Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
دارم beck میبینم ... خوب باید بگم تا اینجا که زیادی ازش انتظار داشتم ... اصلا در اون حدی که فکر میکردم نیست ... اگه موضوعش موسیقی نبود همون 3 قسمت اول دراپش میکردم ... ولی خداییش قسمت 4 و قسمت 5 روانی بود ... جادوم کرد خیلی خوب بود ... ولی نمیدونم چرا یهو دوباره بعد از اون که انیمه یه شکل خوبی گرفته بود ... ترمز برید یه راست رفت تو دره ... (حتما سازنده ها خیلی احساس cool ی بهشون دست داد جو گرفتشون)
اون قسمتی هم که ایزومی .. دوستش از دوران بچگی کیوکی پیچوندش رفت ... خیلی حالم گرفته شد ... حتما وقتی رفت دبیرستان جو گیر شد که کلاسش به یه راهنمایی نمیخوره ... ولی خوب سبب خیر عظیم شد ... کیوکی افتاد تو بغل یه فرشته ...

از طراحی و پویا نمایی هیچی نگم بهتره ... طراحی خاص چند تا کار دیدم ... فرق بین طراحی خاص و داغون رو متوجه میشم ... ولی بازم تو این طراحی ماهو چان میدرخشه و جذاب و تو دل برو هست ... طرفای قسمت 9 بود با خودم گفتم بی شک از عمد بقیه رو انقدر تصادفی کشیدن که ماهو چان انقدر خوب به چشم بیاد ...

اگه بخوام خوبی های این انیمه رو خلاصه کنم ... خیلی خوب تو یه کلمه جا میشه ...
621177d1415762631-1%E3%83%BC%E3%81%A8_m.gif
ماهو چان
621177d1415762631-1%E3%83%BC%E3%81%A8_m.gif

کاملا جدی میگم ... هیچ ربطی به منحرف بودن اینا نداره ... از نظر من که اگه ماهو رو از انیمه بگیری مثل اینه که یه حیوون تاکسیدرمی شده رو 12-13 ساعت تماشا کنی همه خوبی های انیمه یا تو این کارکتر خلاصه میشه یا به اون ربط پیدا میکنه ... اون روحی که به انیمه داده ... و اون تم درامی که به انیمه اضافه کرده ... اخلاق و منشش هم که برای یه دختر چهارده ساله خداست ... از نظر من روایت عشقی که اروم اروم تو انیمه بین ماهو و کیوکی شگل میگیره... خیلی برجسته تر و مهم تر از گیتار یاد گرفتن و اجرا های زنده شون هست ... چیز که من تا اینجا دیدم ... انیمه بیشتر متمرکزه رو تغییر زندگی روزمره و درام و رومنس ... تا موسیقی و تشکیل گروه ...

اگه در ادامه اتفاق مسخره ای نیوفته ... حداقل دست اوردی که دیدن این انیمه داشته ماهو چان میاد بین 3 تا کارکتر (مونث)برتر انیمه ایم ...

73879d1284559882-beck08.gif
278091d1343210105-32045854235234627119.gif

مشکلی که این انیمه داره و خیلی انیمه ها دارن همین کوچکی سن ه . همش تم های اسکول . بابا ما 14 سالمون بود تنها سوال فلسفیمون این بود که شبا مگس ها کجا میرن :D
-----
ای بابا چرا Terra Formars UnCenSh*t نمیاد :| 3 قسمت اومد و مارو تو هوا نگه داشت :| . نمیدونم چرا باهاش خیلی حال میکنم :|

---

Parasyte - the maxim

ایده اصلیشون که از midori no hibi هست که رومانسش رو کم کردن :D / تا قسمت 4 عادی بود . قسمت 6 هم خوب بود :D . انتظاراتم ازش بالاس .

----
Psycho-pass 2 E05
خوب داره پیش میره . امیدم رو بهش بیشتر کرد . Epic Fail حد اقل نمیشه :D . دقیقا الان شرایط ه True Detective رو داره . فصل اول ترکونده جایی برای فصل بدی نمونده جزء غافلگیریه ما :D
----

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
مشکلی که این انیمه داره و خیلی انیمه ها دارن همین کوچکی سن ه . همش تم های اسکول . بابا ما 14 سالمون بود تنها سوال فلسفیمون این بود که شبا مگس ها کجا میرن :D
-----
ای بابا چرا Terra Formars UnCenSh*t نمیاد :| 3 قسمت اومد و مارو تو هوا نگه داشت :| . نمیدونم چرا باهاش خیلی حال میکنم :|

در مورد Terra Formars تمام قسمت هایی که تا به اینجای کار horriblesubs داده Unc هست من خودم هم همه قسمت هارو 1080 دانلود میکنم :d
فقط 3 قسمت اول سانس* شده بود بعد کلا UnC ریلیز شده پس با خیال راحت دانلود کن :d اینا فقط همون 3 قسمت اول و که مشکل داشت اوکی کردن بعد دیگه روال عادی رو طی کردن :d

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار

----
----

خوب اولا دقیقا به همین دلایله که اونها شدن ژاپن ... ما هم شدیم این خراب چال ... بچه هاشون رو بلند نظر بار میارن ... هر چند در مورد این انیمه قبول دارم ... اگه به جای 14سن کارکتر ها رو میزاشت روی 16-17 خیلی جالب تر و باور پذیر تر میشد ... ولی خب من دوست داشتم تا اینجاش

آخرین ویرایش:

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
در مورد Terra Formars تمام قسمت هایی که تا به اینجای کار horriblesubs داده Unc هست من خودم هم همه قسمت هارو 1080 دانلود میکنم :d
فقط 3 قسمت اول سانس* شده بود بعد کلا UnC ریلیز شده پس با خیال راحت دانلود کن :d اینا فقط همون 3 قسمت اول و که مشکل داشت اوکی کردن بعد دیگه روال عادی رو طی کردن :d
دمت گرم :D . خوب شد گفتی وگرنه صبر میکردم تا ریلیز ه بلو ری :| . یک انسان رو از خماری در اوردی :D

خوب اولا دقیقا به همین دلایله که اونها شدن ژاپن ... ما هم شدیم این خراب چال ... بچه هاشون رو بلند نظر بار میارن ... هر چند در مورد این انیمه قبول دارم ... اگه به جای 14سن کارکتر ها رو میزاشت روی 16-17 خیلی جالب تر و باور پذیر تر میشد ... ولی خب من دوست داشتم تا اینجاش

با اولی مخالفم ولی با دومی نه :D
ما به خاطر فرهنگ ناب چندین هزار سالمون ! اینجوری هستیم و چنین جامعه ی نابی داریم . به خاطر تربیت و محیط اطراف نه به خاطر Media
ولی منم با این انیمه حال کردم . و با کارکتر ماهو ساما خیلی حال کردم :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
با اولی مخالفم ولی با دومی نه :D
ما به خاطر فرهنگ ناب چندین هزار سالمون ! اینجوری هستیم و چنین جامعه ی نابی داریم . به خاطر تربیت و محیط اطراف نه به خاطر Media
ولی منم با این انیمه حال کردم . و با کارکتر ماهو ساما خیلی حال کردم :D

ماهو ساما که روی سر و توی قلب ما جای داره ... ولی شرمنده ... ذره ای از بک خوشم نیومد ... هیچ ... رو اعصابمم پیاده روی کرد ... سناریوش هم یه شدت چیپ و سر هم بندی بود ...

اگه خواستی یه مطلب مختصر اینجا نوشتم بخون

ebibatboy

کاربر سایت
Nov 27, 2009
549
راستی دوستان Sonic Boom حدود یه هفتس شروع شده.
من امروز دیدمش قشنگ حس کردم Dr.eggman از روی Ice king از Adventure time کپی شده.جالبه اینکه بهترین شخصیت هم برای من فعلا همین اگمن بوده:d.کلا می ارزه واسه من ایرانی که صدا سیما به جای شاهکار Sonic SatAm اومد آشغالی به اسم The Adventures Of Sonic رو پخش کرد.Sonic X هم که کلا تو دیوار بود!(عمراً یکیتون این کارتونا رو دیده باشه:d)

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
@

برای امشب چیزی برای دانلود ندارم D:

یه دوری که زدم، اینها رو پیدا کردم

Cross Game
Haibane Renmei
Kaiba
Gungrave
Phantom: Requiem for the Phantom
True Tears

کدوم رو تو اولویت امشب قرار بدم!؟

اگه پیشنهادی هم دارید، ممنون میشم...بیشتر دوست دارم که tragedy باشه.... (:

آخرین ویرایش:

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,090
نام
هومن
@

برای امشب چیزی برای دانلود ندارم D:

یه دوری که زدم، اینها رو پیدا کردم

Cross Game
Haibane Renmei
Kaiba
Gungrave
Phantom: Requiem for the Phantom
True Tears

کدوم رو تو اولویت امشب قرار بدم!؟

اگه پیشنهادی هم دارید، ممنون میشم...بیشتر دوست دارم که tragedy باشه.... (:
این
Phantom: Requiem for the Phantom رسما از لیست پاک کن یه اپیک فیل به تمامی هست این انیمه!!!!

Nameless King

4:20
کاربر سایت
May 5, 2014
660
نام
امیرحسین
این
Phantom: Requiem for the Phantom رسما از لیست پاک کن یه اپیک فیل به تمامی هست این انیمه!!!!
چرا؟ :d فانتوم که عالیه، مخصوصا شروعش
درسته اواخر افت میکنه اما به صورت کلی به حدی خوب هست که 100% ارزش دیدن رو داشته باشه

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
ما از پیر فرزانه و رییس همه انیمه بازهای بازیسنتر که نمیدونم کیه:d درخواست میکنیمl-) واسه ما آماتورها لیست بهترین انیمه های سریالی رو ردیف کنه بدونیم چیا رو باید دانلود کنیم و چه چیزهایی رو نه:-/ یه 30"40تا باشه کارمون راه می افته:dسبکشون هم مهم نیست عاشقانه"جنگی"رزمی"ورزشی"فلسفی "فوق فلسفی" هر چی باشه با کمال میل میپذیریم.و اینکه مرجع معرفی بهترین انیمه های هر سال کجاست؟هم اکنون منتظر یاری سبزتان هستیم'سپاس:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر