Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

TwistedFate

کاربر سایت
Jul 31, 2013
407
نام
Alireza
Yahari قسمت 3 هم دیدم :d یعنی خداست این انیمه :d

بهترین کاری هم که دیدم تو این قسمت عوض کردن Opening انیمه بود که به شدت مزخرف و ساده بود. آهنگش خیلی خوب بود اما خود OP مزخرف بود که عوض شد خداروشکر :d

اپنینگ جدیدش قشنگه ولی من شخصا قبلی را بیشتر دوست داشتم ، یه حس خاصی به آدم میداد .
-----------------------------
واقعا این انیمه ورای شاهکاره . به راحتی میتونه بهترین انیمه ای باشه که تاحالا دیدم .

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
اپنینگ جدیدش قشنگه ولی من شخصا قبلی را بیشتر دوست داشتم ، یه حس خاصی به آدم میداد .
-----------------------------
واقعا این انیمه ورای شاهکاره . به راحتی میتونه بهترین انیمه ای باشه که تاحالا دیدم .

البته منم گربه رو پلنگ جلوه دادم (اینکه گفتم مزخرفه زیاده روی بود)

ولی قبلیش خیلیییی ساده بود و چیز خاصی نشون نمیداد فقط 3 تا کاراکتر اصلی بودن که حالتاشون عوض میشد یکی اگه ندونه این انیمه چیه OP رو میدید حس خوبی بهش نمیداد

دیوانه آواتار و امضات شدم :d

یه چیز خیلی خوبی که داره اینه که واقعیت به تمام معنا رو نشون میده مثل بیشتر (تقریبا همه) انیمه ها نیست که همه چیز خوب پیش بره یا آخرش خوب بشه و همه شاد و شنگول و این حرفا. میاد واقعا از جنبه های مختلف نشون میده قضیه رو مثلا همین قسمت اول فصل جدیدش طرف اومد یه چیزی میخواست و هیکی شروع کرد به گفتن نکات از یه دید دیگه. واقعا حقیقت بود این دیدگاه خاص انیمه خیلی جذابش کرده

یعنی این جمله هایی که میگه واقعا هر کدومش درس زندگیه :d من باشم میگم همه بچه هایی که وارد دوران راهنمایی میشن این انیمه رو حتما باید ببینن :d

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,433
نام
مسلم
خب دیگه وقت ادامه ی نظرات شخصیم در مورد انیمه های فصلی رسیده>:) خودم میدونم که هیچکدومتون منتظرش نبودین ( البته به غیر از یه نفر که کمین کرده که ببینه در مورد انیمه های محبوبش چی مینویسم:-") ولی به هر حال یه سری چیزایی ته دلم مونده که جایی بهتر از اینجا برای بیرون ریختشون پیدا نکردم:>
مقدمه دیگه بسه و مستقیم میرم سر اصل کاری:d

به ترتیب حروف الفبا:

Grisaia no Meikyuu: یکی از مشکلاتی که فصل اول داشت، شخصیت پردازی نقش پسر داستان بود که خودش به تنهایی یکی از بزرگترین علامت سوال های داستان رو تشکیل میداد:-" حالا این قسمت ویژه ی 47 دقیقه ای هم مثلا قرار بود که این مشکل رو مسطح کنه و البته تا حدی هم در این کار موفق شد ولی متاسفانه نه تنها اون علامت سوال بزرگ برطرف نشد، بدتر یکی دیگه هم بهش اضافه شد:-" در کل، دیدنش خیلی فاز داد و چون از صحنه های اچی بی موردش کاسته شد و در عوض به قسمت های خین و خین ریزیش افزوده شده بود، لذتش هم چند برابر شده بود:> البته هنوزم فکر میکنم که 47 دقیقه براش خیلی کم بود و داستان رو خیلی سرسری و هول هولکی جلو بردن و حداقل میتونستن یه نیم ساعت دیگه بهش اضافه کنن و یکمی هم از گذشته اون یکی شخصیتی که روی پوستر (پایین) بود نشون بدن، ولی به هرحال همینم خوب بود;;)

Houkago no Pleiades: یه انیمه ی کاوایی که به غیر از کاوایی بودش تا حالا چیز دیگه ای رو نکرده:-" خداییش از داستانش که چیزی دستگیرم نشد، حالا نمیدونم مشکل از منه که گیراییم افت پیدا کرده یا از سبک روایت این انیمه که خیلی گنگه (به احتمال زیاد همون مورد دومه;;)) واسه همینم در نظر داشتم که قسمت دومش رو ببینم که از شانس بدش مصادف شد با انتشار همزمان 4 قسمت از GoT و کلا فراموشم شد:-" حالا احتمالا قبل از دراپ کردنش دو قسمت دیگه هم ازش میبینم، البته از همین حالا هم مطمئنم که به گرد پای هری پاتر دوران (Little Witch Academia) هم نمیرسه:-" کاش لااقل لول کاوایی بودنش در این حد بود:">

Mikagura Gakuen Kumikyoku: دومین انیمه ی شوجوی این فصل که از کلیشه های همیشگی فاصله گرفته:d شخصیت اصلی مثل باقی آثار این سبک یه دختر خیالباف و رویاییه که دنیا از نگاهش گل و بلبل و ایناست، و فقط تنها تفاوتی که داره اینه که احتمالا توی بچگی یه چیزی توی سرش خورده یا شایدم از طبقه ی دوم افتاده و واسه همونم مخش حسابی تاب برداشته، چون به جای اینکه مثل بقیه ی همسن و سال هاش جذب جنس مخالف بشه، کشته مرده ی دخترای ترگل ورگله و جمیعا پسرای چندش رو با خاک کوچه یکی میکنه>:) خلاصه اینکه، علاوه بر این ضربه ای که به سرش خورده، بازیهای مورداری هم که با PSP ـش بازی میکنه مزید بر علت شدن و غالبا شاهد صحنه هایی هستیم که زبان از توصیفشون قاصره;)) برای اینکه به عمق فاجعه پی ببرین اسپویلر زیر رو باز کنین
در کل، من قسمت دومش رو هم دیدم و به نظرم شروع خیلی خوبی داشته و از همین حالا هم تصمیم گرفتم که باقیشو ببینم:>

Sidonia no Kishi - Daikyuu Wakusei Seneki: برخلاف فصل قبلی که اوایلش خیلی آروم پیش میرفت، اینبار بدون هیچ مقدمه سازی ای سریع رفت سراغ اصل مطلب و توی همون قسمت اولی یه کلی سوال بی پاسخ دیگه رو مطرح کرد که ایشالا قراره به امید خدا در قسمت های بعدی به همشون جواب داده بشه:> مثل اینکه این فصل هم قراره به خوبی فصل اول باشه، هر چند که هنوزم فکر میکنم که تمام CG بودن این انیمه همه ی حس و حال دلهره آوری رو که باید داشته باشه رو خراب میکنه:-" خلاصه ی کلام اینکه شروع خوبی داشت:>

Triage X:
داستان: فیلمفارسی

شخصیت پردازی: قیصر (نقش اصلی)، سوندره، اونه سان، همکلاسی عاشق پیشه، دوست دوران بچگی، آیدول خودساخته و... (نقش های مکمل با سایزهای از E تا H)، دکتر فرانکشتاین، تنها پسر دور و بر شخصیت اصلی که قبل از شروع داستان کلکش رو کندن که یه وقت خدایی نکرده خللی در هارم پارتی آقا ایجاد نشه، چند تا شخصیت منفی که طوری درست شدن که در همون اولین نگاه حال بیننده ازشون بهم بخوره، یه مشت سیاهی لشگر که اکثرا دخترای مظلوم، معصوم و پاچه پاره ای هستن که مورد آزار و اذیت آدم بدهای داستان قرار گرفتن... همین:-"

جلوه های بصری: نمیشه دقیقا در این مورد نظر داد چون اکثر مواقع یا تصویر کاملا سیاه و کاملا سفید بود، و یا اینکه دو تا هندونه ی بزرگ جلوی دیدم رو گرفته بودن:-" خلاصه اینکه اگه از روی همون هندونه ها بخوام قضاوت کنم، بدش نبود:-" مخصوصا اینکه، اگه آدم زیاد واقع گرایی نباشین و به قانون پایستگی ماده و تناسب اندام هم اعتقادی نداشته باشین، احتمالا از دیدن هندونه ها بسیار مشعف میشین:>

صداگذاری: اینجانب که شخصا هیچوقت از شنیدن صدای جیغ و ناله های یه خانم بی گناه که در حال شلاق خوردنه خسته نمیشم، حالا شما رو نمیدونم:-" (باشد که خدای متعال همه مون رو به راه راست هدایت کند:-"). اوپنینگ، اندینگ، موسیقی پس زمینه و غیره رو هم که اصلا دقت نکردم پس نظری هم ندارم:-"

میزان رضایتمندی:

ارزش کلی: ...

پ.ن: قبلنا باز حداقل فقط یه عقده ی چشم داشتن:-"

Yamada-kun to 7-nin no Majo: اینم یکی دیگه از انیمه های جالب این فصله:d البته اینکه اینقدر با اطمینان میگم به خاطر اینه که علاوه بر قسمت اول یه OVA هم ازش دیدم:> داستانش هم در مورد یه پسر لات و الواط دبیرستانیه که خیلی اتفاقی درگیر یه حادثه ی ماوراطبیعه میشه و همینجوری الکی بدنش با یکی از اوجو ساماهای مدرسشون عوض میشه و از اون به بعد دیگه خر بیار و باقالی بار کن>:) ایده ی داستان که یه ذره زیادی تکراری شده ولی چون پر از شخصیت های خل و چله به احتمال زیاد اینم مثل Baka to Test یه کمدی اچی ملایم (؟!) مدرسه ای خوب از آب در میاد:> از همه شون باحالتر هم نقش اول داستانه که یه پسر آسیوی آس پاسه و با اینکه مثلا لات مدرسه شونه ولی فقط توی همون قسمت اول چند بار زورگیرش کردن:)) یه عکس هم از یکی از صحنه یی که مورد تعرض دسته جمعی قرار گرفته براتون میزارم;))

zack fair

کاربر سایت
Dec 27, 2007
641
نام
على
یه سوال.من الان برسرک رو بخوام ببینم ترتیبش چجوریه؟چون الان سری 25 قسمتی شو گزاشتم برا دانلود شروعش کنم.بعد این قسمت اولش همونیه که آخرش یه یارو ماریه رو میکشه؟:-/وضعه سنسور توش چجوریاس چون من نسخه بلوری دارم میگیرم نمیدونم کجاش سنسور داره یا نه.بعد دیدن قسمت اولش یادِ انیمه های قدیمیه که از ویدپو کلوب محل کرایه میکردم میفتم مثل فک کنم اسمش ققنوس بود که یه سری از بچه یه مدال شبیه قققنوس پیدا میکنن بعد که میزارن روی یه سنگی این رباته پیداش میشه یا اونی که میان یه سری ربات رو کوچیک میکنن میفرستن تو بدن باهوشنرین دختر جهان تا نجاتش بدن که اونجا یه ربات دیگه پیدا میکنن که از بقیه قویتره و یه چندتا مکای دیگه.
انیمه های arakawa under the bidge&bridge x2 و baka to test S1&2 و binbougami ga رو به صورت فلش فوروارد 24x سرسری دیدم.فقط میتونم بگم که عالیی بودن این سه تا:dمخصوصا آراکاوا و باکا بعد اون راهب کچله تو بینبوگامی.یعنی برید اول قسمت 11 رو ببینید تا به عمق فاجعه پی ببرید:d
یه سوال دیگه قضیه این http://en.wikipedia.org/wiki/Japan_Animator_Expo چیه؟انیمه هاشو از کجا میشه دانلود کرد؟و اینکه Black Bullet چجوریاس؟ارزش دیدن داره؟

آخرین ویرایش:

ROBBIE-WILLIAMS

کاربر سایت
Sep 9, 2007
89
این استودیوی ترگیر عجب ترولی کرد منو:d.منتظر بودم به این انیمه جدیدشون بگم کیل لا کیل 2 صاف اومد یه چیزی به عنوان اینفرنو کاپ 2 رو نشون داد:d.سورپرایز شدم اساسی

اینقدر انیمه بدیه که ارزش دیدن داره. :d

امیدوارم مثل Inferno Cop شاهکار باشه. :d

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
ماجرای من و لپتاپ...قسمت آخر..
قطع امید کردن ازش :( فکر کنم تا تابستون باید یه خاکی بر سرم بریزم:|
---
برای اینکه اسپم نشه:-"
گویا این هفته سری سوم ناروتو شروع میشه مانگاش... تمرکز داستانم مثل فیلمیه که تابستون میاد... :-"

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,433
نام
مسلم
یه سوال.من الان برسرک رو بخوام ببینم ترتیبش چجوریه؟چون الان سری 25 قسمتی شو گزاشتم برا دانلود شروعش کنم
شما هر جوری هم که برسرک رو ببینی بازم آخرش باید بری مانگاش رو از اول بخونی تا داستان رو کامل متوجه بشی>:) وضیعت سنسورش هم اینجوریه: برای انیمه ی 25 قسمتی درجه ی سنیش رو آوردن پایین و برای فیلم هاش هم یه تیکه هایی از داستان رو حذف کردن:-"

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
شت! :D چقدر گیک بدتر از خودم وجود داره:D

نکته ی جالب اینه که خیلی ها اونجا میگن که سری Soul بیشتر شباهت داره! من Dark Soul ها رو بازی نکردم ولی تو Demon's Souls با وجودی که طراحی خیلی دشمنا و محیط ها رسما از برسرک اومده بودن، اما به نظر من Bloodborne رفرنس هاش خیلی خیلی واضح تره! دقیقا همون حس و جوی رو داره که موقع خوندن برسرک به آدم دست میده.
ایول دمت گرم:bighug:
من فکر میکردم تنها کسی هستم که با بازی کردن سری DS حس مانگا برسرک بهم دست میده :d البته چون برسرک مخلوطی از ارواح ،شیاطین و بیست ها هست وبا فضایی که داره بازی کردن هر کدوم از عناوین این استادیو رفرنس هایی به برسرک هست مخصوصا شمشیری که تو DS بود به همین اسم BERSERKER که وقتی باهاش جنگیدم کاملا رفتم تو حس مانگا :d. حیف فقط مانگایی به این بزرگی اینطوری منتشر میشه اخرین قسمتی که خوندم اواخر 2014 بود ! :(

آخرین ویرایش:

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
یه سوال.من الان برسرک رو بخوام ببینم ترتیبش چجوریه؟چون الان سری 25 قسمتی شو گزاشتم برا دانلود شروعش کنم.بعد این قسمت اولش همونیه که آخرش یه یارو ماریه رو میکشه؟:-/وضعه سنسور توش چجوریاس چون من نسخه بلوری دارم میگیرم نمیدونم کجاش سنسور داره یا نه.بعد دیدن قسمت اولش یادِ انیمه های قدیمیه که از ویدپو کلوب محل کرایه میکردم میفتم مثل فک کنم اسمش ققنوس بود که یه سری از بچه یه مدال شبیه قققنوس پیدا میکنن بعد که میزارن روی یه سنگی این رباته پیداش میشه یا اونی که میان یه سری ربات رو کوچیک میکنن میفرستن تو بدن باهوشنرین دختر جهان تا نجاتش بدن که اونجا یه ربات دیگه پیدا میکنن که از بقیه قویتره و یه چندتا مکای دیگه.
آره قسمت اولش همونه. دیدن سری ۲۵ قسمتی کار درستیه ولی وقتی تمومش کردی بشین مانگا رو بخون از اول! فیلم هاش هم اگه حوصله داشتی ببین. سنسور به اون شکلی که تو انیمه های امروزی مرسومه نداره، ولی مانگاه کلا هم خشن تره و هم نودیتی بیشتر داره.
برسرک هم اصلا مکا نیست. شیفت توی داستان و جوش بوجود میاد ولی بهترین ترکیبی که میتونه برسرک رو توصیف کنه همون (خیلی) دارک فانتزی هست.
ایول دمت گرم:bighug:
من فکر میکردم تنها کسی هستم که با بازی کردن سری DS حس مانگا برسرک بهم دست میده :d البته چون برسرک مخلوطی از ارواح ،شیاطین و بیست ها هست وبا فضایی که داره بازی کردن هر کدوم از عناوین این استادیو رفرنس هایی به برسرک هست مخصوصا شمشیری که تو DS بود به همین اسم BERSERKER که وقتی باهاش جنگیدم کاملا رفتم تو حس مانگا :d. حیف فقط مانگایی به این بزرگی اینطوری منتشر میشه اخرین قسمتی که خوندم اواخر 2014 بود ! :(
آره، آریا هم گفت که دارک سولز ها رفرنس های خیلی زیادی دارن. مثل اینکه چاره ای نیست، باید برم سراغشون :D

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,092
نام
هومن
چقدر قویه این گیلگمش رسما زد لهش کرد این هرکولس رو...:d ولی این حرکت اخریه رو باید زودتر رو می کرد!!!اخرش هم خیلی راحت باخت!!!
این گیلگمش احساس و... اینا نداره؟:|چطور دلش اومد دخترک اینطوری بکشتش!!!:( ولی بدجور حال کردم باهاش>:)

zack fair

کاربر سایت
Dec 27, 2007
641
نام
على
برسرک هم اصلا مکا نیست
سلام.منم نگفتم که مکا‌ه گفتم گرافیکش منو یاده اون فیلمها می اندازه.راستی از یکم شبکه نمایش می خواد بالاخره افسانه شجاعان رو نشون بده:dولی کاش جاش افسانه عقاب های مبارز رو نشون میداد که نصفه گزاشتنش.الان که میخواد اینو بده میگم انیمه شمشیرزنی این مدلی مثل سنگوکو باسارا دیگه چی هست؟و اینکه high school of the dead با high school DxD چه فرقی میکنه؟

آخرین ویرایش:

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
من موندم چرا انیمه کوروکو رو مثل مانگا نشون نمیدن؟ :| این 2 قسمت به شدت زیاااااااد خلاصه شده بود

تو مانگا خیلی چیزا رو نشون میداد و تمرکز میکرد اما این انگار فقط میخواد سر سری بگذره و برسه به فینال :| یکی از بهترین آرکای مانگا رو میخواد ول کنه که سریع تر برسه به مزخرف ترین بازی کل مانگا :|

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
اونقدر که این اوپنینگه F/SN UBW اسپویل داره، بشینی خوده انیمه رو ببینی برات داستان اسپویل نمیشه:D
ولی واقعن آهنگه اوپنینگ خیلی کاره قشنگیه.

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
گیلگمش :| عاقا این بیش از حد قوی و op :d بالانس کل انیمه و سرونت ها و .... رو بهم زده :| خودم میگفتم که گیلگمش پیروز میشه ولی نه دیگه اینجوری :| تا این حد مبارزه یه طرفه آخه :|
ایلیا رو هم که اونجوری کشت :(
ولی همچنان احساس خوبی به آدم دست میده که یکی از شخصیت های Fate/Zero رو میبینیم :d
+
سوال :| گیلگمش مگه 12 بار برسرکر رو نکشت؟! :| اون آخر چجوری زنده شد (برای بار سیزدهم ) و چجوری از اون زنجیر ها فرار کرد؟! :|

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر