Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
اقا به من انیمه معرفی کنید! :D
من تا حالا F/Z , AoT رو کامل دیدم! و الان هم دارم Death Note و F/ST UBW رو میبینم!
انیمه هم جذاب باشه دیگه! نودیتی و اینا هم هر چی کمتر بهتر :D
CG رو شنیدم خوبه ، میزارم برای دانلود !
Claymore چیه؟:-/ چجوریاس؟
پستت رو کامل نخونده خواستم بیام کلیمور رو پیشنهاد بدم که دیدم آخرش گفتی :D بشین اینو ببین که چیز بس خفنیه :> :D
البته یکی دوجا نودیتی داره که با چشم غیر مسلح دیدنشون سخته :-"

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
اقا به من انیمه معرفی کنید! :D
من تا حالا F/Z , AoT رو کامل دیدم! و الان هم دارم Death Note و F/ST UBW رو میبینم!
انیمه هم جذاب باشه دیگه! نودیتی و اینا هم هر چی کمتر بهتر :D
CG رو شنیدم خوبه ، میزارم برای دانلود !
Claymore چیه؟:-/ چجوریاس؟
FullMetal Alchemist :Brotherhood
بعد از F/Z سرور و سالار تمام انیمه ها( کوتاه :D ) میباشد بدون شک! :D
Stein's Gate و Bakuman و Ano Hana و Gosick و Usagi Drop هم براشون برنامه بریز:D

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
Ano Hana
3>
چند روز پیش اینو کامل دیدم،خیلی یش از حد ازش خوشم اومد :) :d چندتا انیمه شبیه این معرفی کنید لطفا :d
آهنگ اندینگشم خیلی عالی بود :)
+
این طراح شخصیت ها و کلا انیماتور Great Teacher Onizuka کی بوده؟ :d
این قیافه های مختلفی که برای اونیزوکا کشیدن شاهکارن همشون،مخصوصا اینکه هر کدوم به جو،محیط،شرایط و اهنگ اون بخش میخوره :lol:

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
3>
چند روز پیش اینو کامل دیدم،خیلی یش از حد ازش خوشم اومد :) :d چندتا انیمه شبیه این معرفی کنید لطفا :d
آهنگ اندینگشم خیلی عالی بود :)
+
این طراح شخصیت ها و کلا انیماتور Great Teacher Onizuka کی بوده؟ :d
این قیافه های مختلفی که برای اونیزوکا کشیدن شاهکارن همشون،مخصوصا اینکه هر کدوم به جو،محیط،شرایط و اهنگ اون بخش میخوره :lol:
من خودمم عاشق Ano Hana هستم :x عالی بود! :d
شبیهش...Ano Natsu رو داریم (به اندازه ی AH دوستش نمیدارم ولی خوبه! :d ) و Nagi no Asukara ... که البته این دومی (عاشقش بودم ...:( ) از وسط داستان...دراپ :| گند زدن :|

---
آها GTO هم پیشنهاد میشه حتما! >:) ببینید تا دلتون بخواد بازم برید مدرسه :(( :dالبته اگر اونیزوکا معلممون باشه! :d :))

---
فیلم بعدی ناروتو هم معرفی شد و 2015 میاد :| :d
اسپویل داره داستانش برای انیمه بین ها :d
داستان هم بر اساس بولت و سارادا( :-& ) میباشد!
کلا Next Generation دیگه:| مینی سری هم که در راهه همین وضعه :|
---
بالاخره یک خبر جدید از PW3 اومد! :x
آرک دو جزیره قبل هم تایید شد برای بازی! :d واقعا عجیب بود که توی PW2 نبود :| :d
بریم که داشته باشیم خبرهای هفتگی PW3 رو :x

D.of.persia

کاربر سایت
May 8, 2011
296
نام
Davood
FullMetal Alchemist :Brotherhood
بعد از F/Z سرور و سالار تمام انیمه ها( کوتاه :D ) میباشد بدون شک! :D
Stein's Gate و Bakuman و Ano Hana و Gosick و Usagi Drop هم براشون برنامه بریز:D
آقا من میخوام موضوعش جدی باشه :D بعضی از اینا عکساش دخترونه هست! :| :-" :D

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali

Fullmetal alchemist Botherhood
Hellsing Ultimate
Steins Gate
Code Geass
claymore
psycho pass
samurai champloo
Monster
cowboy bebop
فعلا اینا رو سرچ کن :
d انیمه های خوب و معروف هستن،همشون هم جدی هستن توی سبک های مختلف :| :d
از اون انیمه هایی هم که اکیبا گفت فقط usagi drop رو ندیدم ولی بقیشون داستان درست حسابی و جدی دارن.......

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
بزار پس شفاف سازی کنم :d

FMA:B که مسلما جدیه! شوخی هم داره،ولی داستان بسیار بسیار خفنی داره! وقتی ببینی میفهمی! :d

Stein's ; Gate در مورد سفر در زمانه، اینم شوخی داره(کلا همه انیمه ها شوخی دارن :-" ) ولی این نیز بس داستان خفنی داره! :d

بقیه ی انیمه ها به اندازه ی اینا جدی نیستن،ولی همشون داستان های خیلی خوبی دارن!
Bakuman کار دیگه ی خالقان Death Note هست! اما اصلا اون مدلی نیست! در مورد 2تا پسر دبیرستانی میباشن که میخوان مانگاکا بشن! بر هر انیمه بینی،دیدنش واجبه! :x داستان عالی،پر از شخصیت های دوست داشتنی و ... یه عالمه چیز میز در مورد انیمه و مانگا ...مخصوصا پشت صحنه ـش میفهمی! :d (اگر دیدی فلان مانگا هیچوقت انیمه نمیشه! یا چرا یکهو انیمه ـش ول میشه یا ... میتونی دلیلش رو اینجا بیابی:-" )

Ano Hana رومنس میباشد :d مثلث عشقی هم نیست! رسما 5-6 ضلعیه :d

Gosick هم کاراگاهی و رومنس میباشد! اینم خیلی خوبه :x مخالفتی هم داری میتونم بگم پرهام بیاد موضوع رو برات روشن کنه :-"

Usagi Drop هم توی سبک Slice of Life میباشد،از بچه های اینجا هرکی دیده باشه،فکر نکنم کسی باشه که ذره ای با این انیمه مخالفت کنه! :d

در کل اینکه ببین همشون رو :-" :d

---
[MENTION=37854]Kurt117[/MENTION]
cowboy bebop
بنگ! :x

D.of.persia

کاربر سایت
May 8, 2011
296
نام
Davood
بزار پس شفاف سازی کنم :d

FMA:B که مسلما جدیه! شوخی هم داره،ولی داستان بسیار بسیار خفنی داره! وقتی ببینی میفهمی! :d

Stein's ; Gate در مورد سفر در زمانه، اینم شوخی داره(کلا همه انیمه ها شوخی دارن :-" ) ولی این نیز بس داستان خفنی داره! :d

بقیه ی انیمه ها به اندازه ی اینا جدی نیستن،ولی همشون داستان های خیلی خوبی دارن!
Bakuman کار دیگه ی خالقان Death Note هست! اما اصلا اون مدلی نیست! در مورد 2تا پسر دبیرستانی میباشن که میخوان مانگاکا بشن! بر هر انیمه بینی،دیدنش واجبه! :x داستان عالی،پر از شخصیت های دوست داشتنی و ... یه عالمه چیز میز در مورد انیمه و مانگا ...مخصوصا پشت صحنه ـش میفهمی! :d (اگر دیدی فلان مانگا هیچوقت انیمه نمیشه! یا چرا یکهو انیمه ـش ول میشه یا ... میتونی دلیلش رو اینجا بیابی:-" )

Ano Hana رومنس میباشد :d مثلث عشقی هم نیست! رسما 5-6 ضلعیه :d

Gosick هم کاراگاهی و رومنس میباشد! اینم خیلی خوبه :x مخالفتی هم داری میتونم بگم پرهام بیاد موضوع رو برات روشن کنه :-"

Usagi Drop هم توی سبک Slice of Life میباشد،از بچه های اینجا هرکی دیده باشه،فکر نکنم کسی باشه که ذره ای با این انیمه مخالفت کنه! :d

در کل اینکه ببین همشون رو :-" :d

---
@Kurt117

بنگ! :x
از اینایی که گفتی ، توشون از این کش اومدن صورت و اینا هست ؟:D

Sam _Fisher

کاربر سایت
Dec 10, 2011
142
نام
علی
شبیهش...Ano Natsu رو داریم (به اندازه ی AH دوستش نمیدارم ولی خوبه! :d ) و Nagi no Asukara ... که البته این دومی (عاشقش بودم ...:( ) از وسط داستان...دراپ :| گند زدن :|
واقعا شبیهش هست یا نه؟یعنی مثل Ano Hana طوری هست که وقتی یادش بیفتی اینطوری(:crying1:)بشی؟
هنوزم به نظرم Nagi no Asukara رو ادامه بده:-"درسته یدفعه رفت تو دیوار ولی آخرش تقریبا تکلیف خیلی چیزا معلوم میشه:D
از اینایی که گفتی ، توشون از این کش اومدن صورت و اینا هست ؟:D
راجب FullMetal Alchemist :Brotherhood خیالت راحت باشه،با اینکه از این کش اومدن صورت و اینجور چیزا توش هست ولی واقعا چیز خوبیه!(همون چند قسمت اول انقدر داستان خوب جلو میره که ول کردنش سخته:D همون اوایل هم بعضی جاها فضاش خیلی خوب و سنگین میشه)
در کل داستانش کشش نسبتا خوبی داره،فکر نمیکنم ازش خوشت نیاد

D.of.persia

کاربر سایت
May 8, 2011
296
نام
Davood
@D.of.persia

بشین Kill La Kill ببین:x
انیمه مورد علاقه پرهام!:bighug:
باشه حتما! :D
از دوستان هم تشکر میکنم بابت معرفی!:D
راستیتش تو دانشگاه یکی از دوستام که گیمر هست یهو ازش پرسیدم ، انیمه هم میبینی؟ گفت اره ! AoT رو دیدم!:D منم تو پوست خودم نمیگنجدیم که بالاخره یکیو حضوری پیدا کردم منو درک کنه از لحاظ انیمه!:D :| ( داداشم هست ولی خو زیاد نگا نمیکنه!) دیگه هیچی! اون به من Death Note داد ، منم بهش Fate Zero !>:) دیشب تمومش کرد!:D الان بچه رو کاملا به انیمه معتاد کردم!:D امروز بهش مواد دادم!:-" F/SN UBW منظورم هست:D خلاصه میخوام بهش اینایی که بهم گفتین رو بدم که با هم شروع کنیم!:D
کلی کلاس براتون گذاشتم پیشش که گفتم بله من تو فروم میشناسم و ازشون انیمه های خوب خوب میپرسم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر