Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

abouzar337

کاربر سایت
Jul 2, 2009
687
سلام خدمت استادای عزیز :d
ماکه در حد کودک نوپای انیمه بین هستیم:"> سر پیری ها :|

میخواستم انیمه یا انیمه هایی با حال و هوای انیمه barakamon بهم معرفی کنین.
متشکر

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
چرا واقعا؟ از چیش خوشت نیومد؟:biggrin1: دوست داشتی بگو. برام جالبه.

هیچ منطقی پشت اون موجودات مسخره نبودش...اصلاً هیچ احاسی، نه فکری، نه دلیلی، نه خشمی، نه هدفی، کلاً هیچی...پشت ـشون نبود
این اعصابم رو خراب کرده بود....بخصوص اون چند قسمت آخر که عملاً میخواست ببنده رو دیوانه کنه D:

خلاصه، کلاً از این جور چیزهای بی سر و ته، اینطوری خوشم نمیاد (:

سلام

نمیدونم والا .
من از Pacific Rim که به نظر خودم برداشت محض از همین اونجلین بود خیلی خیلی خوشم اومد . اما نمیدونم چرا از انیمه هه خوشم نیومد .

اِ وا :d

با Pacific Rim من که مشکلاتی بنیادی داشتم LOL دقیقاً مثل Neon Genesis Evangelion

سلام خدمت استادای عزیز :d
ماکه در حد کودک نوپای انیمه بین هستیم:"> سر پیری ها :|

میخواستم انیمه یا انیمه هایی با حال و هوای انیمه barakamon بهم معرفی کنین.
متشکر

خفن ترین گزینه...که بعد از دیدنش، حتی نگا به barakamon نمی کنی، Usagi Drop ـه

کسی میدونه که چرا انیمه ی Beelzebub دوسال پیش تموم شده بود در حالی که مانگاش امسال تموم شد؟!؟:|
انیمه اش که خیلی خوب بود:(

از بس که فیلر داش (":

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
یه قسمت Evangelion دانلود کردم ببینم چجوریه؛ خــــیــــلــــی قدیمیه! :( نمیتونم تحمل کنم اصلا!:D نسبت تصویرش هم جوریه اصلا مانیتور رو کامل پر نمیکنه اعصابم خورد میشه.
برای اولین بار هم صدای دوبلور انگلیسیش به شــــــــدت رو مخ بود!!:| صدای دوبلور این پسره اصلا عین چنگالی که رو بشقاب چینی بکشی عذاب آور بود!!:D
فکر نکنم دیگه ادامه بدم:(
شرمنده ماکان شدیم!:D :(

Fallen God

کاربر سایت
Jun 1, 2011
128
نام
Soshy
Sword Art Online II رو دیشب تموم کردم. مشکلای این انیمه کاملا بنیادی بود و همچنان نتونست خودشو از مشکلاتی که فصل اولش داشت رها کنه. و بزرگترینش هم همون character development هه. به جز آسونا و کیریتو کسی تو این سری نیست که کار خارق العاده ای انجام بده و اگرم پتانسیلشو داشته باشه به سرعت حذف میشه.
خود شینون هم با وجود اینکه یه آرک کامل مختص بهش داده شده بود با تموم شدن آرک همچون باقی کاراکترا به گوشه ای انداخته شده بود و دیگه کار خاصی ندیدیم ازش سر بزنه.
از 3 آرک موجود تنها آرک MR یعنی همون آخریش واقعا خوب از آب در اومد و تنها آرکی بود که تو کل این مجموعه دیدم کاراکتراش انقدر خوب پرداخت بشن.(که بازم اکثرش روی 2 شخصیت اصلی تمرکز داشت) GGO که کاملا آب بندی شد پایانش و یه مبارزه حماسی هم با وجود اون همه مانوری که روی شخصیت منفیش رفتن ندیدیم. آرک کالیبر هم که راجبش چیزی نمیگم فقط بخشی بود برای عرض اندام دوستان انیماتور.

باقی چیزا در سطح قابل قبولی قرار داشت. به خصوص صدا و انیمیشنش به لطف بودجه بالاشون.

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام
اِ وا
:d

با Pacific Rim من که مشکلاتی بنیادی داشتم LOL دقیقاً مثل Neon Genesis Evangelion
خو من با Pacific Rim به عنوان یه اکشن سریع و خوش ساخت حال کردم ولی انیمه هه اینم نداشت لامصب :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
هیچ منطقی پشت اون موجودات مسخره نبودش...اصلاً هیچ احاسی، نه فکری، نه دلیلی، نه خشمی، نه هدفی، کلاً هیچی...پشت ـشون نبود
این اعصابم رو خراب کرده بود....بخصوص اون چند قسمت آخر که عملاً میخواست ببنده رو دیوانه کنه D:

خلاصه، کلاً از این جور چیزهای بی سر و ته، اینطوری خوشم نمیاد (:

این توضیحتون رو که خوندم ... کنجکاو شدم بدونم Tengen Toppa Gurren Lagann رو دیدین ؟؟؟؟

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
از اونجایی که زیاد وقت ندارم با اشاره کوچیک به دو تا خبر و ذو تا از پایان های این فصل پست رو خیلی طولانی نمیکنم در مورد بقیشون بعدآ توضیح میدم

اول اینکه Nisekoi 2 در بهار پخش خواهد و اینکه Haikyu!! 2 هم تایید شد

attachment.php

در مورد دو پایان هم :

Inou-Battle wa Nichijou-kei no Naka de - E12 : انیمه ای بود که واقعآ خوب تموم شد با اینکه شروع خوبی نداشت اما خوب خودشو جمع جور کرد و میشه گفت بیشترین نکته مثبت کار متعلق به احساسات کاراکتر ها بود که خیلی خوب روش کار شده بود که توی قسمت اخر بیشترین نمود داشت و اینکه واقعآ دوست دارم ادامه ای برای انیمش در نظر داشته باشند

Donten ni Warau - E12 : برخلاف انیمه بالا به نظرم پایان کار یه کم کلیشه ای بچگانه تموم شد در صورتی که جا داشت خیلی بهتر از این ها کار تکمیل بشه همیشه به این که یه پایان خوب میتونه هفته ها ناکامی رو کمرنگ کنه بیشتر خودشو نشون بده یه پایان بدم میتونه کل اون هفته های خوب رو کمرنگ کنه باور داشتم متاسفانه این انیمه هفته های خوبی که با انیمه رو داشتم با یه پایان معمولی تضعیف کرد اما در کل کاری بود که ارزش دیدن داشت و نمیشد ازش گذشت

Attachments

• 20992-a4KApaCRKdwi.jpg
    20992-a4KApaCRKdwi.jpg
    39.9 KB · مشاهده: 139

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
Donten ni Warau - E12 : برخلاف انیمه بالا به نظرم پایان کار یه کم کلیشه ای بچگانه تموم شد در صورتی که جا داشت خیلی بهتر از این ها کار تکمیل بشه همیشه به این که یه پایان خوب میتونه هفته ها ناکامی رو کمرنگ کنه بیشتر خودشو نشون بده یه پایان بدم میتونه کل اون هفته های خوب رو کمرنگ کنه باور داشتم متاسفانه این انیمه هفته های خوبی که با انیمه رو داشتم با یه پایان معمولی تضعیف کرد اما در کل کاری بود که ارزش دیدن داشت و نمیشد ازش گذشت

حسن پایان مایانو بیخیال :d
برو مانگارو بخون چارشاخ گاردان ببُری..!:d

من هنوز آخر انیمه رو ندیدم ولی مسلماً چون نصفه نیمه تموم میشه نباید چیز خفنی باشه...
این Donten ni Warau واقعاً داستان خیلی قشنگ و روایت قشنگتری داره... یعنی یکسری Twistهای داستانی قشنگ دهن مهنه آدمو مورد عنایت قرار میده! :d
خیلی هم غمگینه و موقع خوندنش واقعاً دله آدم میگیره :(

خیلی وقت پیش... قکر کنم سالها پیش بود! :d
محمدعلی استکبار یه حرفی زد که کاملاً باهاش موافقم... اونم اینکه انیمه‌های این تیپی بیشتر حکم تیزر تبلیغاتی برای مانگار رو دارن
این Donten هم مثل اکثر انیمه‌های فصلی همین مدلی هست و بعیدم میدونم که هیچ وقت فصل دومی براش ساخته بشه :( و بیشتر همون حکم تبلیغه داستان اصلی (مانگا) رو داره

پ.ن: استکبار جان خودت بودی یا من چت زدم؟! :d

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,075
نام
محمد علی
نه بابا دیدمش! حتی اگه اشتباه نکنم تلوزیون هم داده اینو. اما با یه اسم دیگه (مطمئن نیستم). منتها چند سال پیش. الان دوباره به شدت دنبال دیدن دوباره ایشون هستم اما دیگه ندارمش. فقط سه تا فیلم سینماییش رو دارم و خود سریالو ندارم. یعنی چون هاردم سوخته آرشیو قدیمی رو دیگه ندارم.

حالا تو دیدیش یا نه؟:D Evangelion بهترین چیزی هست که من تو عمرم دیدم. دین، فلسفه، سیاست، روانشناسی، آمیخته ای از همه این هاست! اگه ندیدیش وایستا من اگه گیرم امد به تو هم میدم!:D

ناموساً هیچ جوری راه نداره این انیمه رو توی تلویزیون نشون بدن:D

سلام

خو من با Pacific Rim به عنوان یه اکشن سریع و خوش ساخت حال کردم ولی انیمه هه اینم نداشت لامصب :D

دید شما به اونگلیون اشتباه ـه.:D

انیمه اکشن نیست. حتی قرار نیست هیجان انگیز هم باشه.
--------------
یه چیز کلی هم در مورد اونگلیون...

وقتی مردن دلیل داشته باشه غم انگیز میشه.
وقتی دلیل نداشته باشه یأس آوره.

اونگلیون تقاطع یأس آور تاریخ، روابط انسانی، جبر و سیاست که در بدترین زمان و مکان ممکن دور هم جمع شدن:D
------------------------
اون هایی که با گرافیک قدیمی انیمه مشکل دارن که برن خودشون رو عوض کنن.
اون هایی که با دوبله انگلیسیش مشکل دارن که برن یه وزنه به خودشون ببندن و اقدام به شنا در دریا کنن:D انیمه؟ دوبله انگلیسی؟ اونم آن چنان دوبله ای؟

به هر حال اگر واقعاً می خوایید اونگلیون ببینید و با سریالش مشکل دارید، 3 تا فیلم سینماییش رو ببینید. بعد مشکلی پیدا می کنید و اون هم نفهمیدن ریزه کاری های داستان ـه
در این صورت باید برید سراغ مانگاش که تموم شده و از روی سریالش ساختن.

- - -ویرایش - - -

حسن پایان مایانو بیخیال :d
برو مانگارو بخون چارشاخ گاردان ببُری..!:d

من هنوز آخر انیمه رو ندیدم ولی مسلماً چون نصفه نیمه تموم میشه نباید چیز خفنی باشه...
این Donten ni Warau واقعاً داستان خیلی قشنگ و روایت قشنگتری داره... یعنی یکسری Twistهای داستانی قشنگ دهن مهنه آدمو مورد عنایت قرار میده! :d
خیلی هم غمگینه و موقع خوندنش واقعاً دله آدم میگیره :(

خیلی وقت پیش... قکر کنم سالها پیش بود! :d
محمدعلی استکبار یه حرفی زد که کاملاً باهاش موافقم... اونم اینکه انیمه‌های این تیپی بیشتر حکم تیزر تبلیغاتی برای مانگار رو دارن
این Donten هم مثل اکثر انیمه‌های فصلی همین مدلی هست و بعیدم میدونم که هیچ وقت فصل دومی براش ساخته بشه :( و بیشتر همون حکم تبلیغه داستان اصلی (مانگا) رو داره

پ.ن: استکبار جان خودت بودی یا من چت زدم؟! :d

من یه بار همچین حرفی زدم، اما قبل از من هم یه بار محمد علی (کاپیتان کاکرو (اوپس)) چنین حرفی رو زده بود:D

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
اون هایی که با گرافیک قدیمی انیمه مشکل دارن که برن خودشون رو عوض کنن.
اون هایی که با دوبله انگلیسیش مشکل دارن که برن یه وزنه به خودشون ببندن و اقدام به شنا در دریا کنن:D انیمه؟ دوبله انگلیسی؟ اونم آن چنان دوبله ای؟
جفتش رو با من هستی دیگه!؟:D
خب وقتی تو سال 2015 (تقریبا:D) نصف مانیتورم موقع دیدنش سیاهه من چجوری خودم رو عوض کنم؟:D تو یه نسخه بده مانیتورم رو پر کنه من قول میدم ببینم:D
این یکی انصافا دوبله اش خیلی داغون بود من تا حالا دوبله اینقدر رو اعصاب ندیده بودم:D اگه یه نسخه با کیفیت و خوب باشه درد زبون جاپونی و خوندن زیرنویس خوردن داره ولی کیفیت داغون، نصف تصویر سیاه، تازه چشمم هم همیشه به زیرنویس هم باشه!؟ 8-| خدا رو خوش میاد اصلا!؟:D

پ.ن: اون چیز (!)ـه هم که آریا صفحه قبل معرفی کرد خیلی بی تربیتی بود:| من خجالت کشیدم بعد گوگل کردنش!!:"> ولی خو همش سانسور شده بود بدرد نمیخورد!!:">:">:">:"> :D :">:">:">:">

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,075
نام
محمد علی
جفتش رو با من هستی دیگه!؟:D
خب وقتی تو سال 2015 (تقریبا:D) نصف مانیتورم موقع دیدنش سیاهه من چجوری خودم رو عوض کنم؟:D تو یه نسخه بده مانیتورم رو پر کنه من قول میدم ببینم:D
این یکی انصافا دوبله اش خیلی داغون بود من تا حالا دوبله اینقدر رو اعصاب ندیده بودم:D اگه یه نسخه با کیفیت و خوب باشه درد زبون جاپونی و خوندن زیرنویس خوردن داره ولی کیفیت داغون، نصف تصویر سیاه، تازه چشمم هم همیشه به زیرنویس هم باشه!؟ 8-| خدا رو خوش میاد اصلا!؟:D

پ.ن: اون چیز (!)ـه هم که آریا صفحه قبل معرفی کرد خیلی بی تربیتی بود:| من خجالت کشیدم بعد گوگل کردنش!!:"> ولی خو همش سانسور شده بود بدرد نمیخورد!!:">:">:">:"> :D :">:">:">:">

کی؟ من؟ نه بابا سو تفاهم شده:D

می تونی فیلم هاش رو ببینی که تمام مانیتورت رو پر می کنه:D
قراره چهار تا فیلم داشته باشه که داستانش مقداری با سریالش فرق می کنه (که البته چون نمی خوای سریالش رو ببینی اصلاً مهم نیست:D)
از این چهار تا فیلم، سه عدد آن ها آمده است. همین جوری بشینی پاش ممکنه یه بخش هایی از داستان رو نفهمی. چون اون فیلم ها رو برای کسایی ساختن
که فرانچایز رو بلعیدن:D

قدیما یه پستی اینجا یا توی aw یا شاید توی پروفایل امیر آکیبا در نوشته بودم تا اگر کسی فقط فیلم رو دیده، ابهاماتش رفع بشه
(البته این احتمال هم هست که هرگز همچین چیزی ننوشته باشم و ضمیر ناخوداگاهم برای حفظ کالیبر بالام منُ گول زده باشه تا در تصور این باشم که چنین پستی رو نوشتم:-s)

ج.پ.ن: شک نکن که یه نسخه سانسور نشده اش رو هم داره. اما به عنوان برگ برنده هنوز رو نکرده:>b-)

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,090
نام
هومن
شروع به دیدنه Legend of the Galactic Heroes کردم که فقط در توصیف این آنیمه(:d):WOW:-o این انیمه از هر نظر فوق العاده است حرف نداره موندم این 100 خورده صفحه که 50 ماله Fate چرا کسی این انیمه رو پیشنهاد نداده؟:d دنبال یه اینمه تو سبک code geass بودم که چشم بهش افتاد ولی تو سایت های داخلی نتونستم چیزی در موردش پیدا کنم ولی دیم تو سایت های خارجی بدجور از این تعریف می کنند!!با این که گرافیک انیمه پایینه ولی حرف نداره داستان و....اون جنگلوک بازیای code geass رو نداره کلا هرکی دنبال یه انیمه با داستان توپ می گرده این انیمه رو پیشنهاد میدم فقط کافیه چند قسمت ببیند تا بفهمید با چی طرفید!!

آخرین ویرایش:

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
کی؟ من؟ نه بابا سو تفاهم شده:D

می تونی فیلم هاش رو ببینی که تمام مانیتورت رو پر می کنه:D
قراره چهار تا فیلم داشته باشه که داستانش مقداری با سریالش فرق می کنه (که البته چون نمی خوای سریالش رو ببینی اصلاً مهم نیست:D)
از این چهار تا فیلم، سه عدد آن ها آمده است. همین جوری بشینی پاش ممکنه یه بخش هایی از داستان رو نفهمی. چون اون فیلم ها رو برای کسایی ساختن
که فرانچایز رو بلعیدن:D

قدیما یه پستی اینجا یا توی aw یا شاید توی پروفایل امیر آکیبا در نوشته بودم تا اگر کسی فقط فیلم رو دیده، ابهاماتش رفع بشه
(البته این احتمال هم هست که هرگز همچین چیزی ننوشته باشم و ضمیر ناخوداگاهم برای حفظ کالیبر بالام منُ گول زده باشه تا در تصور این باشم که چنین پستی رو نوشتم:-s)

ج.پ.ن: شک نکن که یه نسخه سانسور نشده اش رو هم داره. اما به عنوان برگ برنده هنوز رو نکرده:>b-)
اگه اینجوریه شاید رفتم سراغ همون فیلماش:D

پ.ن: راست میگه آریا [MENTION=7498]AsaraymA[/MENTION] !؟ :-/ :D
کسایی که از پر نشدن مانیتور گله می کنن، چطوری می خوان وان پیس رو شروع کنن؟
83045332182212250197.gif
وان پیس!؟:-j دلت خوشه ها!:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر