Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

sinan

کاربر سایت
Dec 25, 2011
151
Akame ga Kill و Future Diary رو کسی میتونه یه توضیح مختصری دربارشون بده.موضوعشون چیه؟بدرد سن 25 به بالا میخوره؟
شنیدم توی افسانه ارسلان بجای زنده باد میگن یاشاسین!!!:d

والا Future Diary رو ندیدم نظری ندارم! ولی در مورد Akame Ga Kill ! خشونت به شدت بالاست! فن سرویس هم تقریبا میشه گفت زیاد داره! تراژدی هم هستش :( ولی بستگی داره شما به چیزی بگید 25 سال به بالا!
در مورد ارسلان هم بگم که نمیگن یاشاسین میگن یاشاشین و به معنی "حمله کنید" هستش نه زنده باد :d

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
Akame ga Kill و Future Diary رو کسی میتونه یه توضیح مختصری دربارشون بده.موضوعشون چیه؟بدرد سن 25 به بالا میخوره؟
شنیدم توی افسانه ارسلان بجای زنده باد میگن یاشاسین!!!:d

37 قسمت.یه فصله و فصل دومی هم نداره.برای اطلاعات کامل میتونید به اینجا مراجعه کنید

Future Diary واااای :| همون Mirai Nikki :| بعد از Mekaku City Actors مزخرف ترین انیمه ایه که دیدم ^_^

انیمش تا وسطای داستان بد پیش نمیره مخصوصا اینکه شخصیتای باحالی داره اما از وسط انیمه چنان تِر میزنه که نمیدونی باید چه واکنشی نشون بدی

Mirai Nikki و Guilty Crown دقیقا مثل همن بدون هیچ تفاوتی عین هم پیش میرن هر جفتشون هم انیمه مزخرفی هستن

بدترین کاراکتر اصلی تاریخ رو داره

آخرای داستان یه کاری میکنه واقعا از خودت بدت میاد که همچین مزخرفی رو دیدی بهش فکرم میکنم حالم بد میشه :|

یادمه اون زمان که دیدمش و تمومش کردم رفتم پیش آریا 2 ساعت فقط داشتم به انیمش فحش میدادم :d

Akame Ga Kill هم به نظر من خوب نبود یه انیمه بود که فقط دوست داشت خون و تیکه تیکه شدن نشون بده غیر اینا چیزی نداشت (که همین خون زیاد و مسخره بازیاش هم من خوشم نیومد)

تو خیلی انیمه ها یه کاراکتر میزارن که طرف از نظر روانی 2 حالتیه اما تو این انیمه همه اینجورین فازشون مشخص نیست :d

اما اگه بخوای یکیشون رو ببینی حتما حتما Akame رو ببین که میلیون ها بار از این Mirai Nikki مزخرف بهتره :|

بهش Hellsing بده ببینه :d انیمه خشانت بار خفن به این میگن :d آدم لذت میبره از تک تک لحظات انیمه

آخرین ویرایش:

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
خودم که این انیمه رو ندیدم.توی یه سایتی یه کاربر اینو گفته بود گفتم اینجا بپرسم ببینم حقیقت داره که دیدم نداشت:d

بهشی وجود نداره:d منظور خودم بودم:d اما دمت گرم که نظرتو گفتی دیگه وقتمو روی Mirai Nikki تلف نمیکنم.میرم سراغ Akame.اون Hellsing و Ultimate Hellsing رو هم دان کردم به وقتش میبینم.از sinan و the dark knight تشکر میشه.

پ.ن:جدا از همه این بحثا ما که تو تهران زندگی میکنیم و دور از دسترس بستگان.اما اگه روزی روزگاری فامیلهامون بفهمن ما با این سن انیمه نگاه میکنم شرفمو تو کل خوزستان با خاک یکسان میکنن.چون بین تمام اقوامم" من تنها کسی هستم که به انیمه علاقه داره:-s

اا نمیدونسمتم :d برا همین تو جمله بالاییش گفتم " اگه میخوای ببینی" تو پایینی گفتم " بهش" چون نمیدونم منظورت خودتی یا یکی دیگه :d

میدونی اگه بفهمن بدترین قسمتش کجاست؟ :d اینکه میگن " کارتون میبینی؟؟؟ " :))

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
پ.ن:جدا از همه این بحثا ما که تو تهران زندگی میکنیم و دور از دسترس بستگان.اما اگه روزی روزگاری فامیلهامون بفهمن ما با این سن انیمه نگاه میکنم شرفمو تو کل خوزستان با خاک یکسان میکنن.چون بین تمام اقوامم" من تنها کسی هستم که به انیمه علاقه داره:-s
میدونی اگه بفهمن بدترین قسمتش کجاست؟ :d اینکه میگن " کارتون میبینی؟؟؟ " :))
یه عده دوستان و فامیلای ما هم همینو می گفتن، ولی بعد از اینکه من قسمت 3 Hellsing Ultimate رو ریختم رو گوشی و به هرکی اینو گفت نشون دادم، دیگه کسی در این زمینه اظهار نظر نکرد :d
برای کسایی که حساس تر هستن قسمت 24 Fate Zero هم به کار میاد :d

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
دوستان یه مدته از دنیای انیمه دور بودم یه سری انیمه جدید کمدی عشقی در حد kaichu wa maid sama که زیرنویس هم داشته باشه بگین دان کنیم نزدیک امتحانی یه حالی بکنیم :d

نمیدونم دقیقآ چقدر دور بودی ولی اینا کارای بدی نیستن ببین کدومش به سلیقتون میخوره

Ookami Shoujo to Kuro Ouji
Gekkan Shoujo Nozaki-kun
Bokura wa Minna Kawaisou
Nisekoi
Ore Monogatari!!
Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru
Yamada-kun to 7-nin no Majo

این بالایی ها کار یکی دو سال اخیرآ اگه کار قدیمی تر بخوای امثال Hataraku Maō-sama و .... هم هست که میشه معرفی کرد اگه خواستی از بین بالایی ها هم من اونایی که قرمز کردم رو پیشنهاد میکنم ببینی کارای بهتری هستن نسبت به بقیه

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
در مورد نظر ملت نمیشه هیچ کاری کرد! ما F/Z هم نشونشون دادیم،نمیفهمن که نمیفهمن! :| کلا درک نمیکنند! کاری هم از دست ما بر نمیاد :-"
فقط سر بازی توی این مهمونی های خانوادگی گفتن این چیزا مال بچه هاست، همونجا برداشتم MK9 گذاشتم 4تا فیتالایتی زدم دیگه جرات نگاه کردن TV رو نداشتن :| :-" (البته خوب اون خودشم یه مشکلات دیگه داره:-" فقط چون خودم آرومم دیگه نیمدن بگن خشن میکنه آدم رو! :d ) برای تحرک هم Move فرو کردیم تو حلقشون و خوششون اومد! :-" کلا با بازی بهتر میشه دهنشون رو بست:-" چون یکهویی میشه به چیزی که میخوایم برسیم! ولی انیمه رو باید ببینند! که نمیبینند :|

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
بازم گینتاما :))

تو گینتاما تاحالا به این شدت از یه انیمه توش نبردن :)) اسم کاراکتر - دوبلرش - تکنیکش - لباسش - حتی اون قسمت میان برنامش هم از کوروکو برداشته بودن

کلا باید این 2 قسمت رو Crossover میکردنش :d الانشم دست کمی نداره :d

zack fair

کاربر سایت
Dec 27, 2007
641
نام
على
منبع mangamint
میگم انیمه تو سبک موزیک به غیر از اینهایی که تمرکزشون بیشتر رو پاپ و این حرفهاست داریم که تمرکزش بیشتر روی رپ و هیپ پاپ و متال و راک باشه؟مثلا یه چیزی میشه مثل nodame canatabile ولی ژانر موسیقیش یکی از اون چهارتا باشه؟
همینجوری
misn_1514974_631546480235993_343311733_n.png
Fort Minor Remeber the Name Luffy Version
راستی اندینگ Kekkai Sensen هم کاملش اومد.لینک

آخرین ویرایش:

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
به مناسبت تغییر آواتار(:d) گفتم چند تا از انیمه هایی که این اواخر دیدم رو نقد می کنم :
این انیمه بدون شک بهترین انیمه این فصل هست . در زمانی که تمام مانگا و انیمه ها اخیر دوستی ( پسر با پسر ) , شرافت و خیلی مسائل از این قبیل رو فراموش کردند , این انیمه سعی کرده حواسی از این قبیل را زنده نگه داره .
بهترین شخصیت این انیمه Takeo ـی هست که نقش یک برادر قوی, دوستی ناحسود و تا حدی عاقل ـه که من خیلی دوست دارمش . از بین شخصیت های مونث هم خواهر Yamato خیلی من رو جذب خودش کرد, خیلی خانومه :d
خیلی انیمه پیچیده و خاصی هست . شخصیت هایی عجیب , بعد Voice Actor عالی که خوب و به جا چیده شدند* . داستان انیمه شاید در بعضی مواقع نامفهوم باشه ولی بعضی از قسمت ها واقعا آدم رو تحت تاثیر خودش قرار میداد . مثلا قسمتی که Klause برای نجات جان طرف 99 ساعت مدام به وسیله شطرنج جنگید و اطلاعات را بدست آورد یا قسمتی که Leonard بعد از نجات موجود ساندویج خور دوباره همدیگر را دیدند .
*چه کسی فکرش رو می کرد صداپیشه شینپاچی و کاگروا در همچنین انیمه ای دوست دار هم بشند =))
بهترین استاد دنیا Koro-Sense =)):x یعنی من حاضرم هر چیزی که دارم, بدم تا استادم همچنین چیزی باشه :d من اگر در همچنین کلاسی بودم روز دوم-سوم استادم رو می کشتم :d
انیمه کاراکترهای خیلی خوبی داره , داستانی شیرین خیلی می چسبه آدم پنجشنبه یا جمعه با چیپس و پفک و بستنی بشینه نگاه کنه :d
Yahari Ore No Seishun Love Comedy Wa Machigatteiru Zoku را هم دیده ایم که بعدا در موردش صحبت خواهیم کرد :d

zack fair

کاربر سایت
Dec 27, 2007
641
نام
على
خب چپتر این هفته با هنرنمایی سابو شروع شد که زد خوشگل برخس رو سوزوند.برخس هم معلوم شد که کارش شکار میوه های شیطانیه.ولی یه چیزی که جالبه مهارت سابو تو استفاده از میوه ایسه.خیلی خوشگل لاریات برخس رو با تبدیل بدنش به آتیش رد کرد و یه دراگون کینگ پانچ تپوند تو شکم برخس.از اونور هم زورو و کینمون و کانجورو هم دارن زور میزنن که جلوی قفس بگیرن(در واقع بیشتر زورو فعلا).تو تیم کارخونه هم فرانکی و دورف ها با استفاده از سنگ دریا دارن سعی خودشونو میکنن برای متوقف کردن قفس.پرنسس مانشلی هم که مبارزهای کلوسیوم رو درمان کرده اونا هم دارن اضافه میشن ولی مهمترین مشکل اینجاست زمان تا بسته شدن قفس 3 دقیقه زمان تا خوب شدن لوفی 4 دقیقه:-ss
خب این هفته هم اتفاق خاصی نیوافتاد فقط بروبکس ایچیگو اینا رسیدن به قصر سول کینگ تا ببینن که باخ تمام قصر و سول سوسایتی رو به سلیقه خودش تغییر داده.مثل این خانوم ها که تازه میرن توخونه جدید مثل اونا:d
خب این شین هم معلوم شد علاوه بر شارینگان مانگکیو هم داره(خیلی شبیه ماله ایتاچیه) جوتسوی فضا زمان هم داره چون بعد از اینکه یه چیزی شبیه یه تیکه از زتسو بهش گفت که حریف ناروتو نیستی دوتایی به سبک توبی غیب شدن بعد مثل اینکه تو این ده سال خیلی به جامعه نینجایی خوش گذشته که کیوبی به ناروتو میگه بعد از این همه وقت میخوای بجنگی؟ناروتو هم شروع میکنه واسه سارادا تعریف کردن که باباش چجوری بوده این وسط هم خیلی خوشگل خودشو میچسبونه به ساسوکه:d(معروف بین دخترای آکادمی مثل من:dنمره بیست نینجوتسو مثل من:d)آخرش سارادا هم میره واسه پاسخ به ندای طبیعت که ساسوکه رو واسه اولین بار میبینه و شارینگانش فعال میشه(یک کما) ولی ساسوکه شمشیر میکشه بگو ببینم تو هم همدست اون پسره ای؟بدبخت بعد از اینهمه سال با باباش اینجوری روبرو میشه:d

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
Masataka Kubota, Kento Yamazaki Star in Live-Action Death Note TV Series

فیلم جدید Death Note که قرار است بزودی منتشر شود , دوشنبه در 26 شماره Shonen Jump نام 3 بازیگر اصلی خود را منتشر کرد .
در فیلم قرار است Masataka Kubota در نقش Light باشد.
نقش L را Kento Yamazaki به عهده دارد .
Near هم به Mio Yūki واگذار شده است .

qmEjy.jpg

تشکر....
اصل خبر تقریباً مربوط میشه به یک ماه پیش، که اون موقعه بازیگرهاش مشخص نشده بود.
این رو هم باید گفت که فیلم نیست و TV dramaـاس برای فصل تابستون قراره از شبکه ی NTV ژاپن پخش بشه.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
نیر دختر بود ؟! WTF :d
نه بابا طرف پسر بود! :D البته بعضی از این کاراکترهای ژاپنی زیاد قابل تشخیص نیستن، ولی الآن رفتم چک کردم و پسر بوده. :D نمیدونم جریان این بازیگرش چیه!
کاش انیمه Death Note رو یه ریبوتی میکردن. پتانسیل عظیمی داره و داستان و کاراکترهاش خیلی خوب بودن. حیف که نیمه دومش به نظرم اصلاً در حد نیمه اول نبود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر