Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

چند درصد از کیفیت ساخت انیمه One Piece راضی هستید؟

• 100%

• 80%-90%

• 60%-70%

• 40%-50%

• 20%-30%

• 10%

• فاقد ارزش گذاری

• وان پیس نگاه نمی کنم "دیدن نتایج"

Results are only viewable after voting.
سوال از وان پیس خفن !
کس که تا قسمت 505 ندیده باز نکنه !!
بچه ها امروز داشتم به این فکر میکردم گروه وایت برد بعد از آرک واتر سون که ادوارد مرد بعدش چی شدن ؟
یعنی کلا منحل شد دزدان دریایی وایت برد ؟
پس الان مارکو داره چیکار میکنه ؟

{بعد از سال ها سوال تو ذهنم شکل گرفت } :d

HxH EPISODE 112

روایت داستان واقعا فوق العاده هست !‌
99 درصد این قسمت رو راوی گفت ولی هیچی از خوبی این قسمت کم نشد تازه اضاف هم شد !!
اصلا بنظرم بجز راوی جور دیگه نمیشد روایت کرد این قسمت رو !!!
این انیمه واقعا تاریک و قشنگ شده این قسمتاش !
نمیتونی حدس بزنی کی میمیره و کی زنده میمونه چون هانتر مثل شونن های دیگه نیست همه یهو زنده شن !!!
واقعا گول زد من رو این انیمه تو آرک های اولش ! :d
این یک روی سکه ی دیگه ی هانتره ! سیاه و خشن !

-----------

بچه ها میخواستم بگم من Breserk Golden Age Arc که سه قسمت بود رو دیدم فکر کنم هر قسمت 100 دقیقه بود میخواستم بدونم برای ادامش میخوام مانگا بخونم از چه چپتری مانگا رو شروع کنم ؟!
تو سایت ها بچه ها ترجمش کردن !؟

----------

بچه ها مگه مانگا ی هانتر کلا تموم شده ؟!
یعتی این آرک آخرین آرکه !؟
آخه تو ویکی سرچ کردم مانگا رو نزده بود ongoing !

آخرین ویرایش:
سلام
آقا قوانین اسپویلر رو رعایت کنین لطفاً .
وقتی میخواید از اسپویلر استفاده کنید قبلش یه کادر باز میشه که میتونید داخلش موضوع بنویسید .
موضوع رو توی همون کادر بنویسید که در صورت نقل قول شدن اسپویلر ، عنوانش هم نقل قول بشه .
در غیر این صورت بعد از یکی 2 بار نقل قول شدن دیگه معلوم نیست چی تو اسپویلره .

سلام
وقتی میخواید از اسپویلر استفاده کنید قبلش یه کادر باز میشه که میتونید داخلش موضوع بنویسید .
موضوع رو توی همون کادر بنویسید که در صورت نقل قول شدن اسپویلر ، عنوانش هم نقل قول بشه .

O_O شوخی میکنی پرهام جان؟؟ توی اون اسپویلر ها قشنگ نوشته شده بود وان پیس. در ضمن چیزی که ما گفتیم مربوط به انیمه میشه.

HxH EPISODE 112

روایت داستان واقعا فوق العاده هست !‌
99 درصد این قسمت رو راوی گفت ولی هیچی از خوبی این قسمت کم نشد تازه اضاف هم شد !!
اصلا بنظرم بجز راوی جور دیگه نمیشد روایت کرد این قسمت رو !!!
این انیمه واقعا تاریک و قشنگ شده این قسمتاش !
نمیتونی حدس بزنی کی میمیره و کی زنده میمونه چون هانتر مثل شونن های دیگه نیست همه یهو زنده شن !!!
واقعا گول زد من رو این انیمه تو آرک های اولش ! :d
این یک روی سکه ی دیگه ی هانتره ! سیاه و خشن !

-----------

بچه ها میخواستم بگم من Breserk Golden Age Arc که سه قسمت بود رو دیدم فکر کنم هر قسمت 100 دقیقه بود میخواستم بدونم برای ادامش میخوام مانگا بخونم از چه چپتری مانگا رو شروع کنم ؟!
تو سایت ها بچه ها ترجمش کردن !؟

----------

بچه ها مگه مانگا ی هانتر کلا تموم شده ؟!
یعتی این آرک آخرین آرکه !؟
آخه تو ویکی سرچ کردم مانگا رو نزده بود ongoing !
اوه اوه خوبه PV هفته ی قبل هانتر رو ندیدم وگرنه تموم مزه ی این قسمت از بین میرفت :d
به نظرم یه ذره زیادی دیگه رو راوی تکیه کردن ، اینکه برای هر حرکت کوچیک و فکری که به ذهن شخصیت ها خطور میکنه ، راوی بخواد یه دقیقه توضیح بده هم از سرعت روایت داستان کم میکنه هم اینکه هیجان مبارزه رو پایین میاره . امیدوارم مبارزه ی هفته بعد بیشتر از این که روی راوی تکیه کنه ، مثل مبارزات قبلی هانتر به استراتژی هایی که طرفین پیاده میکنن بپردازه ( چقدر کتابی شد :d )
مشکل همین جاست که هر کی قسمت های اولش رو ببینه اصلا فکرشو رو نمیکنه داستان به همچین جاهایی بکشه . اصلا حس ترس و ناامیدی که داخل این آرک هست رو نمیشه با بقی آرک های هانتر مقایسه کرد . فقط موندم چرا آهنگ preview ـش رو عوض نمیکنن ؟ ( اصلا به فضای این قسمت ها نمیخوره :d)
میگم دقیقا کی اون سنجاقکه اومد تو گروه ضد پادشاه ؟:d
-------------------------------------------------------------------
برسرک یه چند تا چپتر قبل از داستان فیلم داره که از 0 تا 0.12 هست . چپتر های بعد از فیلم هم از 91 شروع میشه. ولی بهتره که تموم مانگا رو از اول بخونی چون یه سری بخش های خیلی جالبی داره که تو فیلم نشون نداده بودن. تو انیم ورلد تا 284 رو فعلا ترجمه کردن و هر چند روز یه بارم آپدیت میشه ، تا بیای برسی به اونجا ترجمه اش هم تموم شده .
-------------------------------------------------------------------
مگه میشه ؟ پس تکلیف این همه داستان نصفه نیمه که مونده چی میشه ؟

HUNTER X HUNTER 2011 Anime
جواب مسلم ce7en44 و اسپویل از قسمت های 109 تا 112 انیمه !

نکته های خیلی خوبی اشاره کردی مسلم چیز های گفتی که تو ذهنم اومد ولی نگفتم یکی آهنگ پری ویو که واقعا نمیخوره به اینجا !!
100 درصد برای این آرک باید عوضش میکردن که خوب نشد !
دوم اون سنجاقکه آخرین دفعه ای که دیده بودمش قسمت 109 بود که ترکونده بودنش بعد بهو تو 110 اومد با گروه ما !
فکر کنم یک چزی رو این وسط یادشون رفته یا سانسور کردن یا گذاشتن برای بعد !
نه مسلم ؟
راستی فکر کنم مانگاکا یک چیزیش شده و این آخرین آرک هانتر باشه کلی قضیه موند که هیچوقت دیگه نمیفهمیم !
فکر کنم همچین بلایی سر وان پیس هم میاد که اینقدر داره طول میکشه !

آخرین ویرایش:
سلام
O_O شوخی میکنی پرهام جان؟؟ توی اون اسپویلر ها قشنگ نوشته شده بود وان پیس. در ضمن چیزی که ما گفتیم مربوط به انیمه میشه.
درستش اینجوری شهاب و بقیه .
الان دیگه هر چند باری هم که نقل قول بشه ، همراه با عنوانش نقل قول میشه و اینجوری نیست که بعد از چندبار نقل قول یه اسپویلر مجهول داشته باشیم

سلام
من این جوری نوشتم ...میتونی بگی چیش واسه شما مجهول بوده...اگه طرف کم بینا هم باشه به صراحت میفهمه که
چی نوشتم...

///////////

////////////

خوب میتونی بگی چه ایرادی تو اینا هست ...؟؟!!

HUNTER X HUNTER 2011 Anime
جواب مسلم ce7en44 و اسپویل از قسمت های 109 تا 112 انیمه !

نکته های خیلی خوبی اشاره کردی مسلم چیز های گفتی که تو ذهنم اومد ولی نگفتم یکی آهنگ پری ویو که واقعا نمیخوره به اینجا !!
100 درصد برای این آرک باید عوضش میکردن که خوب نشد !
دوم اون سنجاقکه آخرین دفعه ای که دیده بودمش قسمت 109 بود که ترکونده بودنش بعد بهو تو 110 اومد با گروه ما !
فکر کنم یک چزی رو این وسط یادشون رفته یا سانسور کردن یا گذاشتن برای بعد !
نه مسلم ؟
راستی فکر کنم مانگاکا یک چیزیش شده و این آخرین آرک هانتر باشه کلی قضیه موند که هیچوقت دیگه نمیفهمیم !
فکر کنم همچین بلایی سر وان پیس هم میاد که اینقدر داره طول میکشه !
فکر کنم آهنگ op و پری ویو هانتر رو برای این عوض نمیکنن که دیگه جزوی از مشخصه های سری شده و با اون میشناسنش ( اینجا که نه تو ژاپون :d )
جالب اینجاست که اون سنجاقکه نه حرف میزنه ، نه کسی در موردش حرف میزنه ، نه انگیزه اش معلومه و نه اصلا نقشش توی حمله مشخصه :d کلا انگار یه چیز اضافه ایه :d دوبلرش هم فکر کنم مرخص کردن :d احتمالا بعد از یه سال که مانگاکا برگشته سراغ کارش و میخواسته ادامه ی داستان رو بنویسه کلا یادش رفته بوده که قبلا این شخصیت چیکاره بیده :d
مانگاکا که یه چیزیش هست ، یه داستان رو به سرانجام نرسونده میره سراغ بعدی :d
میدونی من از کی تا حالا منتظر ادامه آرک گنی ریودانم :d
ولی موندم قسمت آخر قراره چی بشه : یعنی گون باباشو پیدا میکنه ؟ گون با هیسوکا مبارزه میکنه ؟ کوراپیکا ( کلا این بشر رو یادم رفته بود :d) میتونه انتقامش رو بگیره یا نه ؟ یا همین آرک آخر هم نصفه نیمه میمونه؟
بعید نیست که مانگاکاش به بن بست ذهنی خورده باشه :d

من این جوری نوشتم ...میتونی بگی چیش واسه شما مجهول بوده...اگه طرف کم بینا هم باشه به صراحت میفهمه که
چی نوشتم...

///////////

////////////

خوب میتونی بگی چه ایرادی تو اینا هست ...؟؟!!

شما تو پست ی که پاک شده (بعلاوه همین پست خالی)، تو عنوان SP فقط نوشته بودی one piece manga که ظاهراً برای شما، قوانین تاپیک مجهول ـه و....حتی کم بینا ها هم متوجه ـش میشند.

پست اول تاپیک
پیرو چند اسپول داستانی که توسط اعضا در انیمه های پرطرفدار صورت گرفته و بعضاً نیز به تذکرها توجهی نکردند. تصمیم بر این شد که قوانین ای بر محتوای پست ها و نحوه ی ارسال آن قرار دهیم تا محیط سالم و ایمن تری برای سایر کاربران حاکم شود.

استفاده از تگ مخفی کردن متن (Spoiler) برای بیان موضوعاتی که منجر به آشکار شدن قسمت یا قسمت ‌هایی از انیمه و یا مانگا مانند داستان و یا شخصیت های آن شود اجباری بوده و تمامی کاربران موظف به رعایت آن می باشند. در صورت عدم رعایت، کاربر ابتدا تذکری دریافت خواهد کرد و در صورت تکرار دسترسی وی به مدت 3 روز قطع خواهد شد. بدیهیست که انجام مجدد این عمل می تواند حتی موجب قطع دسترسی دائم شخص نیز بشود.
همچنین کاربران موظف هستند در هنگام ارسال پست، به همراه نام انیمه و یا مانگا، شماره قسمت در انیمه و یا چپتر در مانگا را، خارج از Spoiler ذکر کرده

فک کنم دیگه نیازی به توضیح نیست و اینجا کسی با کسی مشکلی نداره که پست پاک کنه...فقط ازتون خواسته شده، یه SP رو رعایت کنید که اینقدرها هم کار عجیبی نیست که هر دفعه آدم فراموشش کنه.

آخرین ویرایش:
فکر کنم آهنگ op و پری ویو هانتر رو برای این عوض نمیکنن که دیگه جزوی از مشخصه های سری شده و با اون میشناسنش ( اینجا که نه تو ژاپون :d )
جالب اینجاست که اون سنجاقکه نه حرف میزنه ، نه کسی در موردش حرف میزنه ، نه انگیزه اش معلومه و نه اصلا نقشش توی حمله مشخصه :d کلا انگار یه چیز اضافه ایه :d دوبلرش هم فکر کنم مرخص کردن :d احتمالا بعد از یه سال که مانگاکا برگشته سراغ کارش و میخواسته ادامه ی داستان رو بنویسه کلا یادش رفته بوده که قبلا این شخصیت چیکاره بیده :d
مانگاکا که یه چیزیش هست ، یه داستان رو به سرانجام نرسونده میره سراغ بعدی :d
میدونی من از کی تا حالا منتظر ادامه آرک گنی ریودانم :d
ولی موندم قسمت آخر قراره چی بشه : یعنی گون باباشو پیدا میکنه ؟ گون با هیسوکا مبارزه میکنه ؟ کوراپیکا ( کلا این بشر رو یادم رفته بود :d) میتونه انتقامش رو بگیره یا نه ؟ یا همین آرک آخر هم نصفه نیمه میمونه؟
بعید نیست که مانگاکاش به بن بست ذهنی خورده باشه :d
HUNTER X HUNTER 2011 - E112
اون یارو سنجاقه رو شکستش میدن و بعدش تحت کنترلش میگیرن...
برای همین نه حرف میزنه و نه کاری میکنه....

این سامورایی چامپلو عجب انیمه نازیه:))چرا زیاد ازش صحبت نمیشه؟:دی
جلو تر بشه بره قشنگ تر میشه یا ضعیف میشه ؟
تا قسمت 9 دیدم خیلی خیلی بهم حال داد یه حس خاصی داره لامصب
76887778195910444818.jpg

میگم صدای زورو وان پیس خودمون روش موگن درسته؟

آخرین ویرایش:
Naruto Manga 661
یعنی تو 2 تا چپتر 2 قطب اصلی داستان رو تا حد مرگ پیش بردن :| فقط جمع آوری Dragon Ball فکر کنه بتونه اینارو زنده کنه با این اوضاع :))

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
    or