Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

چند درصد از کیفیت ساخت انیمه One Piece راضی هستید؟

• 100%

• 80%-90%

• 60%-70%

• 40%-50%

• 20%-30%

• 10%

• فاقد ارزش گذاری

• وان پیس نگاه نمی کنم "دیدن نتایج"

Results are only viewable after voting.
حالا ایشون یه چیزی در مورد چیزی که به نظرشون توی قسمت اول رسید گفت !
دلیل میشه اساطید انیمه بین بیاین به نظرشون گیر بدن ؟
دمه شما گرم هوای مارو داری :biggrin1:
البته من نظری که دادم تا قسمت 11 دیده بودم. انقدر بی انصاف نیستم بشینم به یه قسمت نظر بدم ;)
چه برداشت جالبی داشتی از یکی از بهترین انیمه های تاریخ
آخ آخ شرمنده واقعا به ساحت مقدس یکی از بهترین انیمه های تاریخ توهین شد :(:laughing:
مرد حسابی من که تعریف بدی نکردم گفتم خیلی خنده دار هست و این پسره Luffy خیلی بامزه هست. خوب اشکالش کجاست رفیق ؟ :smile:
خوبه تو شروع کردی! با اجازتون من فقط 2 قسمتشو دیدم! باید کله تابستون بشینم One Peace دانلود کنم!
البته اگر بخوای هر قسمت رو با کیفیت FULL HD بگیری باید همه ی تابستون رو دانلود کنی :biggrin1: وگرنه همه ی قسمت ها با کیفیت معمولی mkv با حجم 40 مگ در عرض یک هفته با سرعت 256کیلوبیت دانلود میشه ;)

من زدم تو کار One Piece :cheesygri
البته می دونم دیر اقدام کردم ولی خوب درگیر انیمه های دیگه بودم

یخورده بچه گانه هست اما باید بگم تیکه های خنده ای داره که واقعا منفجر میشی :laughing::sick:
این پسره Luffy واقعا خیلی کودن هست، هر جا که نباید حرف بزنه دقیقا عکسش عمل می کنه :laughing:

آقا پیشنهاد می کنم ادامه نده :دی
انیمه ی خیلی خوبیه ها ولی بجای این که 500 اپیزود وان پیس ببینی
من بهت پیشنهاد می کنم 500 تا انیمه ی کوتاه باحال تر از وان پیس ببین :دی

آقا پیشنهاد می کنم ادامه نده :دی
انیمه ی خیلی خوبیه ها ولی بجای این که 500 اپیزود وان پیس ببینی
من بهت پیشنهاد می کنم 500 تا انیمه ی کوتاه باحال تر از وان پیس ببین
بنظر من بهترین انیمه هست که هنوز داره پخش میشه و من واقعا دوستش دارم و پیشنهاد میکنم بجای تست کردن انیمه هایی که نمیشناسین اول one piece را ببنید.

کسی انیمه 12 تا 13 قسمتی خیلی جالب که تا حالا ندیدم می تو نه به من معرفی کنه؟
Paranoia Agent انیمه جالبی هست خیلی وقت پیش دیدم و خیلی بهم چسبید.
Kimi ga Nozomu Eien را هم پیشنهاد میکنم ببینی که به نام Rumbling Hearts هم میشناسن و داستان عاشقانه و جالبی داره.

• Like
Reactions: Fratos
بین انیمه های کوتاه Pandora Hearts هم خیلی قشنگه !
Is it a joke ??
فریدون ، این برداشتی هست که خیلی ها مثل من با دیدن اولین قسمت های وان پیس و لوفی کردن . اولش لوفی یه آدم خنگ دیوانه هست :دی . تا آخرم اینطوری میمونه ولی خب جو انیمه یه طوری هست که به مرور بهتر میشه . مخاطب هم کم کم میتونه ارتباط با اون جو برقرار کنه . این دوستمون یکی دو قسمت اول رو دیده بعد خب میگه بچه گونس ! خب یه کوچولو هم ممکنه راست بگه اما به مرور زمان نظرش عوض میشه :دی . پس طبیعیه که اگر یکی دو 3 قسمت اول وان پیس رو ببینه همچین نظری داشته باشه .

آخرین ویرایش:
البته اگر بخوای هر قسمت رو با کیفیت FULL HD بگیری باید همه ی تابستون رو دانلود کنی :biggrin1: وگرنه همه ی قسمت ها با کیفیت معمولی mkv با حجم 40 مگ در عرض یک هفته با سرعت 256کیلوبیت دانلود میشه ;)

اره می دونم. ولی همون mkv یا FLV می گیرم.
زیاد تفاوت نداره غیر از اینکه با MKV یا FLV کور میشی. همین! :دی

مجبورن بعد از 3 قسمت نظر بدن که دل و روده مون پاره باشه از خنده؟
خب هرکسی نظری داره . نمیشه گفت نظر نده تا وقتی که نظرت عین من بشه ! یا مثلا 100 قسمت ببین بعد نظر بده !
xperator : منظور من از 2 3 قسمت اینه که کم دیده انیمه رو ! نه اینکه حتما 2 3 قسمت دیده !

آخرین ویرایش:
آقا جان عجب غلطی کردیم اظهار نظر کردیم خیلی FAN BOY بازی در میارین. :((
بعدشم شماها که پست میدین لطف کنین پست های قبلی رو هم بخونین من گفتم 11 قسمت دیدم و بعد نظر
دادم باز حالا این Trunks میاد میگه ایشون یکی دو قسمت دیده :cheesygri

شما انتظار داری چون این انیمه رو خیلی دوست داری من با همین چند قسمت که دیدم بیام یه نقد و بررسی ازش بنویسم ؟؟ خوب قبول کنین بچه گانه هست یه زره ;) ( تا اینجا که من دیدم البته )

شما انتظار داری چون این انیمه رو خیلی دوست داری من با همین چند قسمت که دیدم بیام یه نقد و بررسی ازش بنویسم ؟؟ خوب قبول کنین بچه گانه هست یه زره ;) ( تا اینجا که من دیدم البته )
کلا سبکه وان پیس اینجوریه :biggrin1:
تا آخرش باز هم یکم بچه گونه هستش
ولی بچه گونه ای نیست که دلت رو بزنه مثله پوکمون یا دیجیمون
این قشنگ تره داستان هم داره
و نیاز به قوه ی تخیلی داره در حد تیم ملی اسپانیا :biggrin1:

اخ اخ. پچه ها غیرتی شدن.

کسی نمی دونه کجا می تونم One Peace رو به طور خرید پستی بگیرم؟
800 هزار بار گفتم ! ببینم آخر میتونین یه کاری کنید به جرم تبلیغات بن شم یا نه !!
AnimStore هست ، میتونی هم هارد بفرستی انیم ورلد برات پر کنه !
ولی بچه گونه ای نیست که دلت رو بزنه مثله پوکمون یا دیجیمون
just Silence :دی .
کلا اینحا هرکسی کوچکترین چیزی راجب Digimon بگه با من طرفه ! حواستون باشه پس :دی . دارید به با ارزش ترین اثر زندگی من توهین میکنید :دی .

just Silence :دی .
کلا اینحا هرکسی کوچکترین چیزی راجب Digimon بگه با من طرفه ! حواستون باشه پس :دی . دارید به با ارزش ترین اثر زندگی من توهین میکنید :دی .
ما هم ازتون بارها پرسیدیم و شما گفتی که دوران بچگی و اینا :دی
خوب الان اگر بخواین دیجیمون رو شروع کنین حاضرین ؟؟؟ :دی
خداییش
بچه ها مدرسه ازشون می پرسی انیمه دیدی ؟؟؟
میگن آره من عاشق پوکمونم :sick:

ما هم ازتون بارها پرسیدیم و شما گفتی که دوران بچگی و اینا :دی
خوب الان اگر بخواین دیجیمون رو شروع کنین حاضرین ؟؟؟ :دی
خداییش
بچه ها مدرسه ازشون می پرسی انیمه دیدی ؟؟؟
میگن آره من عاشق پوکمونم :sick:
آره دیگه ! این انیمه ها ماله زمان ما پیر پاتالاس :دی . شما جوونا باید بشینین ناروتو ناروتو تون رو نیگا کنین !
من خودم هر چند وقت یه بار میشینم سری اول و دومش رو از اول کامل میبینم ! بسیار هم میچسبه و جذابه ! برای شما که دوران انیمه ای تون رو با ناروتو شروع کردید جذابیتی نداره ! برای ما قدیمی ها همش خاطرس :دی .
Pokemonـم بخاطر گیمش محبوبه . بچه بودم خیلی دوسش داشتم اما بعد از این سری های جدیدش نفرت پیدا کردم از پوکمون !

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

• iisar
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or