Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
واسه این آموزشی هست ؟ :D
PM کردم....

تبارک الله. آقا بیا به ما هم یاد بده. یا اگه نمیشه بیام اهواز یه دست ساز بگیرم ازت:D
برا اینکه زیاد آف تاپیک نشه مگه ساکاموتو 12 قسمت تموم نشد؟ پس قضیه این اپیزود 13 که میخوان تو سپتامبر پخش کنن چیه؟ و اینکه بعد عمری انیمه دیدم. تورادورا رو دیدم عالی. اون اپنینگ دومش my silky love از horie yui رفت تو لیست اپنینگ های محبوب:x
باید یه 120کیلومتر پایین تر بیای تا برسی به خرمشهر :D
روشش رو برات PM کردم.

منم برای اینکه دیگه Off-topic نشه....چندتا انیمه دیدم...نظرم

+++++++++++

91Days - 01
قشنگ بودش....همیشه با این تم انیمه ها حال میکنم....امیدوارم که جلوتر شخصیت پردازی ـش بهتر بشه و یه داستان درگیر کننده داشته باشه.

Amaama to Inazuma - 01
این چی بود اخه.....اصلاً از صدای بچه ـه....خوشم نیومد....بخصوص وقتی میگه اوتو-سان :D

D.Gray-man Hallow - 01
وای خدا...دوبله ـش اشغال بود از همون اول معلوم بودش...ولی چرا کیفیت دوبله ـش اینقدر پایینه.......حالا این هیچی....چرا حالت چهره اینطوری بودش!!! موقع حرف زدن هیچ حسی نداشتن، فقط اینگار لب هاشون تکون میخورد...اه اه
انیمیشن سازی ـش هم لنگ میزد....یه لحظه طراحی خوب بودش...یه لحظه دیگه کلاً همه چیز داغون میشد....اصلاً بالانس نداشت.

سلام آقا کسی لینک دانلود Code Geass R1 720p رو داره؟
اومدم Rewatch کنم دیدم دیسکشو گم کردم -_-
انیم وردم گشتم 720p داشت بدون اپنینگ و اندینگه :(
اگه یکی لطف کنه خیلی ممنونش میشم :x

یه تورنت برات PM کردم....

Powerful King

کاربر سایت
Aug 29, 2015
373
نام
محمد مهدی
Gantz Episode 21 ( re-watching )

واقعا انیمه ی خوبیه ارزش چند بار دیدن داره، اگه از اکشن ای.چی خوشتون میاد تا قسمت 21 ببینید بقیشو دیگه نبینید چون فیلره، ادامشو از مانگا بخونین

Sent from my D6603 using Tapatalk

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash
جدیدا علاقه ی زیادی یافتیدم یکم انیمه با تم واقعی،و کمی زمان عقب تر ببینم! :D
Baccano! رو دیدی:D؟اونم حوالی 1930 تا 1932 جریان داره.من خوشم اومد ازش:Dبه معنای کلمه گنگستری نیست ولی خب یه مایه هایی ازش داره.

Snowfall

کاربر سایت
May 14, 2014
48
نام
SaLaR
اینم اکانتشو پاک کرد .

luci.jpg

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
واقعا چقدر Tales of Zestiria رو خوب ساختن دمشون گرم :D از جهاتی هم کامل تر از بازیه :D

اینکه Preview قسمت بعدش عین Skit های سری Tales بود خیلی جالب بود و بسی لذت بردم :D

داشتم نگران میشدم که چرا AW چند وقته شیلتر نشده که خب شدش الان :))

Powerful King

کاربر سایت
Aug 29, 2015
373
نام
محمد مهدی
و باز هم انیمه ورلد ....

کلا رکوردی زد در نوع خودش دیگه, تو یه سال 4-5 ئمین باره شیلتر میشه

یعنی واقعا چرا این همه بدبختی سر گاتس میاد ؟!

تا حالا ندیده بودم نقش اول داستانی این همه سختی و رنج, عذاب بکشه

از همون روز تولدش خانوادش مُرده باشن بگیر تا اینکه کسی که بزرگش کرده بود خواست بکشش و ....

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
Baccano! رو دیدی:D؟اونم حوالی 1930 تا 1932 جریان داره.من خوشم اومد ازش:Dبه معنای کلمه گنگستری نیست ولی خب یه مایه هایی ازش داره.
آره اونم دیدم :D
جالب بود! :D

Sam _Fisher

کاربر سایت
Dec 10, 2011
142
نام
علی
فقط منم که از این بتلگیوس خوشم اومد؟ :D انگار بالاخره یه شخصیت پیدا شد که من واقعاً ازش خوشم بیاد :| مخصوصاً اونجا هایی که سوبارو رو شکنجه میداد :| :D

همچنان به نظرم اگه سوبارو مسخره بازی درنمیاورد و اونطوری برای رفتن به قصر اصرار نمیکرد هیچکدوم از این اتفاقا نمیافتاد
نه اتفاقا منم از بتلگیوس خیلی خوشم اومد خیلی شخصیت جالبی داشت اصلا مگه کسی هم هست که ازش خوشش نیاد؟
علی خودتو بذار جای سوبارو توی اون شرایط میتونستی اروم بشینی و از اب خورد با کروش لذت ببری؟:D بعدشم کسایی که به ساحره خدمت میکردن درهرصورت به دهکده و قصر حمله میکردن و رام و مردم دهکده رو میکشتن از بیاتریس . امیلیا و روزوال هم خبری نیست ولی با توجه به حرفی که پاک اخر این قسمت میزنه احتمالش کم نیس که امیلیا هم مرده باشه و هیچکدوم از اینا ربطی به انتخاب اشتباه(از نظر تو) سوبارو که امارت کروش رو ترک کرد نداره
ایول :D
نه بهنام منظور من قسمت 12 هست :D،اونجایی که نامزد ها میخواستن دور هم جمع بشن.اگه سوبارو کله شقی نمیکرد و روی درمانش تمرکز میکرد شرایط میتونست متفاوت بشه.اونجوری رفتنش به قصر اصلاً برای من قابل هضم نبود :D

آخرین ویرایش:

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,570
نام
بهنام
فقط منم که از این بتلگیوس خوشم اومد؟ :D انگار بالاخره یه شخصیت پیدا شد که من واقعاً ازش خوشم بیاد :| مخصوصاً اونجا هایی که سوبارو رو شکنجه میداد :| :D

همچنان به نظرم اگه سوبارو مسخره بازی درنمیاورد و اونطوری برای رفتن به قصر اصرار نمیکرد هیچکدوم از این اتفاقا نمیافتاد
نه اتفاقا منم از بتلگیوس خیلی خوشم اومد خیلی شخصیت جالبی داشت اصلا مگه کسی هم هست که ازش خوشش نیاد؟
علی خودتو بذار جای سوبارو توی اون شرایط میتونستی اروم بشینی و از اب خورد با کروش لذت ببری؟:D بعدشم کسایی که به ساحره خدمت میکردن درهرصورت به دهکده و قصر حمله میکردن و رام و مردم دهکده رو میکشتن از بیاتریس . امیلیا و روزوال هم خبری نیست ولی با توجه به حرفی که پاک اخر این قسمت میزنه احتمالش کم نیس که امیلیا هم مرده باشه و هیچکدوم از اینا ربطی به انتخاب اشتباه(از نظر تو) سوبارو که امارت کروش رو ترک کرد نداره

آخرین ویرایش:

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,570
نام
بهنام

ایول :D
نه بهنام منظور من قسمت 12 هست :D،اونجایی که نامزد ها میخواستن دور هم جمع بشن.اگه سوبارو کله شقی نمیکرد و روی درمانش تمرکز میکرد شرایط میتونست متفاوت بشه.اونجوری رفتنش به قصر اصلاً برای من قابل هضم نبود :D
اوه منظورتو بد متوجه شدم گومن. البته ی لحظه شک کردم که امیلیا که قصرنداشت توی امارت زندگی میکرد که اونم برای روزوال بود ولی چون قسمت 15 تازه پخش شده بود فکر کردم داری راجبه همین قسمت صحبت میکنی:D. درمورد قسمت 12 و 13 باهات موافقم توی این دو قسمت سوبارو خیلی حماقت کرد. رفتنش به قصر . قاطی کردنش برای اعضای شورا هیچ کدوم از اینا برای منم قابل هضم نبود. و تازه فهمیدم تمام این مدت درست میگفتی که سوبارو خیلی احمقه:D
[/SPOILER]
پ.ن:خودمو کشتم ولی نشد مثله تو نقل قول کنم:|:D

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
اتفاقا به نظر من سوبارو خیلی کاراش قابل پیش‌بینیه و انتظارم میره همین رفتارا رو ازش ببینیم به خاطر همینم به نظرم شخصیت پردازیش عالیه و خیلی دوسش دارم :D خیلی راحت میتونم خودمو بزارم جای سوبارو و باهاش همذات پنداری کنم ( که جزو نقاط قوت سری محسوب میشه برام :x ) .

به نظرم هر کسی بود که از یه زندگی خیلی معمولی به همچین زندگی و قدرتی میرسید همین کارا رو انجام میداد مخصوصا تو این سن . یه بار دیگه صحنه‌ی آخر قسمت ۱۳ رو ببینین صحبتای سوبارو کاملا نشون میده که با چه طرز فکری این کارا رو کرده و تو این حالت که سوبارو حس میکرده خیلی شاخه و میتونه همه کاره‌ی امیلیا باشه ( حسی که به هر آدمی با همچین قدرتی دست میده ) اون اتفاقات و صحبتای یولیوس پیش میاد و سوبارو میفهمه که نخیر از این خبرا نیست ( حس ضایع شدن ) به نظرم هرکسی بود تو اون صحنه به همون اندازه قاطی میکرد .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر