Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

چند درصد از کیفیت ساخت انیمه One Piece راضی هستید؟

• 100%

• 80%-90%

• 60%-70%

• 40%-50%

• 20%-30%

• 10%

• فاقد ارزش گذاری

• وان پیس نگاه نمی کنم "دیدن نتایج"

Results are only viewable after voting.
کلا ژاپنی ها بین کسی که از 30 رد شده و یک پیرمرد 80 ساله تفاوتی قائل نیستند. چون تصور میشه تو تا 30 زندگی خودت رو ساختی! مگه ندیدی هر کی ایسکای میشه 30 رو رد کرده!:))
بعید اینا همونایی هستن که توی فیلم‌هاشون آدم‌های با میانگین سنی ۳۰ سال نقش بچه‌های دبیرستانی رو بازی می‌کنن.
اینجا ما توی ۳۰ سالگی تازه دنبال کار می‌گردیم:دی

همچین چین و چروک میندازن رو سر و صورتش آدم به سن خودش فکر میکنه میره تو فکر:))
خیلی این کارشون نامردیه، بعضی وقت ها اینقدر اینو میگن که میرم تو فکر خب این چه وضعشه :D

مثلا Shinmai Ossan Boukensha که هفتگی پخش میشه، طرف 32 سالشه هی بهش اوسان اوسان میگن :|
خو بی وجدان نگو اینجوری من اینور نابود شدم جواب دپرسی منو کی میده 🚶‍♂️

رسمی:
با 5 چپتر دیگه مانگای Jujutsu Kaisen تمام میشه.
جالبه جوجوتسو کایسن فن ها خیلی دیمون اسلیر رو مسخره میکردن. مانگا خودشون در شرایط به مراتب افتضاح تری داره تموم میشه.:دی البته خوبه Simp ها روانی میشند.:دی

اما واقعا در طی یک مدت زمان بسیار کوتاه تمام مانگا های شونن جامپ تمام شدن. اون از Black Clover که اخراش رفت برای مجله بزرگسالان. اینم از My Hero Academia و Jujutsu Kaisen که تمام شدند. Demon Slayer هم که چندسال پیش تمام شد.
Mission: Yozakura Family هم آخراشه.(کار بزرگی نیست ولی من دوست داشتم.)
الان تنها کارای محبوب جدید Sakamoto Days و Kagurabachi هستند. حالا اولی رو نمیدونم ولی دومی پتانسیل محبوب شدنش زیاده.

بهرحال تا اینا انیمه ازشون بیاد وانپیس یک تنه وزن مجله رو قراره حمل کنه. البته اینم چندسال بیشتر ازش نمونده.

خلاصه بنظر میرسه یکم باید خماری بکشیم.:دی

صرفا جهت اطلاع. صداپیشه‌ی گنبا کازاما توی The Elusive Samurai همون مائومائوی خودمونه یعنی خانم Aoi Yuuki :D کلا کست خیلی قوی‌اق داره ولی به طور خانم یوکی صدای شدیدا منعطف و جالبی داره. یه سری به کرکترایی که صداپیشگیشون رو به عهده داشته بزنید، قشنگ متوجه این موضوع میشید. در کل جنس صداش خیلی قشنگ و دوس داشتنیه.

Suicide Squad Isekai هم تموم شد. خیلی معمولی بود ولی خب یه سری سکانسای جالبم داشت. ولی ازون کارایی هستش که اگه نبینید اتفاق خاصی نمیفته.

جالبه جوجوتسو کایسن فن ها خیلی دیمون اسلیر رو مسخره میکردن. مانگا خودشون در شرایط به مراتب افتضاح تری داره تموم میشه.:دی البته خوبه Simp ها روانی میشند.:دی

اما واقعا در طی یک مدت زمان بسیار کوتاه تمام مانگا های شونن جامپ تمام شدن. اون از Black Clover که اخراش رفت برای مجله بزرگسالان. اینم از My Hero Academia و Jujutsu Kaisen که تمام شدند. Demon Slayer هم که چندسال پیش تمام شد.
الان تنها کارای محبوب جدید Sakamoto Days و Kagurabachi هستند. حالا اولی رو نمیدونم ولی دومی پتانسیل محبوب شدنش زیاده.

بهرحال تا اینا انیمه ازشون بیاد وانپیس یک تنه وزن مجله رو قراره حمل کنه. البته اینم چندسال بیشتر ازش نمونده.

krejcg9hvljd1.jpeg

حالا فصل بعدی انیمه چطوریا میشه به نظرت؟ پایان فصل قبلی که دیدیم یکم ترسناک بود ولی خب همچنان ناامید نشدم :D
سربسته بگم اول و آخرش خیلی خوب شروع و تموم میشه ولی آرک بعدی بشدت حوصله سر بره. مشکل اصلی اینجاست یک سری پلات پوینت های مسخره و پوچ معرفی میشند که تا همین آخرای داستان هیچ اشاره ایی بهشون نمیشه. انگار نه انگار:| مشکل دیگه فصل سوم تعداد زیاد کرکترای جدید است. بجز یکی یا دوتا اکثرا زیاد جالب نیستند.
احتمالا خیلی ریتم داستان در انیمه بهتر باشه، اما مشکلات ساختاری آرک خیلی بزرگ تر از اونیه که انیمه بتونه درستش کنه.
با تمامی مشکلاتش آرک آخر اوضاع بهتری به نسبت فصل سوم داره، کلا مثل آرک دهکده آهنگرای دیمون اسلیر میمونه، باید ازش کرد تا به اصل داستان رسید.:دی

شخصیت پردازی یک کرکتر از همه یک سر و گردن بهتره... برای دیدن سکانس های اون خیلی هایپ هستم. کارگردان انیمه هم گفته برای انیمیت کردن اون شخصیت خیلی هایپه!:دی

رسمی:
با 5 چپتر دیگه مانگای Jujutsu Kaisen تمام میشه.

پس اون سری درست گفته بودم آرک آخریم
=((

این آرک culling game هیچی نمیفهمیدم فکر میکردم من درست متوجه نمیشم تا چندوقت پیش که فهمیدم تقصیره من نبود کلا مانگاکا زده بود تو جاده خاکی.
در کل با وجود این اشکالات بد نبود قشنگ بود بعداز کیمتسو دوباره یه نیمچه جونی به جامپ داد. به خصوص انیمه که خیلی خوب در آوردن و احتمال میدم این آرک آخری رو ماندگار کنن.

شبدر سیاه هم اینقدر نقل مکانشون طول کشید که اصلا یادم رفته چی به چیه. دیگه اهمیتی نداره.

نمیدونم شاید شاید این آخرین شونن های این مدلی باشه که میخونیم. وانپیس تموم بشه کلا دیگه نبینیم.

سر صداپیشه جدید سابو واقعاً انتخاب خوبی داشتن و بهش میخوره. کاش واسه دراگون هم صداپیشه رو عوض کنن، کارش درسته ها ولی سنش بالا رفته و صداش آنچنان به دراگون نمیخوره.

سر اون فلش بک اوهارا همه خوشحال که آره بالاخره صداپیشه دراگون رو عوض کردن و عجب کسی هم آوردن (صداپیشه کاکاشی)، ولی خب الان معلوم شد همش واسه همون یه قسمت بوده. :(
باو بیخیالش بشید دیگه طرفش ۸۶ سالشه.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

• Akiba
  • iisar
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or