Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
الان شروع کردم نیمه دوم قسمت اول FMA: Brotherhood رو ببینم:D هر چی میگذره بیشتر به این نتیجه میرسم که این قسمت اولش نیست!؟:-/ یجوریه! :D مال من اینجوری شروع شد که یه یارویی که قدرت کنترل آب رو داره، داشت توی یه کوچه روی زمین یه علامت هایی میکشید!:-/ درست دارم میبینم!؟:-/ :D

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
الان شروع کردم نیمه دوم قسمت اول FMA: Brotherhood رو ببینم:D هر چی میگذره بیشتر به این نتیجه میرسم که این قسمت اولش نیست!؟:-/ یجوریه! :D مال من اینجوری شروع شد که یه یارویی که قدرت کنترل آب رو داره، داشت توی یه کوچه روی زمین یه علامت هایی میکشید!:-/ درست دارم میبینم!؟:-/ :D
داری به راه راست هدایت میشی ؟ :D
درست میبینی . قسمت اوله .
-----
@m.a.t
خو من با همچون فلسفه ای رفتم سراغش و شدیداً زد تو ذوقم . به جاش سر دیدن Pacific Rim با فلسفه انیمه رفتم سراغش و شدیداً کیفور شدم :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
Kyoukai no Kanata رو تموم کردم ...

تا قسمت 9 یکی از بهترین انیمه هایی بود که دیدم ... ولی 3 قسمت پایانیش واقعا افتضاخ و ابگوشتی و ابکی و بی سرته و مسخره بود ... نمیدونم اصلا قصدشون چی بود و اخرشم من یکی که نفهمیدم چی به چی شد ... هی همه میمردن و زنده میشدن ، من که توجیه نشدم ... واقعا حیف شد ... از کیوتو انیمیشن بعید بود همچین چیزی ... کارای این استودیو رو همیشه بیشتر از هر چیزی به خاطر پایان بندی فوق العادشون تحصین میکردم ... ولی نمیدونم چرا این انیمه که انقدر خوب پرداخت شده بود ... همه چیزش از موضوع داستانی بگیر ... تا روایتش و شخصیت پردازی و این همه کارکتر و طراحی فوق العادشون با اون گرافیک ... که پیش خودم میگفتم این انیمه 26 قسمت هم کمشه میشه یه انیمه بلند ازش در اورد خراب کردن رفت ... فکر میکنم یکی از همین دلایل گند زدنشون هم همین بوده که مجبور بودن تو 12 قسمت انیمه رو جمع کنن در حالی که همچین داستانی خیلی خیلی بیشتر جای توضیح و پردازش داشت ... به هر حال چیزیه که شده

انیمه اش فوق العادست از دستش ندید ...

این چند روز تو حال و هوای کریسمسی من همش نا خود اگاه یاد قسمت 18 انیمه toradora میفتم ... برای همین حوس کردم فردا یه بار دیگه این رومنس شاهکار رو ببینم ...

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
این MUSHISHI چرا انقدر خوبه ؟! نه واقعا چرا انقدر قشنگه و لذت بخش هست ؟! آخه انیمه هم انقدر با کیفیت ؟! همه چی کامل!!!!

Mushishi Zoku Shou نیمه دوم

همچنان داره عالی پیش میره. زبان از تعریف این شاهکار عاجزه!

فصل اول 2 تا ترک داشت تو موسیقی هاش که ورای عالی بودن یکیشون که رسما با روان آدم بازی میکنه و به دنیای دیگری میروی!

Umi Sakai (Unasaka) Yori بهترین ترک از موسیقی های فصل اول و همچنین کل انیمه تا به اینجا.
دلیل انتخاب :
همخوانی بسیارررر بالا با قسمت پخش شده. یعنی کاملا و به شدت میخورد به قسمتش (قسمت 12 فصل اول) اصلا تصور اپیزود12 بدون این ترک غیرممکن هست.

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
Parasyte این هفته هم عالی بود :| حالا من کلا 4-5 تا از انیمه های فصلی رو دنبال میکنم ولی به نظرم parasyte از همشون بهتر بوده (mushishi بحثش جداست و توی رنکینگ :d حسابش نکردم :| )
character developement رسما تو حلق همه :d :| تغییرات رفتاری shinichi رو عالی دارن نشون میدن،داستان هم داره خوب پیش میره،فقط امیدوارم یا توی این 24 قسمت داستان تموم شه یا فصل های بعدیش هم بسازن.....
این قسمت 12 هم به نظرم یکی از بهترین اپیزود ها بود تا الان،اوج اپیزود هم لحظه کشته شدن اون پارازایت بود که shinichi کشتش.... :
Migi,handle the defense.........
اون دختره کانا هم حیف شد مرد:crying1: ازش خوشم میومد :(

انقدر از donten تعریف کردید،12 قسمتش رفت برا دانلود :d

آخرین ویرایش:

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,769
نام
Masoud
Parasyte این هفته هم عالی بود :| حالا من کلا 4-5 تا از انیمه های فصلی رو دنبال میکنم ولی به نظرم parasyte از همشون بهتر بوده (mushishi بحثش جداست و توی رنکینگ :d حسابش نکردم :| )
character developement رسما تو حلق همه :d :| تغییرات رفتاری shinichi رو عالی دارن نشون میدن،داستان هم داره خوب پیش میره،فقط امیدوار یا توی ای ن24 قسمت داستان تموم شه یا فصل های بعدیش هم بسازن.....
این قسمت 12 هم به نظرم یکی از بهرتین اپیزود ها بود تا الان،اوج اپیزود هم لحظه کشته شدن اون پارازایت بود که shinichi کشتش.... :
Migi,handle the defence.........
اون دختره کانا هم حیف شد مرد:crying1: ازش خوشم میومد :(

انقدر از donten تعریف کردید،12 قسمتش رفت برا دانلود :d

سلام.
اگه از کارای شونن خوشت میاد اینم ببین:
Nanatsu no Taizai
به نظر من بهترین انیمه فصل اینه ...

fifa 12

کاربر سایت
Jul 21, 2011
1,628
نام
سپهر
سینا حتما ببینش .:D
کلا نویسنده گیج کردن بیننده رو خیلی دوست داره :| :D تو ادامش متوجه میشی:D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,257
نام
امیر حسین
[MENTION=547]m.a.t[/MENTION]
قدیما یه پستی اینجا یا توی aw یا شاید توی پروفایل امیر آکیبا در نوشته بودم تا اگر کسی فقط فیلم رو دیده، ابهاماتش رفع بشه
(البته این احتمال هم هست که هرگز همچین چیزی ننوشته باشم و ضمیر ناخوداگاهم برای حفظ کالیبر بالام منُ گول زده باشه تا در تصور این باشم که چنین پستی رو نوشتم:-s)
فکر نمیکنم من بوده باشم! :-"
اگر یادت باشه یه فیلمش رو شروع کردم دیدم...نصفش که رد شد...گذاشتم ادامش رو بعد ببینم وقتی حسش اومد :|
که خوب! هیچوقت حسش نخواهد اومد! :|
خدایی این چه انیمه ای بود؟ :| هیچ چیز جذابی نداشت :| کلا به گروه خونیم نمیخورد :d (الان هومن میاد میگه CG ندیدی ، ولی این رو رفتی امتحان کردی؟ :| )x)
---
البته من یه پست شفاف سازی در مورد این انیمه خوندم...ولی 1.فکر کنم خطاب به من نبود :-" ، 2.یادم نیست اصلا پست تو بود یا بقیه ی بچه ها :d
کلا بی خیالش :-" :d بیا از اول برای بچه ها بگو :d :d :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر