Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
اگه اینجوریه شاید رفتم سراغ همون فیلماش:D

در مورد این فیلم‌های Evangelion
حتماً ببینشون... البته احتمالاً هیچی نفهمی و گ.. گیجه اُلاغی بگیری!!:d ولی بشین ببین شاید خوشت اومد... سری تلویزیونی رو هم بهتره ببینی، اگرم بخاطر کیفیتش نمیتونی ببینی حداقل برو ویکی یا جایی داستان کاملش رو بخون تا بفهمی چی به چیه. :d

Evangelion جزء کارهای خیلی خیلی معروف و کله گنده دنیای انیمه است و دیدنش توصیه میشه... کار خیلی خوبی هم هست و نکات خفنی داره، با اینکه بنظرم یکمقداری زیادی تحویلش میگیرن و در اون حد مادر بگرید نیست ولی در کل چیز جالبیه :d
جالبتر از اونم داستان زندگی خالق سریه... اینکه چی شد اصلاً ایده Evangelion به ذهنش رسید و چرا شخصیت اصلی انقدر گوساله وار رو مغز آدم پیاده‌روی میکنه و خیلی مسائل دیگه مثل تهدید به مرگ شدنش و اینکه چرا پایان سری تلویزیونی اونجوری بود و خیلی چیزهای جالب که بنظرم از خود انیمه باحالترن و بعد از فهمیدنشون تازه متوجه میشی چرا Evangelion اینجوریه!! :d
یکجورایی داستان زندگی Hideaki Anno با سیستم ساخت و روایت Evangelion به همدیگه تنیده شدن و افسردگی شدید Anno تاثیر خیلی زیادی رو ساخت و روند داستان و شخصیت‌ها داشته.

پ.ن: البته من کلاً بعید میدونم تو از Evangelion خوشت بیاد و دیدن فیلمهاش هم فکر نکنم کمکی به این موضوع کنه :d

--------------------------------------------------------

پ.ن: راست میگه آریا @AsaraymA:-/ :biggrin1:

این SubDesu که رفتی توش یه فن ساب قدیمی هست که 2 تا بخش داره
یکی همین SubDesu که انیمه‌های عموماً اِچی رو زیرنویس میکنه مثل HighSchool DxD و Maken Ki و... (البته جدیداً خیلی خیلی کم کار شدن)
یکی هم همین SubDesu-H که تخصصی تو کار زیرنویس انیمه‌های خاک بر سریه! :d

در این مورد هم که محمدعلی راست میگه یا نه باید بگم که آره بدون سانسورشون هم هست، ولی از منابع دیگه! :d
مگه میشه چیزی تو نت پیدا نشه، وقتی فایل 2 گیگی تورنت از عکسهای خصوصی بازیگر و خواننده‌ها (همون فپنینگ!!) ریخته تو نت میخوای نسخه بدون سانسور یه انیمه پیدا نشه! :d

پ.ن: بروبچ 4Chan و Nihonomaru سلام میرسونن!! :d

یه نکته‌ای رو هم بگم سینا...
من پتانسیل خیلی خفنی توت میبینم! :d
کلاً سیستم اُتاکویی چند تا مرحله داره که عموماً با انیمه دیدن شروع میشه و با مانگا خوندن ادامه پیدا میکنه و به Doujin خوندن بصورت روتین و Eroge بازی کردن ختم میشه!:d

انیمه ---> مانگا ---> لایت ناول ---> بازی Galge ---> انیمه هنت*ی ---> بازی Eroge ---> دوجین

حالا هر کسی یکجوری این مسیر رو طی میکنه... ولی تو با این سرعت بالایی که داری و پله‌های ترقی رو داری 10 تا یکی طی میکنی فکر کنم چند وقت دیگه باید تو CommentSectionهای Fakku با همدیگه درد و دل کنیم و اون موقع است که دیگه راه برگشتی نداری و تا خرخره توش گیر کردی. :d

در کل اینکه راضیم ازت... ذهنه باز و آماده‌ای داری! :d

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
من نمیدونستم Eroge چیه.
الان میدونم.... :|

+ [MENTION=15413]TCSCELL[/MENTION]
یه 6 قسمتی دیدم خوب بود:biggrin1: جلوتر بهتر میشه؟:biggrin1:
به نظر داستان پتانسیل جالبی داره:biggrin1:
به نظر همینطور بهتر میشه و تقریبا اواسطش به اوج میرسه :| :d
در کل پیشنهاد میشه تا آخر ببینیش،چون از واجباته :| :d

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,433
نام
مسلم
من نمیدونستم Eroge چیه.
الان میدونم.... :|
اینجور مواقع است که ندانستن نعمتیه:-":p

حالا که بحث اروگه شد یاد یه انیمه ی قشنگی افتادم که چند وقت پیش دیده بودم:d در سبک هارم اوتاکویی :-":d

اسمش Ore no Imouto ga Konnani Kawaii Wake ga ـه.

فقط سه تا اسپیشالی که به عنوان پایان فصل دوم اومده رو پیشنهاد میکنم نبینین:-"

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
در مورد این فیلم‌های Evangelion
حتماً ببینشون... البته احتمالاً هیچی نفهمی و گ.. گیجه اُلاغی بگیری!!:d ولی بشین ببین شاید خوشت اومد... سری تلویزیونی رو هم بهتره ببینی، اگرم بخاطر کیفیتش نمیتونی ببینی حداقل برو ویکی یا جایی داستان کاملش رو بخون تا بفهمی چی به چیه. :d

Evangelion جزء کارهای خیلی خیلی معروف و کله گنده دنیای انیمه است و دیدنش توصیه میشه... کار خیلی خوبی هم هست و نکات خفنی داره، با اینکه بنظرم یکمقداری زیادی تحویلش میگیرن و در اون حد مادر بگرید نیست ولی در کل چیز جالبیه :d
جالبتر از اونم داستان زندگی خالق سریه... اینکه چی شد اصلاً ایده Evangelion به ذهنش رسید و چرا شخصیت اصلی انقدر گوساله وار رو مغز آدم پیاده‌روی میکنه و خیلی مسائل دیگه مثل تهدید به مرگ شدنش و اینکه چرا پایان سری تلویزیونی اونجوری بود و خیلی چیزهای جالب که بنظرم از خود انیمه باحالترن و بعد از فهمیدنشون تازه متوجه میشی چرا Evangelion اینجوریه!! :d
یکجورایی داستان زندگی Hideaki Anno با سیستم ساخت و روایت Evangelion به همدیگه تنیده شدن و افسردگی شدید Anno تاثیر خیلی زیادی رو ساخت و روند داستان و شخصیت‌ها داشته.

پ.ن: البته من کلاً بعید میدونم تو از Evangelion خوشت بیاد و دیدن فیلمهاش هم فکر نکنم کمکی به این موضوع کنه :d

این SubDesu که رفتی توش یه فن ساب قدیمی هست که 2 تا بخش داره
یکی همین SubDesu که انیمه‌های عموماً اِچی رو زیرنویس میکنه مثل HighSchool DxD و Maken Ki و... (البته جدیداً خیلی خیلی کم کار شدن)
یکی هم همین SubDesu-H که تخصصی تو کار زیرنویس انیمه‌های خاک بر سریه! :d

در این مورد هم که محمدعلی راست میگه یا نه باید بگم که آره بدون سانسورشون هم هست، ولی از منابع دیگه! :d
مگه میشه چیزی تو نت پیدا نشه، وقتی فایل 2 گیگی تورنت از عکسهای خصوصی بازیگر و خواننده‌ها (همون فپنینگ!!) ریخته تو نت میخوای نسخه بدون سانسور یه انیمه پیدا نشه! :d

پ.ن: بروبچ 4Chan و Nihonomaru سلام میرسونن!! :d

کلاً سیستم اُتاکویی چند تا مرحله داره که عموماً با انیمه دیدن شروع میشه و با مانگا خوندن ادامه پیدا میکنه و به Doujin خوندن بصورت روتین و Eroge بازی کردن ختم میشه!:d

انیمه ---> مانگا ---> لایت ناول ---> بازی Galge ---> انیمه هنت*ی ---> بازی Eroge ---> دوجین

حالا هر کسی یکجوری این مسیر رو طی میکنه... ولی تو با این سرعت بالایی که داری و پله‌های ترقی رو داری 10 تا یکی طی میکنی فکر کنم چند وقت دیگه باید تو CommentSectionهای Fakku با همدیگه درد و دل کنیم و اون موقع است که دیگه راه برگشتی نداری و تا خرخره توش گیر کردی. :d

با این توضیحات فکر نکنم برم سراغ فیلماش! :-/ باید چیز خفنی باشه که برم ولی خب اینجور که تو میگی انگار اورریت شده است:D وقت رو بذاریم پای چیزای بهتر:D

-----------------------------
من یه قسمت Highschool DxD دیدم برا هفت پشتم بسه!:D تازه اون اچی بود! اینی که تو دادی وضعش خراب تر بود!:D
ولی خب وقتی آدم یه سایتی رو معرفی میکنه، کامل معرفی میکنه!!:D

----------------------------
نـــه بابا زیاد انتظارات رو بالا نبر:D دیگه انیمه بیشتر از Fate که منو جوگیر نمیکنه؟:D عمرا سراغ بازی هاش نمیرم:D مانگا هم اگه میخواستم بخونم AoT رو میخوندم:D
انیمه زیاد دارم فعلا که ندیدم و احتمالا بعدا برم سراغشون ولی دیگه در همون حد میمونم:D

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
حالا که بحث اروگه شد یاد یه انیمه ی قشنگی افتادم که چند وقت پیش دیده بودم:d در سبک هارم اوتاکویی :-":d
اسمش Ore no Imouto ga Konnani Kawaii Wake ga ـه.
فقط سه تا اسپیشالی که به عنوان پایان فصل دوم اومده رو پیشنهاد میکنم نبینین:-"

اوایل داستان تو فصل اول باحاله و شخصیت اصلی، کاراکتر جالبی داره... ولی از یه جایی به بعد میره تو دیوار ناجور!
من بعد از فصل اول رفتم لایت ناولاشو خوندم... 12 جلده و کامل ترجمه شده و داستان هم تموم شده
از وسط داستان به بعد خیلی داغونه و پایانش هم افتضاحه! :|

تمام جذابیت شخصیت اصلی تو اوایل داستان از یه جایی به بعد از بین میره و تبدیل میشه به یه کاراکتر مزخرف هارم... کلاً داستان پتانسیل بالایی برای یه کار متفاوت و خوب داشت که نویسنده خیلی مجلسی ر*د توش!:|

با این توضیحات فکر نکنم برم سراغ فیلماش!
yahoo_7.gif
باید چیز خفنی باشه که برم ولی خب اینجور که تو میگی انگار اورریت شده است
biggrin1.gif
وقت رو بذاریم پای چیزای بهتر
biggrin1.gif

-----------------------------

نـــه بابا زیاد انتظارات رو بالا نبر
biggrin1.gif
دیگه انیمه بیشتر از Fate که منو جوگیر نمیکنه؟
biggrin1.gif
عمرا سراغ بازی هاش نمیرم
biggrin1.gif
مانگا هم اگه میخواستم بخونم AoT رو میخوندم
biggrin1.gif

انیمه زیاد دارم فعلا که ندیدم و احتمالا بعدا برم سراغشون ولی دیگه در همون حد میمونم
biggrin1.gif

اورریت که شده ولی حداقلش اینه که کار خوبی هست... حالا برو فیلم اول رو ببین، شاید نظرت عوض شد
yahoo_4.gif

-------------------------------

راجع به این قسمت هم خیلی‌ها قبل از تو از این حرفا زدن و الان...
yahoo_4.gif

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین

امیدوارم هیچوقت از مرحله ی دوم پام رو فراتر نزارم...البته با این سرعتی که دوستان انیمه و مانگاها رو ترجمه میکنند...شاید به زودی تو خط لایت ناول هم زدن :| و یک مرحله پیشرفت کنم :|
ولی خوب،در کل امیدوارم هیچوقت این اتفاقات نیفته :|

نـــه بابا زیاد انتظارات رو بالا نبر:biggrin1: دیگه انیمه بیشتر از Fate که منو جوگیر نمیکنه؟:biggrin1: عمرا سراغ بازی هاش نمیرم:biggrin1: مانگا هم اگه میخواستم بخونم AoT رو میخوندم:biggrin1:
انیمه زیاد دارم فعلا که ندیدم و احتمالا بعدا برم سراغشون ولی دیگه در همون حد میمونم:biggrin1:
به عنوان یک مبلغ،یا منبع پخش مواد! :-" میتونم بگم که " عمرا " بی معنیه! :| :d
نمونش خودم...تقریبا از 2010 انیمه دیدم، بعد از تموم شدن(نصفه موندن :| ) انیمه ی بلیچ،مانگاش رو بعد از 4-5 هفته تحملم تموم شد و شروع کردم به خوندن! :|
تابستون 2 سال پیش، بوی اسپویل شدید از ناروتو به مشام میرسید(فکر کنم چند قسمت آینده ی انیمه :-" ) که در راستای اسپویل نشدن،جفت پا پریدم طرف مانگا و چند ساعته خودم رو رسوندم به هفتگی :|
و ... اواسط آرک قبلی وان پیس بود،که بعد از یک مدت که انیمه و مانگا رو با هم میدیدم(هر قسمت انیمه==>چپتر همون قسمت رو میخوندم بعدش) با وسوسه ی یکی از بچه ها( @.:Darkness:. ) شروع کردیم به خوندن مانگا و رسیدیم به هفتگی :-"
این وسط هم که محمدعلی قدم ها بزرگی با معرفی برج خدا و مرد تک مشتی انجام داد! :|
الانم دیگه مشکلی با مانگا ندارم،چیزی بچه ها خیلی هایپ کنند شاید برم طرفش :|

در کل اینکه،دیر و زود داره! ولی متاسفانه سوخت و سوز نداره :( در راستای اینکه با زیرنویس و ترجمه فارسی هم میونه ای نداری و با انگلیسی هم کنار میای،میتونی خیلی زودتر اون مراحلی که آریا گفته رو طی کنی :d

البته من برعکس آریا،اصلا به تو امید ندارم :| :d مایه ی شرم جماعت انیمه بین میباشی:| دوبله :| :d

D.of.persia

کاربر سایت
May 8, 2011
296
نام
Davood
WTF؟:|
ای بمیری پریشیلا:| ترسا عزیز منو کشت :| :(( چقدر خوشگل بود:(( چقدر باوقار و نجیب بود:(( بد جور مرد:(( من و داداشم همینجور مونده بودیم:| الهی بمیری پریشیلا:D
فک کنم این پریشیلا رو اخر خود کلیر ترتیبشو میده! یا مثلا کلیر توسط پریشیلا میمیره و خود راکی این عوضی رو میکشه!:|

در بحث این پیشرفت انیمه دیدن هم امیدوارم نهایتا به خوندن مانگا برسم!:|

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,433
نام
مسلم
اوایل داستان تو فصل اول باحاله و شخصیت اصلی، کاراکتر جالبی داره... ولی از یه جایی به بعد میره تو دیوار ناجور!
من بعد از فصل اول رفتم لایت ناولاشو خوندم... 12 جلده و کامل ترجمه شده و داستان هم تموم شده
از وسط داستان به بعد خیلی داغونه و پایانش هم افتضاحه! :|

تمام جذابیت شخصیت اصلی تو اوایل داستان از یه جایی به بعد از بین میره و تبدیل میشه به یه کاراکتر مزخرف هارم... کلاً داستان پتانسیل بالایی برای یه کار متفاوت و خوب داشت که نویسنده خیلی مجلسی ر*د توش!:|
آره منم دیگه آخرای فصل دوم دهنم همین جوری باز مونده بود که چرا نویسنده داستان رو اینطوری کرد، حالا هارم شدنش زیاد مساله ای نبود چون این چیزا دیگه توی انیمه ها طبیعی شده ولی برای پایانش دیگه خیلی گندکاری کرده بود:-" اصلا هیچ منطقی هم برای این پایان بندیش نداشت:-"

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
WTF؟:|
ای بمیری پریشیلا:| ترسا عزیز منو کشت :| :(( چقدر خوشگل بود:(( چقدر باوقار و نجیب بود:(( بد جور مرد:(( من و داداشم همینجور مونده بودیم:| الهی بمیری پریشیلا:D
فک کنم این پریشیلا رو اخر خود کلیر ترتیبشو میده! یا مثلا کلیر توسط پریشیلا میمیره و خود راکی این عوضی رو میکشه!:|

در بحث این پیشرفت انیمه دیدن هم امیدوارم نهایتا به خوندن مانگا برسم!:|
خدا لعنتش کنه :(( من همینجوری خشکم زده بود باورم نمی شد که بانو کشته شد :((

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,097
نام
محمد علی
[MENTION=7498]AsaraymA[/MENTION] خوشبختانه من در مرحله دوم این فرآیندی که معرفی کردی موندم. و هفت هشت سالی هم هست که دارم درجا میزنم:>

تنها لایت نوولی هم که خوندم، اون جلد خاص Sword Art Online بود که انیمه نشد...:D

----- [MENTION=31999]Akiba[/MENTION]

بعد از خوندن برج خدا و Onepunch man و آلوده شدن به مانگا برو سراغ اینا:
Oyaji: بیست و چهار قسمت. سبیل پسند. ترجمه شده به فارسی. کاراکتر اویاجی (آقاجون) جزو ماندگاران در ذهنت میشه:D

Koe no Katachi هم که فیلمش داره میاد اما اگه خواستی بخونش. برای کم کردن شادی زندگی خیلی جواب میده:D

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
@AsaraymA خوشبختانه من در مرحله دوم این فرآیندی که معرفی کردی موندم. و هفت هشت سالی هم هست که دارم درجا میزنم:>

تنها لایت نوولی هم که خوندم، اون جلد خاص Sword Art Online بود که انیمه نشد...:D

Koe no Katachi هم که فیلمش داره میاد اما اگه خواستی بخونش. برای کم کردن شادی زندگی خیلی جواب میده:D

چه جلد شاهکاری رو هم خوندی!!
برو از خدا بترس! :d

این Koe no Katachi رو قسمت آخرشو خوندی...؟ :d
عالی تموم میشه... انصافاً بعد از مدت‌ها تنها مانگایی بود که خوندم و عالی شروع میشه، عالی جلو میره و عالی هم تموم میشه :d
اون عکس آخر و A Silent Voice خیلی قشنگه... :bighug:
امیدوارم فیلم خوبی از توش در بیارن... هر چند سری تلویزیونی اگه بود خیلی بهتر میشد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• Jaw
  • Sterben
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر