Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

چند درصد از کیفیت ساخت انیمه One Piece راضی هستید؟

• 100%

• 80%-90%

• 60%-70%

• 40%-50%

• 20%-30%

• 10%

• فاقد ارزش گذاری

• وان پیس نگاه نمی کنم "دیدن نتایج"

Results are only viewable after voting.
خیلی بعید میدونم هنینا رو نگه دارن...
کاش انر تغییر کردن، ملت با AI صدای قدیمیا رو بندازن رو کاراکترا:-"
نمیدونم یه کاریش بکنن که تغییری تو صدا نشه...اصلا نمیتونم لوفی یا زورو رو با صدای یکی دیگه تصور کنم :|

نمیدونم یه کاریش بکنن که تغییری تو صدا نشه...اصلا نمیتونم لوفی یا زورو رو با صدای یکی دیگه تصور کنم :|
شایعات میگند، از دم میخوان صداپیشه ها رو عوض کنند. احتمالا ساند افکت ها و Composer ها هم میخوان کاملا جدید باشند.
باید قبول کرد اکثر صداپیشه های الان خیلی هاشون بجز وانپیس روی هیچ اثر دیگه ایی کار نمیکنند و فقط بخاطر وانپیس بازنشسته نشدند.

کار درستی که نیست، اما توی بلند مدت برای پروداکشن ریمیک حرکت درستیه.

شایعات میگند، از دم میخوان صداپیشه ها رو عوض کنند. احتمالا ساند افکت ها و Composer ها هم میخوان کاملا جدید باشند.
باید قبول کرد اکثر صداپیشه های الان خیلی هاشون بجز وانپیس روی هیچ اثر دیگه ایی کار نمیکنند و فقط بخاطر وانپیس بازنشسته نشدند.

کار درستی که نیست، اما توی بلند مدت برای پروداکشن ریمیک حرکت درستیه.
دقیقا.
معلوم نیست این بنده خداها چندسال دیگه شرایط جسمیشون چطور میمونه.
شرایط اسفناک تر که خدای نکرده پیش نیاد براشون.

احتمالا ساند افکت ها و Composer ها هم میخوان کاملا جدید باشند.
یعنی اگه تو تمام زمینه ها گند بزنن و همین دو قلم تغییرو بدن بازم ارزش دیدن داره :D انیمه فعلی سر همین دوتا مورد کاملا واسه من غیرقابل دیدن شده.

============
Wistoria نمه نمه داره بهتر و یه کار استاندارد شونن میشه. واسه هفتگی دیدن خوبه.

Gimai Seikatsu هم دمشون گرم فکر کنم با بودجه 7 هزار و 500 ین ساختن. کیفیت ساختش فاجعس :D یعنی اگه یهو میومدم تو اتاق و میدیدم یکی داره میبینه فکر میکردم ازین هن\ای های درپیتیه. اگه کارگردانی و انیمیشن بهتری داشت حداقل یه رومنس خوب ازش درمیومد.

قسمت ششم The Elusive Samurai حقیقتا یه چیز شدیدا یونیک و خاصی بود. لااقل برای من که اینطوری بود. به معنای واقعی یک اثر هنری زیبا و باکیفیت. چقدر خوشگل و خفن بود این قسمت. کلا انیمه‌ی قشنگ و رنگارنگ و چشم‌نوازیه ولی دیگه تو این قسمت چند لول رفتن بالاتر. شخصیتای انیمه یکی از یکی بهتر و دوس‌داشتنی‌تر. انیمیشنا عالی. افکتایی که میبینی اساسی چشمتو حال میارن :D خلاصه که دمشون گرم. زحمت زیادی کشیدن بچه‌ها.

و طبق معمول این فصل که تو تمام پستام دوتا انیمه رو پیشنهاد دادم برای دیدن، بازم تاکید میکنم. Dead Dead Demons Dedededestruction و Shoushimin Series رو از دست ندید :D اگر کمدی احمقانه هم دوس دارید که Shikanoko Nokonoko Koshitantan به هیچ وجه فراموش نشود. خیلی کار خووبیه.

نه این مسخرست اصلا. هر چپتر وانپیس خیلی محتوا داره. الان ناروتو یا بلیچ یا جوجوتسو کایسن، فوقش هر چپتر بخشی از یک مبارزه باشه.
اینا تهش بتونند هر قسمت سه چپتر رو پوشش بدند. غیر از این اصلا ممکن نیست.
در مورد مانگاهای ماهانه هم که هر قسمت‌شون چند برابر هر قسمت وان‌پیس محتوا داره، باز امکانش هست هر چند قسمت مانگا رو یه قسمت انیمه کرد.
یا حتی جهان پهلوان هانتر هانتر که هر قسمتش اندازه ۲ آرک وان‌پیس محتوا داره هم باز هر چند قسمت مانگا رو یک قسمت انیمه کردن و هیچ لطمه‌ای به کیفیت کار نخورد.
همین الان هر قسمت وان پیس رو اگر تکرار صحنه‌ها، کش اومدن‌ها و ... رو ازش حذف کنی، ۵ دقیقه می‌مونه:دی

یه سوال انیمه سیا.سی داریم ؟؟ اگه اره چندتا خوبش رو معرفی کنین؟؟
الفاظ اجتماعی، سیاسی و ... که ما به شکم فیلم‌ها می‌بندیم ظاهرا در بلاد کفر چندان معنایی ندارن.
در واقع اون چیزی که در بلاد کفر بهش میگن فیلم سیاسی یا انیمه سیاسی و ... در واقع محصولی با مضمون سیاسی بازی ـه که بهش Political Thriller هم میگن و اون چیزی که ما بهش می‌گیم سیاسی در واقع فیلمی با شعارهای گل درشته:دی

حالا باید بگی منظورت از سیاسی چیه که بعد ببینیم میشه انیمه به اون تعریف چپوند یا نه.

در خصوص انیمه با شعارهای گل درشت که مشتری‌شون نبودم و پیشنهادی ندارم. اما در خصوص انیمه با موضوعات بازی‌های سیاسی که احتمالا مورد نظرت نیست پیشنهادهای زیادی میشه داشت.
مثلا هر انیمه‌ای که توش Mecha داره احتمالا موارد بازی‌های سیاسی هم کم یا زیاد توش هست.
از جمله سری Gundam
Legend of the Galactic Heroes هم پر از تیکه‌های سیاسی و استراتژیک و ... است.
سری ghost in the shell هم یه چیزایی توش هست
Terror in Tokyo مقداری اشارات داره.
Jinro هم بگی نگی

اما گل درشت سیاسی مثل فیلم‌های سینمایی ایرانی رو واقعا چیزی به ذهنم نمیاد. حالا شاید بشه boku no pico رو گل درشت دونست اما سیاسی نیست.

قیافه طرف به عنوان یه آدم ۳۲ ساله بیش از حد پیره.
کلا ژاپنی ها بین کسی که از 30 رد شده و یک پیرمرد 80 ساله تفاوتی قائل نیستند. چون تصور میشه تو تا 30 زندگی خودت رو ساختی! مگه ندیدی هر کی ایسکای میشه 30 رو رد کرده!:))

کلا ژاپنی ها بین کسی که از 30 رد شده و یک پیرمرد 80 ساله تفاوتی قائل نیستند. چون تصور میشه تو تا 30 زندگی خودت رو ساختی! مگه ندیدی هر کی ایسکای میشه 30 رو رد کرده!:))
همچین چین و چروک میندازن رو سر و صورتش آدم به سن خودش فکر میکنه میره تو فکر:))
بعد طرف بیست و خورده ای سالشه مثلا.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or