Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
رایدر چرا مرد؟:( خیلی با حرکات و قابلیت هاش میتونست جنگ رو قشنگتر کنه!:(:D بد جور هم مرد!:( ولی اگه تیکه هایی که تو اپنینگ نشون میده توی انیمه هم باشه پس میشه گفت رایدر نمرده چون چندتا صحنه دیگه از رایدر هم نشون میده!
و اما قسمت نفس گیر !
بانو وارد میشود :x ای جان :D

نفسم تو این لحظه وایساد!:D :|
چقدر این UBW صحنه های epic رو خوب میسازه!:D نمونش تو قسمت قبل هم زیاده!
این کستر هم خیلی بیچ بازی داره درمیاره!:| ولی خب خوب هست چون با نظر ارچر میتونه این همه قدرت رو علیه برسرکر به کار ببره!
فک کنم این کاری که اومد رایدر رو برای سیبر شبیه سازی کرد میخواست به راز شمشیر سیبر پی ببره!
@TCSCELL چرا به تیکه اول اشاره نکردی؟:|:D تیکه اول انیمه و هم موقعیت بودن شیرو و ارچر تو اون تپه ! و روش جنگیدن شیرو که مثل ارچر هست خیلی مشکوکه!/:)
شیرو هم خیلی خوب شرایط رو کنترل میکنه!:D حالا مثلا این ویورِ آکیبا بود از ترس خودش رو خیس میکرد!:D:-"
مستر کستر هم همون یارو هست که سیبر تو مدرسه دیدش و تعجب کرده بود که چقدر این حرکاتش مصمم و دقیق هست!:D فهمیدین کیو میگم؟:D
آره اونم مشکوک بود!:D کلا این آرچر خیلی مشکوک میزنه اصلا معلوم نیست چه موزماریه!:D
نه نفهمیدم:D به هر حال این حدسه، مهم اینه قشنگ نشونش بده:D
کُروروگی سنسی؟ چرا اینو میگین؟ اخه خوده سیبر گفت ک اون ب این جام ربطی نداره. بنظرم ساکورا مستر ِ کستر هستش. توی همون اپیزود هایی اولیه نشون داد دستش زخمی شده . احتمالا بخاطره ظاهر شدن علامت فرمان بود + واسه همینم بود وقتی شینجی دیدیش اینقدر تعجب کرد و ترسید . انگار از قبل میشناختش. کلا خیلی مرموز بازی درمیارن . دیگه نشون بدین همه مستر هارو بریم پی کارمون:d
ی ایراد خیلی بزرگی ک F/SN نسبت ب F/Z داره اینه ک خیلی روی شیرو و رین تمرکز کرده برعکس F/Z ک داخل ی اپیزود تمام مستر ها و نقشه هایی ک میکشن و ... رو نشون میداد . انگار انیمه فقط یکی-دوتا شخصیت اصلی نداشت. همه ی جورایی نقش مهمی داشتن ولی این F/SN فقط چسبیده ب این دوتا. البته بدم نشده تا اینجا. ب من ک دیدنش اندازه دیدن F/Z حال میده:d
ساکورا هم نیست به نظرم چون ساکورا بین اون دانش آموزایی که شیرو و رین تو کلاس پیدا کردن بود و حتی شیرو میاد بالا سرش و میگه هنوز داره نفس میکشه! نمیتونست از اون اتاق بیاد بیرون و بره اونجایی که شینجی بوده و شینجی به خاطر دیدن اون ترسیده باشه. شینجی احتمالا کستری که خودش رو شبیه رایدر کرده بود رو دید و ترسید:D

هنوزم میگم، این رایدر بعیده مرده باشه! :( با اینکه پودر شدنش رو نشون داد، دقیقا نحوه ای که بقیه سرونت ها توی F/Z میمردن، ولی بازم بعید میدونم چون اصلا هیچی ازش نشون ندد! نه اسمش نه گذشته اش نه هیجی! کلا این اتفاقایی که تو مدرسه افتاد زیر سر رایدر بود دیگه، نه کستر!؟:-/ اون چشمه، مربوط به قدرت های رایدر بود+اون اسکلت هایی که از زمین اومد بیرون. به نظرم رایدر کسیه که قدرت های نکرومنسری و احضار مرده ها و این داستان ها رو داشته باشه و احتمالا به همین سادگی نمیره یا دوباره زنده بشه یا یه چیزی تو همین مایه ها!:D اصلا حیفه دایدر به این زودی بمیره:( من نمیخوام قبول کنم! :(

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
آره اونم مشکوک بود!:D کلا این آرچر خیلی مشکوک میزنه اصلا معلوم نیست چه موزماریه!:D
نه نفهمیدم:D به هر حال این حدسه، مهم اینه قشنگ نشونش بده:D
ساکورا هم نیست به نظرم چون ساکورا بین اون دانش آموزایی که شیرو و رین تو کلاس پیدا کردن بود و حتی شیرو میاد بالا سرش و میگه هنوز داره نفس میکشه! نمیتونست از اون اتاق بیاد بیرون و بره اونجایی که شینجی بوده و شینجی به خاطر دیدن اون ترسیده باشه. شینجی احتمالا کستری که خودش رو شبیه رایدر کرده بود رو دید و ترسید:D

هنوزم میگم، این رایدر بعیده مرده باشه! :( با اینکه پودر شدنش رو نشون داد، دقیقا نحوه ای که بقیه سرونت ها توی F/Z میمردن، ولی بازم بعید میدونم چون اصلا هیچی ازش نشون ندد! نه اسمش نه گذشته اش نه هیجی! کلا این اتفاقایی که تو مدرسه افتاد زیر سر رایدر بود دیگه، نه کستر!؟:-/ اون چشمه، مربوط به قدرت های رایدر بود+اون اسکلت هایی که از زمین اومد بیرون. به نظرم رایدر کسیه که قدرت های نکرومنسری و احضار مرده ها و این داستان ها رو داشته باشه و احتمالا به همین سادگی نمیره یا دوباره زنده بشه یا یه چیزی تو همین مایه ها!:D اصلا حیفه دایدر به این زودی بمیره:( من نمیخوام قبول کنم! :(
lol راست میگی . الان دیدم:d
اون چشمه رو نمیدونم ولی اون گولم ها برای کستر بودن نه رایدر. اگه یادت باشه اپیزود 4. اونجایی ک رین میره برای پیدا کردن کستر با اینا روبرو میشه
منم با اینکه رایدر نمرده موافقم . ولی حال ُ روز شینجی رو مگه ندیدین . اگه رایدر نمرده بود. اینجوری بود؟

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
امروز که داشتم خبر های انیمه ای رو نگاه میکردم متوجه شدم یکی از مانگاهایی که دنبال میکردم انیمه شدنش برای بهار 2015 تایید شده و اسم کار هم yamada-kun to 7-nin no majo هستش

ysq281fpqsxkw8nsbrzf.gif

از نظر من یه کار معمولی هستش خیلی توقع خاصی نمیشه ازش داشت و اگه خوش ساخت باشه کار بدی از اب در نمیاد

attachment.php
attachment.php

عکس GIF بالا هم حجمش 1.30 مگابایت هست ولی اگه فکر میکنید بازم برای صفحه سنگین هستش پاکش کنم

Attachments

• news_xlarge_yamajo_key.jpg
    news_xlarge_yamajo_key.jpg
    47.7 KB · مشاهده: 169
  • A16279-2237386637.1411987388.jpg
    A16279-2237386637.1411987388.jpg
    26.1 KB · مشاهده: 169

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,255
نام
امیر حسین
[MENTION=19301]emperor 69[/MENTION]
دیگه انیمه بین ها فکر نکنم هیچکدوم با یک gif یک مگی مشکلی داشته باشن:-" :d
نگرانش نباش>:) :d

در راستای این خبرها، دیروز از طریق محمدعلی استکبار خبر دار گشتیم که قراره Assassination Classroom زمستون انیمه ـش بیاد! >:)
یادمه قبلا سر J-Star با هم صحبت میکردیم،ازش تعریف میکرد :d :-" منتظرشم>:)
یک OVA هم گویا اومده که من هنوز دانلودش نکردم البته:-"

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
ببخشید میخواستم بدونم One Piece: Pirate Warriors 3 داستانش چیه؟
کلا این سری به ترتیب داستان رو جلو میبرن؟ مثلا هر کدوم تا یک آرکی رو پوشش دادن و الان این آخرین آرک ها رو داره؟
یا این بازی از همون اول تا جایی که مانگا هست رو پوشش میده؟

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,255
نام
امیر حسین
ببخشید میخواستم بدونم One Piece: Pirate Warriors 3 داستانش چیه؟
کلا این سری به ترتیب داستان رو جلو میبرن؟ مثلا هر کدوم تا یک آرکی رو پوشش دادن و الان این آخرین آرک ها رو داره؟
یا این بازی از همون اول تا جایی که مانگا هست رو پوشش میده؟
PW1 داستان اصلی بود، ولی بعضی از آرک ها رو پوشش نداده بود
PW2 یه داستان ساختگی بود ولی آرک های بیشتر( Stage و کاراکتر ) رو پوشس داد
PW3 گویا قراره بازم داستان اصلی باشه، تا آرک آخر داستان هست ولی اون وسطا جاهایی که هنوز کامل نیست رو چقدرش رو پوشش بدن خدا داند:D البته آرک جدید هم که هنوز تموم نشده یه چی دور همی میسازن یحتمل :D

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,092
نام
هومن
کسی اینجا yu-gi-ohبازی نمیکنه:-/گیم رو نمیگما:d
کارتاش رو میگی؟؟؟فکر نکنم کسی داشته باشه یا تعداد انگشت شمار!!!من که منتظره یه بازیم توپ تو این سبک ساخته بشه!!!HearthStone هست ولی یکم ساده است خودش هم بازی داره زیاد خوب نیست!!یعنی کسی بتونه ایده yu-gi-oh رو کامل تو یه بازی پیاده کنه عالی میشه!!!!

heroofiran

کاربر سایت
Feb 20, 2013
998
نام
احسان

من کارتاشو از دبی یه سه چهارتا پک اصلیشو خریده بوده بودم یه پنج سال پیش.این پکای تقلیبشم تو تهران دیده بودم که شخصیتای سریالو رو کارت زده بودن و جنسشونم خیلی داغون بود.ولی تو پکای اصلیش اگه یه کارت قوی پیدا میکردم اینقدر ذوق میکردم:d با داداشم بعضی موقعا بازی میکردیم.یادش به خیر جوانی:d

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab

Dueling Network
نتت باید خوب باشه.

و یا
ygo pro
یا
devpro

برنامه هایی هستند که میتونی دانلود کنی و راحت تر هستند چون در واقع بازی هستند.

کارت های فیزیکی توی ایران سرش گرده. 5-6 سال پیش ما یه گروه داشتیم میرفتیم توی پارک ستارخان بازی میکردم منتها الان نصف اون گرون زن گرفتن و کلا دیگه فوت شد رفت. کارتهای کنج هم همه تقلبی و با قیمت بالاس. همینا بهترین آپشن هستش :)

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
حوصله انیمه دیدن ندارم دارم kill la kill رو دوباره میبینم ... جذابیت و هیجان بار اول رو اصلا نداره ... ولی از مضمون و شخصیت هاش بیشتر از دفعه قبل داره خوشم میاد به خصوص گنده لات غرب کانتو :d

D.of.persia

کاربر سایت
May 8, 2011
296
نام
Davood
اقا به من انیمه معرفی کنید! :D
من تا حالا F/Z , AoT رو کامل دیدم! و الان هم دارم Death Note و F/ST UBW رو میبینم!
انیمه هم جذاب باشه دیگه! نودیتی و اینا هم هر چی کمتر بهتر :D
CG رو شنیدم خوبه ، میزارم برای دانلود !
Claymore چیه؟:-/ چجوریاس؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر