Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
به علت محدودیت جا در هارد و ترافیک اینترنت، مجبورم صبر کنم و بقیه انیمه های این فصل رو هر هفته انکود شده بگیرم :|
Why bad things happen to good people? :d
پ ن: این قسمت Prison School واقعا عالی بود :))
انصافا میزان داستانی که این 3 قسمتش تعریف کرده تو 30 قسمت اخیر وان پیس تعریف نشده :d

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
والا من که گوش نمیدونم و تو همون وان پیس هم تا Opـش شروع میشد، سریع ردش میکردم... (":
ولی بند به شدت فعالی ـن...به شدت D:
حالا میگم چطور (:
یه خورده در مورد کارهاشون بگم...مثلاً همون Single کار Next Stage که خوشت امده، تقریباً سال پیش امد و فروش نسبتاً خوبی داشت....بعد از اون کمتر از یک ماه Singleـه Sayonara no Mae ni رو بیرون دادن که با جا دادن ترک Next Stage تو Single کار تونستن دوباره همون فروش خوب رو تکرار کنن. و خود Sayonara no Mae ni هم محبوب شد. (گوشش کن)
بعد دوباره ماه بعد این دو ترک رو به همراه Singleـه Wake up! که برای وان پیس امده بود رو تو آلبوم Gold Symphony جا دادن که فروش این آلبوم ـشون رو قشنگ بردن بالا LOL

برات از یه منبع خوب، Discography کامل گروه ـشون رو PM کردم.

راستی اگه خواستی Blood on Fire رو هم گوش بده، اولین کار بند تو آغاز کارشون، ماله 10سال پیشه. ظاهراً هم آهنگ معروفی بوده تو زمان خودش.
مرسی خلیل!
من با Wake up باهاشون آشنا شدم و تقریبا میشه گفت اپنینگ مورد علاقه ام توی کل وان پیس هستش. جفت ترک هایی که گوش دادم وایب خیلی خوب و قشنگی دارن. به خصوص Next Stage.
کلا گروه جالبی هستند اجرای لایو Next Stage رو دیدم یه چیزی تو مایه های کوئین ژاپن بودن از لحاظ فن بیس :D

بابت دیسکوگرافی هم ممنون. لامصب تورنتش پیدا نمیشه ولی میرم آلبومهاشون رو توی یوتـیوب پیدا میکنم. من روزی 100بار Next Stage رو گوش میکنم. خیلی ضرب و وایب فشنگی داره.

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434
معرفی میکنم
Kaidou The Beast

20150729212028567.jpg

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
بالاخره بعد از نزدیک به دو سال!!!! سانی دیده شد!!! :(( :(( افسانه هایی که میگفتند 4 کلاه حصیریه دیگه وجود دارن واقعی بود!!! :((
گرچه من هیچی نفهمیدم از بخش اینا :))

و چند صفحه ی آخر ،مخصوصا صفحه ی آخر...
إنا لله وإنا إليه راجعون

هفته ی بعد 4تا پارچه سیاه برای کید و رفقا میخوایم :(( :(( هنوز حرکت نکرده تار و مار شدن که :((

گویا هرکی هم یونکو میشه غول میشه! :)) فکر کنم لوفی هم یونکو بشه همیشه توی حالت دنده3 باشه! =)) =))
چند چپتریه که پشت سر هم داریم سکته میزنیم! خدا بهمون رحم کنه! :(

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
ترجمه One Piece 795 چقدر از مانگا mangapanda بد بود تقریبا نیمه ی اولشو متوجه نشدم چی به چیه یه بار دیگه از mangamint خوندم چند صفحه اخر واقعا عالی بود و دوباره یه شوک وارد کرد#:-s
انیمه Pirson School را امروز استارت زدم نتونستم دووم بیارم سه قسمتا با هم دیدم واقعا فکر نمیکردم اینقدر خنده دار باشه :))همه شخصیت هاش هم دوست داشتنی هستند:d:-"

آخرین ویرایش:

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
ترجمه One Piece 795 چقدر از مانگا mangapanda بد بود تقریبا نیمه ی اولشو متوجه نشدم چی به چیه یه بار دیگه از mangamint خوندم چند صفحه اخر واقعا عالی بود و دوباره یه شوک وارد کرد#:-s
انیمه Pirson School را امروز استارت زدم نتونستم دووم بیارم سه قسمتا با هم دیدم واقعا فکر نمیکردم اینقدر خنده دار باشه :))همه شخصیت هاش هم دوست داشتنی هستند:d:-"
vice president master race :D

zack fair

کاربر سایت
Dec 27, 2007
641
نام
على
واقعا که چپتر این هفته ارزش یه هفته صبر کردن رو داشت.
اوه اوه چی بود این قسمت.بعد از یک سال و هفت ماه اون چهار نفر دیگه هم پیداشون میشه ولی کایدو با یه پنل کل توجه رو واسه خودش میکنه.الان هم تو فروم های خارجی بحث تئوری ها داغه.یکیش اینه که یکی اومده اون آخرین قابلیت میوه لاو رو روی کایدو استفاده کرده واسه همین نمیمیره و از طریق کار کردن واسه کایدو دوفلا راجع به ope ope اطلاعات کسب کرده و واسه خودش میخواد اونو.یا یه میوه داره که نمیزاره بمیره که بعیده چون توچپتر گفتن که کشتی زندان هارو غرق کرده که اگه میوه داشته باشه باید اونم غرق میشده که نشده.اون قسمت سانجی اینا هم مثل اینکه رسیدن به یه جزیره ای که تحت کنترل کایدو ه چون اون یارو گوسفندیه که زدن ترکوندنش علامت گروه کایدو رو داشت.نکته دیگه اینکه چرا دسته کایدو دنبال اون ساموراییه (احتمالا کانجورو نه کینمون) و اینکه اون دختره که دماغش شبیه چوپر بود کیه و چه نقشی تو ادامه داستان داره.

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
این انیمه another خوبه؟سه قسمت ازش دیدم داستانش به نظرم خیلی کلیشه ای اومد،بهتر میشه یا اینکه دراپش کنم؟
another تا قسمت 6/5 خیلی خوبه از اون به بعد خیلی کند پیش میره و پایانشم اصلا خوب نیست . اگه همین چند قسمت اولش بهت حال نداده . بعید میدونم معجزه بشه و ازش خوشت بیاد . ولی خدایش کلیشه ای نیست دیگه
-----
خیالتونُ راحت کنم. underwater زحمت کشید و gangsta رو دراپ کرد

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
another تا قسمت 6/5 خیلی خوبه از اون به بعد خیلی کند پیش میره و پایانشم اصلا خوب نیست . اگه همین چند قسمت اولش بهت حال نداده . بعید میدونم معجزه بشه و ازش خوشت بیاد . ولی خدایش کلیشه ای نیست دیگه
-----
خیالتونُ راحت کنم. underwater زحمت کشید و gangsta رو دراپ کرد
نمیدونم،داستانش شبیه این کتاب های ترسناک برای نوجوان ها بود،پس برم سراغ یک چیز دیگه،انیمه خوب پیدا کردن هم گرفتاری شده 8-|

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
نمیدونم،داستانش شبیه این کتاب های ترسناک برای نوجوان ها بود،پس برم سراغ یک چیز دیگه،انیمه خوب پیدا کردن هم گرفتاری شده 8-|
از قدیمیا نمیدونم چیا رو دیدی ولی تو این چند فصل اخیر انیمه ی خوب زیاد پخش شده که اگه بخوام لیست کنم خیلی طولانی میشه و البته استاندارد هامون از یه انیمه ی خوب ممکنه باهم متفاوت باشه برای همین. پیشنهاد میکنم به پست اول تاپیک مراجعه کنی و نتیجه ی نظرسنجی "بهترین انیمه های سال 2014" رو ببینی
این another هم اگر وقتشو داری ادامه بده. درکل کار خوبیه

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
این چپتر وان پیس...آآ...آآآآ....
هااااهههه!!!وات دِ...:-o
یعنی بی نظیر بود این کایدو....صفا کردم در حدّ توپ...
اصّن توضیح راوی تو حلقم...طرف کلّاً نمیمیره...فقط هم انگار وایت بیرد پیری رو قبول داشته...الان لاو دقیقاً چجوری فکر کرده میتونه جلوی این غول تشن وایسه...این جور که معلوم شد تنها یونکویی که هیکل آدمیزاد داره همون شانکس ـه :D
سانجی هم که این جور معلومه با خدمه کایدو در افتاده...به زودی به هم میرسن کل کلاه حصیری ها>:)

باکومن هم اواخر فصل یک ـم...یک کم خواب آور و خسته کننده است ولی در کل خیلی خوبه
آدم به سرش میزنه مانگاکا شه :D

zack fair

کاربر سایت
Dec 27, 2007
641
نام
على
3x9pb8mke0f50vlbge75.jpg

Lionsgate در حال کار بر روی فیلم هالیوودی ناروتو.مثل اینکه استدیو تونسته حق ساخت فیلم رو به دست بیاره و در حال مذاکره با Michael Gracey هست تا فیلمو کارگردانی کنه.این آقا قبلا در حوزه ویژوال افکت و انیمیشن فعال بوده و در حال حاضر دو سه تا فیلم داره کارگردانی میکنه مثل یه اقتباس از کتاب جادوگران رولد دال و زندگینامه التون جان (Rocketman) و چندتا فیلم دیگه.Avi Arad(Ghost in the shell-Gamba: Gamba to nakama-tachi هم مسئول تهیه فیلمه و Erik feig,Geoff Shaveitz و Kelly O`Malley هم ناظران فیلم هستن.منبع1 منبع2 منبع3

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر