Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
کنبانوااااااااااااا....
:-"

نمیدونم شاید یک کوچولو Off-Topic باشه , ولی حالا زودتر بگم :
[MENTION=46230]پرهام[/MENTION]

Forgive Me , Rule Kami

^__^

خخخخخخ....

خارج از شوخی حالا بحث Off-Topicام رو بگم تا پرت نشدم بیرون...
میگم کسی از بچه ها از این فرهنگ Idol های ژاپنی ها چیزی کامل میدونه !؟
تازگی ها یکم سرچیدم - خیلی خوشم اومد البته بگم کلا انیمه و مانگا توی این فاز خیلی Lame هستن ولی چند تا سرچ Real Life زدم خیلی باحال بود...
هم کم سن و سالن و هم بامزن...
خخخخ..
Don't Get Me Wrong

کسی میدونه معروف هاشون کدوما هستن و حالا اگه تکی باشه تا گروهی بیشتر دوز دارم...
و مراسم TV , و ... ایناشون چیه و میشه توی یو تیوب پیدا کرد که بشه جدی دنبال کرد این Idol هارو !؟

>:)

===========

حالا من یکم میترسم برم تو فاز Off-Topic زدایی تا زیاد هم گیر ندن بهم...
Show Mercy Parham
:((

چرا آرک هایی که توی انیمه میخوان نشون بدن قبلش فیلمش هم میدن ؟!
این چه تز جدیدی هست !؟
-________-

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
NoctisSasuke

D Gray Man تموم شد بالاخره:D عملا از قسمت 51 تازه شروع شد. تا قبلش خیلی چرت و پرت بود. یعنی داستان های بی خود و بی سر و ته اما از 51 داستان تازه شروع شد و خوب بود. فقط یکم ریتم اکشن خیلی خوب بود و دیگه 6 قسمت کش دادن یه مبارزه رو ندیده بودم که دیدم:D اما در کل خوب بود:D

برای ادامش چیکار کنم؟:D منتظر وایستم بیاد انیمه؟ اینی که گفتن دارن میسازن کی میاد؟

فکر میکنی واقعا داستان رو متوجه شدی؟ :d منی که مانگارو دارم میخونم این چند وقته انقدر plot twist داده مغز همه طرفدارای مانگا رو با آسفالت یکی کرده :d فقط بدون داستان کل انیمه در حد یه مقدمه خیلی کوچیک برا مانگائه اگرم یادت باشه این حرف رو خیلی قبلا تکرار کردم :d

آره انیمش رو مبارزاتش یکم ضعیف بود البته مبارزات آخر سریا حرکات خفن زیاد داشت :d

کدوم مبارزه رو میگی؟ کاندا با اون ؟ اگر اونو میگی که یکی از بهترین مبارزات انیمست اون :d
وان پیس ببینن 10-20 قسمت یه مبارزه رو کش میدن :d

والا چی بگم؟ من خودم منتظرم انیمه بیاد ببینم گند میزنن بهش یا نه :d دیگه به هیچ چی اعتماد ندارم بعد از ماجرای Owari no Seraph چون مانگاش که معرکه بود استودیوی سازنده هم که Attack on Titan تو کارنامش بود یه همچین گندی زد دیگه اعتمادم از هر چیزی پریده :d ولی هایپ همچنان بالاست :>

ولی کلا نظرمو میخوای به نظرم بشین مانگارو بخون یکم لذت ببری :d بعد میفهمی مانگای D.G-M با اختلاف از انیمش بهتره حتی جَو مانگا هم خیلی خفن تر از انیمست و دلیل دیگش اینه که چون تو تازه انیمش رو تموم کردی با صداهای شخصیتا عادت کردی و برات خیلی سخت خواهد بود که فصل جدید رو با دوبلر های جدید ببینی :|

- - -ویرایش - - -

کنبانوااااااااااااا....

نمیدونم شاید یک کوچولو Off-Topic باشه , ولی حالا زودتر بگم :
@پرهام

Forgive Me , Rule Kami

^__^

خخخخخخ....

خارج از شوخی حالا بحث Off-Topicام رو بگم تا پرت نشدم بیرون...
میگم کسی از بچه ها از این فرهنگ Idol های ژاپنی ها چیزی کامل میدونه !؟
تازگی ها یکم سرچیدم - خیلی خوشم اومد البته بگم کلا انیمه و مانگا توی این فاز خیلی Lame هستن ولی چند تا سرچ Real Life زدم خیلی باحال بود...
هم کم سن و سالن و هم بامزن...
خخخخ..
Don't Get Me Wrong

کسی میدونه معروف هاشون کدوما هستن و حالا اگه تکی باشه تا گروهی بیشتر دوز دارم...
و مراسم TV , و ... ایناشون چیه و میشه توی یو تیوب پیدا کرد که بشه جدی دنبال کرد این Idol هارو !؟

>:)

===========

حالا من یکم میترسم برم تو فاز Off-Topic زدایی تا زیاد هم گیر ندن بهم...
Show Mercy Parham
:((

چرا آرک هایی که توی انیمه میخوان نشون بدن قبلش فیلمش هم میدن ؟!
این چه تز جدیدی هست !؟
-________-

میخوای جوابت رو بدم؟ :d در انتظار نابود شدنت هستم :d

بله بله ما که میفهمیم به چشم برادری نگاه میکنی بهشون :d

Idol بودن و این مسخره بازیا اگر منظورت فقط دخترای گوگولیه که شرمنده اما اگر یه سری گروه معرکه Visual Kei مثل The Gazette و Alice Nineئه در خدمتم :d کلی لینک یوتیوب برنامه های خرکی و خنده دار ازشون دارم مخصوصا Alice Nine که فکر کنم آرشیوم از آرشیو خود Nico Nico هم کامل تره XDDD

ولی کلا حتی اون دختر گوگولیایی هم که میخوای میتونم یه سری برنامه تلوزیونی ژاپنی بهت معرفی کنم که بیشتر آشنا بشی میتونی به زور تو یوتیوب با زیر نویس انگلیسی هم پیدا کنی ولی بیشتر تو Tumblr دنبالش بگرد

از نظر منم تو کار دختران Idol هستی ژاپن رو بیخیال برو بچسب به کره :d

Skull Knight

کاربر سایت
Jan 15, 2016
278
ممنون از راهنمایی دوستان. حالا اگه ممکنه لطفا یکی لینکای DB رو برام پ.خ کنه :D
دراگون بال سری اول ورژن ریمسترش تو اینترنت هست که کیفیت واقعا خوبی داره و آدم اصلا حس نمیکنه این انیمه قدیمیه.
ولی زی، متاسفانه کیفیتش در مقایسه با کیفیت سری اول که گفتم چندان جالب نیست، البته یه نسخه ریمستر باز از اونم هست که بد نیست. دقت کن حتما نسخه دارای آنچه گذشت... تو ابتدای هر قسمت رو دانلود کنی شنیدن صدای راوی (مستر روشی) و حرفاش بدجور آدم رو تهییج میکنه.
کای هم 720p و 1080p داره که البته خامشون رو هیچجا نمیشه پیدا کرد (نمیدونم تورنت شاید بشه) فقط انکد:D
GT هم زیاد مهم نیست. به نظر من اول سری اولش رو ببین بعد هم یا زی یا کای.
دو تا توصیه هم برات دارم:
1- حتما سری اول دراگون بال رو ببین فکر نکن چون شخصیتاش بچه ن میشه skip ـش کرد. این کار رو کنی هیچی از داستان Z نمیفهمی.
2- رسیدی به Z، اگه قصد داشتی این انیمه رو با زیرنویس فارسی ببینی بهتره کلا نبینیش و به جاش کای رو ببینی چون زیرنویس فارسی Z پر از مشکل و غیرقابل استفاده ست. از لحاظ زیرنویس کیفیت زیرنویسای سری اول و کای رو تایید میکنم. البته در مورد زی بزودی یه زیرنویس جدید و عالی براش داریم بیرون میدیم و شاید تا وقتی به زی برسی کلی از قسمتاش زیرنویس شده باشه.

یه نکته دیگه یکی از دوستان در مورد فیلرهای زی گفت چرت باید بگم به هیچ وجه اینطور نیست. فیلرهای زی فوق العاده ان خصوصا فیلرهای آرک اولش یعنی هجوم سایانها.
در مورد اینکه زی رو برای دیدن انتخاب کنی یا کای، هم انتخاب خودته و منم جفتشون رو دوست دارم ولی به شخصه معتقدم زی دیدنش کیف خاصی داره. ضمنا صدای بعضی از شخصیتها هم تو کای تغییر کرده و گرافیکم یه جاهایی تغییر کرده که به دل آدم نمیشینه، هر چند که ناگفته نماند جزئیات گرافیک بالا رفته و نسخه 720p یا 1080p ـش رو ببینی واقعا لذت میبری.

آخرین ویرایش:

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
@خیلی-دونو & [MENTION=4606]فرشاد[/MENTION]

مرسی از جواباتون , چون همین الان بهم وحی شد که بیشتر ادامه بدم از Ban الهی بهره میبرم چون کل تمرکزمم روی Real Life Idol هست و نه انیمه و مانگا دیگه خطریه...
خخخخخ...

در پیام های خصوصی و پیام پروفایل حجوم میارم به خلیل-دونو و فرشاد...

^___^

=========

@Skull Knight

ه نکته دیگه یکی از دوستان در مورد فیلرهای زی گفت چرت باید بگم به هیچ وجه اینطور نیست

:d

It Wasn't Me

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
Haikyuu!! S2 - E22
اووووووووف.........عجب قسمتی بودش...استرس و هیجان ـش عالی بودش....حیف ـه که سه قسمت دیگه تموم ـه )":

بین تمام تماشاچی های فصل اول و دوم، این طرفدارهای "سیجو" از بقیه ی تیم ها، خیلی قشنگ تر، تیم ـشون رو تشویق میکنن D:
خیلی با لیدر ـشون حال میکنم (:

One Piece - E732
عجب مزخرفی بود این قسمت....فیلر بزنن مثل ناروتو، خیالمون رو راحت کنن....دیگه نه وقت ـمون رو تلف کنیم، نه ترافیک نازنین رو :d

P.S
راستی پارت دوم Live-Action حمله به غول، تو کیفیت Web-DL نسخه ی ژاپنی ـش هم چند ساعت پیش امد.

• Like
Reactions: m.a.t

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
آقا کسی لینک 720p (کم حجم ۱۰۰ - ۱۳۰ مگی) از فصل اول (۹۷ قسمت اول) Dragon Ball Kai رو نداره؟

یکی از بچه‌ها زحمت کشید و لینکا رو برام پ.خ کرد ولی خب متاسفانه فصل اول Kai نسخه 480p هست. خودم هم هرچی گشتم نتونستم کیفیت 720 رو پیدا کنم :(

• Like

Skull Knight

کاربر سایت
Jan 15, 2016
278
@خیلی-دونو & @فرشاد

مرسی از جواباتون , چون همین الان بهم وحی شد که بیشتر ادامه بدم از Ban الهی بهره میبرم چون کل تمرکزمم روی Real Life Idol هست و نه انیمه و مانگا دیگه خطریه...
خخخخخ...

در پیام های خصوصی و پیام پروفایل حجوم میارم به خلیل-دونو و فرشاد...

^___^

=========

@Skull Knight

:d

It Wasn't Me

اشکال نداره بردیا سان این نظر من بود فکت که نیست:D
در مورد اینکه فیلرها کلا تو 99% انیمه ها چرت و وقت تلف کن هستن درست میگی و البته اگه هم هر کس فیلرهای زی رو خوب ندونه بهش حق میدم نظر شخصیش باشه. ولی نظر خودمو بخوای که خودمم از فیلر متنفرم (شدیدا آدم مانگا خونیم) باید بگم زی جزو 1% انیمه ایه که فیلراش عالیه و اصلا فیلر زی رو ببینیم میفهمیم فیلر یعنی چی:D
یه نکته هم بگم که اینجا هم همه تون رو از قبل میشناسم (همه سایتو، نه صرفا بچه های این تاپیک که باهاشون دوستی قدیمی هم دارم:D حالا اینکه کیم هر وقت گذشته Skull Knight تو برسرک معلوم شد، منم هویتم رو میگم:)) :D)
آقا کسی لینک 720p (کم حجم ۱۰۰ - ۱۳۰ مگی) از فصل اول (۹۷ قسمت اول) Dragon Ball Kai رو نداره؟

یکی از بچه‌ها زحمت کشید و لینکا رو برام پ.خ کرد ولی خب متاسفانه فصل اول Kai نسخه 480p هست. خودم هم هرچی گشتم نتونستم کیفیت 720 رو پیدا کنم :(
پ.خ کردم علی جان.
کیفیت 720 انکُد نشده هم دادم حواسم نبود انکُد میخوای. همون انکُد 10 بیت رو بگیر عالیه.

• Like

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
والا من هیچ وقت فکر نمی کردم انیمه ای مثل hunter x hunter هم باهشه .اوایلش تا حدودا قسمت های 30 40 اینا خیلی روند خشک و یکنواخت رو داشت ولی یه دفعه مثل بمب فوران کرد دیگه :d الانم که هر قسمت داره قشنگ تر میشه .
به نظرم بهتره کلا یکم رو اوایل این مانگا ها و انیمه ها کار کنن که از همون اول شروع طوفانی داشته باشن ( یه نمونش همین شیپودن خودمون که عالی بود قسمت های اولش ولی به جاش از این ور بام افتاد )
ولی از حق نگذریم من تا حالا هیچ انیمه ای ندیدم که قسمت های اولش (ار 10 به بعد :d) مثل بلیچ قشنگ باشه:bighug:

• Like

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
والا من هیچ وقت فکر نمی کردم انیمه ای مثل hunter x hunter هم باهشه .اوایلش تا حدودا قسمت های 30 40 اینا خیلی روند خشک و یکنواخت رو داشت ولی یه دفعه مثل بمب فوران کرد دیگه :d الانم که هر قسمت داره قشنگ تر میشه .
به نظرم بهتره کلا یکم رو اوایل این مانگا ها و انیمه ها کار کنن که از همون اول شروع طوفانی داشته باشن ( یه نمونش همین شیپودن خودمون که عالی بود قسمت های اولش ولی به جاش از این ور بام افتاد )
ولی از حق نگذریم من تا حالا هیچ انیمه ای ندیدم که قسمت های اولش (ار 10 به بعد :d) مثل بلیچ قشنگ باشه:bighug:
شیپودن هم خوب از وسط داستانه! میشه چپتر 243 مانگا! :-"
ولی به طور کلی شروع ناروتو خیلی خوب به نظرم :D
وان پیس قسمت اولش رو فاکتور بگیریم،از قسمت دوم که زورو ساما وارد میشه برای من تو اوجه >:) :-" :-"
بلیچ اتفاقا تا 40 اینا به نظرم جذابیت خاصی نداشت! :D وقتی شینیگامی های خفن وارد شدن،تازه داستان جون گرفت! >:)

ولی خوب همه ی انیمه ها بالاخره یک چیزای کلی باید در مورد معرفیه کاراکترها،دنیای انیمه و ... داشته باشن! برای همینه که نمیشه یکهویی خفن شروع کنند! :D

البته خوب سلیقه ها متفاوته:-"
---
من چقدر از این اوچیای بدم میاد! :| با اینکه به ساوامورا چنج آپ یاد داد! یا به فورویا لغزنده داره یاد میده ولی ازش متنفرم! :| خود %#$@#@ـش هم بعد از بازی اعتراف کرد با یاد دادن چنج آپ میخواسته گند بزنه به بازیه ساوامورا :| مردکه فلان:|
یا میاد دعا میکنه امیدوارم تو پاییز تجربیات تلخی برای فورویا رقم بخوره:|

الانم با اینکه غیر از ساوامورا،بقیه ی کاراکترهای اصلی توی تیم دسته 1 هستن، امیدوارم دسته 2 برنده بشه! >:) بزنه له کنه اصلا>:) فقط به خاطر کاتائوکا (در وصف کریس زیاد گفتم! بگم که کاراکتر محبوب دومم هم مربی کاتائوکاست :D )

ولی خوب دسته1 قاعدتا خواهد برد! ولی دسته2 هم بیکار نمیشینه و یه چیزایی از خودشون نشون میدن و از جون مایه میزارن به قولی:D اصلا این دادی که قبل از شروع زمین زدن خودش انرژیه! >:) برعکس تیم اوچیای :|

آها اینم بگم...این فورویا رو قشنگ احساس میکنم میخواد بشه ساسکه و اون یارو تو ماگی! :| افسارش رو بده دست یکی دیگه :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر