم هارد هستش یا نه اما حجمش به نسبت کمتر بود.ببینم چی میشه:D
توی animetosho هم یکی پیدا کردم که 1080 بودش و حجمش زیاد بود برای همین بی خیالش شدم :D
پ.ن:animetosho هیلتر شدش؟چون هفته پیش راحت میرفتم توش ولی الان حتما باید چیزشکن بزنم

از DeadFish هیچ چی نیار....همش Hard-Sub میزنه....
اصلاً فن ساب بحساب نمیاد، زیرنویس رو از جا بر میداره، خود انیمه رو از یه جا دیگه، فقط تبدیل میکنه LOL

13گیگی خوبه؟
توی animetosho سرچ کن Planetes_(BD_720p_Hi10_AACx2)_[Dual-Audio]_[Kametsu] روی هر قسمتش که بزنی، Direct Link با پسورد فایل رو بهت میده.

P.S
اره برای منم با قند شکن باز شد.
P.SS
ببین اگه دنبال نسخه ی کم حجمی، صب کن یکی از بچه های تاپیک بیاد بهت سایت معرفی کنه، چون کلاً کم حجم دانلود نمیکنم، برای همین منبع درست حسابی ندارم

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
دوستان یکی ترتیب انیمه dragon ball رو بگه.رفتم نگاه کردم دیدم 5 تا سریه/:)می خوام از اولش شروع کنم پس از قسمت یک سری یک بهم ترتیب بدین:D

Dragon Ball
Dragon Ball Z
Dragon Ball GT
Dragon Ball Kai
Dragon Ball Super

این چیزی هست که میری سایت ها و اینا میگن...
خخخخ...

خوب چیکار کنیم...
اوهوووم :»

این کار بشین Dragon Ball رو ببین - این که شخصیت اصلی بچه هست و بسیار مهمه...
بعدش بجای اینکه بشینی Dragon Ball Z رو ببینی - بشین Dragon Ball Kai رو ببین که بازسازی Z هست و کیفیت بهتر و اضافات رو حذف کردن و بهتره...
بعدش GT که هیچی...
اصلا مورد تایید خالق سری هم نیست...
بعدش هم Super تموم...

Dragon Ball
Kai
Super

تموم...

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,938
نام
آرتین
ميكاسا ؟ نزديك بود انيمه يكباره چند پله سقوط كنه :-"خب به حول و قوه الهي ارن هم توانايي كنترل تايتان ها رو داره :D اون مو طلايي سوار بر تايتان كينگ كونگ كي بود؟:D راضيم ازشون ، ميريم براي سال بعد؟يا بيشتر؟:D

ظاهراً ایشون صاحابشه :D

nzehtabvar

کاربر سایت
Sep 13, 2014
124
سلام دوستان
میگم این سری انیمه های دیجیمون چطوریه؟
میدونم خیلی سری های متفاوتی داره...من فقط همون digimon adventure رو دیدم...ولی تو ویکی دیدم انگار یه ریبوتی برای سری زدن که همون 8 شخصیت اصلی هستن و به سبک و سیاق انیمه های امروزه....ولی خیلی درست سردر نیاوردم چی به چیه...یکی ازسایتا کلا 8 قسمت گذاشته بود ولی تو ویکی به 5 تل فیلم فک میکنم اشاره کرده بود! خلاصه یکم گیج شدم....میشه یه توضیحی بدید چی به چیه؟ اینکه پخشش تموم شده یا نه؟
بعد ممنون میشم اگه یه سایت جامع و خوب برای دانلود کلا انیمه بهم معرفی کنید! به تازگی به جرگه انیمه بینان پیوستم!

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
سلام دوستان
میگم این سری انیمه های دیجیمون چطوریه؟
میدونم خیلی سری های متفاوتی داره...من فقط همون digimon adventure رو دیدم...ولی تو ویکی دیدم انگار یه ریبوتی برای سری زدن که همون 8 شخصیت اصلی هستن و به سبک و سیاق انیمه های امروزه....ولی خیلی درست سردر نیاوردم چی به چیه...یکی ازسایتا کلا 8 قسمت گذاشته بود ولی تو ویکی به 5 تل فیلم فک میکنم اشاره کرده بود! خلاصه یکم گیج شدم....میشه یه توضیحی بدید چی به چیه؟ اینکه پخشش تموم شده یا نه؟
بعد ممنون میشم اگه یه سایت جامع و خوب برای دانلود کلا انیمه بهم معرفی کنید! به تازگی به جرگه انیمه بینان پیوستم!

منظور شما Digimon Adventure Tri هست که به صورت سینمایی اه و ادامه Digimon Adventure 02 هست
شما باید Digimon Adventure و Digimon Adventure 02 رو ببینی بعد بری سراغ این سری، ریبوت هم نیست ادامست
5 فیلم هست که 4 تاش اکران شده تا به حال و داستان سه سال بعد از اتفاقات Digimon Adventure 02 اتفاق میفته

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر