Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
میشه در اسپویل یک برام خلاصه سری fate و danganronpa-3 رو بزاره.این برا ی چه سنیه؟چند سریه و ترتیبش؟تشکر

دو تا از سخت ترین سوال هایی که میشه تو این تاپیک پرسید رو پشت هم پرسیدی مرد
امیدوارم اسپویل نشی :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
میشه در اسپویل یک برام خلاصه سری fate و danganronpa-3 رو بزاره.این برا ی چه سنیه؟چند سریه و ترتیبش؟تشکر

به غیر از fate stay night همشون رو ببین، هر چقدرم بد باشن بازم سرگرم کننده ان

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
بابا چقدر شماها هیترید الکی :D
فیت رو برا گرافیک زیبا و فایت های خفنش و موسیقی خوبش ببینید بره پی کارش دیگه :Dحالا داستانش و بعضا کاراکتر های رو اعصابش نمک کاره :-"
الان مثلا Apocrypha شخصا به نظرم ارزش یه بار دیدن رو داره و حتی stay night unlimited blade works. این جدیده رو هم با اینکه یه قسمت دیدم و داشت خوابم می برد( :D) و فعلا بیخیالش شدم ولی قطعا در اون مواردی که بالا گفتم حرفی برای گفتن داره...

فقط سر fate/extra last encore من دیگه داشتم موهام رو می کندم که خدا رو شکر 13 قسمت بود و تموم شد اگه 25 قسمتی بود کچل شده بودم :D
موافقم من هم جدیدا تصمیم گرفتم زیاد سخت نگیرم و بیخیال ایرادات یک اثر بشم و تا جای ممکن ازش لذت ببرم :D

فیلم دوم Heaven's Feel یعنی Lust Butterfly رو حتما ببین یک فایت فوق خفن داره (Salter vs Berserker)
موقع دیدن این فایت ۶-۷ بار داد کشیدم :D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
فیلم دوم Heaven's Feel یعنی Lust Butterfly رو حتما ببین یک فایت فوق خفن داره (Salter vs Berserker)

Salter برای منم لای سرونت ها کلاس مورد علاقه مه :D
اگه فرمانی که مستر اش میده رو خوشش نیاد Salty میشه کل محل رو به فنا میده
وقتی هم که حالشون خوبه خیلی بامزه اند :D (عین خودم :>)

فقط حیف خیلی شخصیت تاریخی انگشت شماری داریم که واجد شرایط این کلاس باشن :(

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
Salter برای منم لای سرونت ها کلاس مورد علاقه مه :D
اگه فرمانی که مستر اش میده رو خوشش نیاد Salty میشه کل محل رو به فنا میده
وقتی هم که حالشون خوبه خیلی بامزه اند :D (عین خودم :>)

فقط حیف خیلی شخصیت تاریخی انگشت شماری داریم که واجد شرایط این کلاس باشن :(
Salter=سرد،خشن،جدی،کم حرف،Badass :D
البته کپتن لیوای هم این ویژگی ها رو به شکل خفنتری داره >:)

فقط خدا کنه Salter تو فیلم سوم هم باشه هنرنمایی کنه لذت ببریم :D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: m.a.t and zack fair

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
کلا F/SN ( و متعلقاتش) به نظرم توهین به شعوره اوناییه که از F/Z خوششون اومده:-"
ده هزار سال دیگه هم بگذره من نمیتونم شخصیت اصلیش رو قبول کنم، و اصلا و ابدا نتیجه مبارزه رو با وجود اون بدمن ها و این قهرمان ها(!) نمیتونم قبول کنم:| (نمیشه! خدایی راه نداره! منطقی نیست!)

اون F/A و کلا بقیه فیت ها که ...
نع! کلا شاید راه درست تمام فیت های دیگه باشه و F/Z هست که توی سری مشکل داره ها، ولی به نظرم همین F/Zی که توی سری متفاوته رو باید دید و بقیه ی سری خیر:|

zack fair

کاربر سایت
Dec 27, 2007
641
نام
على
Salter=سرد،خشن،جدی،کم حرف،Badass :D
البته کپتن لیوای هم این ویژگی ها رو به شکل خفنتری داره >:)

فقط خدا کنه Salter تو فیلم سوم هم باشه هنرنمایی کنه لذت ببریم :D
هست. برسرکر هم هست. کاملا موهای زائد ریزان عه این فیلم سوم.

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
کلا F/SN ( و متعلقاتش) به نظرم توهین به شعوره اوناییه که از F/Z خوششون اومده:-"
ده هزار سال دیگه هم بگذره من نمیتونم شخصیت اصلیش رو قبول کنم، و اصلا و ابدا نتیجه مبارزه رو با وجود اون بدمن ها و این قهرمان ها(!) نمیتونم قبول کنم:| (نمیشه! خدایی راه نداره! منطقی نیست!)

اون F/A و کلا بقیه فیت ها که ...
نع! کلا شاید راه درست تمام فیت های دیگه باشه و F/Z هست که توی سری مشکل داره ها، ولی به نظرم همین F/Zی که توی سری متفاوته رو باید دید و بقیه ی سری خیر:|
فکر کنم همه موافقن که بهترین سری فیت F/Z است

ولی اینکه شما میگی بقیه سری فیت کاملا زبالست و اصلا ارزش دیدن نداره رو من یکی که قبول ندارم مثلا همین F/SN UBW یا همین سینمایی HF درسته از لحاظ داستان و کارکتر هر دوشون در حد F/Z نیستن ولی از لحاظ گرافیک و اکشن و سرگرم کننده بودن واقعا از F/Z کم ندارن

البته علاقه شما فکر کنم خیلی کارکتر محوره بخاطر همین نمی تونی از UBW و HF لذت ببری :D

• Like

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
فکر کنم همه موافقن که بهترین سری فیت F/Z است

ولی اینکه شما میگی بقیه سری فیت کاملا زبالست و اصلا ارزش دیدن نداره رو من یکی که قبول ندارم مثلا همین F/SN UBW یا همین سینمایی HF درسته از لحاظ داستان و کارکتر هر دوشون در حد F/Z نیستن ولی از لحاظ گرافیک و اکشن و سرگرم کننده بودن واقعا از F/Z کم ندارن

البته علاقه شما فکر کنم خیلی کارکتر محوره بخاطر همین نمی تونی از UBW و HF لذت ببری :D
برای من F/Z صرفا یک کار اکشن تاپ نبود!
اگر فقط اکشن بخوام هزار و یک کار دیگه هم پیدا میشه تو این کیفیت...احتمالا:-"

F/Z داستانش خوب بود، بحث ها و فکرهای کاراکترهاش خوب بود، همینطور که گفتی کاراکترهای خیلی خوبی داشت! (که بدترین کاراکترش... مثلا بهترین کاراکتره F/SNهه :p )

و وقتی کاراکترهای F/SN ( و همه ی فرعی هاش رو منظورمه) رو مقایسه میکنم باهاش و بعد نتیجه مبارزاتش رو، حس میکنم به شعورم داره توهین میشه:|
چه سرونت و مسترهایی برای جنگ چهارم انتخاب شدن، و چه سرونت و مسترهایی برای جنگ پنجم:|

رسما بچه بازیه! هیچ حرف حسابی هم ندارن:| شخصیت اصلی هم که روی هرچی شخصیت اصلیه رو با امدادهای غیبی و پاور آپ یک شبه سفید کرده! تو عمرم پاور آپ به این زشتی ندیده بودم:|

• Like

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
برای من F/Z صرفا یک کار اکشن تاپ نبود!
اگر فقط اکشن بخوام هزار و یک کار دیگه هم پیدا میشه تو این کیفیت...احتمالا:-"

F/Z داستانش خوب بود، بحث ها و فکرهای کاراکترهاش خوب بود، همینطور که گفتی کاراکترهای خیلی خوبی داشت! (که بدترین کاراکترش... مثلا بهترین کاراکتره F/SNهه :p )

و وقتی کاراکترهای F/SN ( و همه ی فرعی هاش رو منظورمه) رو مقایسه میکنم باهاش و بعد نتیجه مبارزاتش رو، حس میکنم به شعورم داره توهین میشه:|
چه سرونت و مسترهایی برای جنگ چهارم انتخاب شدن، و چه سرونت و مسترهایی برای جنگ پنجم:|

رسما بچه بازیه! هیچ حرف حسابی هم ندارن:| شخصیت اصلی هم که روی هرچی شخصیت اصلیه رو با امدادهای غیبی و پاور آپ یک شبه سفید کرده! تو عمرم پاور آپ به این زشتی ندیده بودم:|
خب من هم همینو گفتم دیگه
از لحاظ داستان و کارکترها و سرونت ها F/Z واقعا بهتره ولی با زباله بودن UBW و HF مخالفم هر چقدر هم نسبت به F/Z کمتر باشن ولی بازم در کل ارزش دیدن دارن :D

تو بدترین پاوراپ ها بنظرم ملیوداس اوله (البته تو انیمه مانگاشو نخوندم)

• Like

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
خب من هم همینو گفتم دیگه
از لحاظ داستان و کارکترها و سرونت ها F/Z واقعا بهتره ولی با زباله بودن UBW و HF مخالفم هر چقدر هم نسبت به F/Z کمتر باشن ولی بازم در کل ارزش دیدن دارن :D

تو بدترین پاوراپ ها بنظرم ملیوداس اوله (البته تو انیمه مانگاشو نخوندم)
وقتی F/SNها ( و کلا بقیه فیت ها:-" ) رسما توهین به F/Zهه ... به نظر من که ارزش دیدن نداره:-" هرچقدرم اکشن خفن داشته باشه:D

لا پاور آپ ملیوداس منم مخالفم، ولی ملیوداس حداقل خری بوده برای خودش:-" ، شیرو رسما هیچی نبوده! هیچ! صفر! پوچ!
و توی چند روز، یه جورایی میشه بهترین جادوگر دنیا!

باشه:|

• Like

rezatala

کاربر سایت
Dec 27, 2018
214
من که علاف اینترنتم هست کی به کیه.میرم سراغش همه رو میبینم فقط کل متعلقاتش چندتاست و ترتیب کامل همه باهم رو بگید.
اون یکی که گفتم یک و دو نداره،؟چجوری سه فصل با شماره سه داره!!!

• Like

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
فصل 5 Major و همچنین مسابقه آخرش فوق العاده چسبید! بهترین فصل سری هم بود به نظرم! کلا عالی بود:x
بعید میدونم 6 به اندازه این حال بده دیگه:-"

من که علاف اینترنتم هست کی به کیه.میرم سراغش همه رو میبینم فقط کل متعلقاتش چندتاست و ترتیب کامل همه باهم رو بگید.
اون یکی که گفتم یک و دو نداره،؟چجوری سه فصل با شماره سه داره!!!
درسته آدم وقت آزاد داره، ولی میشه تو اون وقت آزاد خیلی چیزای بهتری دید! حالا.... :-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر