Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,329
نام
امیر
من بعد این قسمت قبلی Anime-only شدم.
فقط منم یا ضایعه زیک نقشه داره و همه این کارایی که داره انجام میده فیلمه؟کسی که زیر آب خانواده خودشم میزنه حالا شده دوست دار جزیره؟
No fuck!ng way:D

دومی هم اینکه انگار با خاطرات برتولد آرمین خاطر خواه آنی شده. این یکم غیر منتظره بود:D
بیام تو پیام خصوصی اسپویل کنم برات ؟ :-?;))

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,074
نام
محمد علی
سلام

به جای جو فلسفی گرفتن یه دور قوانین رو بخون و از عکس بندانگشتی استفاده کن :D
اینا عبرت نمی‌گیرن. به نظرم امیر آکیبا رو بن کن که تنبیه بشن:>
آخرش سر ژانر گوسیک یه بلایی سرت میاد L-):D
راه حلش همونه که بالا گفتم. البته گوسیک رومنس هم هست:D
دوستان احیانا ندیدید Tower of God رو؟ با اینکه سوراخ داشت قضیه ولی برگام یه صحنه خیلی نافرم ریخت و تو دو قسمت آخر خیلی پالپ فیکشن طور داستان رو باز کرد، البته من اولش نمیدونستم سیزن یک هست دنبال انیمه کوتاه بودم که ببینم ولی این واقعا خوب بود برای من حداقل
در مورد داستان هم میتونم بگم جواب عشق همینه :D~X(
منهواش رو بخون. حداقل n برابر بهتره. شاید هم بیشتر.
ماجرا هم از عشق عمیق تره. قضیه بینشون عشق نیست.
بیام تو پیام خصوصی اسپویل کنم برات ؟ :-?;))

se7en sin

کاربر سایت
May 20, 2012
722
نام
︻デ═一︻デ═一
والا سال هاست بچه های اینجا خوندنش ولی ما آخرش فقط داشتیم فحش میدادم از بس گند به منهوا زده بودن.:D
---
من بعد این قسمت قبلی Anime-only شدم.
فقط منم یا ضایعه زیک نقشه داره و همه این کارایی که داره انجام میده فیلمه؟کسی که زیر آب خانواده خودشم میزنه حالا شده دوست دار جزیره؟
No fuck!ng way:D

دومی هم اینکه انگار با خاطرات برتولد آرمین خاطر خواه آنی شده. این یکم غیر منتظره بود:D
حالا یعنی یه کراش جدیدم که رو یه سری زدیم به فناعه ؟:_(
یه انیمه دیگه معرفی کن حالا که اینو ازش نا امیدمون کردی :-h

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
چون سوژه بن میخواید...سوژه بن جدید بدم:D

فعلا تا قسمت نهم Akudama Drive رو دیدم...

فقط... ریلی؟؟؟ بهترین انیمه سال؟
یا 2020 خیلی سال کچلی بوده، یا هایپتون زیادیه برای این انیمه:D

کار خوبیه...ولی در همین حد...نه بیشتر و نه کمتر! :D
و عمرا تو سه قسمت آخر دیگه اتفاقی بیفته بگم واو!!!! حقشه این همه هایپ:D

نمیدونم...برای من که کار خاصی نبود! :-"

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد

سه قسمت آخر رو ببین بعد اینجا بیا ترورت کنیم.

حالا یعنی یه کراش جدیدم که رو یه سری زدیم به فناعه ؟:_(
یه انیمه دیگه معرفی کن حالا که اینو ازش نا امیدمون کردی :-h
HunterXHunter
---
ای شمایی که هنوزم یاد Gosick رو زنده نگه داشتید!
همزمان با اینکه دعاتون هم میکنم نفرینتون هم میکنم!:|
از بس گفتید، امروز رفتم برای زنده کردن خاطرات، یک AMV ازش دیدم...هیچی دیگه، نوستالژی وار پودر شدم.
هنوزم یکی از ماندگار ترین و بهترین انیمه هایی که دیدم. لعنتی از اول تا آخرش خوب کیفیت اش رو حفظ کرد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین

خوبه

اگه تعریف می کردی به سلیقه ام شک می کردم :-"

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
@Arima Kishou
جای انیمه، حداقل همون AMV رو معرفی کن لذت ببریم:(
با معرفی HxH هم تنت میخاره؟ :)) درسته عالیه! ولی میخوای بعدا بیاد اینجا بگه "ادامه ش؟" بعد بهش بگی"این حتی ادامه در مانگا هم نیست! برو اون سماق رو بمک برای جبران! " ؟ :-"

---
@Z-fan
کلا با این و Re:Zero متاسفانه سابقه هایپ های زیادت برام خراب شده:-" کارهایی که کمتر هایپ کنی بهترن:D

الان خیلی دوست دارم دوتا کاری که از این فصل هایپ میکنی رو ببینما! حس میکنم واقعا پتانسیل کار خوب و خاص بودن رو دارن!
ولی از اونطرف، میترسم باز هایپ خالی باشه:(

تازه حساب کن آکوداما دوتا کاراکتر شدید امیرپسند داشت و این شد:-" (بهترین قسمتش، اگر اشتباه نکنم قسمت 6 یا 7 بود:-" )

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
با معرفی HxH هم تنت میخاره؟ :)) درسته عالیه! ولی میخوای بعدا بیاد اینجا بگه "ادامه ش؟" بعد بهش بگی"این حتی ادامه در مانگا هم نیست! برو اون سماق رو بمک برای جبران! " ؟ :-"

باز انیمه خدایی خیلی خوب جمع کرد.
بنظرم میشه بعنوان پایان به اون نگاه کرد.
ادامه مانگا هم کلاه برداریه رسما! اومد بعد انیمه برای ادامه داستان یک لوکیشن جدید که هیچ حرفی قبل اون ازش توی داستان نیست معرفی کرد و بعدشم به امون خدا ولش کرد!:))
الان خیلی دوست دارم دوتا کاری که از این فصل هایپ میکنی رو ببینما! حس میکنم واقعا پتانسیل کار خوب و خاص بودن رو دارن!

تازه حساب کن آکوداما دوتا کاراکتر شدید امیرپسند داشت و این شد:-" (بهترین قسمتش، اگر اشتباه نکنم قسمت 6 یا 7 بود:-" )
@parham_safa چند بدیم پاهای این بشر از این تاپیک بریده میشه؟ علت بن هم بنویس سلیقه داغون:D:|

آخرین ویرایش:

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین

باز انیمه خدایی خیلی خوب جمع کرد.
بنظرم میشه بعنوان پایان به اون نگاه کرد.
ادامه مانگا هم کلاه برداریه رسما! اومد بعد انیمه برای ادامه داستان یک لوکیشن جدید(که هیچ حرفی قبل اون ازش توی داستان نیستپ معرفی کرد و بعدشم به امون خدا ولش کرد!:))
نگاه اسم AMV رو:D
@parham_safa
اینم با من بن کن:D

برای هانترم که کلا آره 100% باید دیدش! ولی به نظرم وقتی یکی به چنین چیزی خورده و ادامه در مانگا، یه کار تمام شده حداقل معرفی بشه بهش بهتر نیست؟ :D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
@Arima Kishou

---
@Z-fan
کلا با این و Re:Zero متاسفانه سابقه هایپ های زیادت برام خراب شده:-" کارهایی که کمتر هایپ کنی بهترن:D

اگه آکوداما درایو دو تا کاراکتر امیرپسند داشت و خوشت نیومد
دیگه مشکل از خودته تا آکوداما درایو :-" بیشتر از یه حدی نمیشه چیز میز امیرپسند به یه انیمه اضافه کرد... :D

مشکلت با ری:زیرو هم که میشه ازش یه انیمه کمدی ساخت :D

و اگه خدایی نکرده با موشوکو تنسه دچار مشکل شی
من از شمال و محمد از غرب بهت شبیخون میزنیم و از پا درت میاریم >:)

انیمه هایی که من هایپ می کنم طبیعیه همه ازشون خوششون نیاد
ولی خب جدا نمیتونم صرف این که یه عده چون با لباس خدمتکار کنار نمیان ممکنه باهاش حال نکنن، منم بیخیال هایپ کردنشون شم :-"
شاید یکی خوشش اومد خو :D
شما که در مورد انیمه های فصل صحبت نمی کنید. منم تازه خیلی عمیق نمی کّنم هر فصل رو. اینایی که معرفی می کنم کلا دو سه تا رتبه پایین تر از کارهای پرطرفدار هر فصل اند.

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
اگه آکوداما درایو دو تا کاراکتر امیرپسند داشت و خوشت نیومد
دیگه مشکل از خودته تا آکوداما درایو :-" بیشتر از یه حدی نمیشه چیز میز امیرپسند به یه انیمه اضافه کرد... :D

مشکلت با ری:زیرو هم که میشه ازش یه انیمه کمدی ساخت :D

و اگه خدایی نکرده با موشوکو تنسه دچار مشکل شی
من از شمال و محمد از غرب بهت شبیخون میزنیم و از پا درت میاریم >:)

انیمه هایی که من هایپ می کنم طبیعیه همه ازشون خوششون نیاد
ولی خب جدا نمیتونم صرف این که یه عده چون با لباس خدمتکار کنار نمیان ممکنه باهاش حال نکنن، منم بیخیال هایپ کردنشون شم :-"
شاید یکی خوشش اومد خو :D
شما که در مورد انیمه های فصل صحبت نمی کنید. منم تازه خیلی عمیق نمی کّنم هر فصل رو. اینایی که معرفی می کنم کلا دو سه تا رتبه پایین تر از کارهای پرطرفدار هر فصل اند.
نگفتم خوشم نیمد:D
میگم کار خاصی نبود:D آره دیدنش حال داد...همین! :D
خدایی بیا بگو چه دیدی که برات بهترین کار 2020 شد این بنده خدا:D
5قسمت اول که داستان خاصی نداشت، بعدش که کامل قابل پیشبینی بود(مخصوصا بک استوریه که از همون لحظه اول تابلو بود:D )، این سه قسمت باقی مونده راستش هیچ ایده ای ندارم چه اتفاقی میفته! ولی تقریبا مطمئنم نمیتونه ورق رو خفن برگردونه:D

کلا کارهای خاص و خوب، مثل P-P ، Gosick ، Shigatsu ، شینگکی ، وایولت اور گاردن ، حتی کیل لا کیل و ...
از همون لحظه اول تابلون اینا کارهای خاص و خفنی هستن! :D
این اصلا اون وایب رو نداشت! فقط حال میکردم که شخصیت های باحالی داره:D

---
در مورد ری زیرو ، خوب همیشه گفتم یه کار برام شاید یکی از مهم ترین بخش هاش، کاراکترهاش باشه!
از طراحی گرفته تا اخلاق و ...
ری زیرو نه سبک طراحیاش برام جذابه(کلا استایل کاراکترها) ، نه خود کاراکترهاش،با maid جماعتم که مشکل دارم و از کاراکترهای کلیدیه کار هستن:)) (بعد این میدی که من نه با طراحیش حال میکنم و نه با کاراکترش، به فرض هر بلایی هم سرش بیاد، آیا برام مهمه؟ خیر!)
مثلا بگو اصلا ساکورای ناروتو قراره فلان بلا سرش بیاد! میگم خو به درک:)) تازه شاید بگم آقا اصلا یه چیزم بزارید روش فلان کاراکتر وحشی دیگه هم بیاد نفله ترش کنه:))

بعد هیناتا یه زخم بیفته روش... خو منم کنترل بیجو رو از دستم میدم چنین چیزی بشه:-"

تفاوت ها در اینه:D

---

البته خوبه ها که پست های بلند بالا میدی در مورد انیمه ها! مخصوصا برای منی که قرن هاست آدم وار انیمه نمیبینم:( و مخصوصا در مورد کارهای جدید اطلاعی ندارم و اکثرا چیزی هم ببینم ادامه ست:D
ولی خو... اینی که بین پیشنهادها دیدم، هایپش نسبت به خودش خیلی بیشتر بود:D
حالا سه قسمت آینده امیدوارم نظرم بهتر بشه و برعکس یه سری چیزا ناامیدم نکنه!(حداقل اگرم قراره یه سری چیزا مشخص نشه، حداقل بگن فصل دویی هست:D هست؟؟؟؟ )

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
نگفتم خوشم نیمد:D
میگم کار خاصی نبود:D آره دیدنش حال داد...همین! :D
خدایی بیا بگو چه دیدی که برات بهترین کار 2020 شد این بنده خدا:D
5قسمت اول که داستان خاصی نداشت، بعدش که کامل قابل پیشبینی بود(مخصوصا بک استوریه که از همون لحظه اول تابلو بود:D )، این سه قسمت باقی مونده راستش هیچ ایده ای ندارم چه اتفاقی میفته! ولی تقریبا مطمئنم نمیتونه ورق رو خفن برگردونه:D

والا از کارهای شاخ 2020 جدا فقط Great Pretender رو ندیدم که فکر می کنم ممکنه بهتر باشه
بقیشون یا حتی چشم بسته بدترن برام و خوشم نیومد که حتی شروعشون کنم
یا کلا دیدم و در این حد نظرم و جلب نکرد.
تو اون پست هم گفتم، کلا 2020 هیچ انیمه ای نبود کل 12 قسمتش میخ کوبم کنه به جریان داستان. با این که خیلی ساده است، ولی این قدر سریع و قوی پیش میره، هیچیش خسته کننده نمیشه. کاراکترا هم با این که عمیق نیستن خیلی دوست داشتنی اند.

کلا کارهای خاص و خوب، مثل P-P ، Gosick ، Shigatsu ، شینگکی ، وایولت اور گاردن ، حتی کیل لا کیل و ...
از همون لحظه اول تابلون اینا کارهای خاص و خفنی هستن! :D
این اصلا اون وایب رو نداشت! فقط حال میکردم که شخصیت های باحالی داره:D
این از همون قسمت اول و آشوبی که داره کار خفنیه
اصن خوبیش هم به همینه
تا آخرش اون لول آشوب رو نگه می داره. بهت گیر نمیدم، ولی من شدید با وایب قسمت اولش حال کردم و جوری که زمین و زمان توش بهم می ریزه بدون این که منطق واقع گرایانه داشته باشه خوراک منه. مخصوصا وقتی کار کوتاه باشه

در مورد ری زیرو ، خوب همیشه گفتم یه کار برام شاید یکی از مهم ترین بخش هاش، کاراکترهاش باشه!
از طراحی گرفته تا اخلاق و ...
ری زیرو نه سبک طراحیاش برام جذابه(کلا استایل کاراکترها) ، نه خود کاراکترهاش،با maid جماعتم که مشکل دارم و از کاراکترهای کلیدیه کار هستن:)) (بعد این میدی که من نه با طراحیش حال میکنم و نه با کاراکترش، به فرض هر بلایی هم سرش بیاد، آیا برام مهمه؟ خیر!)
مثلا بگو اصلا ساکورای ناروتو قراره فلان بلا سرش بیاد! میگم خو به درک:)) تازه شاید بگم آقا اصلا یه چیزم بزارید روش فلان کاراکتر وحشی دیگه هم بیاد نفله ترش کنه:))

بعد هیناتا یه زخم بیفته روش... خو منم کنترل بیجو رو از دستم میدم چنین چیزی بشه:-"

تفاوت ها در اینه:D

میگم مشکل از خودته واسه همینه دیگه :D
بعد میگی من بیخود هایپ می کنم :D
خب مشکل انیمه بدبخت چیه که یکی از نقاط احساسی به یه Maid وصله :)) یجوری میگی انگار Maid داشتن نقطه ضعفه

بعد کلا نمیشه با ساکورا مقایسه اش کرد. اون بشر اخلاقا مشکل داشت :D
بعد من کلا با هیناتا هم حال نمی کردم
(کلا ناروتو به غیر از کونان و کوشینا رسما قحطی بود برای من از حیث شخصیت های مونث :-" :D )

حالا سه قسمت آینده امیدوارم نظرم بهتر بشه و برعکس یه سری چیزا ناامیدم نکنه!(حداقل اگرم قراره یه سری چیزا مشخص نشه، حداقل بگن فصل دویی هست:D هست؟؟؟؟ )

نه، همین 12 قسمت تموم میشه کامل و اگه نظرت بعد سه قسمت بعدی بهتر نشد، خودتو بهتره تحویل پرهام بدی :D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
مگه Maid داشتن نقطه ضعف نیست؟ :-"
با ساکورا هم منظورم این بود یه کاراکتر برات مهم نباشه، وقتی تمرکز روش قرار بگیره، خو نتیجه این میشه داستان برات مهم نمیشه:D
مگر اینکه تمرکز از نوع F/Z رو اون کاراکتر قرار بگیره، و با تحقیر شدنش حداقل روح و روانت شاد بشه:)) (البته تو F/Z کاراکتر "برام مهم نیست" نبود، هیتر بودم:)) ، اینجا بنده خدا بلایی سر اونا بیاد چیزی نیست که خوشحالم کنه:)) :-" )

---

2020 ادامه ها حساب نکردی؟ میخکوب به هایکیو میتونم بگم مثلا>:)
گریت پرتندر دقیقا از همون کارهایی بود که قسمت اول که هیچ، از کاورش قشنگ جذب کرد:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر