Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
کیفیت خوبه Your Name / Kimi no na wa اومده؟ و اینکه زیرنویس فارسی داره؟
فکر کنم انیمه خوبی باشه،داستان قشنگی داره.
بلوري كه خيلي وقته خبري ازش نيست فك كنم همچنان بايد منتطر باشيد
ولي كيفيتاي پايينتر از بلوري رو ميتونيد پيدا كنيد
درمورد زيرنويس اطلاع ندارم چون با همون زيرنويس انگليسي ميبينم ولي حتما زيرنويس فارسيشم هست چون خيلي وقته منتشر شده
حتما ببينيد يكي از بهترين داستان هارو داره

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
کیفیت خوبه Your Name / Kimi no na wa اومده؟ و اینکه زیرنویس فارسی داره؟
فکر کنم انیمه خوبی باشه،داستان قشنگی داره.

بلوري كه خيلي وقته خبري ازش نيست فك كنم همچنان بايد منتطر باشيد

بلوری Kimi no na wa روز 26 July یعنی 4 مرداد منتشر میشه 8->

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,938
نام
آرتین
چرا من همش احساس ميكنم ارن ، ارمين و بقيه سمت درست ماجرا نيستند؟ يعني دارند از يه چيز اشتباهي دفاع ميكنند؟
اين قسمت هم لذتبخش بود ، رويارويي آني و ميكاسا با اختلاف نفسگير ترين تقابل اين فصل و حتي فصل قبل بود...:D
خيلي خودداري كردم نرفتم پي مانگا :D
دقیقاً آقا منم همچین حسی دارم :D، شاید به خاطر حرفای آخر راینا قبل تبدیل شدنش باشه

HAMiD67S

کاربر سایت
Nov 4, 2015
40
نام
حمید صادق پور
سلام دوستان
من زیاد انیمه باز نیستم ولی انیمه ها را دوست دارم :|
در حد حرفه ای انیمه نمیبینم
تو این یه سال که انیمه میبینم فقط سه تارو دیدم Attack on Titan S1 و Usagi Drop و Death Note الانم میخوام Ergo Proxy رو شروع کنم
این Death Note رو که دیدم بعدش تو گوگل سرچ کردم دیدم چند تا خرت و پرت دیگه هم داره :
Death Note 2: The Last Name (2006)
L: Change the World (2008)
Death Note: Light Up the New World (2016)
و یه فیلمم که قراره 2017 بیاد
کسی لینک اینارو داره دانلودشون کنیم ؟ یا نت نامحدود داره بیزحمت برام آپلود کنه ؟

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
سلام دوستان
تو این یه سال که انیمه میبینم فقط سه تارو دیدم Attack on Titan S1 و Usagi Drop و Death Note الانم میخوام Ergo Proxy رو شروع کنم
این Death Note رو که دیدم بعدش تو گوگل سرچ کردم دیدم چند تا خرت و پرت دیگه هم داره :
کسی لینک اینارو داره دانلودشون کنیم ؟ یا نت نامحدود داره بیزحمت برام آپلود کنه ؟

اینا Live Action ان، انیمه نیستن
اونی هم که 2017 میاد کلا ریبوت اه، ادامه دهنده قبلی ها نیست، اقتباسی اه

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
سلام دوستان

همونطور که بالاتر گفته شد، اینها Live-Action هستن....(منظور فیلم هایی که از روی مانگا و انیمه ساخته میشن)

دفتر مرگ چندتا فیلم سینمایی و سریال داره....
death note 2006
death note: the last name 2006
این دوتا Live-Action اولی هست که بر اساس death note تو سال 2006 به صورت 2قسمتی ساخته شده
دو سال بعد تقریباً با کمک همون بازیگرا یه فیلم side story برای شخصیت L به نام L change the WorLd ساختن

تا سال 2015 یه سریال 11قسمتی برای شبکه NTV ساخته شد...که دو سه قسمت اولش رو دیدم و درآپ ـش کردم :D
از شخصیت misa چان ـش...هیچ خوشم نیومد.

سال پیش هم یه سریال 3 قسمتی 20دقیقه ای تو شبکه ی استریم hulu ژاپن، به نام death note: new generation پخش شد که پیش درآمدی برای فیلم سینمایی death note: light up the new world بودش که قرار بود ماه بعدش اکران بشه.

درباره ی این فیلم آخری ـه بگم که....داستان 10سال بعد از اتفاقات Death Note رو تو دوتا فیلم اول نشون میده. داستان اینطور شروع میشه که 6تا دفتر مرگ هم زمان به زمین فرستاده میشن و دست آدم های مختلفی می افته، حالا یه نفر سعی داره که هر 6تا دفتر رو جمع کنه.

این فیلمی که برای 2017 تبلیغ ـش امده، کار شبکه استریم Netflix هستش و یه کار هالیودی بحساب میاد، همون طور که @Donger Reborn گفت، یه کار اقتباسی هستش

Katsura

کاربر سایت
May 25, 2011
1,111
نام
پرهام
نمیدونم چرا این Re-Creators رو که میبینم همش یاد سری فیت می افتم . گرافیک و مبارزه ها بنظرم خیلی شبیه هستن یه استودیو ساختشون ؟
@Police _ 110 اقا زیرنویسی از سریالSayonara Enari_kun داری ؟ هرچی گشتم نتونستم چیزی پیدا کنم .

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
نمیدونم چرا این Re-Creators رو که میبینم همش یاد سری فیت می افتم . گرافیک و مبارزه ها بنظرم خیلی شبیه هستن یه استودیو ساختشون ؟
@Police _ 110 اقا زیرنویسی از سریالSayonara Enari_kun داری ؟ هرچی گشتم نتونستم چیزی پیدا کنم .
استدیوهاشون باهم فرق میکنه سری Fate رو Ufotable میسازه . اینو Troyca ولی کارگردانشون یکیه

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,092
نام
هومن
این انیمه Quan Zhi Gao Shou عجب چیزیه لامصب دهنم باز موند:o:o
کیفیت انیمه گرافیک موسیقی و.... همه تو بهترین حالت ممکن هستن داستانش هم خوبه مبارزاتش هم فوق العاده است!!!
یکی از بی سر صداترین انیمه های فصل هست که کسی زیاد توجه نمی کنه بهش!!منم اولش سره این که زبان انیمه چینی هست گذاشتم ته لیست که بعدا ببینم یا دراپ بشه ولی وقتی شروع به دیدنش کردم نفهمیدم چطوری 7 قسمت یجا دیدم!:D
هرکی هنوزم هم دو دل هست سره دیدن انیمه بره این تریلر از 1 دقیقه انیمه رو ببینه میبینه چی میگم مربوط به قسمت 7

Last edited by a moderator:

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
دوستان فیلم Blame هم اومد !
مانگاش که شاهکاره تو سبک Cyberpunk ولی مثکه تو فیلم تغییرات ایجاد کردن که امیدوارم گند نزده باشن ( :-s )
درکل پیشنهاد میشه :D

کیفیت انیمه گرافیک موسیقی و.... همه تو بهترین حالت ممکن هستن داستانش هم خوبه مبارزاتش هم فوق العاده است!!!
یکی از بی سر صداترین انیمه های فصل هست که کسی زیاد توجه نمی کنه بهش!!منم اولش سره این که زبان انیمه چینی هست گذاشتم ته لیست که بعدا ببینم یا دراپ بشه ولی وقتی شروع به دیدنش کردم نفهمیدم چطوری 7 قسمت یجا دیدم!:D
هرکی هنوزم هم دو دل هست سره دیدن انیمه بره این تریلر از 1 دقیقه انیمه رو ببینه میبینه چی میگم مربوط به قسمت 7

The King's Avatar عالیه !! خیلی خوش ساخته ! منم اینجا گفتم ولی فک کنم کسی نرفت سمتش ( :-? ) تو بگو شاید حرف تورو قبول کنن !
پ.ن : واسه هایپ بیشتر سال ۲۰۱۳ جایزه ی بهترین کار ( Manhua/Novel ) رو تو چین گرفت !
پ.ن : کاش زبونش هم ژاپنی بود :D

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
@parham7
زیرنویس ای برای این سریال نیس (پیدا نکردم)....همین که torrent برای دانلود هست...خیلی ـه

همون اول فصل...دو قسمت اولش رو دانلود کردم....
تا play کردم.....نتونستم با زبون چینی اون کنار بیام، درجا پاکش کردم...
ولی الان اینطور که هایپ کردید...دیشب 8قسمت اولش رو دانلود کردم D:

++++++++++++++++++++++

koe-no-katachi.jpg

Koe no Katachi

فیلم رو دیدم....فیلم خوبی بودش...ولی نظرم

با پایان اون مشکلی نداشتم، ولی دوست ـش هم نداشتم :D
جایی که دختره میخواست خودکشی کنه، داشتم حال میکردم... گفتم که بالاخره قراره یکی بمیره.......وقتی که پسره پرت شد، گفتم خودشه، همینه \m/
ولی ضد حال خوردم که زنده مونده بود...گفتم که با مرگ مغزی یا حداقل تو کُما رفتن ـش هم راضی میشم....ولی اینطور نشد
وقتی پسره، الکی الکی، حتی بدون اینکه دختره بالای سرش بیاد و گریه زاری کنه، به هوش امد، هیچ باهاش حال نکردم.

چرا اخرش تراژدی تموم نشد، که من حال کنم :p

زیرنویس فارسی اون توی subscene هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر