Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
مشخصا از نسخه چشم چشم دو ابرو
من تا جایی که ترجمه شده خوندم این نسخرو قشنگ پتانسیل یه فصل دوازده قسمتی رو داره آرکشم تموم شده
نه دیگه! الان بر حسب اون مانگا درست حسابیه دارن میسازن:D طراحی ها و ... دقیقا بر اساس اونه:D
اینم فصل دومش تایید شده،ولی تاریخ نخورده:-" یهو دیدی بلای شینگکی سرش اومد! چند ساله سر کاریم الان؟ :D

حالا ممکنه بعدا از مانگا رد کنند و از چشم چشم دو ابرو! بسازن!(مثل کاری که مثلا برای ارسلان کردن،و از مانگا رد کردن و به رمان رسیدن:D ) ، ولی خوب...اینم همین فردا نمیاد! شاید آرک تموم شد بالاخره:-"
اما 12 قسمت کم نیست؟ :-" مبارزه تا همین الانشم زیاد داشته:D

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
خوب فصل 2 Shokugeki هم تموم شد، مثل فصل اول عالی بود، فقط یه فصل 24 قسمته رو بیشتر میپسندیدیم :(

بعد از تموم شدنش هم به صورت ضربتی مانگا رو از چپتر 60 شروع کردم (اخر فصل 1) و فعلا تا چپتر 133-134 خوندم :| چقدر خوبه :| به شدت پیشنهاد میشه برید مانگا رو بخونید، و امیدارم فصل سه رو هم تایید کن :( یه فصل 3ی عالی میشه با توجه به این آرک مانگا....

+

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,138
نام
طائل
مگه من نگفتم دارم دانلودش میکنم؟:|چرا همون اول نگفتین؟:D من از کجا بدونم اخه :D

موشی-شی برای یه دختر 14ساله :D
اصلاً به دردش نمیخوره....نمیتونه این انیمه رو درک کنه

یه انیمه ی مدرسه ای بدی بهش نگا کنه....خیلی بهتره.
یه انیمه ای که شاد باشه و به دور از غم و نگرانی....یه چیزی که در لحظه از دیدنش لذت ببره.

Chihayafuru - خیلی خوبه...خواهر خودم یکی از فن های انیمه بودش، هر دو فصلش رو هفتگی دنبال میکرد.

P.S
انیمه Usagi Drop هم خیلی خوب و مناسبه...برای همچین سنی

آقا مرسی.اما اینایی ک گفتی زیر نویس داره؟:D

حالا چون 14 سالشه قرار نیست انیمه ای ک میبینه تَخت برای 14 ساله ها باشه ک،چند سال بالاتر چ عیبی داره مگه :D فوقش نفهمه مهم اون ضربه ایه ک بهش وارد میشه و بعدها ک دوباره ب این اثر فکر میکنه :D

اگر یک چیز ک فقط برا سرگرمی باشه ببینه مغزش منفعل میشه،فقط منتظره اثر اطلاعات رو بخوردش بده.ولی دیدن ی چیز کمی درگیر کننده و در کنارش اثری ک فقط سرگرمی باشه میکس جالبی در میاد.

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل

حالا چون 14 سالشه قرار نیست انیمه ای ک میبینه تَخت برای 14 ساله ها باشه ک،چند سال بالاتر چ عیبی داره مگه :D فوقش نفهمه مهم اون ضربه ایه ک بهش وارد میشه و بعدها ک دوباره ب این اثر فکر میکنه :D

اگر یک چیز ک فقط برا سرگرمی باشه ببینه مغزش منفعل میشه،فقط منتظره اثر اطلاعات رو بخوردش بده.ولی دیدن ی چیز کمی درگیر کننده و در کنارش اثری ک فقط سرگرمی باشه میکس جالبی در میاد.

اره داداش....هر دو شون زیرنویس فارسی کامل دارن....تو دنیای انیمه هستش...اگه هم خواستی برات آپلودشون میکنم.

موشی-شی جزء یکی از بهترین انیمه هایی هست که توی این سال ها دیدم، همه سری هاش عالی ـن.
همون که بقیه گفتن...بشین خودت نگاش کن، بعدش متوجه میشی که چرا میگیم که این انیمه تو فاز یه دختر 14 ساله نیستش.

اکثر انیمه ها، همشون اولشون یه جنبه ی سرگرمی دارن، ولی در کنارش به صورت خیلی نرم یه سری عقاید و افکار رو تو ذهن مخاطب القا میکنن

اون دوتا انیمه ای که معرفی کردم، جزء کارهای برتر هستش....مثلاً Usagi Drop تو سایت ANN تو لیست بهترین ها، رنک 21 رو داره.

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434
نه دیگه! الان بر حسب اون مانگا درست حسابیه دارن میسازن:D طراحی ها و ... دقیقا بر اساس اونه:D
اینم فصل دومش تایید شده،ولی تاریخ نخورده:-" یهو دیدی بلای شینگکی سرش اومد! چند ساله سر کاریم الان؟ :D

حالا ممکنه بعدا از مانگا رد کنند و از چشم چشم دو ابرو! بسازن!(مثل کاری که مثلا برای ارسلان کردن،و از مانگا رد کردن و به رمان رسیدن:D ) ، ولی خوب...اینم همین فردا نمیاد! شاید آرک تموم شد بالاخره:-"
اما 12 قسمت کم نیست؟ :-" مبارزه تا همین الانشم زیاد داشته:D
مانگا اصلیه که از قبل میومده بعدش که این خوشگله شروع شده احتمالا از رو همین خوشگله ساختن ولی اگه قرار باشه فصل دوم از رو این خوشگله باشه که چیز خاصی ندارن برای ارائه :D
اگه بخوان طبق اون مانگا اصلیه پیش برن که محتوا زیاد دارن میشه تا 25 قسمتم ساخت ولی کلا شدیدا زدن تو کار انیمه کوتاه 12 قسمتی نمیدونم چرا :(
فکر نکنم وان پانچ اونقدر طول بکشه نهایتا تا اواخر 2017

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
Boruto: The Naruto Movie

خب این رو هم دیدم :D باز این یکی خیلی بهتر از The Last بود و حداقل میشد بهش گفت یه کار شونن و اکشن :D البته بازم کیلومترها با دوران اوج شیپودن فاصله داره ولی خب به نسبت The Last پیشرفت قابل توجه‌ای بود. از اونجایی که دیروز در مورد The Last یه خروار توضیح دادم امروز دیگه حس نوشتن یه مطلب طولانی دیگه در مورد Bolt (بخدا این Boltـه! حتی توی فیلم ۹۰٪ شخصیتا Bolt صداش میکنند :D ) نیست.

فقط یکی دو نکته:
بولت خودش زیادی روی اعصاب بود توی فیلم. عصبانیتش قابل درک بود ولی خب دیگه خیلی چندش بازی در می‌آورد و کلا نچسپ می‌زد. حالا باید ببینیم توی مانگا جلوتر چطوری میشه ولی شروع خیلی بدی داشت.

بجاش خوشبختانه سارادا عالی بود :D به شخصیتش میزد ترکیبی از بهترین بخشای ساکورا و ساسکه باشه و به نظر میاد اهل Tease و سرکار گذاشتن ملت هم هست :D اون تیکه صبح روز امتحان که ساکورا داشت تشویقش میکرد، برگشت گفت:
«چیه مامان امروز خیلی سر حالی. نکنه بابا اومده حالی به هولی که اینقدر خوشحالی؟»
ساکورای بدبخت مثل گوجه قرمز شد و اینقدر حول کرد که نتونست یه کلمه هم درست و حسابی جوابش رو بده =))

ساسکه سنسی هم جالب بود و امیدوارم بیشتر ازش توی مانگا (و طبعا ۱۰-۱۵ سال دیگه انیمه) ببینیم.

مطلب آخر هم اینکه اوروچیمارو پسر داره؟ اوروچیمارو..... :|:|:|

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,101
نام
محمد علی
اون رو امروز رفتم نگاه بندازم ببینم چند چنده، چند چپتر جلوتره و ... آخرش سر در نیوردم این نسخه ی چشم چشم دو ابرو اصلا کجاست! و کاراکترها دقیقا کی بیدن!!! :))
یه جا رو تشخیص دادم فقط!(ورود بانو:-" ) که حدود چپتر 50ش بود، که معادل نسخه درست حسابی بگیریم فکر کنم خیلی عقب تر از این حرفا باشه:-"(دقیقا بعد تموم شدن انیمه میشد)

---
محتوا داره، ولی بسته نشده:D بد میریم سر کار موقع دیدنش:D
مثل قسمت 13هه F/Z میشه:-"
سوای این که طراحی های استاد انقدر سطح بالاست که درک کردنش تقریباً نشدنی ـه:D خود داستان یه فرق های کوچولویی هم داره. (البته خیلی خیلی کم:-")

اگر بخوان می تونن تا شروع این آرکی که الان توی مانگا جریان داره انیمه کنن. اگر نه اگر بخوان این آرک رو هم انیمه کنن توی 12 قسمت جا نمیشه.
یا باید بیشتر از 12 قسمت بسازن یا این که گند بزنن به داستان:-"
آقا من 10 گیگ موشیشی دانلود کردم تا خواهرم پا نشه بره این مزخرفات امریکایی ها رو ببینه حالا زیرنویسی ک گرفتم یکی دو دقیقه اول هماهنگه بعد همین طور ک میره جلو پس میفته،نکته اینه ک فریم ریت زیرنویس هم با خود سریال هماهنگه،دیگه من باید چ بلایی ب سرش بیارم؟:D

نسخه ای ک دانلود کردم 720p H264 AAC . خواهش میکنم اگر میدونید پاسخ بدید :D
این موردی که میگی قطعاً از فریم ریته ولا غیر!!

این هایی که خلیل-سنسه گفتن که قطعاً برای نوجوان های 14 ساله مناسب هستن اما موشی شی هم فکر نمی کنم مضر باشه.
حداقل خودم وقتی 13-14 سالم بود خیلی چیزهای داغون تری دیدم اما حس نمی کنم مشکل خاصی داشته باشم (هرچند روانشناس شخصیم نظر دیگه ای داره:-":>)

سوای شوخی، موشیشی از این کارایی که بهش میگن اتمسفریک و اینا. من که یه جاهاییش حس خفگی می کردم:D
یکی از قسمت هاش هست که خیلی شبیه فیلم استاکر مرحوم تارکوفسکی (ره) است (حداقل ظاهرش). و تازه این تاریک ترین اتمسفرش نیست.:D
خودت یه بار بنشین تا اون داره چیهایا و اوزاگی دراپ رو می بینه موشی شی رو ببین. بعد تصمیم بگیر که چه کنی.

خب این رو هم دیدم :D باز این یکی خیلی بهتر از The Last بود و حداقل میشد بهش گفت یه کار شونن و اکشن :D البته بازم کیلومترها با دوران اوج شیپودن فاصله داره ولی خب به نسبت The Last پیشرفت قابل توجه‌ای بود. از اونجایی که دیروز در مورد The Last یه خروار توضیح دادم امروز دیگه حس نوشتن یه مطلب طولانی دیگه در مورد Bolt (بخدا این Boltـه! حتی توی فیلم ۹۰٪ شخصیتا Bolt صداش میکنند :D ) نیست.

فقط یکی دو نکته:
بولت خودش زیادی روی اعصاب بود توی فیلم. عصبانیتش قابل درک بود ولی خب دیگه خیلی چندش بازی در می‌آورد و کلا نچسپ می‌زد. حالا باید ببینیم توی مانگا جلوتر چطوری میشه ولی شروع خیلی بدی داشت.

بجاش خوشبختانه سارادا عالی بود :D به شخصیتش میزد ترکیبی از بهترین بخشای ساکورا و ساسکه باشه و به نظر میاد اهل Tease و سرکار گذاشتن ملت هم هست :D اون تیکه صبح روز امتحان که ساکورا داشت تشویقش میکرد، برگشت گفت:
ساکورای بدبخت مثل گوجه قرمز شد و اینقدر حول کرد که نتونست یه کلمه هم درست و حسابی جوابش رو بده =))

ساسکه سنسی هم جالب بود و امیدوارم بیشتر ازش توی مانگا (و طبعا ۱۰-۱۵ سال دیگه انیمه) ببینیم.

این مطلب آخری که توی اسپویلر گفتی باعث ماجرای جالبی شد.
زمانی که این فیلم پیش اکران شد، یه نفر داشت به سرعت اسپویل بخش های مختلف رو میذاشت که اگر کسی صبر نمی تونه بکنه اسپویل ها رو بخونه و خلاص بشه.

همین جوری 2-3 ساعت یه بار اسپویل جدید میومد و ملت هم مشکل خاصی نداشت. این آخری رو که گفت کثیری فکر کردن کل اسپویل هاش خالی بندیه
و از خودش در آورده!
فحش کش شد.

اما موتوعصفانه واقعیت داشت:D

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad

فقط یکی دو نکته:

من کلا با هیچ کدوم از فیلمای ناروتو حال نکردم به غیر از اون فیلم تو زمان سری اول تو اون سرزمین یخیه :D به غیر اون بقیه انقدر برام حوصله سر بر بودن که تریلری رد کردم :|

leonpro

کاربر سایت
Apr 16, 2016
140

اگه میخوای یه ضربه درست و حسابی بهش وارد کنی یه چیزی تو مایه های shigurai رو نشونش بده. تضمین میکنم تا سالیان درازی هم از یادش نره.:D

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
من کلا با هیچ کدوم از فیلمای ناروتو حال نکردم به غیر از اون فیلم تو زمان سری اول تو اون سرزمین یخیه :D به غیر اون بقیه انقدر برام حوصله سر بر بودن که تریلری رد کردم :|
من بجز این دوتا فیلم آخری (که ادامه داستان بودن) و فیلم ۶ ناروتو (همون که ساکورا از یه دنیای دیگه میاد) دیگه هیچکدوم از فیلماش رو ندیدم :D به صورت کلی من فیلم انیمه‌ای نمیبینم چون داستانشون ربطی به خود انیمه نداره برای همین برام مهم نیستن :D مثلا از وان‌پیس هم فقط فیلم Zـش رو دیدم و مطمئنا این Gold که جدید داره میاد رو هم نگاه نمیکنم چون فیلرش ورای داغون بود :D

پ.ن: راستی کم برسرک دیگه چپترای آخرم و به امید خدا (بخونید خدایی نکرده) دارم میرسم به پخش ماهانه/سالانه. تا چپتر ۳۳۱ خوندم الان :D میخواستم اگه وقت کردم بعدا یه بار دیگه مرورش کنم و از اول بخونمش، فقط یه سوال برام پیش اومده. از اونجایی که دفعه اول انگلیسیش رو خوندم گفتم اگر ترجمه فارسی بچه‌ها خوبه این سری اون رو بخونم. حالا سوال اینه:

خدا وکیلی به دور از تعصب و اینجور حرفا، ترجمه برسرک بچه‌های AW خوب هست یا اینکه نه همون انگلیسیش رو دوباره بخونم؟

Powerful King

کاربر سایت
Aug 29, 2015
373
نام
محمد مهدی
چرا انیمه ی Asura Wrath رو نمیسازن ؟

بازیش واسه خودش یه پا انیمه بود, حدود 4 ساعت و نیم صحنه های سینماتیک بعد 1-2 ساعتم گیم پلی !!! ( که اونم 90% ئش دکمه زنی بود )

واقعا اگه انیمشو بسازن به جرئت میگم یکی از اکشن ترین و خفن ترین آثار تاریخ میشه ! ( خصوصا اگه Madhouse بسازه ) همه چیش عالی بود, هم مبارزات, هم داستان, هم شخصیت پردازی, هم فضاسازی, هم دوبلور ها ( دوبلور یکی از شخصیت منفی ها رایدر فیت زیرو بود )

خدا وکیلی به دور از تعصب و اینجور حرفا، ترجمه برسرک بچه‌های AW خوب هست یا اینکه نه همون انگلیسیش رو دوباره بخونم؟

ترجمشون خوبه, ایرادی ندیدم

فقط بعضی صحنه های +25 رو !!! سانسور ( شطرنجی ) کردن که یکم رو اعصابه

Last edited by a moderator:

leonpro

کاربر سایت
Apr 16, 2016
140
من بجز این دوتا فیلم آخری (که ادامه داستان بودن) و فیلم ۶ ناروتو (همون که ساکورا از یه دنیای دیگه میاد) دیگه هیچکدوم از فیلماش رو ندیدم :D به صورت کلی من فیلم انیمه‌ای نمیبینم چون داستانشون ربطی به خود انیمه نداره برای همین برام مهم نیستن :D مثلا از وان‌پیس هم فقط فیلم Zـش رو دیدم و مطمئنا این Gold که جدید داره میاد رو هم نگاه نمیکنم چون فیلرش ورای داغون بود :D

پ.ن: راستی کم برسرک دیگه چپترای آخرم و به امید خدا (بخونید خدایی نکرده) دارم میرسم به پخش ماهانه/سالانه. تا چپتر ۳۳۱ خوندم الان :D میخواستم اگه وقت کردم بعدا یه بار دیگه مرورش کنم و از اول بخونمش، فقط یه سوال برام پیش اومده. از اونجایی که دفعه اول انگلیسیش رو خوندم گفتم اگر ترجمه فارسی بچه‌ها خوبه این سری اون رو بخونم. حالا سوال اینه:

مترجماش اکثرا یادمه قوی بودن، ترجمه اش خوبه مشکلی نداره از اون نظر ولی سانـ*سور شده نسخه ترجمه شده اش!:D

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434
دراگون بال کدوم سریارو ببینم همرو یا فقط سری اول و سری زد ؟

اخرین قسمت گینتاما رو هم دیدم بالاخره و تنها یک سوال :
شمشیر چوبی گینتوکی از چه آلیاژیه ؟ :D مگه داریم چوب اینجوری دندونای گینتوکیم که شمشیر شکوند با لوفی تو یه سطحن :D
اگه فقط بخوام یه ایراد از گینتاما بگیرم منطق مبارزاتشه که واقعا ضعیفن و تنها شوننی هستش که مبارزاتش که البته کم هم هستن و تم اصلی نیست عمق ندارن و یکمم زیاد خالی بندین و این قضیه که هیچکیم نمیمیره هم رو مخه مثل وان پیس :D
دفعه پیش کلی تعریف کردم یکم گلایه هم لازمه ;;)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین

فیلرها اصلا ربطی به داستان فیلم ندارن! اینم تنها ربطش فقط حضور یکی از کاراکترها به عنوان پیغام رسون بود:-" ، یا فیلم SW به نظرم یکی از فیلم های قوی انیمه ای هست و یه کاریه که 100% حس همون وان پیس رو داره، فیلرش از فاجعه هم اونطرف تر بود! :| (معمولا فیلرها جای تبلیغات گند میزنند:-" )
تو پاشو فعلا ایپزود0 و SW رو ببین:D

چرا انیمه ی Asura Wrath رو نمیسازن ؟

بازیش واسه خودش یه پا انیمه بود, حدود 4 ساعت و نیم صحنه های سینماتیک بعد 1-2 ساعتم گیم پلی !!! ( که اونم 90% ئش دکمه زنی بود )

واقعا اگه انیمشو بسازن به جرئت میگم یکی از اکشن ترین و خفن ترین آثار تاریخ میشه ! ( خصوصا اگه Madhouse بسازه ) همه چیش عالی بود, هم مبارزات, هم داستان, هم شخصیت پردازی, هم فضاسازی, هم دوبلور ها ( دوبلور یکی از شخصیت منفی ها رایدر فیت زیرو بود )
من چون این رو اخیرا بازی کردم، دلم خیلی ازش پُره!
امیدوارم کسی ناراحت نشه ، ولی به نظرم یک کار خیلی خیلی خیلی فاجعه و بیخود بود! و جزو 3بازی داغون ترین چیزاییه که بازی کردم! :D
یه کاری بود که قشنگ هرچی کلیشه توی دنیا بود ریختن وسط !
داستانش هم کافیه فقط یک نگاه به طراحی کاراکترهاش انداخته بشه، و مرحله ی اول رو کسی بازی کنه! تا ته داستان رو میتونه حدس بزنه که مبارزه با هرکدوم چجوری خواهد بود و چه اتفاقی برای کاراکترها میفته! :-"
اون کاراکتری هم که احتمالا تو ذهنته،خیر دوبلرش،دوبلر رایدر نیست! :D

اصلا خیلی دلم ازش پره، و واقعا یکی بگه کار خوبی بود،کلا درکش نمیکنم:D

+وقتی صحنه های حماسی و اپیک، از یه درجه ای که رد بشن، مسخره به نظر میان، نه اپیک:-"

---

امروز مانگای Gamaran رو شروع کردم به خوندن! :D
طبق حدسی که میزدم و تاییدیه ی محمدعلی( m.a.t ) کاملا کار امیرپسندی میباشد:D
از نظر داستانی چیز خاصی نیست( حداقل توی 26 چپتر اول:-" و یحتمل تا آخر:D ) ، اما یه جورایی مثل Vagabond و Katanagatari هست ... از این سبک ها که مکتب های مختلف شمشیرزنی و ... با هم مبارزه میکنند:D ، مبارزاتش جالب بوده تا اینجای کار! :D (بازم تاکید میکنم،داستان خاصی نداره! بعدا نیاید بگید چرا با اینا مقایسه کردی:D )

کلا راضیم از خوندنش:D

آخرین ویرایش:

Powerful King

کاربر سایت
Aug 29, 2015
373
نام
محمد مهدی
دراگون بال کدوم سریارو ببینم همرو یا فقط سری اول و سری زد ؟

اول سری Kai رو ببین که بازسازی Z با گرافیک و موسیقی بهتر و حذف فیلرهاست ( ولی اگه مبارزات طولانی دوست داری همون Z رو ببین نبرد هارو خیلی بیشتر کش میدن )

بعد اگه خوشت اومد برو سری اولو ( همونی که پسوند نداره ) هم ببین, سری اول مربوط به دوران بچگی شخصیت های داستانه زیاد مهم نیس, خودمم هنوز ندیدمش

و اما سری GT و فیلما هیچکدومونو نبین, همشون جز 2 فیلم آخر فیلرن

بعد از تموم کردن Kai یا Z هم برو سری Super رو ببین

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر