Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,684
کنار بیا:-"
من یادمه خیلی سر هماهنگی نسخه ای که داشتم با این زیرنویس اذیت میشدم...دهنم صاف میشد یه قسمت ببینم:-"

اما سول ایتر...همه چیش خوب بود و حال میداد... اما... هنوز کابوس اکس کالیبر رو میبینم...یکی دو قسمتی که مخصوص این بود سرطان کامل بود:|
این فارسیه انگار برا دورانه AW بوده :D
4 ثانیه آوردم عقب تا سینک بشه
مشکلی خاصی با ساب فارسی ندارم ولی خوب انگلیسی رو ترجیح میدم:D
نمیدونم با خودم چی فکر میکردم ولی SnQ رو ساب فارسی دیدم:)):))
یکی از دلایل ریواچم همین اکس کالیبر هستش:D:D:D
_____________________________________________________________________________________________________________
ویرایش:
WTF شنود دارن بعد از OP اینو بالا نوشت XD
200479
سینکش هم کلا پاشید

حلالم کنید میخوام داب ENG ببینم:D:D:D:D:D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,269
نام
امیر حسین
این فارسیه انگار برا دورانه AW بوده :D
4 ثانیه آوردم عقب تا سینک بشه
مشکلی خاصی با ساب فارسی ندارم ولی خوب انگلیسی رو ترجیح میدم:D
نمیدونم با خودم چی فکر میکردم ولی SnQ رو ساب فارسی دیدم:)):))
یکی از دلایل ریواچم همین اکس کالیبر هستش:D:D:D
_____________________________________________________________________________________________________________
ویرایش:
WTF شنود دارن بعد از OP اینو بالا نوشت XD
View attachment 200479
سینکش هم کلا پاشید

حلالم کنید میخوام داب ENG ببینم:D:D:D:D:D
دقیقا همین...از سینک در میومد:)) فاجعه ای بود:-"
بزار خلیل بیاد، برات همه چی میابه>:) @Police _ 110 :-"

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,035
نام
مازیار
خیلی یهویی شروع کردم ریواچ Soul Eater ایندفه با کیفیت 1080p چقدر خوبه=P~

احساس میکنم این انیمه فراموش شدست و اخیرا کسی recommend نمیکنه لازم دونستم بگم:D

Nostalgia Overload:D
________________________________________________________________________________________________________________
راستی یه نگاه به تاریخ بندازید و حواستون جمع باشه زخم نخورید:o)
یادش بخیر سول ، چقدر هیتر داشت ،

............

فصل دوم اسلایم ساما واقعا سوپرایز بود ، من فصل اول رو هم خیلی دوست داشتم هر وقت حوصلم سر میره میبینم ،،، ولی فصل دومش متحول نشد ، زیر و زبر شد ،، از هر لحاظ پیشرفت داشت و کیفیت همه چیزش بالاتر رفته بود ،،
فکر کن از گوبوتا و گوبوزو شخصیت بداس بسازی ...لووول

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل

Rize Mize

کاربر سایت
Oct 28, 2008
514
نام
حمید رضا
سلام بر بزرگان
کسی از دوستان اگر لطف کنه بگه از کدوم کدک برای زیرنویس ass استفاده کنم?(یا تنظیمات Km)
به عنوان مثال زیرنویس انیمه Jujutsu Kaisen (نسخه انیمه لیست) وقتی op پخش میشه کلا یا زیرنویس رو نشون نمی ده یا میده کلا همه چی در هم بر همه و اگر انیمه رو عقب یا جلو کنی تو op کلا برنامه کار نمیکنه و باید ببنیدش!!
کلا باید فرمت Ass رو آف کنی که درست بشه وقتی روشن باشه این مشکل رو دارم مخصوصا وقتی زیرنویس همراه با karaoke باشه!
سپاس

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
سلام بر بزرگان
کسی از دوستان اگر لطف کنه بگه از کدوم کدک برای زیرنویس ass استفاده کنم?(یا تنظیمات Km)
به عنوان مثال زیرنویس انیمه Jujutsu Kaisen (نسخه انیمه لیست) وقتی op پخش میشه کلا یا زیرنویس رو نشون نمی ده یا میده کلا همه چی در هم بر همه و اگر انیمه رو عقب یا جلو کنی تو op کلا برنامه کار نمیکنه و باید ببنیدش!!
کلا باید فرمت Ass رو آف کنی که درست بشه وقتی روشن باشه این مشکل رو دارم مخصوصا وقتی زیرنویس همراه با karaoke باشه!
سپاس

رو Media Player Classic امتحان کن. بعضا به خاطر پلیره که به مشکل میخوره زیرنویس

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
سلام بر بزرگان
سپاس
https://github.com/clsid2/mpc-hc/releases/download/1.9.10.16/MPC-HC.1.9.10.56.x64.exe

https://t1.daumcdn.net/potplayer/PotPlayer/Version/Latest/PotPlayerSetup64.exe

Rize Mize

کاربر سایت
Oct 28, 2008
514
نام
حمید رضا
ممنونم آقا خلیل ?
با mpc کار نمیکنه و با pot درست میشه و میتونم استفاده کنم ، شرمنده اما خیلی جالبه که وقتی تنظیمات km درست بود خیلی خیلی روان تر نشون میداد به نصبت pot برای همین سراغش نرفتم و دنبال این بودم ببینیم تنظیماتش چجوریه
انگار باید با همین pot کار کنم
ممنونم

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,458
نام
مسلم
سلام بر بزرگان
سپاس
k-lite codec سرچ‌ و بنصب، مشکلت حل میشه. زیرنویس های ass هم باید فونت هاشون نصب باشه و با utf-8 ذخیره شده باشن. و دیگه اینکه بهترین پلیر فعلا pot player هست که ادامه همون پروژه km player هست.

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,684
باید بگم داب ENG از چیزی که فکر میکردم بهتر بود
البته این soul eater کلا ژاپنیش هم یجوریه صدا و تصویر و اون ساند افکت هاش، انگار داری فصل 3 nanatsu no taizai میبینی حس چیپ بودن میده:-"
تنها انیمه که کامل داب دیدم devilman crybaby بود
_________________________________________________________________________________________________________________________________
VLC GANG RISE UP :D:D

PiPNiNeTTa

کاربر سایت
Mar 10, 2021
45
نام
پوریا
بچه‌ها من چند قسمت اول AoT رو که دانلود کردم و میخواستم روی گوشی با MX Player ببینم هی خطای EAC3 میداد و صدایی پخش نمیشد توی VLC هم که میخواستم ببینم با زیرنویس مشکل داشتم ? هیچی دیگه در آخرم مجبور شدم تو لپ‌تاپ بشینم و تماشا کنم ? حالا این دفعه سه قسمت بود تونستم دووم بیارم واسهٔ بعداً هیچ راه حلی نیس که بشه این مشکل لایسنس مسخره رو درست کرد؟ ☹

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,684
بچه‌ها من چند قسمت اول AoT رو که دانلود کردم و میخواستم روی گوشی با MX Player ببینم هی خطای EAC3 میداد و صدایی پخش نمیشد توی VLC هم که میخواستم ببینم با زیرنویس مشکل داشتم ? هیچی دیگه در آخرم مجبور شدم تو لپ‌تاپ بشینم و تماشا کنم ? حالا این دفعه سه قسمت بود تونستم دووم بیارم واسهٔ بعداً هیچ راه حلی نیس که بشه این مشکل لایسنس مسخره رو درست کرد؟ ☹
custom codec بریزی باید اوکی بشه(من مشکل نداشتم البته و تست نکردم :D)
5 Easy Ways to Fix EAC3 Audio Format Not Supported in MX Player

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر