Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
خوب بالاخره این انیمه ی ملعون رو بعد از اینکه یک عالمه پست های امیر رو خوندم شروع کردم :d
اول بگم چرا اپنینگش چرا اینقدر آشنا بود ؟! :-"
یاد Fate/Zero افتادم ....
کار هموناست ؟! :d

خوب کیفیت انیمه اصلا بنظرم خوب نیست چون قسمت های مکا 3D کار شده که من بدم میاد از این کار توی یک انیمه ولی خوب شخصیت های خوب و سنگین داشت .
البته بگم که جو انیمه هم خوبه ولی بنظرم کشش دو فصل نداره باید توی همین 12 قسمت تموم شده باشه نمیدونم چطوری میخوان کشش بدن :d

===========

راستی بچه ها نیازمند یاری سبزتان هستم :d

24853551769464700562.jpg

کسی تونست بهم لینک تورنت از کل سری Monogatari رو بهم بده خیلی ممنون میشم :x
البته 720 باشه هااااااا :-"

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
این Akatsuki no Yona چقدر خوبه:x... گفتنی هارو ک دوستان قبلا درموردش گفتن. فقط بگم انقدر خوبه ک 5 قسمتشو پشت سرهم دیدم. از دیشب تا الانم دارم دائم بهش فکر میکنم8-> خواب ُ ازم گرفته اصلا

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,437
نام
مسلم
24853551769464700562.jpg

خب سری Monogatari رو هم بلاخره کامل کردم و از این به بعد باید منتظر پخش فصول بعدی باشم، البته کمتر از دو ماه دیگه یه اسپشال 4 قسمتی قراره ازش بیاد که خیلی هم خوب:d
به طور کلی انیمه ی عجیبی بود که توضیح دادن در موردش خیلی سخته. داستانش یه چیز خاص و رندومه که هر 4-5 قسمت هم موضوع عوض میشه، در کل توضیحی بهتر از اینکه یه پسره با روح و دنیای ماورا طبیعه و چنتا دختر:d همش سر و کله میزنه به ذهنم نمیرسه، باید خودتون ببینید تا بهتر متوجه بشید
دوتا ویژگی داشت که من خیلی خوشم میومد ازش، یکی آرت و طراحی هنریشه که اگه Madoka Magica رو دیده باشین براتون آشناست یه جورایی، ولی خب به نظر من مونوگاتاری خیلی قشنگ تره، چیزای عجیب غریبش کمتره و به طور کلی خوشگل تره، عادی تره، بیشتر میتونی باهاش ارتباط برقرار کنی!:d
و اما بهترین قسمت دیالوگای انیمه هستش، یعنی آدم میتونه پای این سری بشینه و به اندازه ی 10 صفحه حرف ها و جمله های قشنگ از میون چیزایی که شخصیتا میگن در بیاره تو فـــیس دوغ استاتوس کنه و چپ و راست لایک بخوره:d حقیقتا دیالوگا عالین، عالی. واسه همین داشتن یه زیرنویس درست و حسابی برا این انیمه واجبه، از هیچ جمله ای نباید غافل موند:d همه ی شخصیتا حتی اونایی که فرعی هستن هم یه جورایی دوست داشتنین
نقطه ضعفش هم به نظرم از بس همش حرفه و تقریبا اتفاق خاصی نمیوفته، با وجود اینکه بهترین قسمتاش همین حرف زدناشونه، اما بعضی وقتا واقعا کسل کننده میشه برات و خوابت میگیره

در کل بسیار عالی بود و بخوام نمره بدم به هرکدومشون:
Bakemonogatari: 8
شروع خیلی خوبی که باعث میشه شدیدا بخوای بقیه سری رو ببینی

Nisemonogatari: 9
تقریبا مثل قبلی، فقط خیلی خنده دار بود و چنتا صحنه داشت که رسما کف زمین پخش شدم:d میزان اچی هم نسبت به بقیه شون بیشتره تو این یکی:-"

Nekomonogatari: 7
خوب بود، فقط زیاد علاقه مند به هانه کاوا نیستم بخاطر همین جذابیتش برام کمتر بود

Second Season: 8
مثل Bakemonogatari، خیلی خوب بود. پرطرفدارترین فصل هم همینه ولی خب برا من در حد استانداردهای سری بود نه بیشتر:d

Hanamonogatari: 6
اواسطش شدیدا خسته کننده شد، مجبور شدم 3-4 بار ول کنم هروقت حوصلم اومد دوباره ادامه بدم، اگه بخاطر کانبارو نبود شاید کمتر هم میدادم

انتظار داشتین کی باشه؟ خب معلومه دیگه سنجوگاهارا سنپای>:d:d
14792399735575502633.jpg

البته که کایکی هم خیلی خوب بود:d
منم تا حالا چندین بار سعی کردم برای این و اون تعریف کنم که مونوگاتاری چجور انیمه ای ولی کاملا ناموفق بودم:-" اصلا یه جوریه که تا خودت نبینیش هر چقدر هم که تعریف کنی بازم فایده نداره:-"
در مورد بهترین شخصیت کل سری هم:-"
اول از همه شینوبو چان>:)

بعدش با یه اختلاف خیلی میلیمتری سنجوگاهارا>:)

و نفر سوم هم کسی نیست جز آراراگی سنپای :d هر کی دیگه جای این بود تا حالا هفت کفن پوسونده بود:))

بقیه شون رو هم رتبه بندی نکردم:-"
در مورد FullMetal Panic ...
فصل دومش از بقیه ی فصلاش بهتر بود:-" :d
یعنی آخرین کسی که انتظار داشتم توی این تاپیک این انیمه رو دیده باشه تو بودی:-o

بابا این قبری که روش سینه میزنید ... مرده توش نیست ... هیچ جوره به نظرم راه نداره کیوتو فصل جدید برای فول متال بسازه ... فول متال هم داستانش همچین لنگ در هوا نموند ...
اخرش که گائورن کشته شد و سوسکه ساگارا هم برگشت پیش کانامه جونش .. (اصلا معلوم نیست من تسا فن هستم) و یه زندگی خوش دبیرستانی رو میگزروند ...
خیلی بعید میدونم بعد از اون پایان و بعد از 10 سال بخواد فول متال پنیک رو احیا بکنه .
ما چی بگیم که 4 ساله داریم برای فصل سوم K-ON بر سر سینه میزنیم و کیوتو هم فقط تکذیب میکنه ...

عکس بهتر نداشتی بزاری

url

تسا چان کاوایی :x
فکر کنم این وسط برادر تسا و تشکیلاتش رو به کلی فراموش کردیا:-" تازه رمانش هم اونجا تموم نمیشه:-"
تازه دلم برات میسوزه چون تسا فنی، چون حتی یه درصد احتمالش رو نمیدم که سوسکه خیال برقراری روابط عشقولانه با مافوق مافوقش به ذهنش برسه:-" تا حالا هم چندین بار اینو اثبات کرده:d
این پایانی که تو میگی مثل این میمونه که بگن وان پیس بعد از آرک انیس لابی تموم شده:-"

عکس بهتر داشتم منتهی گفتم یه بار هم که شده از کتابهاش عکس بزارم:d

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,257
نام
امیر حسین
@ce7en44
یعنی آخرین کسی که انتظار داشتم توی این تاپیک این انیمه رو دیده باشه تو بودی:-o
خودمم انتظارش رو نداشتم :( گولم زدن :(

---
@parham_safa

اگر میشه زحمت نظرسنجی رو هم بکش :-" به شدت منتظریم این زودتر تموم بشه بریم سراغ ناروتو :-"
http://forum.bazicenter.com/thread1740/page701/#post3524071
:d :d :d

فقط اگر میشه توی عنوان نظرسنجی هم بزن حداکثر بچه ها چندتا انتخاب کنند :d

---
@Trunks
ریپ آف ِ Smash Bros. هست خیلی خوشحال نباش :biggrin1: جیز جالبی به نظر نمیرسید. همون برای سیزن جدید باید وایساد :biggrin1:
من که نمیگیرم :-" ولی خوب بازم بازی جالبی میزنه! :d من با همون PS ASBR هم بسی حال کردم! :-"
البته این اگر مثل اون بازی PS1 باشه خیلی حال میده:-" نباشه هم...اونقدر حال نمیده دیگه:-" ولی بازم بعد از مدت ها دیجیمون:x با کاراکترهای محبوبمون :x

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
بیا اینم عکسش:
Snap401372745.JPG

باشد که شکست مفتضحانه ویور در مقابل کیریتسوگو در صفحات تاریخ ثبت بشه ;;) :D
[MENTION=41]parham_safa[/MENTION]
نظرسنجی رو حذف کردی، خودت هم بذار دیگه:| من از ناروتو پاروتو خوشم نمیاد، چیزی هم سردر نمیارم نظرسنجی بذارم براش!:D

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
بیا اینم عکسش:
Snap401372745.JPG

باشد که شکست مفتضحانه ویور در مقابل کیریتسوگو در صفحات تاریخ ثبت بشه ;;) :D
@parham_safa
نظرسنجی رو حذف کردی، خودت هم بذار دیگه:| من از ناروتو پاروتو خوشم نمیاد، چیزی هم سردر نمیارم نظرسنجی بذارم براش!:D
نه . اگر یکیشو من بذارم ، تو بدعادت میشی و بقیشم خودم باید بذارم . جریان همون بچه ایه که میخوان الفبا یادش بدن :D
بعدشم اینهمه بندگان خدا انیمه فصلی ردیف کردن ، تو میگی ناروتو ؟! آخرش قرار بر چی شد ؟

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,257
نام
امیر حسین
لول! اینکه کریتسوگو تو نظرسنجی از ویور بیشتر میشه از واضحات بود:))
این 5-1 رای ویور هم بیشتر از پیشبینی هام بود:-"

بعد سینا ما این همه بحث کردیم تو میگی ناروتو؟ :| انیمه فصلی رو یک هفته بزار:((

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,257
نام
امیر حسین
چمیدونم!:D کلا پستی که در مورد Fate نباشه نمیخونم!!:D

به هر حال، نظرسنجی برای 15 روز اضافه شد:D
خوبه لینک دادم بهت :|
[MENTION=41]parham_safa[/MENTION]
بعد از یک هفته نظرسنجی رو بردار :(( سینا آزار داره مردک :| انشاالله سری SC تموم بشه تا 1 ماه بعدش نتونه بازی بنمایدش :| ( SC اصیل هم باشه:-" )

---
آواتارم :-" :-" :-"

آخرین ویرایش:

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
بالاخره ما هم Attack on Titan رو دیدیم.به درستی که لقب بهترین انیمه 2013 برازندشه:thumbup:

در مورد sword art online season 2 هم باید گفت تا نیمه هاش خوب بود ولی نمیدونم چی شده که ادامش داره میره به سمت دیوارهای تایتان:|
به نیمه ابتدایی فصل دومش 7.5/10 میدم اما نیمه دومش فکر کنم تا اینجا 6/10 بسش باشه:thumbdown.sword art online season 1 هم که روی هم رفته خوب بود و بنظرم 8/10 در مجموع براش مناسبه/:)

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
خوبه لینک دادم بهت :|
@parham_safa
بعد از یک هفته نظرسنجی رو بردار :(( سینا آزار داره مردک :| انشاالله سری SC تموم بشه تا 1 ماه بعدش نتونه بازی بنمایدش :| ( SC اصیل هم باشه:-" )

---
آواتارم :-" :-" :-"

شیر اواتار یعنی تو دنیای انیمه مثالش پیدا نمیشه این بشر حرف نداره :x

نظر سنجی فقط یه رای ؟ با یه رای یه ذره در حق انیمه ها بی انصافی صورت خواهد گرفت فکر کنم :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر