Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
آقا من سوالم ساده است

194374

چرا موشوکو تنسه رو نمی بینید؟

همین!
من نه حال دارم متن تو تگ اسپویل واسه این قسمتش بنویسم
نه احتیاج به همچین چیزی داره
تنها چیزی که هست همین سواله
برید ببینیدش

آخرین ویرایش:

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,376
نام
محمد
آقا من سوالم ساده است

View attachment 194374

همین!
برید ببینیدش
بعضی انیمه ها هستن با چند قسمت، مطمئنی شاهکار داره جلوی چشمات خلق میشه! این حکایت موشوکو تنسی هست.
لعنتی خیلی پرفکته!

آخرین ویرایش:

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
آقا من سوالم ساده است

همین!
برید ببینیدش
به جای جو فلسفی گرفتن یه دور قوانین رو بخون و از عکس بندانگشتی استفاده کن :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,255
نام
امیر حسین
فیلم سینمایی ها رو دوستان گفتن
منم سه تا سریالی میگم:D
Ano Hana
Gosick
Shigatsu wa Kimi no Uso

اون اولی اگر سرچ کردی و با یه اسم 2 خطی هم رو به رو شدی، همون خودشه:-"

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
بچه ها من دنبال انیمه عاشقانه هستم مثل :

garden of words
wheatering with u
wind rises
و امثال اینها
لطفا هرچی میتونید معرفی کنید چون احتمالا اکثر اسمهایی که بگید دیدم
Clannad
Toradora
ReLIFE
Spice & Wolf
The Pet Girl of Sakurasou
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl Senpai
Kaichou wa Maid-sama!
Lovely Complex
Chuunibyou demo Koi ga Shitai
Ouran High School Host Club

مانگای Akatsuki no Yona هم پیشنهاد میشه رومنس خوشمل و با نمکی داره :>

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,921
نام
نـــــــویـــــــــد
دیشب فیلم دوم مای هیرو آکادمیا یعنی Heroes Rising رو دیدم خیلی خوب بود. نمیدونم واقعا خوبن یا من چون خیلی با این انیمه حال میکنم، هرچی ازش میبینم خوشم میاد :D شخصیت منفیاش خیلی خوب بودن. مبارزاتش خیلی خوب بود البته زیادی شلوغ پلوغ میشدن و یه جاهایی نمیشد دید چه خبره. اون ۲تا شخصیت کاتسوما و ماهورو خیلی گوگولی و بانمک بودن. آخرای فیلم اینجوری O_o بودم، بعد اینجوری شدم O_O و در آخرش اینجوری ^_^. یعنی اون چند دقیقه اینقدر فکر کردم که چرا اینطوری شد، نباید اینطوری میشدا مگه میشه آخه، انیمه اصلی چی میشه پس اونجا که همه چی اوکی بود یهو دیدم دوستان یه طوری جمعش کردن که فر خوردم :D

این بابا رو خیلی دوس داشتم مخصوصا همین یه تیکه

View attachment 4_5839478969191107349.mp4

این قسمت هم خوب بود. همون آرامش بعد طوفانی بود که توی انیمه‌ها میبینیم. ولی خب دوباره دیدن ساشا خیلی خوب بود. خیلی دوس داشتنی بود. آرمین چه حالی میکنه هربار تبدیل میشه یه اتم میترکه اون وسط. دیگه سرگرمی ازین بهتر؟ :D به نظر پیچیدگی‌های بیشتری تو راهه از طرف زیک و یلما. حالا خوبه این وسط کلا به هم اعتماد نمیکنن به طور کامل.

این وسط Afro Samurai هم چون ۵قسمت بود دیدم اما اصلا خوشم نیمد. خیلی آبدوغ خیاری بود :D

آخرین ویرایش:

se7en sin

کاربر سایت
May 20, 2012
722
نام
︻デ═一︻デ═一
دوستان احیانا ندیدید Tower of God رو؟ با اینکه سوراخ داشت قضیه ولی برگام یه صحنه خیلی نافرم ریخت و تو دو قسمت آخر خیلی پالپ فیکشن طور داستان رو باز کرد، البته من اولش نمیدونستم سیزن یک هست دنبال انیمه کوتاه بودم که ببینم ولی این واقعا خوب بود برای من حداقل
در مورد داستان هم میتونم بگم جواب عشق همینه :D~X(

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,376
نام
محمد
دوستان احیانا ندیدید Tower of God رو؟ با اینکه سوراخ داشت قضیه ولی برگام یه صحنه خیلی نافرم ریخت و تو دو قسمت آخر خیلی پالپ فیکشن طور داستان رو باز کرد، البته من اولش نمیدونستم سیزن یک هست دنبال انیمه کوتاه بودم که ببینم ولی این واقعا خوب بود برای من حداقل
در مورد داستان هم میتونم بگم جواب عشق همینه :D~X(
والا سال هاست بچه های اینجا خوندنش ولی ما آخرش فقط داشتیم فحش میدادم از بس گند به منهوا زده بودن.:D
---
من بعد این قسمت قبلی Anime-only شدم.
فقط منم یا ضایعه زیک نقشه داره و همه این کارایی که داره انجام میده فیلمه؟کسی که زیر آب خانواده خودشم میزنه حالا شده دوست دار جزیره؟
No fuck!ng way:D

دومی هم اینکه انگار با خاطرات برتولد آرمین خاطر خواه آنی شده. این یکم غیر منتظره بود:D

آخرین ویرایش:

rezatala

کاربر سایت
Dec 27, 2018
214
یعنی الان حتی یه سایت وطنی انیمه که ف ی لتر نشده باشه نمونده؟انیمه لیست که سه هفته ست ادرس جدید نداده بقیه هم دیگه یا اپلود نمیکنند یا محدود کردن.اپلودر های خارجی هم وضعشون خوب نیست.چه بلایی مونده که سر ما اوتاکوهای بدبخت ایرانی نیمده:(

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

Rattle.Snake

100% Pure RattleSnake
کاربر سایت
Feb 14, 2018
1,054
نام
Giliath Osborne
یعنی الان حتی یه سایت وطنی انیمه که ف ی لتر نشده باشه نمونده؟انیمه لیست که سه هفته ست ادرس جدید نداده بقیه هم دیگه یا اپلود نمیکنند یا محدود کردن.اپلودر های خارجی هم وضعشون خوب نیست.چه بلایی مونده که سر ما اوتاکوهای بدبخت ایرانی نیمده:(
انیمه لیست با اخرین ادرسش با ابزارهای شکن مختلف واردش میشم وقتی میخوام دان کنم خاموش میکنم برنامه دان میکنم . 30نما هم انیمه هارو داره با کیفیت بالا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر