Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
درود

وان پیس رو رسیدم اپیزود 550 آرک Fishmen Island و داره حالمو به هم میزنه ! از آرک Alabasta به اینور این انیمه شده زندگیم و حتی فیلر هارو هم با هیجان نگاه کردم و اپیزود های روزانم کم شده زیر 7 8 تا بیاد ولی این آرک داره زجرم میده ! اسکیپش کنم چیز خاصی رو از دست میدم ؟
به به عزیز دل برادر! :x آواتار و امضا رو :x >:)

به نظر من با نهایت چرتیش،بساز باهاش! :d در کل بدترین آرک وان پیسه و حرفی توش نیست :-" ، اما بازم ببینش! یه سری فلش بک و آخرای آرک هم یه چیزایی روشن میشه! :d
سعی کن کل انرژیت رو مصرف کنی و ببینی>:) و این مژده رو بدم که آرک های خفنی پیش رو داری>:) (انرژی بگیری:-" )

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,435
نام
مسلم
تو رو خدا یکی بیا این سونموری آکامه رو بکشه
yahoo_22.gif
گند زده به جامعه با این منطق مزخرفش و شخصیت بدتر از شلغمش
yahoo_22.gif

قانون برای محافظت از مردمه یا مردم برای محافظت از قانون؟
yahoo_22.gif
--------------
دو تا از انیمه های قشنگی رو که جدیدا پیدا کردم رو به بچه ها توصیه میکنم:d

اولیش Black Cat ـه و سبکش هم کمدی، اکشن، شوننه :d

انیمه ی بعدی هم Tegami Bachi در سبک فانتزی، ادونچر و داستانی:d

آخرین ویرایش:

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
به نظرم اسکیپش باعث نمیشه چیزی رو از دست بدی... ولی چند قسمت آخر آرک که وقایع بعد از مبارزه نهایی آرک ـه رو ببین چون چیزای مهمِّ توش اتّفاق میفته
روند انیمه هم که از کرم کند تره :D

کندیش مشکل نیست کلا داستان آرک مسخرست و شخصیت های جدید هم همه تک بعدی و بی مزن :|

به به عزیز دل برادر! :x آواتار و امضا رو :x >:)

به نظر من با نهایت چرتیش،بساز باهاش! :d در کل بدترین آرک وان پیسه و حرفی توش نیست :-" ، اما بازم ببینش! یه سری فلش بک و آخرای آرک هم یه چیزایی روشن میشه! :d
سعی کن کل انرژیت رو مصرف کنی و ببینی>:) و این مژده رو بدم که آرک های خفنی پیش رو داری>:) (انرژی بگیری:-" )

به به بی معرفت سایت :|

به امید آخر آرک و دیدن چند صحنه کول از زورو تحمل میکنمش ! امیدوارم زودتر تموم شه بره پی کارش !

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
انگار فقط منم که با ارک فیشمن حال کرده ... قبول دارم خیلی کشش داد ولی بدترین ارک وان پیس نبود دیگه ... از طرفی نصفه اتفاقاتی که در اینده قراره بیفته همشون یه جورایی به این ارک مرتبط میشن گلی از ابهامات داستان هم تو همین ارک روشن میشه حالا نمدونم چطوریاست که دوستان انقدر بدشون اومده ... من گه خیلی اون ارک رو دوست داشتم ... بدترین ارک پانک هازارد بود ... اه بس که کشش داد

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,097
نام
محمد علی
سلام

مخالفت میشه .
من یه زمانی ناروتو و وان پیس و بلیچ و فری تیل رو با هم میدیدم :D خیلی هم خوب بود .
فری تیل که زنگ تفریح بود . از هر کدوم از 3 تای دیگه که خسته میشدم چند قسمت فری تیل میدیدم :D

من وقتی از زندگی خسته می شدم فری تیل می دیدم:D
این جوری می فهمیدم میشه کاری کرد زندگی از اینی هم که هست بدتر بشه:D

یعنی وان پیس تاریک نمیشه ؟
فقط Ace و بس !
والا ناروتو انیمش که هرچقدر جلو تر میره بیشتر تو فیلر میره...
اون جای انیمه رو انقدر بد در آورده بودن که به جای ناراحت شدن، دل درد گرفتم8-|

در مجموع هم مرگ و میر باعث تاریک شدن انیمه نمیشه. نه ناروتو و نه وان پیس:D
همین دو فصل اخیر هم یه انیمه ای داشتیم که ملت عین پشه توش کشته میشدن اما انیمه ی تاریکی نبود:D
انگار فقط منم که با ارک فیشمن حال کرده ... قبول دارم خیلی کشش داد ولی بدترین ارک وان پیس نبود دیگه ... از طرفی نصفه اتفاقاتی که در اینده قراره بیفته همشون یه جورایی به این ارک مرتبط میشن گلی از ابهامات داستان هم تو همین ارک روشن میشه حالا نمدونم چطوریاست که دوستان انقدر بدشون اومده ... من گه خیلی اون ارک رو دوست داشتم ... بدترین ارک پانک هازارد بود ... اه بس که کشش داد

فبشمن به نظرم بدترین آرک وان پیس بود. همون حوالی بود که وان پیس رو بی خیال شدم (البته انیمه).

shekib

کاربر سایت
Jul 6, 2011
824
نام
mohammad
خب به سلامتی یه حرکتی زدم و ناروتو و one piece رو از قسمت اول دانلود کردم ( یه 10 قسمت از هر کودوم . برای تست :D)
به نظرم این وان پیس خیلی خیلی باحال تره . خیلی خنده داره کلا با طراحی دشمنا حال کردم اساسی یارو کاپیتان ـه دستش تبره :D
ناروتو هم خوب بود ولی فکر کنم خیلی به درد سن من نخوره البته من از ناروتو فقط 1 قسمت دیدم و وان پیس هم 2 قسمت ولی برای دیدن وان پیس بیشتر مشتاقم .
اشتباه فکر میکنی...:dکلا هیچ انیمه ای(به غیر از یه تعدادی)از قسمت اول و دوم و سوم و...نمیشه به کیفیتشون پی برد.
مثلا برای خود من قسمت اول وان پیس خیلی به نظرم بچه گانه تر بود...:-?هنوز هم هست بنظرم...:d
تو وان پیس مبارزات fun ـن همون طور که شخصیت هاش fun ـن:dهرچقدر هم مبارزات جدی میشد حداقل من جدیش نمیگرفتم:dاز اون طرف تو ناروتو دست سازنده ها بازتره تو مبارزه ها واسه همین میزان هیجانش بیشتره:d
پیشنهاد من دیدین هر 2 تاست این که بخوای یکی رو کامل ببینی اولش جذاب هست بعدا ادم خسته میشه بین دیدنشون یه چندتا انیمه کوتاه هم برا تفنن ببین عطشت بیشتر شه...:d

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
کسی از دوستان میدونه 4 قسمت از 5 قسمت Shingeki no Kyojin: Kuinaki Sentaku - OVA رو که منتشر شده از کجا میشه دانلود کرد.هر چی سایت معروف بود گشتم فقط 2 قسمتشو تونستم پیدا کنم:(
خب پس انگار کسی این 4 قسمتو ندیده.خودم باید کشفشون کنم/:)

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
Gosick رو تموم کردم ... واقعا نمیدونم این شاهکار رو چطوری توصیف کنم... این انیمه نسبت به سلایق من انیمه ای نبود که بگم شاهکاره و نمره کامل بهش بدم ... یه انیمه بود که استاندارد ها و انتظاراتم رو تا حدود خیلی زیادی بالاتر برد ... همین موضوع باعث شد تمام انیمه های میستری و کارگاهی که تا حالا دیده بودم 1 تا 2 نمره کم کنم ...

واقعا هر قسمتش که شروع میشد فقط با شندین اهنگ اندینگ به خودم میومدم و از خلصه بر میگشتم (دو تا اندینگ واقعا بی نظیر به خصوص لیریکسشون)... که این قسمت تموم شد و اصلا دارم انیمه میبینم .. ادم راحت میرفت تو بطن داستان و کاملا با شخصیت ها و اتفاقات همراه میشد از نظر من انیمه شاید یه ایراد کوچیک داشت که اونم تو اون روایت فوق العاده و باقی بی نظیر انیمه اصلا به نظر نمیومد.
شاید ویکتوریکا ادای شرلوک رو در میورد به خصوص با اون پیپش ولی معما ها رو مثل پوارو با جمع کردن تکه های پازل و وصل کردنشون به هم انجام میداد ... جدا از اون شخصیت دخترونه و سرتقش ، زیبایی و ظاهر اکثرا لولیتاش و صدا گذاری فوق العادش غیر ممکنه که ادمی نرمال باشه و دیوونه این کارکتر نشه .
همین پریشب که داشتم یه انیمه به اسم شافل میدیدم و تا قسمت 13 دراپش کردم ... دیگه واقعا داشتم نا امید میشدم که واقعا یه کارکتر مذکر حداقل قابل قبول (فوق العاده و
عالی پیشکش) تو یه انیمه ببینم ... ولی کارکتر کوجو نشون داد که نه هنوزم کارکتر های مذکر فوق العاده ای تو انیمه ها پیدا میشن که بشه تحصینشون کرد. و از نقش افرینیشون لذت برد.
ولی دوست داشتم شخصیت های حاشیه ای یا بیشتر میبودن یا همین هایی هم که بودن حداقل کمی بیشتر بهشون پرداخته میشد ... البته این نظر شخصیه که فکر میکنم انیمه اینطوری میتونست قشنگ تر هم بشه ولی خب این موضوع تاثیر جریانی در کیفیت انیمه نداشت.

جدایی از طراحی فوق العاده کارکتر ها و جذابیت های بصری ... واقعا کیفیت بافت ها و طراحی لوکیشن ها و مناظر از برجسته ترین نقاط قوت این انیمه بود ... بعضی موقع ادم فقط دوست داشت استپ کنه و ساختمون ها و مناظر رو ببینه ... و همین موضوع در القای جو و اتمسفر کمک خیلی شایانی به انیمه کرد ...
در مورد موسیقی متن و opوed هم که چیزی ندارم که بگم ... فکر کنم تمام 24 قسمت کامل اندینگ ها رو تا اخر دیدم ...

پایان بندی انیمه هم عالی بود به خصوص ظاهر جدید ویکتوریکا ... پایان انیمه شاید به نظر هپی اندینگ بود ... ولی من اصلا همچین احساسی نداشتم و یه چیزی گلوم رو فشار میداد ... کسایی که از دست رفتن و سالهای از دست رفته ... و سختی هایی که تو یه شرایط دیگه میتونست خوشی باشه ... چیزایی بود که نمیتونستم پایان این انیمه رو صرفا هپی اندینگ فرض کنم ... به هر حال تا وقتی ادم ها زنده ان ... همیشه به جلو حرکت میکنن و فرصت جبران خیلی چیزا هست.

630614d1419134610-4444.jpg

طراحی فوق العاده همه جوره از راه پله بگیر تا خود ویکتوریکا ...

630615d1419134610-55555.png

اگه ادم ها در فواصل دور نبودن سخت میشد تشخیص داد این تصویر نقاشیه تازه اونم برای یه انیمیشن ... تازه با کیفیت
480 من ... موندم در بهترین حالت فول hd بافت ها و تصاویر تو این انیمه چطوریه

630613d1419134610-3333.jpg

حتی تو یه دخمه هم سعی کردن یه بک گراند ارتیستیک قرار بده که همین انیمه رو واقعا متمایز میکرد ...

فکر میکنم گوسیک از اون انیمه های باشه که سازنده هاش هم وقتی بهش نگاه میکنن میگن هوووم عجب چیزی ساختیم (واقعا پرفکته)

با این تفاصیل گمان میکنم بدون شک و به حق چاره ای نمیمونه جز ...

630616d1419134610-10325296_1553403848205981_3719410828887135948_n.jpg

اروم اروم top 10 دلخواهم که مطابق با سلیقم باشه داره شکل میگیره ...

D.of.persia

کاربر سایت
May 8, 2011
296
نام
Davood
لینک ها صبح اومده :d
نظر سنجی هم به نظرم جالب نیست :-sچون تو این جور نظر سنجی ها معمولا جواب از قبل مشخصه :-"
باو من دیشب از انیمه کنز ساعت 12 شب لینک دانلود رو گرفتم :D جالب بود نسبت به قبل زودتر لینک گذاشته بود:-"
ولی الان منتظر زیرنویس فارسی هستم!:|:D دارم دق میکنم:D

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
باو من دیشب از انیمه کنز ساعت 12 شب لینک دانلود رو گرفتم :D جالب بود نسبت به قبل زودتر لینک گذاشته بود:-"
ولی الان منتظر زیرنویس فارسی هستم!:|:D دارم دق میکنم:D

عجب فکر کردم صبح اومده :d
دوستانی که Saint Seiya رو دیدن این فیلمی که از Saint Seiya که اومده رو میشه بدون ندیدن خود انیمه اصلی دید؟ :-":D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
بریم برای یک ترول حسابی دیگه! >:)
فقط طولانی باشه:((

بردیا :| تو پاشو برو تاپیک Jojo برای PS4 رو بزن تا بلایی سرت نیوردم :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟