Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

zack fair

کاربر سایت
Dec 27, 2007
641
نام
على
نمیدونم خبر دارید یا نه اما دو سایت jaiminisbox و mangastream تمام اسکن هاشون از مجموعه weekly Shonen jump رو متوقف کردن. چند روز دیگه دهمین سالگرد مانگااستریم هم بود. الان باید صبر کنیم تا روز رسمی انتشار چپترها که به وقت ما میشه دوشنبه. این یه قلم مشکل بزرگی نیست عادت میکنیم. ولی مشکل اصلی تو قسمت کیفیت و ترجمه پیش میاد. جایی که zoro میشه zolo یا beast Pirates میشه animal kingdom pirates. حتی با اینکه به اصل اسکن ها دسترسی دارن کیفیتشون پایین‌تر از کار طرفدارهاس. دو صفحه‌ای ها رو که اصلا نگو. به هرحال باید با mangaplus بسازیم فعلا(شایدم برا همیشه).

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
تشکر .ولی انصافا جز یکی بقیه اصلا قابل مقایسه با اورلرد نیستم.یه انیمه میخوام دارک با گرافیک و داستان خوب با فضای بزرگسال .یه چیزی مثل فصل اول توکیو غول یا سری اول برسرک یا اورلرد یا بخش اول دث نوت
Fate/Zero
Mahou Shoujo Madoka Magica (سه گانه سینمایی)
Kimetsu no Yaiba
:D Gintama

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
نمیدونم خبر دارید یا نه اما دو سایت jaiminisbox و mangastream تمام اسکن هاشون از مجموعه weekly Shonen jump رو متوقف کردن. چند روز دیگه دهمین سالگرد مانگااستریم هم بود. الان باید صبر کنیم تا روز رسمی انتشار چپترها که به وقت ما میشه دوشنبه. این یه قلم مشکل بزرگی نیست عادت میکنیم. ولی مشکل اصلی تو قسمت کیفیت و ترجمه پیش میاد. جایی که zoro میشه zolo یا beast Pirates میشه animal kingdom pirates. حتی با اینکه به اصل اسکن ها دسترسی دارن کیفیتشون پایین‌تر از کار طرفدارهاس. دو صفحه‌ای ها رو که اصلا نگو. به هرحال باید با mangaplus بسازیم فعلا(شایدم برا همیشه).
از صبح هی رفرش میکردم و خبری نبود... آخرش بیخیال شدم و خوابیدم
الان بیدار شدم یهو میبینم که زدن ترور کردن نامردا :|

منتظر قهرمان بعدیه ترجمه مانگا خواهیم بود:(

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,373
نام
محمد
از صبح هی رفرش میکردم و خبری نبود... آخرش بیخیال شدم و خوابیدم
الان بیدار شدم یهو میبینم که زدن ترور کردن نامردا :|

منتظر قهرمان بعدیه ترجمه مانگا خواهیم بود:(
وقتی من بعد سال ها بیخیال خوندن مانگا شدم که جمع شه، حالا باید اینطور کنن که گند زده باشن به ترجمه چپتر هایی که قراره بخونم:|
حالا چطور بوده اصلا که حس کپی رایت دوستان گل کرده و باعث شده همچین حرکتی بزنن؟!

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
تشکر .ولی انصافا جز یکی بقیه اصلا قابل مقایسه با اورلرد نیستم.یه انیمه میخوام دارک با گرافیک و داستان خوب با فضای بزرگسال .یه چیزی مثل فصل اول توکیو غول یا سری اول برسرک یا اورلرد یا بخش اول دث نوت

همین Re:Zero رو ببین
گول ظاهر کاوایی شخصیت هاشم نخور
دقیقا همونیه که میخوای...

rezatala

کاربر سایت
Dec 27, 2018
214
Fate/Zero
Mahou Shoujo Madoka Magica (سه گانه سینمایی)
Kimetsu no Yaiba
:D Gintama
گین سان فقط یه دونه باشه اونم برای نمونه باشم.اگه بگم تموم قسمتای ارک کشته شدن شوگان رو بالای 10 بار دیدم باور میکنی؟؟
ولی یه توصیه هیچ وقت گینتوکی رو به کسی پیشنهاد نده مگه طرف یه اوتاکوی واقعی باشه وگرنه حتی یه ارکشم نمیفهمه

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
دوستان و برادران :D
کسی سایتی میشناسه در رابطه با البوم موسیقی متن انیمه ها
هم سایتش جامع و کامل باشه هم کیفیتش خوب باشه هم بروز و اپدیت باشه
اکانتی هم باشه عیب نداره :D

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,968
نام
احمد
دوستان و برادران :D
کسی سایتی میشناسه در رابطه با البوم موسیقی متن انیمه ها
هم سایتش جامع و کامل باشه هم کیفیتش خوب باشه هم بروز و اپدیت باشه
اکانتی هم باشه عیب نداره :D
گوگل کن anime the hylia همون اولی که میاد رو برو داخل. خیلی چیز از همه نظر تکی نیست ولی خب مفته و کار راه انداز. احتمال اینکه خودت از قبل آشنا بوده باشی باهاش هم زیاده :-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• Akiba
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر