Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
خوب Pyscho pass 2 هم تموم شد :(
در کل این فصل هم خیلی خوب بود،ولی نه به اندازه فصل اولش،به PP1 اگه 9/10 بدم به این 6.5 یا 6/10 میدم.........
بر خلاف فصل قبلی اتفاقات مختلف و روند جلو رفتن داستان خیلی سریع شده بود :| که توی 2-3 قسمت اصلا خوب نبود به نظرم،یه سری موارد بودن که جا داشت بهشون بیشتر پرداخته بشه،کاراکتر های اصلی هم خوب بودن ولی بازم با Kogami و Makishima حتی قابل مقایسه هم نبودن.
از قسمت آخر انتظار بیشتری داشتم،تقریبا همه چی معلوم شد ولی چیز خاصی نداشت که بخواد آدم رو ببره تو فکر :d
مرگ Kamui رو از همون اول میشد پیش بینی کرد و حتی حدس زده بودم که توی همون زیرزمین و جلوی چهره واقعی Sibyl کشته بشه،ولی در مورد نحوه مرگش و اینکه کی میکشش مطمئن نبودم.....
در کل Kamui به اندازه ماکیشیما charismatic :d نبود ولی خیلی راحت میشه یه Villain درجه یک حسابش کرد،کسی بود که تا آخر طبق برنام ههاش پیش رفت و موفق هم شد.
با اینکه به اندازه فصل 1 خوب نبود ولی بازم دلم براش تنگ میشه :( :d

+
این فیلم Pyscho pass که ماه بعد پخش میشه،حدودا چقدر طول میکشه دوستان با کیفیت مناسب برای دانلود بزارنش؟

آخرین ویرایش:

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,202
نام
محمد
خب به سلامتی یه حرکتی زدم و ناروتو و one piece رو از قسمت اول دانلود کردم ( یه 10 قسمت از هر کودوم . برای تست :D)
به نظرم این وان پیس خیلی خیلی باحال تره . خیلی خنده داره کلا با طراحی دشمنا حال کردم اساسی یارو کاپیتان ـه دستش تبره :D
ناروتو هم خوب بود ولی فکر کنم خیلی به درد سن من نخوره البته من از ناروتو فقط 1 قسمت دیدم و وان پیس هم 2 قسمت ولی برای دیدن وان پیس بیشتر مشتاقم .

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
خب به سلامتی یه حرکتی زدم و ناروتو و one piece رو از قسمت اول دانلود کردم ( یه 10 قسمت از هر کودوم . برای تست :D)
به نظرم این وان پیس خیلی خیلی باحال تره . خیلی خنده داره کلا با طراحی دشمنا حال کردم اساسی یارو کاپیتان ـه دستش تبره :D
ناروتو هم خوب بود ولی فکر کنم خیلی به درد سن من نخوره البته من از ناروتو فقط 1 قسمت دیدم و وان پیس هم 2 قسمت ولی برای دیدن وان پیس بیشتر مشتاقم .

ناروتو رو تا قسمت 18 ببین ... نظرت عوض میشه

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
برای جفتش مشتاق باش ! ولی وان پیس بیشتر! >:) :d
و یک پیشنهاد! دوتا انیمه ی بلند رو با هم نبین! به هیچ وجه! :d
اول وان پیس،بعد ناروتو :d

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
و یک پیشنهاد! دوتا انیمه ی بلند رو با هم نبین! به هیچ وجه!
:d
مخالفت میشه .
من یه زمانی ناروتو و وان پیس و بلیچ و فری تیل رو با هم میدیدم :D خیلی هم خوب بود .
فری تیل که زنگ تفریح بود . از هر کدوم از 3 تای دیگه که خسته میشدم چند قسمت فری تیل میدیدم :D

آخرین ویرایش:

D.of.persia

کاربر سایت
May 8, 2011
296
نام
Davood
خب انیمه ای که شروع کردم Claymore هست :D
اسپویلر چیز خاصی از لحاظ داستانی نداره! میتونید بازش کنید اگه ندیدید!
خوشم اومد خوب انیمه ای هست! ولی اولش که دیدم چون یه ذره کیفیت طراحیش نسبت به fate و AoT کم بود تو ذوق میزد که الان برام به عنوان نکته مثبت یه جورایی هست!:D انیمه ای ساده اما خشن و غم انگیز!
صدای راکی یه ذره تیز و بده! اما صدای کلیر خیلی گیرا هست!:D
در کل انیمه ی Okey ـی هست! تا اینجا که من دیدم!

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
درود

وان پیس رو رسیدم اپیزود 550 آرک Fishmen Island و داره حالمو به هم میزنه ! از آرک Alabasta به اینور این انیمه شده زندگیم و حتی فیلر هارو هم با هیجان نگاه کردم و اپیزود های روزانم کم شده زیر 7 8 تا بیاد ولی این آرک داره زجرم میده ! اسکیپش کنم چیز خاصی رو از دست میدم ؟

VecchiaSignora

کاربر سایت
Sep 11, 2010
4,807
ناروتو رو اول ببین.احتمالا زمانی که به پخش هفتگی برسی انیمه تموم شده.
ناروتو هر چقدر جلو تر میره انیمه ی جدی تر و تاریک تری نسبت به وان پیس میشه.

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
sp3ib9crud1cnioc9srn.jpg

از اون دست انیمه هاس که شاید همه پسند نباشه.روند داستانیش کمی حوصله بره "اما با توجه به 12 قسمتی بودن و کوتاه بودن هر قسمت" دیدنش توی وقت اضافه توصیه میشه.
واقعا درک نمیکنم چطور اکثر انیمه هایی که توی imdb مثل این نمونه ثبت میشن براحتی نمرات 7 تا 8 و یا حتی بالاتر رو کسب میکنن.یا دادن اینجور نمرات در دنیای انیمه ها یه امر عادی حساب میشه یا توسط کاربران اینترنتی(فدایی انیمه) این نمرات بالا مثل نقلو نبات داده میشن

آخرین ویرایش:

I-MAD

کاربر سایت
Oct 26, 2011
1,183
نام
M@HdI
sp3ib9crud1cnioc9srn.jpg

از اون دست انیمه هاس که شاید همه پسند نباشه.روند داستانیش کمی حوصله بره "اما با توجه به 12 قسمتی بودن و کوتاه بودن هر قسمت" دیدنش توی وقت اضافه توصیه میشه.
واقعا درک نمیکنم چطور اکثر انیمه هایی که توی imdb مثل این نمونه ثبت میشن براحتی نمرات 7 تا 8 و یا حتی بالاتر رو کسب میکنن.یا دادن اینجور نمرات در دنیای انیمه ها یه امر عادی حساب میشه یا توسط کاربران اینترنتی(فدایی انیمه) این نمرات بالا مثل نقلو نبات داده میشن

یه خلاصه کوتاه بده بی زحمت یا کلا یه چیزی که بدونم انیمه تو چه فازیه

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
درود

وان پیس رو رسیدم اپیزود 550 آرک Fishmen Island و داره حالمو به هم میزنه ! از آرک Alabasta به اینور این انیمه شده زندگیم و حتی فیلر هارو هم با هیجان نگاه کردم و اپیزود های روزانم کم شده زیر 7 8 تا بیاد ولی این آرک داره زجرم میده ! اسکیپش کنم چیز خاصی رو از دست میدم ؟
منم تو همین آرک گیر کردم، خیلی آرک خنک و بی مزه و چرتیه! یکی راهنمایی کنه :(

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
درود

به نظرم اسکیپش باعث نمیشه چیزی رو از دست بدی... ولی چند قسمت آخر آرک که وقایع بعد از مبارزه نهایی آرک ـه رو ببین چون چیزای مهمِّ توش اتّفاق میفته
روند انیمه هم که از کرم کند تره :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
sp3ib9crud1cnioc9srn.jpg

دوست عزیز قبلا یه پست گزاشتم در همین مورد که پاک شد ... imdb بی ارزش ترین جا برای نمرات و رنگ در مورد انیمه است تازه با اون تعداد مخاطب محدود که اکثرا هم نوب هستن ... محوریت سایت در مورد همون فیلم و سریاله ... در مورد انیمه بهتره به سایت های my.anime.list و anime-planet مراجعه کنید ... ضمنا موضوع سلیقه ایه و سلایق متفاوته .... و another هم عجیب نیست نمرات 7-8-9 بگیره چون یه انیمه سطح بالاست .

آخرین ویرایش:

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
ناروتو رو اول ببین.احتمالا زمانی که به پخش هفتگی برسی انیمه تموم شده.
ناروتو هر چقدر جلو تر میره انیمه ی جدی تر و تاریک تری نسبت به وان پیس میشه.

یعنی وان پیس تاریک نمیشه ؟
فقط Ace و بس !
والا ناروتو انیمش که هرچقدر جلو تر میره بیشتر تو فیلر میره...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر