Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,384
نام
محمد
من فقط اینجوریم یا بقیم مری و جابامی رو شدیدا شیپ میکنن؟:x:xx_x
Nope
پ.ن:نمیدونم چطور با اینکه انیمه Kakegurui گند ناجوری به مانگا زد ازش خوشتون میاد.:/

بهش میگن پدر ایسکای های مدرن عملا
دقیقا

ایسکای ؟ فقط حکم تلپورت داشت به یه نقطه دیگه از همون دنیا
دنیای بازی بود دیگه!
ایسکای حساب میشه.:-"
---
مانگای جدید خالق فولمتال:
IMG_20211111_185849_270.jpg

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
Nope
پ.ن:نمیدونم چطور با اینکه انیمه Kakegurui گند ناجوری به مانگا زد ازش خوشتون میاد.:/

دقیقا

دنیای بازی بود دیگه!
ایسکای حساب میشه.:-"
---
مانگای جدید خالق فولمتال:
View attachment 231681
ارسلان پیلیز:|
البته فکر کنم یه زمانی لنگ رمان بودن:(

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
عملا همزمان با SAO داشته وب ناولش میومده
از سال 2011 تا 2015 این طرفا

به خاطر زمان انتشارش بهش نمیگن پدر ژانر
بیشتر به خاطر تاثیریه که رو ژانر بعد خودش گذاشت
بهش میگن پدر ایسکای های مدرن عملا :D (Welcome to History Channel :D)

پدربزرگ ایسکای ها که همیشه .hack ـه
والا از نظر خودم Zero no tsukaima و Tenchi Muyo و حتی log horizon و اورلورد خیلی تاثیر گذار تر بودن روی اثار بعد از خودشون ، از این القاب نصیبشون نشد ..... همچین برچسبی زدن به تناسخ یک بیکار ادعای گزافیه

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,384
نام
محمد
والا از نظر خودم Zero no tsukaima و Tenchi Muyo و حتی log horizon و اورلورد خیلی تاثیر گذار تر بودن روی اثار بعد از خودشون ، از این القاب نصیبشون نشد ..... همچین برچسبی زدن به تناسخ یک بیکار ادعای گزافیه
نه، اصلا اینطور نیست.
یکی از مهم ترین دلایلی بهش پدر ایسکای های مدرن محسوب میشه اینکه موقعی که توی Shousetsuka ni Narou شروع شد به همراه Re:Zero تا مدت ها جزو شماره های برتر سایتشون بوده. اینقدر این مسئله مورد قبول همه در ژاپن هست که موقع مارکتینگ انیمه هم بهش اشاره میشد!

توی همین فصل، نویسنده Faraway Paladin خودش گفته با الهام از موشوکو اثرش رو ساخته.
خلاصه این که چندین سال اخیر هم ایسکای زیاد داشتیم که از Trope های موشوکو استفاده کردند!

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین

تنچی مویو رو میشه ایسکای به حساب آورد واقعا؟ :-?
اون رو من بیشتر پدرجد حارم ها میدونم :D

Witch of Ashes

"Traveler Witch"
کاربر سایت
Jun 10, 2014
803
نام
فرزاد
کلا ایکسای بعد از MT و قبل از MT تقسیم میشه :D جدی میگم اینو خیلی از این ایسکای های مدرن الهام از MT نوشته شدن
پدر ژانر یه سبک به این نیست اول نوشته/ساخته شده باشه بیشتر به اینه که تاثیر مهمتری بزاره وگرنه قبل MT هم بود ولی تاثیرشون در اون حد نبود , MT محبوبیتش بیش از حده مصخوصا بین وب نوال ها
شما فکر کن یه زمان ترجمه اش با نسخه اصلی یکی بود خیلی بزرگ بود و کلی بحث میشد راجبش

truck-kun تاریخچه اش از اینجا شروع شد :> کم چیزی نیست , شاید ندونین ولی truck-kun محبوبترین شخصیت ژانر ایسکای ئه

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
نه، اصلا اینطور نیست.
یکی از مهم ترین دلایلی بهش پدر ایسکای های مدرن محسوب میشه اینکه موقعی که توی Shousetsuka ni Narou شروع شد به همراه Re:Zero تا مدت ها جزو شماره های برتر سایتشون بوده. اینقدر این مسئله مورد قبول همه در ژاپن هست که موقع مارکتینگ انیمه هم بهش اشاره میشد!

توی همین فصل، نویسنده Faraway Paladin خودش گفته با الهام از موشوکو اثرش رو ساخته.
خلاصه این که چندین سال اخیر هم ایسکای زیاد داشتیم که از Trope های موشوکو استفاده کردند!
در مورد پارت اول خوب چه ربطی داره ، ؟؟؟؟؟

میشه به mt گفت بهترین نوول ایسکای ، اصلا بهترین نوول تاریخ ،،

والا اصلا معنی پدر داره اینجا باز تعریف میشه ،
چه طوری mt میتونه پدر بشه در حالی که اکثر ایسکای های مطرح و موفق دهه گذشته یا قبل از mt منتشر شدن یا همزمان با خودش :D :-"

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
تنچی مویو رو میشه ایسکای به حساب آورد واقعا؟ :-?
اون رو من بیشتر پدرجد حارم ها میدونم :D
خوب دقیقا برای همین دارم میگم یه نگاه به ایسکای های دهه گذشته بندازه ، ۹۹ درصدشون هارم هستن =)) ولی هیچکدوم نتونستن چیزی به کیفیت هارم تنچی مویو نزدیک بشن :x :D :D

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,101
نام
محمد علی
عملا همزمان با SAO داشته وب ناولش میومده
از سال 2011 تا 2015 این طرفا

به خاطر زمان انتشارش بهش نمیگن پدر ژانر
بیشتر به خاطر تاثیریه که رو ژانر بعد خودش گذاشت
بهش میگن پدر ایسکای های مدرن عملا :D (Welcome to History Channel :D)

پدربزرگ ایسکای ها که همیشه .hack ـه
Escaflowne سلام می‌رسونه. البته ممکنه ادعا کنی که در واقع Cross World بوده و ایسکای نبوده که منم میگم برو بابا:D
------
حالا که بحث پدرجد ایسکای داغه، به نظرم پدر بزرگ ایسکای/گیمینگ و ... های کره‌ای هم که دیگه ع* شون دراومده The legendary moonlight sculpture باشه.
اگر کره‌ای جات می‌خونید، این رو هم بخونید. خلاف تروپ رایج این روزها که نقش اصلی یه گودزیلای OP شکست ناپذیر با سیس مثلاً کاریزماتیکه، اینجا شخصیت اصلی خیلی نزدیک‌تر به انسانه.
و کلاسش هم جنگجو نیست و مجسمه سازه که همه میزنن توی سرش و ممکنه خیلی براتون آشنا باشه (اهم اهم overgeared). خوشبختانه طوری هم نیست که همه بخوان سقوط کنن توی حارم شخصیت اصلی.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
View attachment 231738

Where we dropping dattebayo :D

(کل تیم هفت ناروتو تو ایونت جدید تو قالب اسکین های ویژه به فورتنایت اضافه شدن)

ملت هرچقدر میخوان به فورتنایت هیت بورزن
به نظرم فورت نایت(و SSBU ) دوتا بازیی هستن که رسما ناممکن ها رو ممکن کردن!

متاسفانه فورت نایت بازی نمیکنم، ولی دیدن اسکین کریتوس و ناروتو و هزارتا IP خفن دیگه یه چیز رویایی و خفنه:x
من که یه اسکین PS Heroes توی U2 دادن هنوز میگم بهترین اسکین پک بین بازی هایی که زدم بوده!
فورت نایت معلومه چقدر رویاییه:x

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,970
نام
احمد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر