Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Walt.t

کاربر سایت
Sep 11, 2014
45
2gucs92h28qv6qrp6ass.jpg

آهای کسانی که نظرات منفی نسبت به گین تاما ارجاع میدید...
برید خداتون رو شکر کنید که فن های گین تاما، یکی از معقول ترین و منطقی ترین فن های دنیا هستند. (مخصوصا فن های گل انجمن)

اگه قرار بود ماهم مثل طرفداران اکثر انیمه های دیگه خیلی متعصبانه و سرسری از گین تاما طرفداری کنیم، باور کنین طوری جوابتون رو میدادیم که وقتی دارین میاین فکر کنین دارید برمیگردید:d
هرچند که ما با این کارمون به آرمان های آقامون گین سان پشت میکنیم ... :p:d

ha7fan1zy4o47tfg8p1c.jpg

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
من که نفهمیدم هدف فرشاد این بود که من ترقیب بشم ببینم یا نبینم!:D ولی هر چی بود الان عمرا سمتش نمیرم!:D دیگه همینم مونده بشینم مانگا بخونم! 8-|

اون HXH هم که انگار رو هوا میمونه پس اونم هیچی!:D

Bleach رو اون یکی سینا گفته بود ببینم از تعریفاش خوشم اومده بود؛ اون که رو هوا نمیمونه، میمونه؟:-/

lich-king

کاربر سایت
Jan 18, 2013
829
نام
محسن
من که نفهمیدم هدف فرشاد این بود که من ترقیب بشم ببینم یا نبینم!:D ولی هر چی بود الان عمرا سمتش نمیرم!:D دیگه همینم مونده بشینم مانگا بخونم! 8-|

Bleach رو اون یکی سینا گفته بود ببینم از تعریفاش خشوم اومده بود؛ اون که رو هوا نمیمونه، میمونه؟:-/

Bleach رو باید بری سراغ مانگا انیمش رو دیگه نساختن:d
همون هانتر بهتر از همشونه.داستان یه جایی تموم میشه که خیلی تو کف نمیزاره.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
Bleach رو باید بری سراغ مانگا انیمش رو دیگه نساختن:d
همون هانتر بهتر از همشونه.داستان یه جایی تموم میشه که خیلی تو کف نمیزاره.
ای بابا! 8-|
به هر حال ادامه داره دیگه!:D حالا تو کف بذاره یا نذاره زیاد فرقی نمیکنه:D

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad

Bleach رو اون یکی سینا گفته بود ببینم از تعریفاش خوشم اومده بود؛ اون که رو هوا نمیمونه، میمونه؟:-/

اگه نمیخوای مانگا بخونی پس همون نمبینی انیمشو بهتره :d

به نظر منم بشین هانتر رو ببین فقط باید یکم صبر داشته باشی چون اولاش فکر میکنی برا کودکان رده سنی "الف" و "ب" ساخته شده اما هرچی میره جلوتر جدی تر و بهتر میشه دیگه مثل اولاش لوس نمیمونه :d

lich-king

کاربر سایت
Jan 18, 2013
829
نام
محسن
ای بابا! 8-|
به هر حال ادامه داره دیگه!:D حالا تو کف بذاره یا نذاره زیاد فرقی نمیکنه:D
ادامش شاید دیگه منتظر نشه چون مانگاکاش خیلی کالیبر بالا تشریف داره:d اصلا برو همون وان پیس رو ببین حال کن بن بشی دیگه به Barakamon هم نتونی توهین کنی:-"

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
هیچی کلا من پشیمون شدم!:D

انگار انیمه درست حسابی دیگه پیدا نمیشه!8-| همه یا حال بهم زنن ( :D ) یا ادامش باید مانگا بخونی یا ناروتو-وان پیسن!:D

بزنیم تو خط High School DXD و اینا فکر کنم بهتر باشه! 8-| :D

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad

انگار انیمه درست حسابی دیگه پیدا نمیشه!8-| همه یا حال بهم زنن ( :D ) یا ادامش باید مانگا بخونی یا ناروتو-وان پیسن!:D

تو برو 3 قسمت Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru رو دانلود کن ببین خداییش خوشت نیومد من دیگه هیچی نمیگم :d فقط حرفای کاراکتر اصلی رو ببین خیلی خوبه :d

lich-king

کاربر سایت
Jan 18, 2013
829
نام
محسن

من روزی رو میبینم که تو K-On! رو دانلود میکنی و میبینی:>

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
تو برو 3 قسمت Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru رو دانلود کن ببین خداییش خوشت نیومد من دیگه هیچی نمیگم :d فقط حرفای کاراکتر اصلی رو ببین خیلی خوبه :d
اصلا از اسمش مشخصه چه چیز ضایعیه:D
من روزی رو میبینم که تو K-On! رو دانلود میکنی و میبینی:>
Let me google that :-?
.
.
.
banafsh.gif
banafsh.gif
banafsh.gif
banafsh.gif
banafsh.gif
banafsh.gif

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
اون HXH هم که انگار رو هوا میمونه پس اونم هیچی!
:biggrin1:

Bleach رو اون یکی سینا گفته بود ببینم از تعریفاش خشوم اومده بود؛ اون که رو هوا نمیمونه، میمونه؟
:-/
بلیچ و هانتر اصلاً رو هوا نمیمونن سینا .
آرکشون کامل بسته میشه .

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
یادمه یه بار اقا محمد یا یکی دیگه از بزرگان گفت که میانگین رده بندی سنی انیمه هایی که ادم نگاه می کنه با باتجربه تر شدنش در این زمینه، سیر نزولی پیدا می کنه :d
نمونش هم بسیار زیاده، کسایی مثل بنده که با کارای سنین شروع می کنن و الان دوتا انیمه شوجو رو باهم دنبال می کنن :d
خلاصه منظور این که امیدتون به اقا سینا رو حفظ کنین :d

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
یادمه یه بار اقا محمد یا یکی دیگه از بزرگان گفت که میانگین رده بندی سنی انیمه هایی که ادم نگاه می کنه با باتجربه تر شدنش در این زمینه، سیر نزولی پیدا می کنه :d
نمونش هم بسیار زیاده، کسایی مثل بنده که با کارای سنین شروع می کنن و الان دوتا انیمه شوجو رو باهم دنبال می کنن :d
خلاصه منظور این که امیدتون به اقا سینا رو حفظ کنین :d

به نظر من که باید بیخیالش بشیم و دیگه پستاش رو جواب ندیم -____-

هی به خودم میگفتم شاید بنده خدا سلیقش سخت باشه پیدا کردنش اما دیگه مطمعن شدم داره مسخرمون میکنه :))

Walt.t

کاربر سایت
Sep 11, 2014
45
به چه حقی این حرفُ میزنی سینا؟ قباهت داره عزیزم نزن این حرفارو:D
این همه انیمه قشنگ مشنگ داریم . یه لیست بهت میدم خودت برو یه خلاصه ازشون بخون(چون من هیچی یادم نمیاد) از هرکدوم بیشتر خوشت اومد همونو ببین. همشون خوبن.
Samurai Champloo
Cowboy Bebop
Katanagatari
*Hare+Guu
*Planetes
Space Brothers
Aria the Origination
*Nodame Cantabile
House of Five Leaves
Jormungand
*Skip Beat!
*Kino`s Journey: The Beautiful World
*Time of Eve
Seirei no Moribito

من نظرم رو اونایی هست که ستاره زدم. بنظرم بهتره یکم از فاز اکشن بزرگسالانه اینا بیای بیرون. انیمه چیزای دیگه هم هست...

آها اینُ یادم رفت... یکی از بهترین انیمه های طنزی که دیدم :d
Azumanga Daiou The Animation
چون طنزه، پره از اون شکلک هایی که دوس نداری ولی خیلی خوبه خیلی :d
فقط کافیه کامنت های کاربران اینجا رو ببینی تا خودبه خود هایپ بشی

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر