Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
@parham_safa
این Asura ی بازیم داشت اسمشم asura's wrath بود(البته الان ک سرچ کردم دیدم انگار ی شماره دومی هم داره) بازیشم جالب بود در نوع خودش. من وقتی تمومش کردم تا یکی دو روز دستمو بسته بودم از بس درد میکرد. اخه بعضی جاها باید خیلی سریع ی دکمه رو چندین بار بزنی تا ی خطی پر بشه و ی اتفاقی بیوفته. حالا بستگی ب خودت داره اگه همون اول بتونی سریع بزنی ک خب هیچی ولی اگه یکم بگزره دسته ادم بی حس میشه و زدنش سختر از اون چیزی میشه ک فکرشو میکنید:d
____
این Advent Children رو زدم دانلود بشه. فقط زبان اصلیش انگلیسیه؟ یا ژاپنی؟
____
این اهنگ Sky Clad no Kansokusha (اسمو نگاه:|) برید گوش بدید خیلی باحاله:x
____
@Akiba
این Asura ، اون Asura نیستا
yahoo_65.gif
عجب. پس شرمنده بابت اطلاعات غلط
بان ژاپنی
yahoo_65.gif
گرچه دوبله گلوری هم بگیری خوبه
yahoo_10.gif

من هنوز FF VII زبون ژاپنی ندیدم
yahoo_22.gif
فکر کنم دانلودشم کردم...
ای بابا انگلیسی گرفتم:( عیب نداره حالا ک دیگه نصفش رفته . خوصله ی گشتن دنبال نسخه ی ژاپنی هم ندارم

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
مگه ندیدیش!؟!؟
اخه یادم میاد در مورد دوبلش خودت گفته بود که صداها با لب خونی یه طوری ـه و به هم نمیخوره....منم تو جواب بهت گفتم که اولش این حس رو داری، بعدش عادت میکنی...خودت بودی :| یا من توهم زدم!؟
نه من ندیدم! فقط تریلرش رو دادم...شاید به خلطر اون بوده؟ و از نبود کینگ هم نالیدم:-" یا نکنه دیدم و کامل یادم رفته؟ :)) نمیشه F/SN رو یادم بره؟ :((
@پرهام
این Asura ی بازیم داشت اسمشم asura's wrath بود(البته الان ک سرچ کردم دیدم انگار ی شماره دومی هم داره) بازیشم جالب بود در نوع خودش. من وقتی تمومش کردم تا یکی دو روز دستمو بسته بودم از بس درد میکرد. اخه بعضی جاها باید خیلی سریع ی دکمه رو چندین بار بزنی تا ی خطی پر بشه و ی اتفاقی بیوفته. حالا بستگی ب خودت داره اگه همون اول بتونی سریع بزنی ک خب هیچی ولی اگه یکم بگزره دسته ادم بی حس میشه و زدنش سختر از اون چیزی میشه ک فکرشو میکنید:d
____
این Advent Children رو زدم دانلود بشه. فقط زبان اصلیش انگلیسیه؟ یا ژاپنی؟
این Asura ، اون Asura نیستا:-"
کلا Asura خدای جنگ ژاپن میباشد:D سوسانو و چندین و چند خدای معروف دیگه هم اسماشون رو زیاد شنیدی مثلا :-"
---
زبان ژاپنی:-" گرچه دوبله گلوری هم بگیری خوبه :p
من هنوز FF VII زبون ژاپنی ندیدم :| فکر کنم دانلودشم کردم...:|

zack fair

کاربر سایت
Dec 27, 2007
641
نام
على
منم جوگیر شدم،دارم FF VII دانلود می کنم.:D
فقط یک سوال داشتم:
برای دیدنش به داشتن اطلاعات در مورد سری FF نیازه؟:D
سلام.میبینم اینجا یهویی بحث FF VII AC شده.منم خودم اول این فیلمو با دوبله گلوری دیدم(کیفیت VCD) و همین فیلم باعث ورود من به دنیای فوق العاده سری های فاینال شد(اصلا به خاطر این فیلم رفم دو هفته کل ویکی فاینال 7 رو کامل خوندم.در مورد اون موضوع که برای دیدنش به اشراف رو داستان 7 نیازه یا نه اگه می خواهید که لذت کامل رو ببرید آره.و گرنه نسخه Complete رو که 30 دقیقه بیشتره ببینید اونقدر مشکل ایجاد نمیشه.
پ.ن:نمیدونم گذاشتن لینک تورنت مجازه یا نه ولی این نسخه ای که من دان کردم هم دو زبونس هم زیرنویس انگلیسی داره.به نظر من با این حجم بهترین نسخه است.
پ.پ.ن:راستی این تاپیکو پیدا کرم برای کسایی که میخوان داستان کامل فاینال 7 رو بدونن.
http://forum.bazicenter.com/thread18130/

آخرین ویرایش:

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
اونایی که دارن FF VII رو دانلود میکنن لطف کنن نسخه بلوری و Complete version رو بگیرن که چند دقیقه ای بیشتر دار و حجم هم بالای 10 گیگه :d ولی قول میدم پشیمون نمیشید من هر چند وقت یه بار میزنم میبینم >_< زمان خودش واقعا چی ساختن همین الانم چیزی با این کیفیت نمیبینی

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,401
نام
مسلم
منم جوگیر شدم،دارم FF VII دانلود می کنم.:D
فقط یک سوال داشتم:
برای دیدنش به داشتن اطلاعات در مورد سری FF نیازه؟:D
ّرای دیدنش حداقل باید بدونی توی Crisis Core و FF VII چه اتفاقی افتاده، در غیر اینصورت خیلی برات خیلی گنگ میشه:d

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
Advent Children رو دیدم:bighug::x
از داستانش ک زیاد چیزی متوجه نشدم با اینکه داستان FF VII رو خوندم . ولی گرافیکش فوق‌العاده بود تا حالا چیزی شبیه به این تا حتی نزدیک بهش ندیده بودم. برای انیمیشن واقعا عالی بود تازه برای چندین سال پیشه. اکشنم ک حرف نداشت و مبارزاتش خیلی هیجان انگیز بودن مخصوصا کار گروهی اون دوتا کارکتر منفییا:d
از دوستانی هم ک معرفیش کردن واقعا ممنونم:-*. و اگه ممکنه FF های دیگه ک به این مربوطه یا کلا FF های خوبه دیگه روهم معرفی کنید برید ببینیم
از zack fair عزیز هم ممنونم بابت لینک . خیلی بدردم خورد. اونی ک خودم گرفتم کیفیتش داغون بود اخه

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,092
نام
محمد علی
ببین باید جریمه بشی :d
تا زمانی که تعداد صفحات تاپیک رو حالت استاندارد، سه رقمی بشه، باید تو هر صفحه یه پست بلند بزنی :d

یه نگاهی به Appleseed کردم، سه تا فیلم ازش بود...ترتیب ـشون به همون صورت زمان پخششونه دیگه!؟
داستان رو هوا ول نمیشه که؟!
یه خط در موردش میگی.

Asura
این فک کنم فیلم محبوب پرهام باشه!....من با 3D Anime مشکل دارم، فک نکنم بتونم نگاش کنم ):

Advent Children
واقعاً خفن بودش..همون موقعه ها که امده بود، زبون ژاپنی دیدم، زیرنویس هم نداشت (: ... دقیقاً هیچی از صحبت هاشون حالیم نمیشد...ولی اینقدر قشنگ بودش که دو بار نگاش کردم D:

Final_Fantasy_VII_Advent_Children_poster.jpg

مبارزه ـی اینجاش (عکس بالا) حرف نداشت (":

@Akiba

مگه ندیدیش!؟!؟
اخه یادم میاد در مورد دوبلش خودت گفته بود که صداها با لب خونی یه طوری ـه و به هم نمیخوره....منم تو جواب بهت گفتم که اولش این حس رو داری، بعدش عادت میکنی...خودت بودی :| یا من توهم زدم!؟
Asura دقیقاً راست کار خودته.:D

بعضی انیمه ها هستن که شخصیت اصلی یه جاهایی تا خرخره توی کثافت فرو میره.

اینجا شخصیت اصلی از همون اول توی کثافت غرق شده.

سبک 3D انیمه هم طوریه که اصلاً به چشم نمیاد.

البته انیمه اونقدر حزن انگیزه که باید بعدش چند تا کمدی سنگین نگاه کنی که سمش از بدنت خارج بشه:D

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
ببین باید جریمه بشی :d
تا زمانی که تعداد صفحات تاپیک رو حالت استاندارد، سه رقمی بشه، باید تو هر صفحه یه پست بلند بزنی :d

یه نگاهی به Appleseed کردم، سه تا فیلم ازش بود...ترتیب ـشون به همون صورت زمان پخششونه دیگه!؟
داستان رو هوا ول نمیشه که؟!
یه خط در موردش میگی.
عفو بفرما خلیل ساما :D
من فیلم اصلی AppleSeed و Ex Machina رو دیدم فقط. هر دو فیلمای okیی هستن و خیلی هم به هم ربط ندارن و داستانم رو هوا نمی مونه!
Asura هم احتمالا مورد پسندت واقع میشه!

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
بالاخره هم اکنون فصل دوم P-P رو تموم کردم! چقدر بده وقتی یه انیمه ای انقدر منتظرشی،اینجوری ناامیدت کنه که این همه بعد از تموم شدنش بشینی ادامه ـش رو ببینی:( (البته بخشیش به این Commie هم مربوط میشه! اگر مثل آدم هفتگی آپ میکرد،همون موقع تمومش میکردم...احتمالا:-" )
در کل ایده ـش خوب بود! ولی نمیدونم...خوب اجرا نشده بود،یا کاراکترها درست حسابی نبودن...کلا در مقایسه با فصل اول تو دیوار بود! :(
فقط یک سؤال!
این کامویی مگه نترکید؟ پس اونی که آخر کار تو زندان نشون داد کی بود؟ :-"

حتی من به فیلم هم امید ندارم به فصل اول برسه :-" :d
---
حرف خلیل و محمدعلی رو بچه ها خیلی قبول دارن! :-" تقاضا مینماییم که بیان 2 خط در مورد اخوی ها بنویسن،ملت برن ببیند :d
بعضی ها هم انرژی بگیرن:-" :| :d

zack fair

کاربر سایت
Dec 27, 2007
641
نام
على
Over the nine mountains,Across eight seas there`s nothing I can`t Cutb-)
بالاخره بعد از مدتها یکم اون روی خفن زورو ساما رو دیدیم.این پیکو هم که شوت شد الان موندن فقط بلامی با دوفی.این چپتر دیگه برای اونایی که یه ذره هم در مورد هاکی استفاده کردن زورو شک داشتن همه چیزو روشن کرد.فان چپتر هم اون واکنش بارت بود:d.اصلاً این بر دو نداره.اودا به خاطر اینو بکن عضو کلاه حصیری ها:p
چه عجب این کوبو یه کار مفید کرد
به به نمردیمو چشممون به جمال آیزن ساما بعد قرنی روشن شد:d.ولی بازم با این حال یه حسی داره بهم میگه با این چیزایی که نشون داده کوبو دوباره احتمال همون BS های قدیمی آیزن مثل"من همه اینها مطابق نقشه های من پیش رفت" میره.ولی از یه طرفم قیافه کیوروکا خیلی باحال بود وقتی گفت که من فقط قفل دهنشو باز کردم بقیش چطور باز شد؟الان من فقط منتظر سوپر پاورهای جدید آیزنم:d
انیمه های هفتگی
این قسمت چه خفن بود.همین اینکه انسانها داشتن یکم پیشرفت میکردن این گوتو زد همشون رو سرویس کرد:d
ولی چه فایده:( هول شدم مانگاشو تا ته خوندم الان میخوام اسپویل بزنم ولی دلم نمیاد>:):d

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
Over the nine mountains,Across eight seas there`s nothing I can`t Cutb-)
بالاخره بعد از مدتها یکم اون روی خفن زورو ساما رو دیدیم.این پیکو هم که شوت شد الان موندن فقط بلامی با دوفی.این چپتر دیگه برای اونایی که یه ذره هم در مورد هاکی استفاده کردن زورو شک داشتن همه چیزو روشن کرد.فان چپتر هم اون واکنش بارت بود:d.اصلاً این بر دو نداره.اودا به خاطر اینو بکن عضو کلاه حصیری ها:p
چه عجب این کوبو یه کار مفید کرد
به به نمردیمو چشممون به جمال آیزن ساما بعد قرنی روشن شد:d.ولی بازم با این حال یه حسی داره بهم میگه با این چیزایی که نشون داده کوبو دوباره احتمال همون BS های قدیمی آیزن مثل"من همه اینها مطابق نقشه های من پیش رفت" میره.ولی از یه طرفم قیافه کیوروکا خیلی باحال بود وقتی گفت که من فقط قفل دهنشو باز کردم بقیش چطور باز شد؟الان من فقط منتظر سوپر پاورهای جدید آیزنم:d

من که خیلی حال کردم بالاخره چیزی که منتظرش بودم رو نشون داد اما اگه به این کوبوئه میگیره گند میزنه به خفنیت آیزن :| کلا این آرک برا من خیلی خسته کننده و مسخره بود تا الان فقط با مبارزه زاراکی حال کردم و همش دارم صفحه هارو میزنم جلو چون واقعا خسته کنندست

لااقل آیزن بیاد 4 تا حرکت بزنه حال کنیم :d

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,008
نام
خلیل
سلام
چقدرم محبوب :biggrin1:
من که این همه پوست کلفتم تا کلی بعد دیدن Asura افسرده بودم :|

که اینطور |:
نه من ندیدم! فقط تریلرش رو دادم...شاید به خلطر اون بوده؟ و از نبود کینگ هم نالیدم:-" یا نکنه دیدم و کامل یادم رفته؟ :)) نمیشه F/SN رو یادم بره؟ :((

ماجیسکا؟!
الان میرم پستش رو در میارم D: ببینم کی بودش

ای خدا،چقدر این Parasyte خوبه:x:x:x

×2

Asura دقیقاً راست کار خودته.:biggrin1:

بعضی انیمه ها هستن که شخصیت اصلی یه جاهایی تا خرخره توی کثافت فرو میره.

اینجا شخصیت اصلی از همون اول توی کثافت غرق شده.

سبک 3D انیمه هم طوریه که اصلاً به چشم نمیاد.

البته انیمه اونقدر حزن انگیزه که باید بعدش چند تا کمدی سنگین نگاه کنی که سمش از بدنت خارج بشه:biggrin1:

دیشب گذاشتم بره برا دانلود...شاید امشب تموم بشه D:

عفو بفرما خلیل ساما :biggrin1:
من فیلم اصلی AppleSeed و Ex Machina رو دیدم فقط. هر دو فیلمای okیی هستن و خیلی هم به هم ربط ندارن و داستانم رو هوا نمی مونه!
Asura هم احتمالا مورد پسندت واقع میشه!

باشه، بخاطر اینکه به موشی شی رای دادی و یکی از فن هاشی، جریمه رو زیرچشی ردش میکنیم.

یه Appleseed Alpha هم هستش...اون ربطی نداره؟!

حرف خلیل و محمدعلی رو بچه ها خیلی قبول دارن! :-" تقاضا مینماییم که بیان 2 خط در مورد اخوی ها بنویسن،ملت برن ببیند :d
بعضی ها هم انرژی بگیرن:-" :| :d

ای عاقا، این کارها فایده نداره...آخرش هم مثل همیشه راست راست تو تاپیک پاتیناژ میره برامون اسمائیلی :d میزاره D:

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
بالاخره هم اکنون فصل دوم P-P رو تموم کردم! چقدر بده وقتی یه انیمه ای انقدر منتظرشی،اینجوری ناامیدت کنه که این همه بعد از تموم شدنش بشینی ادامه ـش رو ببینی:( (البته بخشیش به این Commie هم مربوط میشه! اگر مثل آدم هفتگی آپ میکرد،همون موقع تمومش میکردم...احتمالا:-" )
در کل ایده ـش خوب بود! ولی نمیدونم...خوب اجرا نشده بود،یا کاراکترها درست حسابی نبودن...کلا در مقایسه با فصل اول تو دیوار بود! :(
فقط یک سؤال!
این کامویی مگه نترکید؟ پس اونی که آخر کار تو زندان نشون داد کی بود؟ :-"

حتی من به فیلم هم امید ندارم به فصل اول برسه :-" :d
اون همون بازرسی بود ک با کامویی همراه شد(همون دختر خوشگله. اسمشو یادم نیست) . خوده کامویی همونجا ک بهش شلیک شد تیکه تیکه شد
پ.ن: فقط منم ک با فصله دوم خیلی حال کردم؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر