Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,092
نام
هومن
چرا؟ :d فانتوم که عالیه، مخصوصا شروعش
درسته اواخر افت میکنه اما به صورت کلی به حدی خوب هست که 100% ارزش دیدن رو داشته باشه

می خواستم توی لیست خلیل-ساما فانتوم رو پیشنهاد بدم، اما با این شدتی که کوبیدیش، جرات نکردم:D
:d من که جراعت ندارم رو حرف شما حرفی بزنم:d رسما همه کاراکتر هاش ابکی بوندم اخرش هم فوق العاده افتضاخ تموم میشه که ادم به خودش فحش میده که چرا این انیمه رو شروع کردم!!من 1 هفته فقط حرص می خورم!!!مخصوصا کنار این انیمه code breaker رو هم می دیدم که دقیق مثل این.....رسما اون یه ماه برام فاجعه بود!!!:d

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
شروع کردم JOJO رو میبینم .
5 قسمت اول فصل یک رو یه نفس رفتم :D
از سبک طراحیش خیلی خوشم نیومده ولی از نظر داستانی جالب به نظر میاد . اقلاً تا اینجاش که خوب سرگرمم کرد .
-----
@m.a.t
این اخوی جنابعالی نمیخواد چالشو ترک کنه ؟ :D دلمون تنگ شده براش .

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
cliff hanger :|
اساسین :bighug:
کستر :|
آرچر:x
:d
آخر این قسمت عالی بود و 2 تا سرونت دیگه رو هم دیدیم،نمیدونم چرا همه سرونت ها گیر دادن به شیرو :| سیبر هم که همش خواب تشریف داره راحت اینو بر میدارن میبرن :| دفعه قبلم اون یک خانومه;;) نزدیک بود شیرو رو نصف کنه که رین نجاتش داد،الانم که آرچر به دادش رسید........
والا رین و ارچر نبودن تا حالا 25 بار مُرده بود :| :d
از اساسین از همین الان خوشم اومد،اولین سرونتی بود که اسمش رو گفت :|
قسمت بعدی هم که 2 تا مبارزه عالی داریم :) این جمله هم که کلا انتظار برای قسمت بعدی رو خیلی سخت میکنه :| :
A servant who only uses sword skills to achieve what a noble phantasm would.........
اساسین رو میگه:bighug:
+
این parasyte the maxim هر قسمت داره بهتر میشه،این قسمت اخری هم به روند پیش رفتن داستان و ... خیلی کمک کرد.
اگه شروع نکردید حتما شروعش کنید :| :d

آخرین ویرایش:

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
خُب خُب خُب! :D

کاملا مقدمه چینی کرد برا یه قسمت 3ـه دیگه!:D قسمت 7 مشخصه کاملا به مبارزه این دو گروه سیبر-آرچر vs کستر-اسسین اختصاص داره:D تا اینجا که اسسین و کسترش رو بیشتر از F/Z دوست داشتم مخصوصا اسسین که خیلی باکلاسه:D
یواش یواش از این آرچر هم داره خوشم میاد:D آهنگی که موقع ورودش همیشه میزنه هم باحاله:D خدا کنه این سیبر و ارچر تا آخر انیمه تو یه تیم باشن:D تیم جذابین:D اگه اون بچه هه رین یناد گند نزنه به همه چی:|

خدا کنه جنگشون 2 قسمت طول بکشه یا مثلا وسط کار، لنسر و رایدر ( :x ) هم بیان:D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
no game no life رو دیدم ...
خیلی مرفح و سرگرم کننده بود ... شخصیت هاشم خیلی جذاب و دوست داشتنی بودن ... سورا و شیرو بدون شک هیکی کوموری ترین موجودات تاریخ بودن ... ولی خب یه جورایی مثل فیری تیل بود ... فکر کنم بفهمین منظورم چیه... ایده داستانی جالب ... طراحی و شخصیت پردازی خیلی عالی ...فن سرویس به مقداری لازم ... اما نمیتونم بگم روایت ضعیف ولی تو روایت داستان جدیت به خرج نمیدادن و همین طور در مورد آشنایی با محیط و کاکتر ها و نژاد های داستان ضعیف عمل کردن ... این دو موضوع دقیقا نقطات ضعف فیری تیل هم هستن ... شاید هم به همین خاطره که هر دوی اینها به شدت جذاب و سرگرم کننده ان و بیننده از دیدنشون لذت میبره ... چون چیز درگیر کننده ای ندارن و ادم فکرش راحته و از همون چیزی که همون موقع در جریانه لذت میبره ...

البته یه برتری مشهود داره اونم استراتژی های جالب انگیز شیرو و سوراست. الان نمیشه زیاد نظر داد ... باید منتظر فصل های بعدی و پایان داستان موند ...

فعلا علل حساب : 9/10
4.gif

39.gif
46.gif

ما از پیر فرزانه و رییس همه انیمه بازهای بازیسنتر که نمیدونم کیه:d درخواست میکنیمl-) واسه ما آماتورها لیست بهترین انیمه های سریالی رو ردیف کنه بدونیم چیا رو باید دانلود کنیم و چه چیزهایی رو نه:-/ یه 30"40تا باشه کارمون راه می افته:dسبکشون هم مهم نیست عاشقانه"جنگی"رزمی"ورزشی"فلسفی "فوق فلسفی" هر چی باشه با کمال میل میپذیریم.و اینکه مرجع معرفی بهترین انیمه های هر سال کجاست؟هم اکنون منتظر یاری سبزتان هستیم'سپاس:d

بهترین انیمه ها رو معرفی کنیم هم فایده نداره ... باید چند تا انیمه ببینی و بفهمی چه جور انیمه ها و سبک هایی رو بیشتر میپسندی بر اساس اون انیمه های که میبینی رو انتخاب کنی ... مثلا من محبوب ترین انیمه ام k-on هست ... ولی تو این تاپیک شاید 10 نفر هم ندیدنش ... چه برسه که بخواد جز محبوب هاشون باشه ... متاسفانه اکثر انیمه بین های ایرانی دنبال چیز های خشن و به اصطلاح بزرگ سال هستن(انیمه ای خوبه که چند تا شخصیت اصلی سلاخی بشن) ... و زیاد اهل کارهای فانتزی و مدرسه ای و کاوایی پسند نیستن .

پیشنهاد میکنم با ناروتو و بلیچ شروع کنی

اینجا هم بزرگترین مرجع انیمه و مانگا تو ایرانه ... چه معرفی و بحث و تبادل نظر و سرگرمی ... چه لینک دانلود و زیر نویس فارسی

http://forums.animworld.net/

آخرین ویرایش:

ebibatboy

کاربر سایت
Nov 27, 2009
549
بعد ازChuunibyou Demo Koi ga Shitai ! اونطور که باید و شاید از انیمه ای لذت نبردم همش گلایه کردم ...
questionmark.gif
!!!!
39.gif
46.gif
این انیمه کلا یه جوری بود:d.از هیچیش خوشم نمیومد ولی هر هفته سر وقت دانلودش میکردم ببینم این قسمت چی میشه!نمیدونم چرا؟شاید چون بچگی هام خودم به مقدار خفیف این جوری بودم:d
حتی با barokamon هم کیف نکردی؟

Nameless King

4:20
کاربر سایت
May 5, 2014
661
نام
امیرحسین
من شنیدم K-On در مورد چندتا دختر هست که میخوان یه گروه موسیقی بزنن، و برای رسیدن به این هدفشون همش میشینن چایی و کیک میخورن. آیا این مسئله حقیقت داره؟ :-/:d

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
من شنیدم K-On در مورد چندتا دختر هست که میخوان یه گروه موسیقی بزنن، و برای رسیدن به این هدفشون همش میشینن چایی و کیک میخورن. آیا این مسئله حقیقت داره؟ :-/:d

هاهاها ... برای رسیدن به ارزوشون تو گروه موسیقی میشینن چای و کیک میخورن ... holy shit ... فکر کنم کسی که بهت گفته کلا دو سه قسمت بیشتر ندیده ...

- - -ویرایش - - -

این انیمه کلا یه جوری بود:d.از هیچیش خوشم نمیومد ولی هر هفته سر وقت دانلودش میکردم ببینم این قسمت چی میشه!نمیدونم چرا؟شاید چون بچگی هام خودم به مقدار خفیف این جوری بودم:d
حتی با barokamon هم کیف نکردی؟

اصلا خیلی با مغر و روح و روان ادم بازی میکرد ... کمی افسردگی گرفتم ...

barokamon رو هنوز ندیدم ...

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,008
نام
خلیل
این
Phantom: Requiem for the Phantom رسما از لیست پاک کن یه اپیک فیل به تمامی هست این انیمه!!!!
می خواستم توی لیست خلیل-ساما فانتوم رو پیشنهاد بدم، اما با این شدتی که کوبیدیش، جرات نکردم:biggrin1:

والا منم هنگ کردم :d

چرا؟ :d فانتوم که عالیه، مخصوصا شروعش
درسته اواخر افت میکنه اما به صورت کلی به حدی خوب هست که 100% ارزش دیدن رو داشته باشه

OK....بازم روش فک میکنم
فعلاً با Haibane Renmei شروع کردم...و فک کنم بعدش برم سراغ Kaiba

ما از پیر فرزانه و رییس همه انیمه بازهای بازیسنتر که نمیدونم کیه:d درخواست میکنیمl-) واسه ما آماتورها لیست بهترین انیمه های سریالی رو ردیف کنه بدونیم چیا رو باید دانلود کنیم و چه چیزهایی رو نه:-/ یه 30"40تا باشه کارمون راه می افته:dسبکشون هم مهم نیست عاشقانه"جنگی"رزمی"ورزشی"فلسفی "فوق فلسفی" هر چی باشه با کمال میل میپذیریم.و اینکه مرجع معرفی بهترین انیمه های هر سال کجاست؟هم اکنون منتظر یاری سبزتان هستیم'سپاس:d

یه پروژه ی شکست خورده قدیمی هست، که میتونی بهش یه سری بزنی
http://forum.bazicenter.com/thread42287

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,247
نام
امیر حسین
بهترین انیمه ها رو معرفی کنیم هم فایده نداره ... باید چند تا انیمه ببینی و بفهمی چه جور انیمه ها و سبک هایی رو بیشتر میپسندی بر اساس اون انیمه های که میبینی رو انتخاب کنی ... مثلا من محبوب ترین انیمه ام k-on هست ... ولی تو این تاپیک شاید 10 نفر هم ندیدنش ... چه برسه که بخواد جز محبوب هاشون باشه ... متاسفانه اکثر انیمه بین های ایرانی دنبال چیز های خشن و به اصطلاح بزرگ سال هستن(انیمه ای خوبه که چند تا شخصیت اصلی سلاخی بشن) ... و زیاد اهل کارهای فانتزی و مدرسه ای و کاوایی پسند نیستن .

پیشنهاد میکنم با ناروتو و بلیچ شروع کنی
در مورد انیمه بین های این تاپیک صدق نمیکنه! :d

وان پیس! :d

بی راه نمیگن :-" البته نه با این غلظت :d ولی قسمت هایی که اجرا دارن خیلی حال میده :d
در کل انیمه ی OKـیه! :d البته من فصل دومش رو نصفه دیدم،احساس کردم فقط یک نفر اضافه شده و همه ی اون کارای قبلی دوباره داره تکرار میشه ... :-"

کسی بوده که در دوران بچگی چونیبیو نبوده باشه؟ :d اگر بوده بیاد خودش رو معرفی کنه و یه توضیحی بده کودکی خود را چگونه گذرانده! :d

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,008
نام
خلیل
در مورد انیمه بین های این تاپیک صدق نمیکنه! :d
وان پیس! :d

خدای ـش این رسالت تو کی تموم میشه :d
اینقدر به بندگان خدا، وان پیس پیشنهاد نده

کسی بوده که در دوران بچگی چونیبیو نبوده باشه؟ اگر بوده بیاد خودش رو معرفی کنه و یه توضیحی بده کودکی خود را چگونه گذرانده!

مگه میشه بچه های دهه ی شصت، اینطور نبودن :d

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,092
نام
محمد علی
سلام
شروع کردم JOJO رو میبینم .
5 قسمت اول فصل یک رو یه نفس رفتم :D
از سبک طراحیش خیلی خوشم نیومده ولی از نظر داستانی جالب به نظر میاد . اقلاً تا اینجاش که خوب سرگرمم کرد .
-----
@m.a.t
این اخوی جنابعالی نمیخواد چالشو ترک کنه ؟ :D دلمون تنگ شده براش .
نه. رفته توی کنسرو:D
------
خیلی دلم می خواد فصل دوم جوجو رو ببینم اما حال ندارم:D
خدای ـش این رسالت تو کی تموم میشه :d
اینقدر به بندگان خدا، وان پیس پیشنهاد نده

مگه میشه بچه های دهه ی شصت، اینطور نبودن :d

آخرین سنگر مقاومی که سد راه وان پیسی ها بود هم به صورت خودجوش برداشته شد. دیگه دوران ترک تازی شون شروع شده:D
--------------
ما بچه که بودیم اگر می خواستیم هم نمی تونستیم چونیبیو بازی در بیاریم.
مثلاً ادای کی رو در میاوردیم؟

تام و جری؟
پلنگ صورتی؟
هادی و هدی
هاپوکومار
زبل خان؟

آخه ادای کدوم اینا رو میشد در آورد که باحال باشه.

اون موقعی هم که تلویزیون کارتون های "قابل ادا در آوردن" رو پخش کرد که دیگه از سن مون گذشته بود.:D

البته شاید دلمون می خواست ادای فوتبالیست ها رو توی زنگ ورزش راهنمایی در بیاریم که متاسفانه شدنی نبود:D

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,092
نام
هومن
دوستانی که با GTO حال کردن می تونند برن سراغ Shonan Junai Gumi ، Young GTO که 5 قسمت هر قسمت هم 46 دقیقه که مربوط به نوجوانی های اونیزوکا و.....:d

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
اینمه claymore را استارت زدم با سبک سیاقش حال کردم داستانش یکم کلیشه ای اما مبارزات و باس فایت هاش قشنگه! :d هیمنطور موسیقی اپنینگ و اندینگش ...
...
کسی انیمه tokyo ghoul را دیده ؟ ارزش داره ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر