Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Powerful King

کاربر سایت
Aug 29, 2015
373
نام
محمد مهدی
باز خوبه از نظر تو معمولی بود :D

چون از نظر من مزخرف به تمام معنا بود :D

به هیچ وجه انیمه نرمالی نبود :| اتفاقات مزخرف میفتاد توش و بدترین اتفاقات ممکن برا یه کاراکتر میوفتاد بعدش در عرض 5 ثانیه فراموشش میکرد و کمدی میشد :|

دقیقا مثال خوبی برا اون دسته از انیمه هاست که با خون و قطع شدن اعضا میخواد الکی طرفدار پیدا کنه وگرنه نه شخصیت پردازی درستی داشت نه داستان درستی نه موسیقی درستی و . . .

داداش از حرفت شاخ دراوردم اتفاقا بهترین داستان و شخصیت پردازی ممکنو داشت

شخصیت های خوب و بدش هرکدوم نمونه ی مشابه در تیم رقیب داشتن یعنی هر مثبتی که بگی يه منفی عین خودش داشت که انگار به نفر بودن ولی هرکدوم راه های متفاوتی رو انتخاب کرده بودن ( در واقع نویسنده میخواست تفاوت خوب و بد شدن يه نفرو نشون بده )

مثلا اکامه و خواهرش نویسنده نشون داد اگه يه قاتل بی رحم بی احساس خوب بشه چطور میشه و بد بشه چطور، یا مثلا به شباهت بی اندازه ی تاتسومی و اون پسر دهاتیه مثل خودش که زره اش سیاه بود، اسدث و ناجندا و ... دقت کن منظورمو میگیری

کمتر انیمه ای دیدم شخصیت پردازی به این فوق العاده ای و جالبی داشته باشه و یک چیز دیگه تو این انیمه هیچ 2 نفری اخلاق رفتار و سبک مبارزشون مثل هم نبود و نویسنده واقعا روی هر شخصیت کار کرده بود حتی منفی ها ... و آدم با همشون همذات پنداری میکرد ( فقط بعضی سرگذشتا و ظاهرها شبیه هم بود که اونم دلیلشو بالا گفتم )

بعد حالا تو بعضی انیمه ها اصلا منفی ها نویسنده بهشون نمیپردازه همشون عین ربات مثل همن

پس اینکه چطور از نظر شما مضخرف بوده خدا داند منم اطلاعاتم راجب نویسندگی و شخصیت پردازی زیاده که اینارو میگم شما هم اگه مثل من بودی میفهمیدی اشتباه میکنی

درباره ی مبارزاتم واقعا محشر بود مبارزات این انیمه، هم کوتاه بودن هم بسیار جذاب، خشن و بدون کش دادن

بعد حالا تو انیمه ای مثل ناروتو وسط مبارزه 6 ساعت حرف میزنن داستان صغرا کبرا برا هم ميگن، البته کلا هر مبارزه با اوروچیمارو هزار سال طول میکشید که 90% مبارزه هم صحبت بود بجای اکشن

اینکه میگی تو اکامه طرف میمرد 2 دقیقه بعد دوباره داستان کمدی میشد هم خداروشکر که اینطوری بود و درستشم همینه !!!! اومدیم انیمه ی اکشن ببینیم نه رمانتیک که یکی مرد هزار قسمت بخاطرش گریه کنن و هی یادش بیفتن و .... ( در اینجا جا دارد دوباره یادی از ناروتو کنیم که بجای مبارزه با بدمن ها نیم ساعت باهاشون حرف میزد تا آدم خوبی شن انگار اومدیم فیلم هندی ببینیم )

در واقع قصدم این بود بگم این انیمه پرطرفدار شد چون واقعا محشر بود از هر جهت که بگی !!! وگرنه اگه پرطرفدار شدن به خونریزی بود الان باید Shigurui death frenzy و Afro Samurai رنک 1 و 2 سایت MAL میشدن پس محبوبیت هیچ ربطی به خونریزی و خشونت نداره

Sent from my D6603 using Tapatalk

Last edited by a moderator:

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
در مورد برنده شدن یه انیمه توی سایت ها به عنوان بهترین توی سایت ها و اینا....

کلاً خودتون رو درگیر نکنید. کنده شدن دست و پا از مهم ترین ویژگی های یه انیمه شاهکاره:-

البته باید این رو گفت که بچه های اینجا، بسیار خاص ـن...جایی که بهترین انیمه ی سالش میشه mushishi ..... با همه جاهای دیگه فرق دارن B-)

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|

آهنگسازش Iwasaki Taku بودش.....جزء بهترین هاس، همیشه کارهاش رو دوست داشتم، Akame ga Killـش هم قشنگ بود

اصلا اهمیت نمیدم که آهنگ ساز کیه :D وقتی هیچ کدوم از آهنگاش انقدر قشنگ نبودن که تو یادم بمونه و بخوام دوباره بهش گوش بدم پس یعنی آهنگ سازی خوبی نداشت حالا اینکه کسی که ساختتش گولاخه به هیچ وجه دلیل خوبی نیست :D

داداش از حرفت شاخ دراوردم اتفاقا بهترین داستان و شخصیت پردازی ممکنو داشت

شخصیت های خوب و بدش هرکدوم نمونه ی مشابه در تیم رقیب داشتن یعنی هر مثبتی که بگی يه منفی عین خودش داشت که انگار به نفر بودن ولی هرکدوم راه های متفاوتی رو انتخاب کرده بودن ( در واقع نویسنده میخواست تفاوت خوب و بد شدن يه نفرو نشون بده )

مثلا اکامه و خواهرش نویسنده نشون داد اگه يه قاتل بی رحم بی احساس خوب بشه چطور میشه و بد بشه چطور، یا مثلا به شباهت بی اندازه ی تاتسومی و اون پسر دهاتیه مثل خودش که زره اش سیاه بود، اسدث و ناجندا و ... دقت کن منظورمو میگیری

کمتر انیمه ای دیدم شخصیت پردازی به این فوق العاده ای و جالبی داشته باشه و یک چیز دیگه تو این انیمه هیچ 2 نفری اخلاق رفتار و سبک مبارزشون مثل هم نبود و نویسنده واقعا روی هر شخصیت کار کرده بود حتی منفی ها ... و آدم با همشون همذات پنداری میکرد ( فقط بعضی سرگذشتا و ظاهرها شبیه هم بود که اونم دلیلشو بالا گفتم )

بعد حالا تو بعضی انیمه ها اصلا منفی ها نویسنده بهشون نمیپردازه همشون عین ربات مثل همن

پس اینکه چطور از نظر شما مضخرف بوده خدا داند منم اطلاعاتم راجب نویسندگی و شخصیت پردازی زیاده که اینارو میگم شما هم اگه مثل من بودی میفهمیدی اشتباه میکنی

درباره ی مبارزاتم واقعا محشر بود مبارزات این انیمه، هم کوتاه بودن هم بسیار جذاب، خشن و بدون کش دادن

بعد حالا تو انیمه ای مثل ناروتو وسط مبارزه 6 ساعت حرف میزنن داستان صغرا کبرا برا هم ميگن، البته کلا هر مبارزه با اوروچیمارو هزار سال طول میکشید که 90% مبارزه هم صحبت بود بجای اکشن

اینکه میگی تو اکامه طرف میمرد 2 دقیقه بعد دوباره داستان کمدی میشد هم خداروشکر که اینطوری بود و درستشم همینه !!!! اومدیم انیمه ی اکشن ببینیم نه رمانتیک که یکی مرد هزار قسمت بخاطرش گریه کنن و هی یادش بیفتن و .... ( در اینجا جا دارد دوباره یادی از ناروتو کنیم که بجای مبارزه با بدمن ها نیم ساعت باهاشون حرف میزد تا آدم خوبی شن انگار اومدیم فیلم هندی ببینیم )

در واقع قصدم این بود بگم این انیمه پرطرفدار شد چون واقعا محشر بود از هر جهت که بگی !!! وگرنه اگه پرطرفدار شدن به خونریزی بود الان باید Shigurui death frenzy و Afro Samurai رنک 1 و 2 سایت MAL میشدن پس محبوبیت هیچ ربطی به خونریزی و خشونت نداره

Sent from my D6603 using Tapatalk

از اول تا آخر حرفت رو مشکل دارم باهاش و بازم تکرار میکنم این انیمه مزخرف (مضخرف یا هرچی که دیکتش هست) بید :D

این که از هر کاراکتر کپی پیست کرده تو منفیا به نظر من شخصیت پردازی خوب نیست و کمبود ایدست :D

حالا اینکه آکاتسوکی یا Noah ها هیچ کدومشون کپی پیست شخصیتای اصلی نیستن دلیل بر بد بودنشون میشه؟ :D وقتی این حرف رو میزنی ترس وجودت رو فرا نمیگیره؟ :D

چدا از اون حرف هم هیییییچ کدوم از کاراکتراش دوست داشتنی نبودن :| یعنی انیمه باید خیلی فاجعه باشه که من هیچ شخصیت محبوبی توش پیدا نکنم

برا من خشن بودن و قطع عضو اصلا دلیل بر خوب بودن مبارزات نیست و همون ناروتویی که مثال زدی یه سری از مادر بگرید ترین مبارزات انیمه ای رو داره و حرفای توش هم به لطف سازنده های انیمه فرو کرده شده توش که طولانی بشه

اتفاقا کاملا برعکس یه انیمه خوب انیمه ایه که به موقعش اکشن باشه به موقعش اشکت رو در بیاره هر انیمه معروفی هم که میشناسی این کار رو میکنه مثل گینتاما و ناروتو و وان پیس و بلیچ و AoT و D.G-m و . . .. تو این انیمه ها طرف عزیزش رو از دست میده قاطی میکنه روند انیمه رو هیجان انگیز میکنه اما تو این انیمه به مسخره ترین شکل ممکن ادامه پیدا کرد :D

محشر که اصلا نبود حالا شاید بشه گفت یه انیمه معمولی که تو اون فصلی که پخش شد خیلی خشن بود و برا همین طرفدار پیدا کرد اما اصلا محشر نبود :D

خلاصه اینکه خوبه که گنده اونور اینجا هم باهام هم نظره و کسی مخالفت کنه امیدوارم بنش کنه XDDDD

آخرین ویرایش:

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
خلیل-سنسه باورت میشه هرچی به مغز پیر و آلزایمریم فشار میارم اصلاً تم آهنگش رو یادم نمیاد؟

با این که حتی آهنگ های یه کار Super Lame مثل K Project رو با فشار آوردن به مغز پیر و آلزایمریم می تونم بیاد بیارم:D

راستی یه خبر بد XDDD

فصل جدید K معرفی شده :))

اینا به جای اینکه از فصل دومش درس بگیرن که بعد از کشتن فلانی تو فصل 1 دیگه این انیمه هیچی نداشت اومدن فصل 3 هم ساختن XDDD

Sam _Fisher

کاربر سایت
Dec 10, 2011
142
نام
علی
اون که آره متاسفانه :(
البته علی هم به شدت تاناکا دوسته!نمیدونم نظرش در مورد بقیه چیه...شاید اومد تو تیممون:D
بردیا هم که مشخصه کجاست:-" پرهامم هفتگی نمیبینه،نظرسنجی رو زود برمیداریم نرسه:-" :)) بقیه هم هنوز اعلام نکردن کدوم طرفن:-"
در کل حدود 7تا رای جمع بشه(در صورت تک انتخابی بودن)میشه امیدوار بود:-"
الان چند رای جمع شده؟رای منم اضافه کنید:-"
اینجا چیزی نگفتم ولی این تاناکا از اون دسته انیمه های SoLـی هست که من همه جوره دوستشون دارم،هرچند با توجه به اینکه اکثر عوامل سازندش با عوامل NonNonB مشترک هست و منم خیلی دوستش داشتم قابل پیش بینی بود که تاناکا انیمه برتر این فصلم بشه.:-"
آهنگسازش Iwasaki Taku بودش.....جزء بهترین هاس، همیشه کارهاش رو دوست داشتم، Akame ga Killـش هم قشنگ بود
خود انیمش به نظرم انقدر بد بود که سخت میشد از موسیقیش لذت برد(برای من که اینطوری بود).هرچند حالا که این ترک Le chant de Roma رو گوش دادم به نظرم اومد اگه OSTـه انیمه رو همینجوری گوش بدم از خود انیمه بیشتر ازش خوشم میاد :D

آخرین ویرایش:

Powerful King

کاربر سایت
Aug 29, 2015
373
نام
محمد مهدی
اصلا اهمیت نمیدم که آهنگ ساز کیه :D وقتی هیچ کدوم از آهنگاش انقدر قشنگ نبودن که تو یادم بمونه و بخوام دوباره بهش گوش بدم پس یعنی آهنگ سازی خوبی نداشت حالا اینکه کسی که ساختتش گولاخه به هیچ وجه دلیل خوبی نیست :D

از اول تا آخر حرفت رو مشکل دارم باهاش و بازم تکرار میکنم این انیمه مزخرف (مضخرف یا هرچی که دیکتش هست) بید :D

این که از هر کاراکتر کپی پیست کرده تو منفیا به نظر من شخصیت پردازی خوب نیست و کمبود ایدست :D

حالا اینکه آکاتسوکی یا Noah ها هیچ کدومشون کپی پیست شخصیتای اصلی نیستن دلیل بر بد بودنشون میشه؟ :D وقتی این حرف رو میزنی ترس وجودت رو فرا نمیگیره؟ :D

چدا از اون حرف هم هیییییچ کدوم از کاراکتراش دوست داشتنی نبودن :| یعنی انیمه باید خیلی فاجعه باشه که من هیچ شخصیت محبوبی توش پیدا نکنم

برا من خشن بودن و قطع عضو اصلا دلیل بر خوب بودن مبارزات نیست و همون ناروتویی که مثال زدی یه سری از مادر بگرید ترین مبارزات انیمه ای رو داره و حرفای توش هم به لطف سازنده های انیمه فرو کرده شده توش که طولانی بشه

اتفاقا کاملا برعکس یه انیمه خوب انیمه ایه که به موقعش اکشن باشه به موقعش اشکت رو در بیاره هر انیمه معروفی هم که میشناسی این کار رو میکنه مثل گینتاما و ناروتو و وان پیس و بلیچ و AoT و D.G-m و . . .. تو این انیمه ها طرف عزیزش رو از دست میده قاطی میکنه روند انیمه رو هیجان انگیز میکنه اما تو این انیمه به مسخره ترین شکل ممکن ادامه پیدا کرد :D

محشر که اصلا نبود حالا شاید بشه گفت یه انیمه معمولی که تو اون فصلی که پخش شد خیلی خشن بود و برا همین طرفدار پیدا کرد اما اصلا محشر نبود :D

خلاصه اینکه خوبه که گنده اونور اینجا هم باهام هم نظره و کسی مخالفت کنه امیدوارم بنش کنه XDDDD

من نگفتم شخصیتایی که شبیه هم نیستن بدن

بلکه گفتم این نوع شخصیت پردازی که شخصیتا انگار یه نفر بودن که 2 راهو انتخاب کرده بوده خیلی جالب و جدید بود و در کمتر انیمه ای اینطوری هست

به هرحال همیشه هم شخصیتا مثل همون اکاتسوکی باشن خز میشه, تنوع هم لازمه که این انیمه هم شخصیت پردازیش مثل بازی های نقش افرینی بود ( انتخاب مسیرهای متفاوت ) و همینش برام خیلی جالب و متنوع بود

و تازه جالبه در همون ناروتو هم این ایده ای که گفتم خیلی جاهاش پیاده شد, مثلا به شباهت ناروتو و پین دقت کن, به شباهت ساسکه و اوروچیمارو, شباهت ساکورا و سوناده, شباهت جیرایا و ناروتو و .... ( یعنی اونا هم کپی پیست بودن ؟ )

که این اتفاقا عالی بودن این ایده رو نمایان میکنه که نشون بدی یه نفر در 2 مسیر متفاوت خوبی و بدی چه تغییراتی میکنه

ولی بازم نظر هرکس به خودش مربوطه منم الان با کل حرفایی که شما گفتی مخالفم و درباره ی خونریزی هم گفتم اگه مردم کشته مرده ی فقط خونریزی بودن الان شیگورائی و افرو سامورایی رنک 1 و 2 سایت MAL بودن و الان بجای فیلم رستگاری در شاوشنک هم سری فیلم های Saw رنک 1 سایت imdb بودن !!!

حالا دوباره بیا بگو نه بخاطر خونریزی انیمش معروف شد :D

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
K جدید معرفی شده؟ فصل دوم که ناامید کننده بود! ولی خوب... کاش این یکی به نتیجه ای میرسید:(
گرچه همون حرفی که گفتی کاملا درسته1 با حذف اون کاراکتر،داستان باید تموم میشد! خودشون هم فهمیدن چه گندی زدن که هر قسمت یه فلش بک بهش میزدن و همونجا بهترین بخش اون قسمت میشد:|
---
در مورد آکاگامه با تمام حرفای فرشاد همچنان موافقم غیر از اینکه Bulat بچه خوبی بود! بقیه ی کاراکترها ... هیچ :| (البته نه اینکه طرف جزو کاراکترهای محبوبمه! ولی تنها کاراکتری بود توی انیمه که برام مهم بودش!:-" )
---

الان چند رای جمع شده؟رای منم اضافه کنید:-"
اینجا چیزی نگفتم ولی این تاناکا از اون دسته انیمه های SoLـی هست که من همه جوره دوستشون دارم،هرچند با توجه به اینکه اکثر عوامل سازندش با عوامل NonNonB مشترک هست و منم خیلی دوستش داشتم قابل پیش بینی بود که تاناکا انیمه برتر این فصلم بشه.:-"
به به!:x :x :x
باشد که تاناکا دوستان همچنان زیادتر بشن و به راه حق بیان:x

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
جمعش کنید این تاناکا و اینا رو به جاش بشینید یه انیمه مردونه مثل جوجو ببینید حالشو ببرید :D
اونم میبینیم!ولی هیچی تاناکا نمیشه:x
تازه یه جمله ی مردونه تر از تمام کارای Jojo هم تو قسمت آخر همین تاناکا فرمود>:)
-----
راستی یک سوال!دیروز فنگ شن جی رو شروع کردم!اشتباهی از فصل 3 :)) به هم مربوطن دیگه؟احساس میکنم بد اسپویل کردم خودم رو:)) (بعد 4 چپتر فهمیدم گند زدم! ولی وسط مبارزه بود یکم ادامه دادم،از اولم شروع کردم باز:)) )
-----
مورد بعدی...میتینگ هستید؟ :-" یحتمل این آخر هفته میام نمایشگاه کتاب:D بیاید زیارتتون کنم:D (هاردمم بدم یکیتون پر کنه بعدا بفرسته:)) )

Powerful King

کاربر سایت
Aug 29, 2015
373
نام
محمد مهدی
به به عجب قسمتی بود
فقط کاش اون یارو شبیه پولنارف بود نمیمرد حیف شد, استند خیلی باحالی داشت خخ
من اول فکر کردم اسیر شد و قراره اینا نجاتش بدن, اما یه دفعه دیدم ....
واقعا قدرتا داره همینطور بالا و بالاتر میره و داستانم هیجانی تر میشه
حالا قسمت بعد که معلومه مسخره بازیه, ولی امیدوارم زودتر یه بدمن بدجنس درست حسابی بیاد تو داستان

lich-king

کاربر سایت
Jan 18, 2013
829
نام
محسن
اونم میبینیم!ولی هیچی تاناکا نمیشه:x
تازه یه جمله ی مردونه تر از تمام کارای Jojo هم تو قسمت آخر همین تاناکا فرمود>:)
-----
راستی یک سوال!دیروز فنگ شن جی رو شروع کردم!اشتباهی از فصل 3 :)) به هم مربوطن دیگه؟احساس میکنم بد اسپویل کردم خودم رو:)) (بعد 4 چپتر فهمیدم گند زدم! ولی وسط مبارزه بود یکم ادامه دادم،از اولم شروع کردم باز:)) )
-----
مورد بعدی...میتینگ هستید؟ :-" یحتمل این آخر هفته میام نمایشگاه کتاب:D بیاید زیارتتون کنم:D (هاردمم بدم یکیتون پر کنه بعدا بفرسته:)) )
حالا چون احساس همزاد پنداری میکنید با تاناکا دلیل نمیشه از جوجو هم خفن تر باشه که:-"
جمله مردونه ؟ همونی که فرشاد گذاشته بود تو اسپویلر ؟ حرفی ندارم :-j
حالا هرچی از تاناکا تعریف کنید بهتره ، من یادم میمونه نت اومد دستم برم دانلودش کنم:D

میتینگ هم میخواستم خیر سرم باهات هماهنگ کنم پروفایلت باز نمیشه :-? حالا بیخیال AW رو چک کن:D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
حالا چون احساس همزاد پنداری میکنید با تاناکا دلیل نمیشه از جوجو هم خفن تر باشه که:-"
جمله مردونه ؟ همونی که فرشاد گذاشته بود تو اسپویلر ؟ حرفی ندارم :-j
حالا هرچی از تاناکا تعریف کنید بهتره ، من یادم میمونه نت اومد دستم برم دانلودش کنم:D

میتینگ هم میخواستم خیر سرم باهات هماهنگ کنم پروفایلت باز نمیشه :-? حالا بیخیال AW رو چک کن:D
کلا خیلی خفنه! >:) یعنی خودم خیلی خفنم،تاناکا هم به همچنین :p
بهانه ی نت نیار!برو بگیر>:)

دیگه آنچارتد داره میاد و پروفایل بهتره بسته باشه:-" بازی سنترم سعی میکنم فقط به همینجا ختم بشه...گرچه نمیشه:| یوزرتم عوض کردی و خبر نمیدی:| مرتد:-"

• Like
Reactions: slipkboy and m.a.t

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر