Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

xbla69

کاربر سایت
Oct 4, 2014
518
نام
سید
حالا اگر پرهام گیر نده...:-"
ولی آیا شما با AW آشنا نیستید یعنی؟مگه میشه؟:D
بعد میرید سراغ انیم قاپ؟ :-"
آشنایی که داریم ولی یه سری ایرادات داره و اون حس یک جا بودن animup رو نداره و باید توش کلی جست و جو کرد تا به نتیجه رسید خیلی لینکایی هم که گذاشتن expire شده

آخرین ویرایش:

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
سلام
این blood c و akama ga kill خوب هستن ؟ یه توضیح بدین ممنون میشم :D
Blood c را ندیدم اما در مورد Akame یه انیمه اکشن خشن و فانتزی هست کمی هم عناصر کمدی داره و البته اینکه سادیستی هست ممکنه اعصابت را خورد کنه ! :D

Katsura

کاربر سایت
May 25, 2011
1,111
نام
پرهام
سلام
این blood c و akama ga kill خوب هستن ؟ یه توضیح بدین ممنون میشم :D
اکامه خیلی خوبه ولی فقط تا قسمته 19-20 !!از اون بعد یه دفعه میزنن تو دیوار و خط داستانی از مانگا جدا میشه به نظرم اگه حس و حال مانگا خوندن نداری نبینی بهتره :-B

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
من در مورد آکامه هم موندم چرا انقدر سر و صدا به پا کرده:-"
یعنی واقعا انیمه خوبی بود؟ :-" :D معمولی بود:-"

باز خوبه از نظر تو معمولی بود :D

چون از نظر من مزخرف به تمام معنا بود :D

به هیچ وجه انیمه نرمالی نبود :| اتفاقات مزخرف میفتاد توش و بدترین اتفاقات ممکن برا یه کاراکتر میوفتاد بعدش در عرض 5 ثانیه فراموشش میکرد و کمدی میشد :|

دقیقا مثال خوبی برا اون دسته از انیمه هاست که با خون و قطع شدن اعضا میخواد الکی طرفدار پیدا کنه وگرنه نه شخصیت پردازی درستی داشت نه داستان درستی نه موسیقی درستی و . . .

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
دقیقا مثال خوبی برا اون دسته از انیمه هاست که با خون و قطع شدن اعضا میخواد الکی طرفدار پیدا کنه وگرنه نه شخصیت پردازی درستی داشت نه داستان درستی نه موسیقی درستی و . . .

:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|

آهنگسازش Iwasaki Taku بودش.....جزء بهترین هاس، همیشه کارهاش رو دوست داشتم، Akame ga Killـش هم قشنگ بود

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,107
نام
محمد علی
:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|

آهنگسازش Iwasaki Taku بودش.....جزء بهترین هاس، همیشه کارهاش رو دوست داشتم، Akame ga Killـش هم قشنگ بود
خلیل-سنسه باورت میشه هرچی به مغز پیر و آلزایمریم فشار میارم اصلاً تم آهنگش رو یادم نمیاد؟

با این که حتی آهنگ های یه کار Super Lame مثل K Project رو با فشار آوردن به مغز پیر و آلزایمریم می تونم بیاد بیارم:D

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
خلیل-سنسه باورت میشه هرچی به مغز پیر و آلزایمریم فشار میارم اصلاً تم آهنگش رو یادم نمیاد؟

با این که حتی آهنگ های یه کار Super Lame مثل K Project رو با فشار آوردن به مغز پیر و آلزایمریم می تونم بیاد بیارم:D

محمدعلی :D
OST انیمه، سه تا دیسکه و دوتا Vol که همشو دارم ;;)

همینطوری، اولین ترک دیسک اولش رو برات آپلود کردم.....گوشش کن D:

Attachments

• 01.Le chant de Roma.rar
    4.3 MB · مشاهده: 55

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,265
نام
امیر حسین
حالا با ارفاق گفتم من :D
وگرنه که آره! کلا هیچ چیز درست درمونی نداشت! تو بعضی سایت ها میبینم جزو بهترین های فصل انتخابش میکردن اصلا خندم میگرفت:))

بخش فن سرویس رو فقط خوب پوشش داده بود انیمه:D

مانگا رو نمیدونم چی به چیه ها! ولی انیمه یه کار متوسط...و فوقش برا هفتگی دیدن خوبه:D

Niitam

کاربر سایت
Apr 28, 2016
22
نام
مـتین
باز خوبه از نظر تو معمولی بود :D

چون از نظر من مزخرف به تمام معنا بود :D

به هیچ وجه انیمه نرمالی نبود :| اتفاقات مزخرف میفتاد توش و بدترین اتفاقات ممکن برا یه کاراکتر میوفتاد بعدش در عرض 5 ثانیه فراموشش میکرد و کمدی میشد :|

عجیبه ولی برای من فوق العاده بود نمی دونم چرا .. حالا هر انیمه رمانس نگاه میکنم تا یکم فانتزی غیر طبیعی ببینمش نگاش نمی کنم .... ولی این انیمه بهم خیلی حال داد کاراکتراش باحال بودن :D اهنگاش هم فوق العاده بود :D

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
در مورد آکامه یه دشواری عظیمی وجود داشت.
اونم این بود هر کی میرفت سمت پسره نقش اول و فقط 1% عاشقش میشد یا حس بهش پیدا میکرد، تق توی قسمت بعد از وسط نصف میشد. :|:D

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,107
نام
محمد علی
محمدعلی :D
OST انیمه، سه تا دیسکه و دوتا Vol که همشو دارم ;;)

همینطوری، اولین ترک دیسک اولش رو برات آپلود کردم.....گوشش کن D:
خوب بود، اما هیچی از چرت بودن عنیمه اش کم نکرد:D

به جای معرفی این انیمه برای دیدن، میشه OST هاش رو برای گوش دادن پیشنهاد داد:D
----------
در مورد برنده شدن یه انیمه توی سایت ها به عنوان بهترین توی سایت ها و اینا....

کلاً خودتون رو درگیر نکنید. کنده شدن دست و پا از مهم ترین ویژگی های یه انیمه شاهکاره:-<

sopranus

کاربر سایت
Jan 17, 2009
1,420
نام
aliakbar
سلام
من همیشه پستای اینجا رو دنبال میکنم ولی پست نمیزارم
کسی مانگا یا مانهوا تو سبک فنگ شنگ جی سراغ داره؟
از نظر من بهترین طراحی رو داره بعضی از چپتراش ادم محو طراحی و رنگ بندیش میشه
هرکی نخوندتش یه تجربه خیلی خفن و مفت باخته

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,265
نام
امیر حسین
با مفهوم ترین جمله تاریخ انیمه ای رو هم تاناکا تو این قسمت زد XDDDDD

A girl can cover up her looks, but she can't hide her chest size
میخواستم بیام بعد از این قسمت بگم که تک تک کلماتی که تاناکا میزنه انگار از زبون منه:-" کلا خودم رو در تاناکا میبینم:D
اما ...غیر از جمله ی آخری که فرمود!:-" خدایی این یک مورد رو دیگه تفاوت داریم=)) :D

اما با این حال،تاناکا بهترینه:x :x :x :x :x چقدر خوبه تاناکا :x خودش نمیدونه! ولی تو دنیای تنبل ها حسابی داره میدرخشه:x (بقیه ی انیمه های فصلی هم جمع کنند برن:-" )

---
در مورد برنده شدن یه انیمه توی سایت ها به عنوان بهترین توی سایت ها و اینا....

کلاً خودتون رو درگیر نکنید. کنده شدن دست و پا از مهم ترین ویژگی های یه انیمه شاهکاره:-<
بلی دقیقا! شاهکار ترین انیمه هم که Elfen Lied میباشد:) (انقدر بدم میاد یکی میگه EL شاهکاره! :| در مقابلش هر انیمه ای از Glasslip گرفته تا همین آکامه شاهکار حساب میشن واقعا:-" یه رقیب داره در نوع خودش تو فاجعه بودن،اونم F/SN 2006ـه:-" )

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
این قسمتم عالی بود مخصوصا چند دقیقه‌ی بعد از اندینگ . اونجایی که حالش بد شد من فکر کردم بخاطره گازه اون سگه باشه و همینم باعث مرگش میشه ولی نه. ظاهرا موضوع بزرگتر از این حرفاس:D . احتمالا کاره ارباب امارته. رم هم خیلی عجیب رفتار میکرد
اندینگشم این قسمت کامل پخش شد چقدر هم دارک بود قشنگ به من این حس رو داد که انیمه قراره با یه تراژدی تموم بشه
تا اینجاش که عالی بوده . اگه با همین فرمون ادامه بده میتونه برای من بهترین انیمه فصل بشه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر