Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,011
نام
خلیل
که اینطور... :-?
پس باید سعی کنم برگردم به همون کارای Slice of life و یه نگاه دوباره داشته باشم :D
برای فیلم و سریال هم اینجا تایپک مناسبش نیست ولی اگه یه دوتا فی المجلس بگین که بذاریم تو لیست خیلی خوب میشه :D
برا دانلود هم اینا رو گذاشتم:
ano natsu de matteru
basilisk
chuunbyou demo koi ga shitai!
coppelieon
from up on poppy hill
hakouki reimeiroku
hanasaku iroha
hoshi wo ou kodomo
inari, konkon, koi iroha
milliennium actress
mononoke
nana
no.6
omoide no marnie
phi brain- kami no puzzle
rumbling hearts
sarusuberi miss hokusai
shirobako
space dandy
tari tari
the empire of corpses
toaru hikuushi e no koiuta
white album
bungaku shoujo
cossette no shouzou
donten ni warau
haibane renmei
hakouuki hekketsuroku
hanbun no tsuki ga noburo sora
hotarubi no mori e
kamisama dolls
kimi ni todoke
kono bijutsubu ni wa mondai ga aru
kurozuka
mahouka koukou no rettousei
nobunaga concerto
ping pong
seirei no moribito
suzumiya haruhi no shoushitsu
uchouten kazoku
air
boku wa tomodachi wa sukunai
eureka seven
gekkan shoujo nozaki-kun
gokukoku no brynhildr
harmonie
higurashi no naku koro ni
house of five leaves
kamisama no memochou
kimi ni todoke
kotonoha no niwa
kyoukai no katana
mai mai miracle
mitsudomoe zouryouchuu
nobunaga the fool
oseam
sakurako-san no ashimoto ni wa...
space pirate capitaain harlock
suzumiya haruhi no yuutsu
tenshi no tamago
the knight in the area
un-go
gosick
hakuouki shinsengumi kitan
jinrui wa suitai shimashita
kanon
mardock scarmble
mitsudomoe
sakurasou no pet na kanojo
shouwa genroku rakugo shinjuu
amanchu
ayakashi
binbougami ga
bokurano
chihayafuru
hal
level e
mawaru penguin drum
miyamoto musashi
relife
samurai 7
tokyo magnitude 8.0
hanada shounen-ni
kurenai
little busters
mayo chiki
natsuyuki rendezvous
now and then, here and there
subete ga f ni naru
the tale of the princess kaguya
tonari no kaibutsu-kun
yowamushi pedal
aku no hana
break blade
chirin no suzu
code breaker
dantalian no shoka
dennou coil
ef a tale of melodies
eve no jikan
hyouka
kaiba
kokoro connect
mayoiga
momo e no tegami
robotics notes
shingetsutan tsukihime
suisei no garganita
taifuu no noruda
the anthem of the heart
toradora
colorful
hoozuki no reitetsu
ikoku meiro no croisee
nagi no asukara
orange
patema inverted
rose of versailles
shinsekai yori
sukitte li na yo
thenderbolt fantasy
true tears
:D

یه سری از انیمه ها رو تو حین دیدن درآپ کردم....زیاد جالب نبودن، ولی تا آخرشون دانلود کردم، برای ارشیو D:

coppelieon - این اصلاً موضوع جالب و هیجان انگیزی نداره...اصلاً معلوم نبود که چی به چی و کی به کی هستش....تا همون نصف ـش رو هم فقط بخاطر شنیدن صدای دوبلورهاش تحمل کردم

hakuouki reimeiroku - این یه سری انیمه هستش، اگه درست یادم باشه، چهار فصل هستش....اگه با انیمه های bishounen مشکلی نداری....انیمه خوبی هستش، در واقع جزء معدود انیمه های bishounen ای که دیدم....چون اصلاً نمیتونم با این سبک کنار بیار.

hoshi wo ou kodomo - این یه کار ماکوتو شینکای رو کلاً بیخال شو....جو گیر شده بود، فک کرده بود که میتونه مثل میازاکی از این نوع سبک انیمه ها درست کنه

phi brain- kami no puzzle - این یه انیمه بازی پازلی بودش...فصل اولش رو تقریباً تا چند قسمت آخرش ولش کردم....فصل دومش رو هم کلاً بیخال شدم...زیاد حال نکردم باهاش

tari tari - اصلاً نمیدونم چرا اوردمش.....حتی یه قسمت ـش رو نگا نکردم...لوس بی مزه ـس

toaru hikuushi e no koiuta - وقتت رو حروم ـش نکن....یه انیمه ی بی سر ته هستش

donten ni warau - من از این هیچ خوشم نیومد...ولی تو تاپیک fan داره اساسی

gokukoku no brynhildr - فقط گرافیک ـش بالاس....هیچ چیز دیگه ای نداره....الکی بودش

the knight in the area - این انیمه در حین پخش کنسل شد....من که اصلاً فوتبالی نیستم، برای یه کس دیگه ای هفتگی دانلودش میکردم...ولی بازخورد زیاد جالبی هم توی این تاپیک نداشت.

miyamoto musashi - ببین این فک نکن که انیمه ـس...یه مستنده

mayoiga - مزخرف بودش....از هر کسی تو این سوال رو بپرسی، همین رو میگه....D:

یه سری انیمه دیگه بودش که من خوشم نیومد...ولی عمومیت نظرها که اون موقعه خونده بودم، خوب بودش، ولی من حال نکردم....برای همین تو لیست بالا قرارشون ندادم.

P.S
در مورد سریال ها، اگه دنبال سریال تاریخی هستی
Nobunaga Concerto
Ooku ~Tanjou
خیلی خوبه..و اگه دنبال سریال امروزی هستی
Hanzawa Naoki
Kaseifu no Mita
Soredemo, Ikite Yuku

پیشنهاد امیرحسین که دیگه نیازی به معرفی نداره، شاهکاره.......به لینک تاپیک توی امضاء ـم هم یه سری بزن (":

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
فصل دوم شوکوگکی مثل فصل اول عالی بود حیف که کوتاه بود :( ... بچه ها اگه بخوام مانگا را شروع کنم از چه چپتری باید بخونم ؟
---
اگه میخوای مستقیم از اتفاقات بعد فصل 2 مانگا رو شروع کنی باید از چپتر 117 شروع کنی به خوندن،اگه چپتر های قبلی رو نخونی چیز خاص یا خیلی مهمی رو از دست نمیدی ولی برای اطلاعات بیشتر و ... فصل یک تقریبا دوروبر چپتر 61-62 تموم شد.
در کل به شدت پیشنهاد میشه هم هشروع کنن مانگا رو :D :D

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
یه سری از انیمه ها رو تو حین دیدن درآپ کردم....زیاد جالب نبودن، ولی تا آخرشون دانلود کردم، برای ارشیو D:

coppelieon - این اصلاً موضوع جالب و هیجان انگیزی نداره...اصلاً معلوم نبود که چی به چی و کی به کی هستش....تا همون نصف ـش رو هم فقط بخاطر شنیدن صدای دوبلورهاش تحمل کردم

hakuouki reimeiroku - این یه سری انیمه هستش، اگه درست یادم باشه، چهار فصل هستش....اگه با انیمه های bishounen مشکلی نداری....انیمه خوبی هستش، در واقع جزء معدود انیمه های bishounen ای که دیدم....چون اصلاً نمیتونم با این سبک کنار بیار.

hoshi wo ou kodomo - این یه کار ماکوتو شینکای رو کلاً بیخال شو....جو گیر شده بود، فک کرده بود که میتونه مثل میازاکی از این نوع سبک انیمه ها درست کنه

phi brain- kami no puzzle - این یه انیمه بازی پازلی بودش...فصل اولش رو تقریباً تا چند قسمت آخرش ولش کردم....فصل دومش رو هم کلاً بیخال شدم...زیاد حال نکردم باهاش

tari tari - اصلاً نمیدونم چرا اوردمش.....حتی یه قسمت ـش رو نگا نکردم...لوس بی مزه ـس

gokukoku no brynhildr - فقط گرافیک ـش بالاس....هیچ چیز دیگه ای نداره....الکی بودش

the knight in the area - این انیمه در حین پخش کنسل شد....من که اصلاً فوتبالی نیستم، برای یه کس دیگه ای هفتگی دانلودش میکردم...ولی بازخورد زیاد جالبی هم توی این تاپیک نداشت.

یه سری انیمه دیگه بودش که من خوشم نیومد...ولی عمومیت نظرها که اون موقعه خونده بودم، خوب بودش، ولی من حال نکردم....برای همین تو لیست بالا قرارشون ندادم.

P.S
Nobunaga Concerto
Ooku ~Tanjou
Hanzawa Naoki
Kaseifu no Mita
Soredemo, Ikite Yuku

پیشنهاد امیرحسین که دیگه نیازی به معرفی نداره، شاهکاره.......به لینک تاپیک توی امضاء ـم هم یه سری بزن (":
خوب خدا رو شکر پیشگیری شد و اینایی که گفتین رو حذف کردم از لیست :D
در عین حال خودمم بعیده به این زودیا ببینمشون، هنوز در مرحله "آذوقه جمع کردن" هستم و وقت مصرفشون نرسیده :D

در مورد سریال ها هم مرسی از پیشنهادات ولی متاسفانه سخت گیر میاد :D همین که @Akiba معرفی کرد (مرسی ^:)^) و Hanzawa Naoki رو پیدا کردم و رفت تو لیست ولی بقیش گیرم نیومد. سایتی تورنتی چیز خاصی هست که داشته باششون؟ :-?

Katsura

کاربر سایت
May 25, 2011
1,111
نام
پرهام

P.S
Nobunaga Concerto
Ooku ~Tanjou
Hanzawa Naoki
Kaseifu no Mita
Soredemo, Ikite Yuku

خلیل جان جایی هم معرفی میکنی برای دانلود سریال ؟ ترجیحا تورنت باشه :D!

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,011
نام
خلیل
خوب خدا رو شکر پیشگیری شد و اینایی که گفتین رو حذف کردم از لیست :D
در عین حال خودمم بعیده به این زودیا ببینمشون، هنوز در مرحله "آذوقه جمع کردن" هستم و وقت مصرفشون نرسیده :D

در مورد سریال ها هم مرسی از پیشنهادات ولی متاسفانه سخت گیر میاد :D همین که @Akiba معرفی کرد (مرسی ^:)^) و Hanzawa Naoki رو پیدا کردم و رفت تو لیست ولی بقیش گیرم نیومد. سایتی تورنتی چیز خاصی هست که داشته باششون؟ :-?
خلیل جان جایی هم معرفی میکنی برای دانلود سریال ؟ ترجیحا تورنت باشه :D!

سابقاً بخش فروم wiki.d-addicts.com خیلی خوب فعال بودش...ولی یکهو تمام بخش torrent سایت ـشون رو خود جوش جمع کردن.
الان یه دو سه سالی هست که دارم از سایت jdramacity.blogspot.com استفاده میکنم...آرشیوم هم محدود به همین دو سه سال اخیر هست و فقط تورنت کار میکنه.
فقط نمیدونم چرا این فصل خیلی ضعیف عمل کرده.....اکثر سریال های هفتگی رو کلاً بیخال شده!!!
از سایت nyaa.se هم بعضی اوقات استفاده میکنم...مثلاً Sanada Maru رو فقط تو nyaa.se میشه پیداش کرد.

تو سایت bakabt.me هم میتونید سریال های مهم و آرشیوی رو پیدا کنید.
یه سایت doramax264.com هم هستش که هیچ ازش خوشم نمیاد...همش کم حجم میزاره....تا الان حتی یه سریال هم ازش دانلود نکردم.

off-topic شدش :D

+++++++++++++++++

نظرم درباره ی انیمه های این فصل....

3gatsu no Lion - E03
حتماً حالا باز میگید خلیل شروع کرد به تعریف کردن از دوبله.....:D
ولی واقعاً مگه میشه صدای این دوتا فرشته ("کانا هانازاوا" و "ای کایانو") رو تو یه انیمه بشنوم و ازشون تعریف نکنم....ترکیب صدای این دوتا با هم عالی ـه.....خیلی کم اتفاق می افته که صدای این دوتا رو تو یه انیمه با هم شنید....دقیقاً من رو یاد انیمه Nagi No Asukara ـشون انداخت.....اونجا واقعاً حال کردم....امیدوارم تو این یکی هم غم و قصه ـش بیشتر باشه، یه خورده اشک ریختن ـشون رو گوش کنم :D

در مورد خود انیمه بگم که جالبه و موضوع ـش رو دوست دارم.....حتماً حتماً ادامش میکنم.

Ajin 2 - E04
چیزی ندارم بگم....دقیقاً ادامه ی فصل قبل هستش....همچنان مثل فصل قبلش، هفتگی دنبالش میکنم.
این رو هم بگم که هیجانش از فصل 1ـش بیشتر شده.

Drifters - E04
همه چیز انیمه خوبه....جزء این طنز ـش شدید رو اعصابمه....حیف نیست همچین انیمه ی Dark ای رو با این طنز مزخرف خراب کردن.
اصلاً هیچ دوست ندارم صدای Uchida Naoya رو تو یه کار طنز نگا کنم....خاک بر سرشون

Haikyuu!! S3 - E04
یعنی برن بمیرن که فقط 10 قسمت قراره پخش کن.

JoJo's Bizarre Adventure - Diamond is Unbreakable - E31
این نمیخواد قشنگ بشه!!! پس چی شد ):

Natsume Yuujinchou Go - E05
عالیه...همینطور Episodic جلو برن....همه چیز انیمه عالی میشه.

Shuumatsu no Izetta - E05
هیچ جذابیت خاصی برام نداره، نه تو دوبله و حتی موسیقی....اصلاً نمیدونم چطور تا قسمت 5 ـش دیدم....
اگه حداقل 25 قسمتی بودش، میشد بهش امید داشت که بازم فایده ای نداره....داستان جذابی هم نداره.

فعلاً که نصفش رو دیدم....تا آخرش ادامش میدم...چاره چیه (:|

Keijo - E01
فقط تونستم نصف قسمت اول رو نگا کنم....واقعاً غیر قابل تحمل بودش.....
موضوع دیگه کم آوردن.....جنگ *** با **** :D

Flip Flappers - E01
درآپ...قسمت اول رو هم به زور تموم کردم

Girlish Number - E01
زیاد خوشم نیومد ازش....شاید نهایت یه قسمت دیگه نگا کنم....و بعدش درآپ ـش کنم.

Udon no Kuni no Kiniro Kemari - E02
عملاً هیچی نداره.....حتی یکی از اون المان هایی که من دوست دارم...هم توش نیست...تو این انیمه فقط شنیدن صدای استاد Nakamura Yuuichi بهم حال میده..همین

Watashi ga Motete Dousunda - E01
برو بابا...درآپ ـی

Yuri on Ice - E01
وای خدا...تهوع آور بودش....فک کنم تا دقیقه 14ـش بیشتر نتونستم نگاش کنم....درجا بیخالش شدم....این چیه آخه...غر دادن پسر ها رو روی یخ....کجاش لذت داره :-&

Nanbaka - E01
هنوز ندیدم.....یه جوریه اصلاً حس دیدنش نمیاد.

اینها رو هم آوردم...ولی ندیده درآپ شدن :D
Trickster
Long Riders
Occultic Nine
Touken Ranbu - Hanamaru

کلاً انیمه هایی که تو این فصل نگا میکنم...خیلی کمتر از فصل قبله...اصلاً فصل جالبی برام نبودش.

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,458
نام
مسلم
و من باری دیگر در تله افتادم :|

313496.jpg

ولی خداییش شخصیت باحالیه، اصلا با استایل ظاهری (فکر بد نکنین:D) و مبارزه اش حال میکنم :>

پ.ن: میگم قبلنا یه تگ اسپویلر داشتیم، الان هر چی میگردم پیداش نمیکنم:-"
پ.ن: راستی بعد از مدت ها سلام:>:D

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,269
نام
امیر حسین
بالاخره قسمت اول Fune wo Amu رو دیدم! :D
یکی از کارهایی بود که توی این فصل بهش خیلی امیدوار بودم که بتونه جذبم کنه:D و مثل بقیه ی انیمه های جدید، حس 50-50 نداشتم بهش:D

و خوب...قسمت اولش رو واقعا دوست داشتم! :D ، چرا و چگونه و اینا رو دقیق نمیدونم! :D ، ولی شاید به خاطر جو آروم ـش باشه:D
به هر حال،به نظر میرسه برام یکی از بهترین های فصل باشه:D

---
سرعت نت چقدر بده:(( قسمت 5ـم هایکیو میخوام:((
---
نظرسنجیه آخر فصل رو باید یکی با این عنوان بزاریم که : "بهترین قسمت فصل 5ـم ناتسومه؟ " :-"

Powerful King

کاربر سایت
Aug 29, 2015
373
نام
محمد مهدی
با اینکه هنوز به کیفیت آرک سوم ( که هر قسمتش بینهایت جذاب بود ) نرسیده اما بازم خیلی بهتر شده :-?
حداقل دیگه از فاز بچه دبیرستانی بودن و مانور داستان روی کویچی دراومد, تو اون قسمتای مربوط به یوشیکاگه هم به نظرم حتی از آرک سوم هم بهتر شده بود

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,269
نام
امیر حسین
این هایکیو انقدر سرعتش بالاست، یا دارن میزنند قلع و قمعش میکنند! :-"
قسمت 5 رو اگر دیده باشید،امکان نداره با چنین سرعتی یه انیمه ی ورزشی بره جلو:-" یکم درکش برام سخته! :D ، معمولا عادت داریم انیمه های ورزشی خیلی طول بکشن! مخصوصا بازی های حساس! :-" البته این طول کشیدن بیشتر میره روی امتیازات حساس و یحتمل ست آخر...اما بازم سرعت خیلیییی بالاست! :D

ولی با این حال عالیه! :x
---
Bungou Stray Dogs هم داره به اوج این آرک نزدیک میشه! :D ، گرچه به نظرم اوج فصل همون آرک قبلی بمونه! خیلی دوست داشتنی بود اون:x

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین

نه حجی...خوبه:-"
برو جلو...
(انصافاً من نمیفهمم چی میخواستید از انیمه...خداییش...؟؟:()

کیرای این پارت رو بیشتر از کیرای دث نوت دوست دارم...:x
وای کی میرسه به Another one Bites the Dust ـش؟؟[-o<

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,035
نام
مازیار
چپتر که همون دنباله وقایع گذشته بود ... ولی نکته ای توش داشت که به شدت توش خوب بیان شده بود ... این بود که چقدر تاریخ یک ملت و هویت اون اهمیت داره و اینکه دشنمانتون ( به خصوص تازه به دوران رسیده هاش اولین جایی که سعی میکنن از بین ببرن همین جاست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• blak
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر