Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

ashi73

کاربر سایت
Apr 13, 2009
301
نام
اشکان
از چپتر 800 استقبال میشه شدید ...
یعنی این ارک کسی ناکاما نشه ؟ تکلیف اون بلامی چی شد ؟ خدا کنه ناکاما نشه ما بارتو میخواستیم ...

والا اینطور که همه میگن انگار قراره اون مرتیکه نچسب لوس ، ناکاما لاو بشه.(رو چه حسابی؟ منم نمیدونم! در عین حال به نظرم منطقی هم میاد :D نمیدونم چرا! :D)

پ.ن : ناکاما لوگیا لازم داریم بیشتر .

zack fair

کاربر سایت
Dec 27, 2007
641
نام
على
سلام

جالبه که بعد از این همه تذکرو ... هنوزم قوانین استفاده از تگ اسپویلر تو این تاپیک رو رعایت نمیکنید و دنبال دلیل پاک شدن پست هم هستید .
عناوین 2 تا تگ اسپویلر شما " staff " و " visuals " بوده . حالا اینکه استاف و ویژوال چی ؟ خدا عالمه .
زبونمون مو درآورد از بس گفتیم عنوان انیمه یا مانگا یا هر چیزی دیگه ای که هست رو تو عنوان اسپویلر مشخص کنین .
هنوزم انگار نه انگار .
علیک سلام.حاجی چشم.سعی میشه دیگه تکرار نشه.
برای اینکه آف تاپیک نشه بگم که موج لایو اکشن به دروغ تو در آپریل(Shigatsu wa kimi no uso) هم رسید.برای نقش Arima Kosei هم Kento Yamazaki و برای نقش Kaori Miyazono هم Suzu Hirose رو انتخاب کردن.من یکی با توجه به بازیگراش چشم آب نمیخوره.ولی باری اطلاعات بیشتر باید خلیل-دونو بیاد نظر بده:d

Electronic Arts

کاربر سایت
Aug 24, 2010
4,908
نام
ناصر
دارم fate zero نگا میکنم.فصل اولشم.
خیلی ازش تعریف میکردن. به نظر خودم داستانش جالبه ولی خیلی بی مزه درستش کردن انگار یک چیزی کم داره. :d خورد تو ذوقم

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
خیلی ازش تعریف میکردن. به نظر خودم داستانش جالبه ولی خیلی بی مزه درستش کردن انگار یک چیزی کم داره. :d خورد تو ذوقم

خدا بیامرزتت , الانه جاننساران این ابر انیمه دوران (که خودمم یکی از اینها هستم:d) بیان سراغت. امیر آکیبا با اسکندر و اون واقعیت مرمرینش میاد. من با کریتسوگو :d بهتره فرار کنی بری بندر لیورپول o:-)

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434

سری فیت بجز fate zero بقیشون رقابت تنگاتنگی با سری فیلمهای توایلایت دارن هم تو هایپ زیاد هم تو بد بودن :d مثل بازی میمونن که گرافیک خوفی دارن اما دریغ از ذره ای گیم پلی و داستان :d

- - -ویرایش - - -

20150903022953284.png

معرفی میکنم پدرخوانده لوفی :))

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
خوب الان تریلر live action مربوط به shingeki no kojin رو دیدم. و تقریبا امیدی بهش ندارم. مخصوصا به کرکتر میکاسا که بازیگرش بسیار نزد من منفوره. البته پیش خیلی از کی پاپر ها(مخصوصا VIP ها) منفوره و ازش خوششون نمیاد. آخه بازیگر قحطی بود برای نقش بانو میکاسا رفتن یکی مثل کیکو رو انتخاب کردن!! :|

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
من درست شنیدم که کسی گفت F/Z یه چیزی کم داره یا نه؟ :| :| :| :| :|

---
قبل اینکه پایین تر برید! :-" بگم منظور چپتر اخیره! که توی ترجمه ی فارسی توضیح دادن چرا 50 :-"
تو سایت های دیگه 72-80 یا هرچیز دیگه ایه! کلا اوضاع خیلی عجیبه در مورد این مانگا خودتون میدونید! پس سخت نگیرید :-"

http://www.mangatown.com/manga/onepunch_man/c054/2.html
یا
http://manga.animworld.net/manga/onepunch_man/c52.1/p3

بانو کولاک جهنمی ترکوند! :x :-"

zy79zbyrxfsffcw2niq0.gif

کلا بانو رو خیلی دوست میداشتم و خوشحال شدم که به جبهه ی ما اومد! :x و حالا این چپترم که دیگه رسما کولاک کرد:x

آخرین ویرایش:

Electronic Arts

کاربر سایت
Aug 24, 2010
4,908
نام
ناصر
من درست شنیدم که کسی گفت F/Z یه چیزی کم داره یا نه؟ :| :| :| :| :|
من 10 قسمت از فصل اول رو دیدم. پایه و اساس انیمه خوبه ها ولی چیز خاصی نداره یا تا الان نشون نداه. :d آدم بی تجربه ای هم نیستم تو انیمه دیدن :d
حالا شاید جلوتر قراره درست بشه یا من نظرم جلب بشه .نمیدونم :d

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
من 10 قسمت از فصل اول رو دیدم. پایه و اساس انیمه خوبه ها ولی چیز خاصی نداره یا تا الان نشون نداه. :d آدم بی تجربه ای هم نیستم تو انیمه دیدن :d

کلا همینه فرقی نداره کدوم سری از Fate رو داری میبینی همشون بیش از حد overrate شدن مخصوصا اینجا :d

باز خدارو شکر کن الان از اون دوران مزخرف تاپیک دور شدیم که چپ و راست Fate, Fate میگفتن :| بدترین تاپیک بازیسنتر شده بود اینجا :|

نکته: راستی ماها که اینجوری میگیم بی لیاقت و نفهمیم :d چقدر خوبه که طرف برا طرفداری انیمه محبوبش بقیه رو نفهم بدونه ^~^ اگه اینجوری باشه که خودش . . . :d

آخرین ویرایش:

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر

کلا همینه فرقی نداره کدوم سری از Fate رو داری میبینی همشون بیش از حد overrate شدن مخصوصا اینجا :d

باز خدارو شکر کن الان از اون دوران مزخرف تاپیک دور شدیم که چپ و راست Fate, Fate میگفتن :| بدترین تاپیک بازیسنتر شده بود اینجا :|

نه دیگه مثل اینکه واجب شد یه اتکی بهتون بشه ;;) اول میرید تو واقعیت مرمرین اسکندر بعد طعم نوبل فانتازم سیبر رو می چشید.:bighug:

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434

خب مقصر تو نیستی :d چندتا قهرمان باستان دور هم با چهارتا حغله که میشن مسترشون بزنیم تو سر و کله هم که جام بدست بیاریم این موضوع یعنی اینکه باید اکشن ناب ببینیم ، استراتژی های خفن و ... اما نمیبینم چهارتا جادو جمبل و کوری خوندن و استراتژی های پیش پا افتاده میبینیم فقط :d
برای بدتر شدن کار اینکه سعی میکنه پیچیده هم باشه و فلسفیم بکنه قضیه جامو :d اینجاس که قشنگ میره تو باقالیا :|
حالا سری فیت زیرو خوبه من بخوام نمره بدم 7.5/10 بهش میدم بقیه سریاش 6 بالاتر ظلم در حق انیمه های خوبه :d

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
نه دیگه مثل اینکه واجب شد یه اتکی بهتون بشه ;;) اول میرید تو واقعیت مرمرین اسکندر بعد طعم نوبل فانتازم سیبر رو می چشید.:bighug:
فبل از همه اینا باید طعم " بن مدیر " ( این اسم تکنیک بود یعنی :D ) رو بچشین :D
-----
[MENTION=15413]TCSCELL[/MENTION]
آقا منم باهاش هم عقیدم . چکار کنیم الان ؟ :D

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
دوستان در جریانن که بنده چقدر طرفدار سری فیت هستم، ولی خیلی وقته قبول کردم که همچین انیمه های عالی به درد هر کسی نمی خوره و به قول یکی از دوستان درک کردنش لیاقت میخواد :> :d

درضمن با تشکر از دوستان، "مقایسه سری فیت با توایلایت" و "اکشن ناب نبودن" هم رفت تو کتاب نقل قول های به یادماندنی :))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر