Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

چند درصد از کیفیت ساخت انیمه One Piece راضی هستید؟

• 100%

• 80%-90%

• 60%-70%

• 40%-50%

• 20%-30%

• 10%

• فاقد ارزش گذاری

• وان پیس نگاه نمی کنم "دیدن نتایج"

Results are only viewable after voting.
آره دیگه ! این انیمه ها ماله زمان ما پیر پاتالاس :دی . شما جوونا باید بشینین ناروتو ناروتو تون رو نیگا کنین !
من خودم هر چند وقت یه بار میشینم سری اول و دومش رو از اول کامل میبینم ! بسیار هم میچسبه و جذابه ! برای شما که دوران انیمه ای تون رو با ناروتو شروع کردید جذابیتی نداره ! برای ما قدیمی ها همش خاطرس :دی .
Pokemonـم بخاطر گیمش محبوبه . بچه بودم خیلی دوسش داشتم اما بعد از این سری های جدیدش نفرت پیدا کردم از پوکمون !
برای همین هم
اگر کسی ناروتو و بلیچ رو اول می بینه
نباید خیلی بره سراغ دارگون بالز و وان پیس :biggrin1: :sick::sick: :biggrin1:

دوستان لطفا در موردِ نحوه ی خریدِ انیمه و ... سوال نکنن که مشکلی پیش نیاد.یه کم گوگل کنید 60 تا سایت برای فروش پیدا می کنید
.
آره دیگه ! این انیمه ها ماله زمان ما پیر پاتالاس :دی . شما جوونا باید بشینین ناروتو ناروتو تون رو نیگا کنین !
من خودم هر چند وقت یه بار میشینم سری اول و دومش رو از اول کامل میبینم ! بسیار هم میچسبه و جذابه ! برای شما که دوران انیمه ای تون رو با ناروتو شروع کردید جذابیتی نداره ! برای ما قدیمی ها همش خاطرس :دی .
Pokemonـم بخاطر گیمش محبوبه . بچه بودم خیلی دوسش داشتم اما بعد از این سری های جدیدش نفرت پیدا کردم از پوکمون !
اصلا نمی تونی به این ناروتو گیر ندی ؛ نسبت بهش آلرژی پیدا کردی:دی
در ضمن پیر پاتال:دی 70 درصد محبوبیتِ این Pokemon به خاطرِ اون "پی - کا - چو" گفتن پیکاچوِ نه چیزِ دیگه:دی
.
دوستان به دلیلِ نزدیک شدنِ امتحانات به چند تا انیمه ی کمدیِ کوتاه(تا نهایت 50 قسمت) نیازمندیم
بشتابید و معرفی کنید

just Silence .
کلا اینحا هرکسی کوچکترین چیزی راجب Digimon بگه با من طرفه ! حواستون باشه پس . دارید به با ارزش ترین اثر زندگی من توهین میکنید .
اثر زندگی شما ؟ یعنی Digimon رو شما ساختی ؟ :laughing::cheesygri
دیگه اسم Digimon رو نیار که خیلی خز و خیل هست :-" آخه این جمله های مسخره چیه : گریمون تبدیل میشه به هویج بستنی :biggrin1:

هرچند من انیمه کم دیدم ولی اونموقع که دیجیمون رو دیدم (11-12 سالگی) به معنای واقعی کلمه ازش لذت میبردم. مثلا الفن لاید و کنشین رو به خاطر داستان جذاب و نشون دادن احساسات و ... دوست دارم و دنبال میکردم ولی از دیجیمون فقط لذت میبردم. نمیدونم چرا! به خاطر داستان، جدید بودن یا شاید به خاطر سنم بوده ولی هر چی بود عالی بود

به DIGIMON توهین کنید با منم طرف هستیدا! فقط سری سوم رو فکر کنم ندیدم! :d البته دوبله عربی :d :d :d
ولی خوب بازم حال میداد! یادش بخیر چه حالی میکردم باهاش! :d

نباید خیلی بره سراغ دارگون بالز و وان پیس :biggrin1: :sick::sick: :biggrin1:

اصلا نمی تونی به این ناروتو گیر ندی ؛ نسبت بهش آلرژی پیدا کردی:دی
در ضمن پیر پاتال:دی 70 درصد محبوبیتِ این Pokemon به خاطرِ اون "پی - کا - چو" گفتن پیکاچوِ نه چیزِ دیگه:دی
دیگه اسم Digimon رو نیار که خیلی خز و خیل هست :-" آخه این جمله های مسخره چیه : گریمون تبدیل میشه به هویج بستنی :biggrin1:
از دوستانی که با ناروتو به دنیای انیمه آشنا شدن خواهشمندیم در مورد انیمه های 11 12 سال پیش درفشانی نکنند . در سطح و جایگاهش نیستید . میبخشید که اینطوری حرف زدم ولی درست بشو نیستیم ! بشینین همون ناروتو تون رو ببیند .
اثر زندگی شما ؟ یعنی Digimon رو شما ساختی ؟ :laughing::cheesygri
نه منظور بیشترین چیزی که دوست دارم مثل گیم و انیمه و ایناس ! من اگه سازنده یه انیمه به این خفنی بودم میومدم با یه مشت آدمی که با ناروتو با دنیای انیمه آشنا شدن سروکله میزدم :دی ؟
به DIGIMON توهین کنید با منم طرف هستیدا! فقط سری سوم رو فکر کنم ندیدم! :biggrin1: البته دوبله عربی :biggrin1: :biggrin1: :biggrin1:
ولی خوب بازم حال میداد! یادش بخیر چه حالی میکردم باهاش! :biggrin1:
بخدا شرف داشت به دوبله ما ! حداقل برداشته بودن تمام موزیک هارو خودشون ترجمه کرده بودن ! ماله ما فقط یه تیکه آهن و میزدن به درو دیوار و شد موزیک هاش !
هرچند من انیمه کم دیدم ولی اونموقع که دیجیمون رو دیدم (11-12 سالگی) به معنای واقعی کلمه ازش لذت میبردم. مثلا الفن لاید و کنشین رو به خاطر داستان جذاب و نشون دادن احساسات و ... دوست دارم و دنبال میکردم ولی از دیجیمون فقط لذت میبردم. نمیدونم چرا! به خاطر داستان، جدید بودن یا شاید به خاطر سنم بوده ولی هر چی بود عالی بود
اصولا اینا درک نمیکنن اوپسی جان :دی . درک نمیکنن که یه انیمه ی شوننی که 11 12 سال پیش اومد جایی برای داستان هایی عمیقی مثل elfen lied رو نداره !
ول کنین آقا ... به ناروتو و بلیچتون برسید ! چیکار دارید به انیمه های بچگونه ای مثل دیجیمون و دراگون بال ! بشینن ناروتو ببینن و هی راسنگان راسنگان کنید ! بعدشم فکر کنید که آره عجب آدم خفی شدم من دارم ناروتو میبینم ! lol !

من دیگه چیزی در مورد حرفای این چنینی نمیگم . چون اصولا افت داره بیام با کسایی که به واسطه بازی های ناروتو با مفهوم انیمه مثلا آشنا شدن و اسم خودشون رو میذارن انیمه باز بحث کنم !

وای دارم از خنده میمیرم پست Trunks رو می خونم :laughing:

خیلی تاکید داری رو این که "کسایی که با نارتو با دنیای Anime آشنا شدن" خوب اگر منظورت من هستم باید بگم من اصلا از سری Naruto شروع نکردم و اولین Anime که باهاش به قول شما با دنیای Anime ژاپن آشنا شدم DragonBall بود. و هنوز هم بهش وفادار هستم :biggrin1:
این Naruto رو هم یکی از بچه به زور و کتک کاری مجبورم کرد چند تا قسمت ببینم. اصولا من آدمی هستم که وقتی داستان چیزی رو میفهمم باید تا آخرش برم.
بخدا شرف داشت به دوبله ما ! حداقل برداشته بودن تمام موزیک هارو خودشون ترجمه کرده بودن ! ماله ما فقط یه تیکه آهن و میزدن به درو دیوار و شد موزیک هاش !
اشتباه نکن دوست عزیز ! :love:
کلا توی صدا سیما چیزی به نام دوبله نداریم، اگر Anime یا کارتونی رو نشون بدن اول اون رو با استاندارد های خودشون ReAnimate می کنن. موزیک بازی که هیچی، لباس تن شخصیت ها میکنن، موزیک سنتی ایرانی میزارن روش، سانسور میکنن، تیتراژ هارو حذف میکنن. سکانس های مربوط به شخصیت های که مورد دار باشن رو کلا حذف میکنن. و در نهایت شما به یک محصول جدید طرف هستی :cheesygri

منظورشون من بودم که 1 سال پیش اولین بار با ناروتو انیمه دیدن رو شروع کردم :دی
البته در دوران کودکی انیمه های بسیاری رو به نام برنامه کودک دیده بودیم :دی

مهم نیست کی با چی با دنیای‌انیمه آشنا شده باشه...مهم اینه که جای هر انیمه رو درست ببینه!
22.gif

از دوستانی که با ناروتو به دنیای انیمه آشنا شدن خواهشمندیم در مورد انیمه های 11 12 سال پیش درفشانی نکنند . در سطح و جایگاهش نیستید . میبخشید که اینطوری حرف زدم ولی درست بشو نیستیم ! بشینین همون ناروتو تون رو ببیند .
نه منظور بیشترین چیزی که دوست دارم مثل گیم و انیمه و ایناس ! من اگه سازنده یه انیمه به این خفنی بودم میومدم با یه مشت آدمی که با ناروتو با دنیای انیمه آشنا شدن سروکله میزدم ؟

من قبلا هم گقتم با ناروتو حال نمی کنم ولی دیگه این طوری حرف زدن هم اصلا درست نیست . انیمه سلیقه ایه . یکی از چیزی خوشش میاد یکی دیگه نه . شما از دیجیمون خوشت میاد یکی دیگه از ناروتو یکی دیگه از Death Note ! دلیل نیست که کسی حرفه ای تر از کسه دیگه باشه یا هر کدوم از اینا برتری به دیگری داشته باشه . فقط و فقط به سلیقه مربوطه . همین .

من الان فن One Piece ام . اون دوستمون که اومد ضد شخصیت لوفی حرف زد درسته من کاملا باهاش مخالف بودم ولی دلیل نمیشه که بیام بگم نه تو چیزی سرت نمیشه ، من درست می گم . خلاصه یه کم رعایت کنید

من قبلا هم گقتم با ناروتو حال نمی کنم ولی دیگه این طوری حرف زدن هم اصلا درست نیست . انیمه سلیقه ایه . یکی از چیزی خوشش میاد یکی دیگه نه . شما از دیجیمون خوشت میاد یکی دیگه از ناروتو یکی دیگه از Death Note ! دلیل نیست که کسی حرفه ای تر از کسه دیگه باشه یا هر کدوم از اینا برتری به دیگری داشته باشه . فقط و فقط به سلیقه مربوطه . همین .

من الان فن One Piece ام . اون دوستمون که اومد ضد شخصیت لوفی حرف زد درسته من کاملا باهاش مخالف بودم ولی دلیل نمیشه که بیام بگم نه تو چیزی سرت نمیشه ، من درست می گم . خلاصه یه کم رعایت کنید
اولا که من توهینی نکردم . فقط گفتم شماها که اکثرتون 3 4 ساله نهایتا با انیمه آشنا شدید در مورد انیمه های قدیمی اظهار نظر نکنید ! اون موقع که دیجیمون اومده بود مردم زندگی میکردن ! ببینم کسی الان از دیدن تایتانیک لذت میبره ؟ نه مسلما ! اما زمان خودش آخرت فیلم بود ! اینم اینجوریه !
ضمنا توی تمام سایت ها نماد ژانر شونن Digimon و Dragonball هست ! که تقریبا پایه ساز این سبک بود !

من قبلا هم گفتم که از نظر من انیمه‌ی DB چه جایگاه بالایی داره...منتها یه سری توضیح ضروری به نظر مریرسه! درسته که DB نقش انکار ناپذیری در دنیای انیمه داشته و رونقی که امروزه میبینی قطعا به خاطر موفقیت چشمگیر اون و یکی 2 سری همدوره‌ی خودشه...الان از هر 10 مانگایی که تو مجلات هفتگی و ماهیانه منتشر میشه 6 تاش قطعا انیمه میشن! و این در مقایسه با 20 سال پیش که 2 از 10 بود یعنی رشد 200 درصدی...و اینا برای محبوبیت کلاسیک های اون دوره‌س...بله درسته قطعا...تازه این فقط از لحاظ مقایسه آماری...حتی جامعه‌ی آماری هم رشد وحتشناکی داشته...فقط مانگاها و حجم انتشارشون چند برابر شده و به همون نسبت تعداد انیمه‌ةا هم خیلی زیاد شده...اما اینا یه طرف قضیه‌س.
الان DB و همدوره‌ةاش حق بزرگی دارن که گفتم...اما اینا برای همون دوره بود! DB همونی بود که اومد و تموم شد...نمیشه سطح اون و سطح ارزش و مفاهمیش رو با ناروتو و همدوره‌ةاش مقایسه کرد...همونطور که رویات،داستان،ساخت و همه‌ی جنبه‌های اون تو سینما و گیم رشد چشمگیری داشته این شامل انیمه ها و مانگاها هم میشه...اگه قبلا مردم باهاش زندگی میکردن دلیل نمیشه الانم زندگی کنن.الان سطح تفکرشون بالاتر رفته...دیگه یه عشق و عشق بازی آبکی مثل تایتانیک مثل قبل خاطرخواه نداره...اون موقع شرایط سرگرمی خیلی محدودتر از الان بود...الان انیمه تنها یا ارزون‌ترین راه برای سرگرمی نیست و بهترینش هم نیست قطعا دلایل دیگه‌ای هم برای دیدن انیمه هست! حرفی که داری میزنی مثل مدافعین سینمای طنز ایرانه که دلیل ساخته شدن فیلمای تهی از مفهوم و بی ارزش مثلا طنز رو سرگرم شدن میدونن!
سطح مفاهیم ناروتو و دث نت خیلی خیلی فراتر از چیزایی مثل DB و دیجیمون(که بچه‌گانه که چه عرض کنم... هست!) هست! کاری که تو داری میکنی کوبوندن یه طرفه و صرفا از روی علاقه به یه چیز دیگه‌س! اگه 10 انیمه‌ی برتر تاریخ رو ردیف کنیم قطعا یکیشون ناروتوئه اما تو طوری حرف میزنی که انگار ناروتو جزو 10 انیمه‌(و مانگای) مزخرف تاریخه! 2 روز دیگه ناروتو به چپتر 500 میرسه و برای خودش بابابزرگی حساب میشه...کدوم یکی 2 سال اخیر؟ناروتو 10 ساله که منتشر میشه و خودش یه پا پیشکسوته.
شاید 10 سال پیش که تو داشتی انیمه میدیدی و من نه،من داشتم چیزی میدیدم و دنبالش بودم که الانشم واسه تو ارزوئه!
خواهشا هرچیزی رو در جا و حد خودش بررسی کن

من قبلا هم گفتم که از نظر من انیمه‌ی DB چه جایگاه بالایی داره...منتها یه سری توضیح ضروری به نظر مریرسه! درسته که DB نقش انکار ناپذیری در دنیای انیمه داشته و رونقی که امروزه میبینی قطعا به خاطر موفقیت چشمگیر اون و یکی 2 سری همدوره‌ی خودشه...الان از هر 10 مانگایی که تو مجلات هفتگی و ماهیانه منتشر میشه 6 تاش قطعا انیمه میشن! و این در مقایسه با 20 سال پیش که 2 از 10 بود یعنی رشد 200 درصدی...و اینا برای محبوبیت کلاسیک های اون دوره‌س...بله درسته قطعا...تازه این فقط از لحاظ مقایسه آماری...حتی جامعه‌ی آماری هم رشد وحتشناکی داشته...فقط مانگاها و حجم انتشارشون چند برابر شده و به همون نسبت تعداد انیمه‌ةا هم خیلی زیاد شده...اما اینا یه طرف قضیه‌س.
الان DB و همدوره‌ةاش حق بزرگی دارن که گفتم...اما اینا برای همون دوره بود! DB همونی بود که اومد و تموم شد...نمیشه سطح اون و سطح ارزش و مفاهمیش رو با ناروتو و همدوره‌ةاش مقایسه کرد...همونطور که رویات،داستان،ساخت و همه‌ی جنبه‌های اون تو سینما و گیم رشد چشمگیری داشته این شامل انیمه ها و مانگاها هم میشه...اگه قبلا مردم باهاش زندگی میکردن دلیل نمیشه الانم زندگی کنن.الان سطح تفکرشون بالاتر رفته...دیگه یه عشق و عشق بازی آبکی مثل تایتانیک مثل قبل خاطرخواه نداره...اون موقع شرایط سرگرمی خیلی محدودتر از الان بود...الان انیمه تنها یا ارزون‌ترین راه برای سرگرمی نیست و بهترینش هم نیست قطعا دلایل دیگه‌ای هم برای دیدن انیمه هست! حرفی که داری میزنی مثل مدافعین سینمای طنز ایرانه که دلیل ساخته شدن فیلمای تهی از مفهوم و بی ارزش مثلا طنز رو سرگرم شدن میدونن!
سطح مفاهیم ناروتو و دث نت خیلی خیلی فراتر از چیزایی مثل DB و دیجیمون(که بچه‌گانه که چه عرض کنم... هست!) هست! کاری که تو داری میکنی کوبوندن یه طرفه و صرفا از روی علاقه به یه چیز دیگه‌س! اگه 10 انیمه‌ی برتر تاریخ رو ردیف کنیم قطعا یکیشون ناروتوئه اما تو طوری حرف میزنی که انگار ناروتو جزو 10 انیمه‌(و مانگای) مزخرف تاریخه! 2 روز دیگه ناروتو به چپتر 500 میرسه و برای خودش بابابزرگی حساب میشه...کدوم یکی 2 سال اخیر؟ناروتو 10 ساله که منتشر میشه و خودش یه پا پیشکسوته.
شاید 10 سال پیش که تو داشتی انیمه میدیدی و من نه،من داشتم چیزی میدیدم و دنبالش بودم که الانشم واسه تو ارزوئه!
خواهشا هرچیزی رو در جا و حد خودش بررسی کن
نه دیگه ! اگر DB یه چیز تموم شده بود هنوز که هنوزه ازش اکسسوری و این چیزا مثل گیم نمیساختن !
باقی حرفا هم تا حدودی درسته ! تا حدودیش البته ولی همونطور که گفتم دیگه از این بحثا نمیکنم ! چرا بیام الکی میخ رو بکوبونم توی سنگ ؟
موفق باشید .

اون که بله! ولی اسم ها رو هم عوض کردند! آقا من عشق جلمود :d از نوع اسود (سیاه)ـش هستم :d

راستی کلا چند سری بود؟ من 4 سریش رو میشناسم که سومیش رو ندیدم (سومیش اونی بود که 1000 تا شخصیت داشت! :d )
سری آخر رو هم به زبون آلمانی دیدم :d

قبلا هم pokemon (درست نوشتم؟) میدیدم ولی وقتی digimon اومد کلا عشقش شدم :d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or