Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Ecthelion

کاربر سایت
Apr 28, 2019
259
واقعا صحبتی نیست درباره شینگکی. تقریبا همون‌ چیزی که پیش‌بینی می‌شد. جوک خالص. به شخصه خیلی وقت بود که از شینکگی قطع امید کرده بودم و شاید الان به نوعی خوشحالم از این وضعیت.:D بحث بیشتر درباره‌ش هم از توان عصبیم خارجه، هرچی بوده قبلا گفتم.
فقط اینکه حین خوندم صفحات اول مانگا یاد این استنداپ کمدی جرد کارلین درباره نجات کره زمین افتادم. شما هم برید ببیند، حالشو ببرید و به شینگکی فکر نکنید.
مرسی ایسایاماسنسی.:))

واسه استفاده از تگ اسپویلر. هرچه دل تنگت خواست می‌نویسی، تایپ می‌کنی.:D تموم که شد همه رو انتخاب می‌کنید. اینطوری! بعد میری نوار ابزار و درج، اینجا. و بعد اینجا عنوان تگ رو تایپ می‌کنید و ادامه، تمام. قبل از ارسال هم یک بار "مشاهده" رو بزنید ببیند که چیزی جابجا نشده باشه. @Mahdi_MM

Attachments

• Spoiler.png
    Spoiler.png
    24.6 KB · مشاهده: 8
  • spoiler1.png
    spoiler1.png
    15.3 KB · مشاهده: 11
  • spoiler2.png
    spoiler2.png
    14.8 KB · مشاهده: 9
آخرین ویرایش:

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,346
نام
محمد
یک قسمت از seikon of qwaser رو دیدم این دیگه چه سرطانیه چرا اینجوریه دیگه چه طرز قدرت گرفتنه:)) همون یک قسمت بس بود
ما قدیما وقتی یک چند قسمت اول رو اینجا میدیدیم، Holy Water و اسید رو قاطی میکردیم...چشمامون رو میشستیم!
البته بعدا انیمه های بدتری هم اومدن.
که الان فکر میکنم اون از قدیمیا نمونه قابل تحمل تری بود!:|:))

من گینتاما رو تا قسمت چهل دیدم، میخوام بدونم داستان کلی نداره؟ تا آخرش همین شکلی (اتفاقات روزمره و هر قسمت ی اتفاق) میمونه؟
نه داستان کلی داره... 10 یا 20 قسمت دیگه اولین آرک جدی اش رو میبینی.
دیگه آخرای داستان کلا جدی میشه و کمدی تمرکز نیست!

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,092
نام
محمد علی
اگه به فن‌های تعصبی سری برنمیخوره باید بگم که فقط با یک کلمه میتونم توصیفش کنم:
absolute shit show

اولا که لیک هاش از 4 روز پیش اومد تو ردیت تاریخ ساز شد 90 هزارتا کامنت ترول رفت تردش
سه روز پیش هم پنل های مانگا لیک شد اسپویلرها هم واقعی بودن دیگه کلا کامیونیتی منفجر شد!

r/titanfolk - [New Chapter Spoilers] Leaks Discussion Chapter 137

اسمش رو باید گذاشت the end of shingeki no comedy
این دیگه چه جوکی بود داشتم میخوندم؟!!! =))
یکی از نانسنس ترین اندینگ‌هایی بود که تو کل عمرم دیدم.

کروگر و گریشا زنده شدن که جلوی ارن رو بگیرن؟ wtf؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!! کروگر اینهمه الدیایی که کشت آخر سر بتونن از شر مارلیایی ها خلاص شن بعدش الان میاد جلوی ارن رو میگیره؟
اون خودکشی زیک که جزو مضحک ترین پلات پوینت‌هایی بود که تو کل عمرم دیدم. تو path راضی شد که زندگی خیلی معنا داره از همین رو رفت واسه لیوای دست تکون داد من اینجام بیا منو بکش :)) فن سرویس تا چه حد؟ حالا هم تایتان حیوانی رسیده دست بچه هیستوریا wtf؟
برتولت به آنی کمک میکنه. یمیر و پورکو و مارسل هم به راینر. رسما همه زنده شدن اومدن با power of friendship جلوی ارن رو بگیرن. بعد چرا میلیون ها تایتان دیگه روی فرم بنیان گذار نتونستن کنترل خودشون رو بدست بیارن فقط به اونایی که از اول سری بودن نذری رسید؟ :D بدتر از همه ارن داشت میلیون ها تایتان غول آسا رو کنترل میکرد. چرا با استفاده از اونا جلوی survey corp رو نگرفت؟ تا چپتر قبل این و یمیر فریتز به هیچکس رحم نداشتن ساشا مرد، هانجی رو کشت حالا هم انگار نه انگار میگه بیاین منو بکشین.
فلوک بهترین کاراکتر سری بود لجند بود اصلا این بیشتر از ارن به جزیره کمک کرد، مارلیایی کشت!
حالا هم که راینر عزمش رو جزم کرده با مسئولیت کارهاش رو به رو شه و شهید شه :))

بعدم فقط اینایی که تئوری میدن ارن با استفاده از قدرت وارهمر هنوز تو جزیره است و کریستال شده. لول یعنی یذره عقل تو کلمه این جماعت نیست :D
یعنی واقعا فکر نمیکنن که:
1- اگه همچین چیزی باشه یکی اینکه ارن باید با کابل تایتانش رو کنترل کنه اونم با کابل به اون بزرگی! یعنی این همه آدم تو شیگانشینا بودن + اعضای survey corps نتونستن کابل و کریستال به اون گندگی رو ببینن؟
2- اون پنل که ارن تو دستای زیک تبدیل میشه قشنگ نشون داد که از نخاع و ستون فقرات تایتانش شروع شد به تبدیل شدن بعد این جماعت میان همچین تئوری های جوکی میدن!

تازه به اینکه ورژن کمدی یک اثر دیگه است هم کاری ندارم :-"

+

لازمه به دوتا دیگه از پلات پوینت های جوک هم اشاره کنم. اون حرکتی ایسایاما سر مادر کونی زد دیگه چی بود؟ :)) میخواست فالکو رو بندازه تو دهن مادرش بعدش که آرمین تصمیم گرفت خودش رو بندازه تو دهن مادرش کونی فهمید که کارش خیلی اشتباه بود؟ :))
یکی این یکی هم اونجا که کیث شادیکس مرد. الان واسه چی این اون لحظه از کشتی نپرید خیلی دوست داشت که شهید بشه؟ :D
لامصب اینو باید بدیم انگری جو نقد کنه :D
خیلی دوست دارم نظر بقیه مانگا ریدرها رو هم بشنوم در مورد این چپتر! :D

پ‌ن: دوستانی که مانگا رو نمیخونن و only anime هستن حواستون به سوشیال مدیا باشه فندوم توی توییتر ریختن عین چی دارن اسپویلر پست میکنن :D
بخوام خلاصه بگم، اگر بیانات اخیر امیر آکبیا رو جمع‌بندی کنیم، نتیجه منطقی‌تر از این در میاد.
حتی ابرمنهوای Rebirth of The Urban Immortal Cultivator به لحاظ منطقی بودن از این جلوتره.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,246
نام
امیر حسین
بخوام خلاصه بگم، اگر بیانات اخیر امیر آکبیا رو جمع‌بندی کنیم، نتیجه منطقی‌تر از این در میاد.
حتی ابرمنهوای Rebirth of The Urban Immortal Cultivator به لحاظ منطقی بودن از این جلوتره.
بیانات من که همیشه منطقیه:D
مسلما ماکزیمم منطق رو بخوای با هرچیزی مقایسه کنی، منطقی تر از هرچیزی در میاد:D

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,271
نام
Morteza
ما قدیما وقتی یک چند قسمت اول رو اینجا میدیدیم، Holy Water و اسید رو قاطی میکردیم...چشمامون رو میشستیم!
البته بعدا انیمه های بدتری هم اومدن.
که الان فکر میکنم اون از قدیمیا نمونه قابل تحمل تری بود!:|:))
اون بدترا اسمشون چیه؟ خیلی میخوام بدونم عجیب تر از این چی میتونه باشه :-?

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
اسپویل چپتر اخر مانگای shingeki no kyojin
power of friendship :-j:-j:-j

کلا 20-25 چپتر اخیر و از اونجایی که شروع به توضیح تایتان اولیه و ... کردن داستان شروع کرد به ابکی شدن و زدن توی جاده خاکی ولی این اواخر واقعا انتظار نداشتیم انقدر کلیشه ای و ساده بشه....
حیف... :-"

jijabig23

کاربر سایت
Sep 25, 2015
648
نام
Ro.s

کلا 20-25 چپتر اخیر و از اونجایی که شروع به توضیح تایتان اولیه و ... کردن داستان شروع کرد به ابکی شدن و زدن توی جاده خاکی ولی این اواخر واقعا انتظار نداشتیم انقدر کلیشه ای و ساده بشه....
از این یگانه شاهکار بشریت میشه عنوان کرد که دو چپتر دیگه تمومه! روند سریال گات رو با قدرت تمام پیش گرفتن!

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,246
نام
امیر حسین
دوستان گرامی، عده ای بر روی این کره ی خاکی هستند که توی سایت هم عضو هستند، که ترجیح میدن ندونند پایان فلان مانگا در چه مسیری به سر میبرد!

گفتم در جریان باشید اگر نیستید:-"

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr

منم دقیقا این حس رو داشتم دقیقا از جایی که مارلی حمله کرد به جزیره، داستان و سیر اتفاقات داستان افت کرد...

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,346
نام
محمد
اون بدترا اسمشون چیه؟ خیلی میخوام بدونم عجیب تر از این چی میتونه باشه :-?
Boku no pico(سلطان)
Yuri on Ice(از این بدتر هم هست ولی خالی از لطف اشاره بهش نیست)
این فصلم که Redo of Healer رو داریم.:D
میخوام شروع کنم فردا سری Fairy Tail با Gintama باهم ببینم خدا بخیر کنه:|
دیدم انگار Fateهم انیمه داره انیمه‌های سینمایی هستن یا نه سریالین؟
گینتاما که شاهکاره.
ولی آخه حیف وقت نیست سر Fairy Tail بذاری؟ بنظرم شیفت دیلیت اش کنن بجاش همین Black Clover رو بگیر. ورژن خیلی بهتر FT اهه.
اگه هم بلند درست و حسابی میخوای Monster رو ببین. شاهکاره!

Fate Zero
FSN: Unlimited Blade Works سریال
Fate Stay Night: Heaven's Feel
اینا بنظرم ارزش دیدن رو دارن.

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,346
نام
محمد
View attachment 192816
جوجوتسونو کایسن بعد از پخش انیمه در فصل پاییز، مانگای اون تونسته با 14(مانگا در مارچ 2018 شروع شده) ولوم 25 ميليون جلد بفروشه.

خب این اعداد زمانی جالب و خیلی تحسین برانگیز تر میشه، که ما با یک مانگای دیگه جامپ یعنی Boku No Hero Academia مقایسه میکنیم؛ بوکونوهیرو با شروع در جولای 2014 و داشتن 29 ولوم مانگا و 4 فصل انیمه سریالی و دو فیلم سینمایی که سومی هم در راهه، در مجموع بیش از 30 میلیون نسخه مانگا اون فروش داشته.
این درحالیه که اصلا فصل اول انیمه جوجوتسو تازه در نیمه های پخشش قرار داره!
ولوم اول دیسک های بلوری انیمه هم فروش 20 هزارتایی داشته.
مشخصا خیلی بعیده امار فروش به وحشتناکی کیمیتسو نو یایبا کسب کنه ولی در کل آینده خیلی روشن در جامپ برای جوجوتسو نو کایسن دیده میشه.
آپدیت:
در عرض دو هفته 5 میلیون دیگه فروخت و به فروش 30 میلیون جلد رسید‌!:| رکورد فروش My Hero Academia هم زد.
IMG_20210210_122201_730.jpg
با همین فرمون بقیه سال پیش بره امسال معلومه کدوم مانگا بجز Demon Slayer و شایدم Kingdom و وانپیس بیشترین فروش رو داره.

PoP--General.2020

کاربر سایت
May 16, 2020
272
درود...
اون عزیزی که چندین صفحه قبل انیمه hajime no ippo رو معرفی کردی.....وااااااقعا دمت گرم :*
عجب انیمه ای بود...همین الان تمومش کردم...
حاجی دمت فراوان گرم :D
فقط احیانا کسی میدونه فیلم سینمایی یا ova داره یا نه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر