Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
سلام، دو تا سوال داشتم :D

psycho-pass رو تازه شروع کردم، اول به دلم ننشست اما این قسمت 4-5 به بعد یواش یواش داره خوشم میاد، روند صعودی نزولیش چطوره؟ کسی که پیشنهادش کرده بود میگفت فصل دوم رو نبینید، ببینم نبینم چرا نبینم؟ :D

بین انیمه جدیدا هم انگار Kabaneri of the Iron Fortress خیلی خوبه؟ اگه کسی نظری در موردش داشت ممنون میشم بگه :D

Untitled.png

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
@NoctisSasuke
عالی بود=))
البته دقیقا از همون نقطه اوج،یه خط عمود به محور زمان هم باید کشید به عنوان فصل دوم:-"
فصل دومش شاید ارزش هفتگی دیدن داشت،ولی عادی...نچ به درد نمیخوره چندان!:-"

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
بعد از شونصد هزار سال شروع کرده بودم این چند قسمت آخری که از ناروتو پخش میشد رو به صورت هفتگی میدیدم به خاطر ایتاچی اعظم و تو این قسمت آخرش بعد از مدتها دوباره وارد canon شد XDDDD

با این حساب فکر نکنم دیگه فیلر نشون بدن و یه تِک تا آخر داستان رو نشون میدم

منم با اینکه خیلی وقت بود ناروتو نمیدیدم و مانگاشو میخوندم ولی از این به بعدش رو میبینم مبارزه هیجان انگیزیه :D

فرشاد این حرف از تو بعید بود [-( من که از همین الان خودم رو برای 30-40 قسمت فیلر دیگه آماده کردم. تازه گفته بودن میخوان در مورد اون شخصیته هم اسپشیال بدن، پس یه ۷-۸ قسمتی هم از اون سمت داریم 8-|

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
فرشاد این حرف از آدم با تجربه‌ای مثل تو بعید بود [-( من که از همین الان خودم رو برای 30-40 قسمت فیلر دیگه آماده کردم. تازه گفته بودن میخوان در مورد اون شخصیته هم اسپشیال بدن، پس یه ۷-۸ قسمتی هم از اون سمت داریم 8-|

مانگارو خوندی؟ :D

از اینجای داستان تا آخرش کلا خیلی بخواد بشه 10 قسمته تمومه :D

اسپشیال من نخوندم چیزی اخبارش رو دنبال نمیکنم اما اگه از کلمه Special استفاده کردن پس تو انیمه پخشش نمیکنن :D

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
مانگارو خوندی؟ :D

از اینجای داستان تا آخرش کلا خیلی بخواد بشه 10 قسمته تمومه :D

اسپشیال من نخوندم چیزی اخبارش رو دنبال نمیکنم اما اگه از کلمه Special استفاده کردن پس تو انیمه پخشش نمیکنن :D
نه نخوندم ولی اگه ۲ قسمتم تا آخر داستان مونده باشه اینا باز اینقدر فیلر چپونش میکنند که دیگه آدم با دیدن اسم ناروتو حالش بهم میخوره :|:D

اینم دقیقا با داستان ایتاچی خبرش اومد و برای هر دوشون گفتن اسپشیال. از اونجایی که ایتاچی توی انیمه پخش شد، مطمئنا این یکی هم باز همینجا به خوردمون میدن 8-|

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
اتفاقا منم Physco-pass را تازه شروع کردم مابین انیمه های هفتگی میبینم فک کنم قسمت 11-12 باشم تا اینجای کار از نظر داستان و شخصیت پردازی حرف نداشته بعضی دیالوگ هایی که بین کارکتر ها رد بدل میشه ادم شاخ در میاره ! به هر حال تو انیمه هایی که دیدم کار سطح بالایی هست .

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
توصیه من به دوستانی که دارن الان سایکو-پس رو میبینند اینه که بعد از تموم شدن فصل یک داستان رو تموم شده فرض کنند و اصلا طرف دنباله‌اش نرن.
با تعاریفی که بچه ها قبلا کرده بودن اصلا قصل 2 را دانلود نکردم ! :D

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
چرا کسی راجع به Reikenzan صحبت نمیکنه؟ :D

من میخواستم همون موقعی که پخش هفتگی میشد ببینمش که نمیدونم چرا هیچکس ساب نمیکردش و بعد از چند قسمت تازه قسمت 1ش رو ساب کردن امروز رفتم دیدم همش ساب شده ظاهرا و 4 قسمت دیدم من که خیلییییی خوشم اومده ازش :D

شخصیت اصلیش خیلی باحاله XD

xbla69

کاربر سایت
Oct 4, 2014
518
نام
سید
با تعاریفی که بچه ها قبلا کرده بودن اصلا قصل 2 را دانلود نکردم ! :D
ای کاش اصلا فصل دومی به کار نبود اکثر انیمه ها فصل دوم بدتر شدن به جز چند تا استثنا
sword art online که فصل اولش به نظرم متوسط بود فصل دومش فاجعه بود رسما:-w

rezi_71

کاربر سایت
Aug 10, 2011
1,060
نام
رضا
آقا اینجا کسی توی کار منهوا هست؟!:D
حالا معروف ترین کار تقریبا TOG یا همون برج خدا هست که اکثرا میشناسین و...

الان چندروزی هست دارم منهوای چینی Feng Shen Ji میخونم(30چپتر) که کار به شدت خوبی هست:D
میشه گفت بزرگترین ویژگی این منهوا طراحی هنری و رنگی این اثر هست که بعضی از صفحاتش مثل تابلو نقاشی میمونه و خوندنش کاملا لذت بخش میکنه...
تم داستان تقریبا چیزی توی مایه های God Of War هست که درباره ی خدایان و بلا بلا... که اتفاقا همدیگه خیلی شیک تیکه پاره میکنن و بساط انتقام از خدایان و این حرفا هم حسابی جوره:D!

منهوا توی 4فصل و در مجموع 180چپتر تموم میشه ... درضمن AnimWorld هم به فارسی ترجمه کرده و کیفیت خیلی خوبی داره

پ.ن: خلاصه اگر نخوندین حتما امتحان کنید حتی اگر تا حالا سراغ مانگا/منهوا نرفتین چون کاملا ارزش خوندن داره:D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
^^^
اتفاقا فشنگ چی( :D به قول @m.a.t ) میشه گفت جزو معدود منهواهای معروف تو ایرانه:D یا بهتر بگم شخصا فقط تعریف این و TOG رو شنیدم( TOG رو میخونم البته:-" )

تو برنامم هست ولی حس دانلود چپتر چپتر نیست...کاش مانگاریدر برمیگشت:(

xbla69

کاربر سایت
Oct 4, 2014
518
نام
سید
آقا اینجا کسی توی کار منهوا هست؟!:D
حالا معروف ترین کار تقریبا TOG یا همون برج خدا هست که اکثرا میشناسین و...

الان چندروزی هست دارم منهوای چینی Feng Shen Ji میخونم(30چپتر) که کار به شدت خوبی هست:D
میشه گفت بزرگترین ویژگی این منهوا طراحی هنری و رنگی این اثر هست که بعضی از صفحاتش مثل تابلو نقاشی میمونه و خوندنش کاملا لذت بخش میکنه...
تم داستان تقریبا چیزی توی مایه های God Of War هست که درباره ی خدایان و بلا بلا... که اتفاقا همدیگه خیلی شیک تیکه پاره میکنن و بساط انتقام از خدایان و این حرفا هم حسابی جوره:D!

منهوا توی 4فصل و در مجموع 180چپتر تموم میشه ... درضمن AnimWorld هم به فارسی ترجمه کرده و کیفیت خیلی خوبی داره

پ.ن: خلاصه اگر نخوندین حتما امتحان کنید حتی اگر تا حالا سراغ مانگا/منهوا نرفتین چون کاملا ارزش خوندن داره:D
^^^
اتفاقا فشنگ چی( :D به قول @m.a.t ) میشه گفت جزو معدود منهواهای معروف تو ایرانه:D یا بهتر بگم شخصا فقط تعریف این و TOG رو شنیدم( TOG رو میخونم البته:-" )

تو برنامم هست ولی حس دانلود چپتر چپتر نیست...کاش مانگاریدر برمیگشت:(

یک سوال ؟:D
فرق مانهوا با مانگا چیه ؟ فک کنم به کره ای یا چینی میگفتن مانهوا ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر