Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,316
GTO کاریه که آدم دلش میخواد دوباره بره مدرسه.... ولی به شرطی که معلمش اونیزوکا باشه:-" :))

خیلی خوبه GTO :(
اقا نجاتم بدید چرا این اینحوری به نیت ۲ قسمت میرم ۵ قسمت کمتر نمیبینم اصن یه وضعی شده رسیدم قسمت ۲۰ :-t
این شخصیت اونیزوکا قشنگ چل بازه :punk:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
به نظر من فقط Fate Zero ببینه و بعد کلا اصلا طرف بقیه سری نره :-" (حتی فیلم های stay night)
من نیز موافقم! کلا کلمه Fate/ از زندگیش حذف بشه:D

اول F/SN دیدن ها هم که اصلا:-" حیف آدم داستان F/Z رو خراب کنه:-" (حتی اگر تاریخ انتشار چیز دیگه ای باشه)
بعد از F/Z دیدن اونا هم که آدم حرص میخوره از اتفاقات فقط:-" یه اکشن خوبی فقط داره...که این همه کار دیگه میشه دید:-"

Poppy war

کاربر سایت
Mar 19, 2021
38
چرا F/SN ، وقتی F/Z هست:(

پاک کنید تمام F/SNها رو از روی زمین:-"

---
جانشین سبک بلیچ که تو انیمه های حال حاضر، Kimitsu no Yaibaست:-"
راستش چندان موافق نیستم،چون کمیتسو با اینکه پلاتش ساده هستش،ولی باز هم یه پلات داره.
بلیچ عملا بعد از یکی دو آرک اول پلات خاصی نداره،عملا همون اتفاقاتی که تو آرک های قبلی افتاده رو دوباره با یه روکش جدید تعریف میکنه

• Like
Reactions: zack fair and m.a.t

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,206
راستش چندان موافق نیستم،چون کمیتسو با اینکه پلاتش ساده هستش،ولی باز هم یه پلات داره.
بلیچ عملا بعد از یکی دو آرک اول پلات خاصی نداره،عملا همون اتفاقاتی که تو آرک های قبلی افتاده رو دوباره با یه روکش جدید تعریف میکنه
اینی که میگی بیشتر در مورد وان پیس صادقه تا بلیچ:D کلا وان پیس یدونه آرک بوده بعد همون هی کپی پیست شده:D

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,456
من نیز موافقم! کلا کلمه Fate/ از زندگیش حذف بشه:D

اول F/SN دیدن ها هم که اصلا:-" حیف آدم داستان F/Z رو خراب کنه:-" (حتی اگر تاریخ انتشار چیز دیگه ای باشه)
بعد از F/Z دیدن اونا هم که آدم حرص میخوره از اتفاقات فقط:-" یه اکشن خوبی فقط داره...که این همه کار دیگه میشه دید:-"
مگه F/Z داستان F/SN رو اسپویل نمیکنه؟
به هر حال منم موافقم فقط F/Z رو باید دید و بیخیال بقیه Fate شد :D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
اینی که میگی بیشتر در مورد وان پیس صادقه تا بلیچ:D کلا وان پیس یدونه آرک بوده بعد همون هی کپی پیست شده:D
واقعا Unpopular ترین نظر تاریخ این تاپیک بود.
حالا ما که میریم و شما رو با آکیبا در تاپیک تنها میزاریم، الان هاست که با تیزی بیاد.:D

جدا از اون خودم بشدت مخالفم، آرک بوده Objective های مشابهی داشته، ولی کانتکست و موقعیت های داستان در اون آرک ها کاملا متفاوت بوده. مثلا واتر سون و مارینفورد هدف از دورنما یکی شاید بنظر برسه ولی خود اتفاقات و نتیجه و اون مکانی که اتفاق میوفتن کاملا متفاوت است.

از اونور بلیچ، دیزان ویلین ها رو عوض میکنه و دقیقا همون تایپ کرکترا دوباره پرت میکنه بغل مخاطب.:)) ایچیگو عزیز هم مثل همیشه بعنوان سلطان asspull وارد میشد و مبارزه رو تمام میکرد.:D

بلیچ رو بازم به شونن های جدید مثل بوکونوهیرو و جوجوتسو ترجیح میدم با اینحال خدایی همون زمان خدایی پلات هول و قابل پیشبینی بودن داستان بود.:D

پ.ن: بنظرم Black Clover بیشتر شبیه بلیچه تا دیمون اسلیر.:D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
منم اگه 10 سال با ارن زندگی میکردم به همین وضعیت دچار میشدم، کلا بدبخت نابود شد رفت :D

View attachment 286320

یه تئوری توطئه هم هست که ارن حسودیش میشده میکاسا ازش خوشگل تر بوده، واسه همین یه کاری کرده به این وضعیت دچار بشه :-" (حالا منظورم این نیست که ارن خیلی خوشگله، یه وقت سوتفاهم نشه:-")

پ.ن: کلا هنوز دیر نشده، به خودتون یه لطفی بکنین و این سینمایی های آخر رو نبینین :D
این چیه خدا وکیلی حق دارم عصبی بشم از دیدنش

w3qz8fvzya251.jpg

دیگه همه میدونن طراحی ایسا در حد اسکچ هنر جوی های تازه کاره... برای همین هر چقدرم تلاش کنه کارکتر ها رو کج و کوله میکشه...
حالا ماپا بیاد این باگ رو اصلاح کنه تازه بدتر از ایسا کشیده کارکترا رو... این تغییر استودیو چه فازیه دقیقا

بلیچ اگه تا یه جایی بهترین مانگای تاریخم حسابش کنیم، ارک اخرش به حدی فجیع افتضاح بوده که نمیشه به نیکی ازش یاد کرد

آخرین ویرایش:

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,506
نام
میلاد

View attachment 286534

دیگه همه میدونن طراحی ایسا در حد اسکچ هنر جوی های تازه کاره... برای همین هر چقدرم تلاش کنه کارکتر ها رو کج و کوله میکشه...
حالا ماپا بیاد این باگ رو اصلاح کنه تازه بدتر از ایسا کشیده کارکترا رو... این تغییر استودیو چه فازیه دقیقا

دیگه بعد اون آرت های طوفانی فصل یک و دو ، بقیه رو انگار دادن مهمونای خاله شادونه طرح زدن.من انیمه ای رو یادم نمیاد انقدر پسرفت داشته باشه فصل به فصل.این آخریا که کلا داریم طرح های ۳ بعدی کامپیوتری آماتور میبینیم فقط...

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
دوستان 3 انیمه برتر امسال (فوق العاده نه خوب) از نظر شما چیه که نگاه کنم !؟ سبکش مهم نیست

یا انیمه که واقعا بتونه در حد فصل اول berserk بشناسه میشناسین (همون فضای دارک خیلی خاص).

یا انیمه هایی که فلسفی، جدی، ترجیحا دارای monster های مختلف باشه !

مثلا به نظرم claymore یا goblin slayer خاص نبودند :) goblin slayer واقعا لوده بازی شد بعد قسمت اول !!!
Lycoris Recoil
Over Lord s iv
Danmachi s iv
Kingdom s iv
Paripi kumei
Vanitas no Karte

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین

ای جااااااان :x

تریلر Sousou no Frieren اومد
کار استدیو فقید MadHouse ـه و کارگردانشم کارگردان Bocchi the Rock (بهترین انیمه سال پیش :>) ـه
اگه همه چی وایب همین تریلر رو داشته باشه قراره یکی از بهترین مانگاهای چند سال اخیر به یه شاهکار تبدیل شه

اگه نمیدونید چرا من این قدر دوست دارم این سری رو پست قبلی من در موردش رو میتونید بخونید
Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,090
نام
هومن

View attachment 286534

بلیچ اگه تا یه جایی بهترین مانگای تاریخم حسابش کنیم، ارک اخرش به حدی فجیع افتضاح بوده که نمیشه به نیکی ازش یاد کرد
تو این مورد مشکل mappa نیست مشکل این wit هست که سر خود اومده کلی قیافه شخصیت هارو صیقل داده :D قیافه همین شبیه دخترای 27 ساله هست تو همین تصویر در حالی که باید شبیه بچه 14 ساله باشه
mmmmm.png
ggggggggg.png
ffffff.png
ssssss.png
cry3.png

خلاصه طراحی های هر دو استودیو عالی هستن ولی بحث سلیقه است یکی با wit حال میکنه یکی مثل من از mappa که بالانس تره

آخرین ویرایش:

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
تو این مورد مشکل mappa نیست مشکل این wit هست که سر خود اومده کلی قیافه شخصیت هارو صیقل داده :D قیافه همین شبیه دخترای 27 ساله هست تو همین تصویر در حالی که باید شبیه بچه 14 ساله باشه
View attachment 286577
View attachment 286578
View attachment 286579
View attachment 286580

خلاصه طراحی های هر دو استودیو عالی هستن ولی بحث سلیقه است یکی با wit حال میکنه یکی مثل من از mappa که بالانس تره
ببخشید این استدلال مادر و پدر سفسطه بود.
WIT کسایی بودن که چهره ها رو بهتر کردن و حتی یک دپارتمان کامل برای چهره های کرکترا داشتن. حالا WIT شده کسی که چهره ها رو خراب کرده؟:|

والا نونی که همین ماپا الان از محبوبیت شینگکی در میاره بخاطر سه فصل اولی هست که WIT ساخت و این فرنچایز رو معروف کرد. خود ایسایاما هم اعتراف کرده که طراحی های بدی که داشت رو انیمه درست کرد، وگرنه اون طراحی های آقا بودن، هیچموقع از لحاظ Merchandise و واکنش مردم این کرکترا اینقدر محبوب نمیشدن.
درسته ماپا چهره ها رو عوض کرد، که به قول خودشون به مانگا نزدیک کنن ولی واقعا انتخاب خوبی بود؟ حقیقتا طراحی کرکترا بشدت زشت شده، من تنها موردی که بنظرم بهتر شده راینر بوده، که اونم خود طراحی بخاطر موقعیت داستان تغییر کرده بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر