Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

m.a.t

کاربر سایت
نام
محمد علی
ماساکا :d
سری اول انیمه رو دیدم....و با چند قسمت از سری دوم که درآپ ـش کردم...تا اینکه گفتم بلوری کاملش بیاد...که دیگه بعداً هم ادامش رو نگا نکردم D:
الان اگه بخوام یه روزی مانگاش رو شروع ـش کنم....باید از چپتر چندش بخونم؟؟؟

انیمه ی Tokyo Ghoul انیمه چندان بدی نیست. حتی فصل دومش هم اگر فرض کنی مانگایی وجود نداره یه انیمه قابل قبوله. (با ارفا...!:D)
-------------
اما مانگای توکیو غول در لول خوب نیست. بلکه در سطح "مادر بگرید!" قرار داره!

برای خوندن مانگا دو رویکرد وجود داره.
روش اول (که من دوستش ندارم) اینه که از قسمت 67 مانگا شروع کنی و بری تا قسمت 143 که میشه آخر سری اول مانگا. چون فصل اول انیمه هم
روش دوم (که در صورت داشتن وقت و علاقه بهتره) اینه که بری و از قسمت اول مانگا شروع کنی.

در راستای هایپ افزایی بگم که یه قسمت سری دوم بود که وقتی صادق خوند رفت توی افق محو شد. الآن ازش بی خبریم.
در صورت داشتن اطلاعات، ضمن دریافت مژدگانی، خانواده ای را از نگرانی نجات داده اید:D
اون صحنه الآن جزو لیست ده تراژدی دل خراش محبوب من قرار داره:D
--------------
ماجرای منشن این بود که حال نداشتم نام کاربری رو صحیح تاپیپ کنم، اسم رو منشن کردن و دیدم یکی با این نام وجود داره:D
و با این حال، وسعت ام میومد پست رو ادیت کنم.
بعد دیدم پای پست رو لایک زدی، فهمیدم که علی رغم سوتی من، پست به هدف خودش رسیده. و ایمان آوردم که "اِنَّ الله مَعَ الوسیعون":>

ویرایش:
خبر اشتاینز گیت اشک بر گونه هایم بنشاند:D
خدایا فصل 2 را برسان.

آخرین ویرایش:

NoctisSasuke

کاربر سایت
نام
Farshad
آخه از اینورم اتفاق غیر ممکنی افتاده و Owari no Seraph رو دارن عین آدمیزاد انیمه میکنن :d

هر قسمت داره از نظر کیفی بهتر میشه و شعورشون به این حد رسیده که انیمه درست کردن فقط رنگی کردن پنل های مانگا و صدا گذاشتن روش نیست و باید یه هیجانی بدی و یه سری حرکات رو قشنگ نشون بدی :d الان تازه به حدی رسیده که میشه گفت اینی که پخش میشه انیمست :d فقط مشکلی که میمونه آهنگاشه که اصلا آهنگای جالبی نداره هرچند نسبت به فصل اول خیلی بهتره

فقط کسایی که میدونن این فصلش 10 قسمتیه؟ چون قسمت بعد من دیدم Preview رو رسید دیگه به مانگا :d دقیقه چسبیده به مانگا الان :d جریان چیه؟ :d

Witch of Ashes

"Traveler Witch"
کاربر سایت
نام
فرزاد
آخه از اینورم اتفاق غیر ممکنی افتاده و Owari no Seraph رو دارن عین آدمیزاد انیمه میکنن :d

هر قسمت داره از نظر کیفی بهتر میشه و شعورشون به این حد رسیده که انیمه درست کردن فقط رنگی کردن پنل های مانگا و صدا گذاشتن روش نیست و باید یه هیجانی بدی و یه سری حرکات رو قشنگ نشون بدی :d الان تازه به حدی رسیده که میشه گفت اینی که پخش میشه انیمست :d فقط مشکلی که میمونه آهنگاشه که اصلا آهنگای جالبی نداره هرچند نسبت به فصل اول خیلی بهتره

فقط کسایی که میدونن این فصلش 10 قسمتیه؟ چون قسمت بعد من دیدم Preview رو رسید دیگه به مانگا :d دقیقه چسبیده به مانگا الان :d جریان چیه؟ :d

12 قسمته :d فکر کنم از این انیمه ها بشه که جدا از مانگا میسازن بقیه شو /:) :d

NoctisSasuke

کاربر سایت
نام
Farshad
12 قسمته :d فکر کنم از این انیمه ها بشه که جدا از مانگا میسازن بقیه شو /:) :d

بعید میدونم چون همین الانشم با این انیمه ساختنشون به اندازه کافی Owari no Seraph رو بد نام کردن (- -) واقعا حیف این مانگا به این معرکه ای که یه مشت شتر دارن انیمشو میسازن بعدم همه به خاطر شینگکی میگن خیلی خوبن :|

با این سرعت وحشتناکی که دارن پیش میرن که 2-3 چپتر تو یه قسمته این اواخر پس قسمت بعد باید آخریش باشه :d البته تیکه هایی از همین چپتر آخری ندیدم ممکنه اونو تو یه قسمت دیگه نشون بدن که جای خیلی خیلی خوبی هم برا تموم کردن فصله :d اون جاهاییه که فحش رو میکشی بهشونو بقیشو میخوای :d

یعنی میشه خیلی راحت 12 قسمتش کرد و کش زیادی ندن اما به نسبت سرعت پخش این چند قسمت آخرشون تعجب کردم :d

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
نام
امیر حسین
هعی هعی... اون زمانا که تو جو انیمه ها بودیم و مانگاریدر باز بود، چند چپتری باز میخوندیم از ادامه ی انیمه ها رو و بعد ول میکردیم:-"
حالا که توی کف Nurarihyon هستم چه کنم ؟ :| البته اگر ترجمه شده باشه اصلا :d
مانگاریدر عزیز هم که گویا به این زودیا برنمیگرده:( (قدرش رو نمیدونستیم :(( )

موندم پروژه ی بعدی رو چی ببینم! :d گزینه زیاده! از رسوندن یا تموم کردن انیمه های فصل های قبل! تا دیدن دوباره ی بعضی چیزا:-" :x و ... شروع کردن Hajime no Ippo مثلا! :-" (بدبختی چون قدیمیه فصل اولش یکم سخته برم طرفش :-" )

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
نام
آریا
موندم پروژه ی بعدی رو چی ببینم! :d گزینه زیاده! از رسوندن یا تموم کردن انیمه های فصل های قبل! تا دیدن دوباره ی بعضی چیزا:-" :x و ... شروع کردن Hajime no Ippo مثلا! :-" (بدبختی چون قدیمیه فصل اولش یکم سخته برم طرفش :-" )

امیر تو هنوز Hajime no Ippo رو ندیدی؟!!!! :|
مردک خجالت بکش و هر چی دستته بزار زمین همین الان برو سراغش... فوق‌العاده است و از نظر من بهترین انیمه‌ ورزشی تمام تاریخ! :d

کلاً انیمه‌های ورزشی 2 دسته هستن: دسته اول کارهایی با میزان تخیل و خالی بندی بالا و دسته دوم کارهای واقعی‌تر... البته دسته دوم هم توش یکمقدار اندکی خالی‌بندی هست که خوب دیگه مخصوص ژانره و نمیشه کاریش کرد.
تو دسته اول انیمه‌هایی مثل کوروکو و فوتبالیست‌ها و... هستن و دسته دوم کارهایی مثل همین Hajime no Ippo و Touch و Ashita no Joe و...

تو دسته کارهای تخیلی بنظرم Prince of Tennis و پایینتر Kuroko no Basket جزو بهترین‌ها هستن (نظر شخصی) که درصد تخیل و خالی‌بندیشون فضاییه و رسالت خودشون که یه داستان شونن-ورزشی-هیجانی هستو به بهترین شکل ممکن انجام میدن...
Prince of Tennis که عملاً کلاس درسه و میشه گفت 70-80% انیمه‌های ورزشی-خالی‌بندی (بسکتبال-والیبال-دوچرخه‌سواری-فوتبال و...)مثل همین کوروکو یا کپی از PoT هستن یا مقدار زیادی ازش الهام گرفتن.

تو دسته کارهای واقعی‌تر با اینکه رقبای خیلی بیشتر و بهتری هست و عموماً کارهای هیولای ورزشی تو این دسته‌ان ولی Hajime no Ippo بدون شک در مجموع بهترینه.
اگرم بخوام بین تمام انیمه‌های ورزشی (هر دو دسته باهم) یه انیمه رو بعنوان بهترین انتخاب کنم رای من Hajime no Ipp‍ه.

زیاد برای توصیف انیمه خودمو خسته نمیکنم فقط پیشنهاد میکنم که حتماً ببینش... #شخصیت امیرپسند هم زیاد داره.
کرکترهای اصلی داستان فوق‌العادن و به سرعت میرن تو لیست محبوبترین شخصیت‌هات... فصل اول انیمه هم شاهکاره و اصلاً و ابداً قدیمی بودنش آدمو اذیت نمیکنه.
حتماً ببین امیر... من اصولاً به کسی زیاد چیزی پیشنهاد نمیدم چون سلیقه افراد باهم متفاوته و ممکنه یه چیزی که از نظر من خوبه از نظر یکی دیگه جالب نباشه.
ولی مطمئنم که خیلی با Ippo حال میکنی... کیفیت ساخت فوق‌العاده است. :d

NoctisSasuke

کاربر سایت
نام
Farshad
شیره Prince of Tennis :d حالا هی من میگفتم کسی به تاماهاش هم حساب نمیکرد :d

من خودم انیمه ورزشی واقع گرایانه تاحالا ندیدم اما تو همین تخیلیا با اختلاف زیادی بهترینه :d

تو کل انیمه های ورزشی دیگه مثل همین کوروکو همه کاراکترا خصوصیتشون و اخلاقیات و تکنیک هاشونو تو PoT میتونید گیر بیارید :d جالبه یه سریاشون دقیقا کپی پیستن :d مثل همین آئومینه و کیسه و آکاشی و . . . :d

از نظر شخصیت پردازی یه چیز وحشتناک معرکه ایه انیمه :d شاید اولاش از کاراکتر خاصی خوشتون نیاد اما از اواسط انیمه به بعد عاشق همونایی که ازشون خوشتون نمیومد میشید :d

و در آخر هم پیام من به همتون:

Mada Mada Dane :d

و اینکه The winner will be Hyotei . The winner will be Atobe

soltanmasoud

کاربر سایت
نام
Masoud
شیره Prince of Tennis :d حالا هی من میگفتم کسی به تاماهاش هم حساب نمیکرد :d

من خودم انیمه ورزشی واقع گرایانه تاحالا ندیدم اما تو همین تخیلیا با اختلاف زیادی بهترینه :d

تو کل انیمه های ورزشی دیگه مثل همین کوروکو همه کاراکترا خصوصیتشون و اخلاقیات و تکنیک هاشونو تو PoT میتونید گیر بیارید :d جالبه یه سریاشون دقیقا کپی پیستن :d مثل همین آئومینه و کیسه و آکاشی و . . . :d

از نظر شخصیت پردازی یه چیز وحشتناک معرکه ایه انیمه :d شاید اولاش از کاراکتر خاصی خوشتون نیاد اما از اواسط انیمه به بعد عاشق همونایی که ازشون خوشتون نمیومد میشید :d

و در آخر هم پیام من به همتون:

Mada Mada Dane :d

و اینکه The winner will be Hyotei . The winner will be Atobe

حدود 1 سال پیش 50 قسمت دیدم زیاد نگرفتم ولش کرده بودم ، پس باید برم بقیشم ببینم :d
اینم بگم که بهترین انیمه ورزشی من Hajime no Ippo هست ، عالیه این انیمه.
فصل اولش هم فکر کنم مد هاوس ساخته ، با این که قدیمیه ولی اصلا انیمیشن هاش و گرافیکش بد نیست.

Akiba

کاربر فعال
نام
امیر حسین
خوب وقتی این همه توضیح آریا نوشته، کی روش میشه هاجیمه رو نبینه؟ :-"

NoctisSasuke

کاربر سایت
نام
Farshad
حدود 1 سال پیش 50 قسمت دیدم زیاد نگرفتم ولش کرده بودم ، پس باید برم بقیشم ببینم :d
اینم بگم که بهترین انیمه ورزشی من Hajime no Ippo هست ، عالیه این انیمه.
فصل اولش هم فکر کنم مد هاوس ساخته ، با این که قدیمیه ولی اصلا انیمیشن هاش و گرافیکش بد نیست.

البته اینجوریم نیست که همه خوششون بیاد :d خودم یه سریا رو میشناسم که خیلی ازش بدشون میاد :d (برن به جهنم :d )

تا قسمت 50 یعنی مسابقه Hyotei رو ندیدی :d از همین هیوتی Atobe رو میبینی که میره رو اعصابت ولی جلوتر بیشرف همینجوری بهتر میشه >.<

البته قدیمی بودنش خیلی قدیمیه و کسایی که نمیتونن با انیمه های قدیمی کنار بیان مثل همین آکیبا براشون فاجعست :d تا قسمتای 70-80 به بعد که خیلی بهتر میشه و تو OVA هاشم که کاملا OKیه

من از این انیمه کاراکترای محبوب خیلی دارم از خود Echizen شخصیت اصلی بگیر (خیلی کم پیش میاد نقش اولا باحال باشن) تا Atobe و Fuji و Sanada

Akiba

کاربر فعال
نام
امیر حسین
البته اینجوریم نیست که همه خوششون بیاد :d خودم یه سریا رو میشناسم که خیلی ازش بدشون میاد :d (برن به جهنم :d )

تا قسمت 50 یعنی مسابقه Hyotei رو ندیدی :d از همین هیوتی Atobe رو میبینی که میره رو اعصابت ولی جلوتر بیشرف همینجوری بهتر میشه >.<

البته قدیمی بودنش خیلی قدیمیه و کسایی که نمیتونن با انیمه های قدیمی کنار بیان مثل همین آکیبا براشون فاجعست :d تا قسمتای 70-80 به بعد که خیلی بهتر میشه و تو OVA هاشم که کاملا OKیه

من از این انیمه کاراکترای محبوب خیلی دارم از خود Echizen شخصیت اصلی بگیر (خیلی کم پیش میاد نقش اولا باحال باشن) تا Atobe و Fuji و Sanada
من انیمه های قدیمی هم میبینما! :d ولی خوب،شروع کردنشون یکم سخته! :d
خوبه همین عزیز دلم وان پیس از اینم قدیمی تره ها :p

معمولا با طراحی های قدیمی حال نمیکنم! که اینجور که توی همون چندتا عکس از هاجیمه دیدم،طراحی هاش از نظرم مشکلی نداری! :d

Kaiki

کاربر سایت
نام
بهنام
این steins;gate قرار نیست براش فصل دومی بیاد؟ بعد از Attack on Titan در رده دوم مورد انتظارترین های من قرار داره:d

بعد قسمت 23b که متفاوته الان با کیفیتش موجوده؟زیاد تو جریانش نیستم یعنی همین یه دونه هست؟
فصل دومشم تایید شده ولی تاریخ مشخصی نداره تا جایی که من میدونم
23 Beta رو whynot ساب زده حدود 300mbحجمشه. کیفیتشم خوبه.
ویرایش:
اینم دوتا اسکیرین شات ازش (اسپویل نداره)
kr50_[whynot]_steins;gate_-_23_β_[1d129848].mkv_snapshot_00.13_[2015.12.07_20.11.01].jpg
itjv_[whynot]_steins;gate_-_23_β_[1d129848].mkv_snapshot_20.31_[2015.12.07_20.10.36].jpg
پ.ن:دوتا شات اومدم بزارم . سرویس شدم یعنی . یا عنوان اسپویلر درست درنمومد یا اینا بیرون از اسپویلر میافتادن یا . یا . یا ...

آخرین ویرایش:

Akiba

کاربر فعال
نام
امیر حسین
قضیه ی بتا چیه؟ :d
شفاف سازی کنید:-" یه فیلمی هم پارسال اومد فکر کنم:-" اون اسمش چی بود؟ :-" (فن ساب هماهنگ با زیرنویسش کدومه؟ :-" )

اینا رو بگید ببینم کی وقت میکنم بیام سراغش! :-"

Tenshi

کاربر سایت
من حاضرم حرفی که اول فصل زدمو پس بگیرم ولی نه به خاطر گینتاما (همون اوایل سیزن جدیدش دراپش کردم :d ) و نه به خاطر نوراگامی (جزو انیمه های خوب این چند سال اخیره ولی هیچوقت یه شاهکار نمیشه :-" )، فقط و فقط به خاطر One-Punch Man! بعد از مدتها اولین انیمه ایه که هر هفته واسش روزشماری میکنم و بیست دقیقه هر قسمتش انگار تو یه چشم به هم زدن برام میگذره. واقعا عالی کار شده!

بجز انیمه های انگوئینگ این چند وقت چنتا فیلم دیدم که بهتریناش Sakasama no Patema و Majokko Shimai no Yoyo to Nene بودن. جالبه اصلا اسمشونم نشنیده بودم ولی مخصوصا اولی که داستانش کار همون مانگاکای Eve no Jikan هست قشنگ تا اخر فیلم میخکوبم کرده بود. فعلا فقط فیلم سایکو پس مونده که ندیدم. امیدوارم اونقدر خوب باشه که بتونم سیزن دومشو فراموش کنم!

m.a.t

کاربر سایت
نام
محمد علی
این مانگاکای ماگی داره با خودش چه کار می کنه؟
داستان از یه شونن باحال تبدیل به یه کار جریان سیال ذهن با ته مایه های ایدئولوژیک فرمالیستی شده.

هرچند من هنوز از این روند مالیخولیاییش خیلی خوشم میاد، اما با این وضع فقط براش خواننده های بالای 30 سال از نوع خسته باقی می مونه.:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر