Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
از لحاظ فنی بهترین انیمه تاریخچه ، از نظر بیننده انیمه ممکنه حوصله سر بر و بی معنی باشه!

مساله اینه ظاهرش اکشن و جنایی ایناس ولی در واقع محتوی اش پوچی و حوصله سررفتگی وجودی و بار زندگیه :D
You're gonna carry that weight
داستانای توطئه و اکشنش که هرقسمت پیش میاد در حدی هست که مخاطبای اون زمانو جذب کنه تا حدی که حتی طرفدارای اکشن هم فنش بشن؛
اما برا انیمه بین نسل جدید دیگه هیجانی نداره پس تنها مخاطباش میشن کسایی که همون محتوی و معنیشو درک کنن.

تو زمینه طراحی محیط و اتمسفر که دیگه فک کنم واضحه یکی از شاهکارای تاریخه
جوری وسترن و ساینس فیکشن و سازدهنی و بلوز رو ریخته تو هم زده نمک اضافه کرده که انگار واقعا وجود داره همچی چیزی.
دسخوش واتانابه
فقط من با شخصیت ادوارد حال نمیکردم
اینم که اصن گذشته اسپایکو درست نشون نداد بزرگترین ایراد بود بنظرم.
برا منم چمپلو عزیز تره چون این ایرادارو نداره دیکه پرفکته واقعا.

آخرین ویرایش:

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
یعنی خوشم میاد وقتی هستم هیچکی کامنت نمیزاره همین که چند ساعت گوشی رو میزارم کنار میام می بینم همه کامنت گذاشتن :D(مخم هنگ کرد سر این حرف از این به بعد همرو با ز می نویسم:D)
این حرفی که میخوام بزنم شاید خیلیا مخالفش باشن و حمله کنن...ولی واقعا شخصیت های سفیده سفید مثل میدوریا که خیلی خوبن و سر سوزن از نفس انسان بویی نبردن و عملا از ربات هم ربات ترن...گند میزنن به ابهت داستان:D حالا یک سری کار ها رده سنی پایینی دارن شاید مشکلی نداشته باشه...اما دیگه یهو با یک داستان کاملا بزرگسالانه رو به رو هستیم...این یهو گند میزنه به فضای داستان...من گاهی حس میکنم مانگاکاها عمدا میان اینطوری گند میزنن به شخصیت اصلیشون که شخصیت های دیگه هم محبوب بشن
من با سفید بودن شخصیت میدوریا مشکلی ندارم درسته خیلی از مواقع شخصیت های سفید رو اعصاب ادم میرن(مثل شیرو تو سری فیت:D) ولی میدوریا بنظرم اصلا رو اعصاب نیست و تو مواقع حساس تصمیمات بهتر و معقولانه تری از باکوگو و تودوروکی می گیره و بنظرم میدوریا بهتر از باکوگو و تودوروکیه و میدوریا بیشتر بهش میخوره قهرمان بودن بخاطر همینم المایت این پتانسلیو درش دید و انتخابش کرد...
از لحاظ فنی بهترین انیمه تاریخچه ، از نظر بیننده انیمه ممکنه حوصله سر بر و بی معنی باشه!
مثل اینکه بعضی از کاربرهای قدیمی کم کم داره پیداشون میشه:D از شما این اولین کامنتی بود که تو این چند ماه دیدم :D

حرف منم دقیقا همینه بنظر من مهمترین ویژگی یک اثر سرگرم کننده بودنشه اگه یک اثر هزارتا مفاهیم فلسفی هم داشته باشه ولی لذت بخشی و سرگرم کننده بودنش پایین باشه بنظرم فایده نداره که کابوی بیباپ هم دقیقا برام اینجوری بود با این که داستانش ایراد نداره ولی خیلی از جاهاش برام خسته کننده و حوصله سربر بود که این ویژگی ربطی به ژانر هم نداره مثلا خودم هنگام دیدن your lie in april یا violet evergarden یک لحظه احساس خستگی نکردم و حسابی لذت بردم با این که ژانر هردوشون درام بود...
از لحاظ فنی هم بهترین انیمه تاریخ فول متاله:-"
کامنتات همه عالیه:D
با این کامنتت هم کلی خندیدم=))=))=))
عکس اواتارت هم عشقه:D
من خیلی نظری ندارم، البته تا زمانی که Todoroki با کسی دوست نشه وگرنه غیرتی می شم هه هه :D:D
مثل این که تودوروکی فنی ها:D
ولی خب بنظر من:
۳)تودوروکی
۲)باکوگو (صدای دوبلرش هم خیلی باحاله:D)
۱)میدوریا:-"

hosein_fisher

کاربر سایت
Sep 6, 2006
880
نام
حسین
فصل جدید South park یک ماهه اومده نمیدونستم :D~X(
کسی نمیبینه اینجا؟؟

از فصل 4 Rick And Morty خبری نیست هنوز؟
چه شروع فوق العاده ای هم داشت. پرداختن به مسائل چین نظیر نداشت :D فقط کافیه که سرچ کرد winnie the pooh تا متوجه جنجالی که تو دنیا بابت همین 20 دقیقه اپیزود فصل 23 داشت شد.

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
مثل این که تودوروکی فنی ها:D
ولی خب بنظر من:
۳)تودوروکی
۲)باکوگو (صدای دوبلرش هم خیلی باحاله:D)
۱)میدوریا:-"

یعنی می خوام سر به تن Bakugo نباشه ها :D
مانگاش رو هم جلد ۶ چون عکس Bakugo بود نخریدم از ۵ پریدم به ۷ :boo::boo:

جلد ۵ عکس Todorokiئه، پسرم گلم. اصلا عکس همه جلدا باید Todoroki باشه 8->:x

آخرین ویرایش:

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
یعنی می خوام سر به تن Bakugo نباشه ها :D
چرا اخه :D
من از همه بیشتر از همین باکوگو خندم می گیره بعد از باکوگو هم از همه خنده دارتر بنظرم مینتاست(همون جوجه منحرف=)))
از لحاظ قدرت هم باکوگو از تودوروکی کم نمیاره:D

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
چرا اخه :D
من از همه بیشتر از همین باکوگو خندم می گیره بعد از باکوگو هم از همه خنده دارتر بنظرم مینتاست(همون جوجه منحرف=)))
از لحاظ قدرت هم باکوگو از تودوروکی کم نمیاره:D

برای من اخلاق مهم تر از قدرته :D :D :D

الان داشتم انیمه Your Name نگاه می کردم. خیلی قشنگ بود دوست داشتم :love::love:

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
برای من اخلاق مهم تر از قدرته :D:D:D

الان داشتم انیمه Your Name نگاه می کردم. خیلی قشنگ بود دوست داشتم :love::love:
موافقم اخلاق تودوروکی بهتره ولی بازم با باکوگو بیشتر حال میکنم :D
البته اگه بخوام دقیق بگیم از همه بهتر مینتاست :D واقعا کی این بشر منحرف رو تو رشته قهرمانی قبول کرد نمی دونم اصلا ذره ای به قهرمان بودن نمیخوره :D

Your Name که شاهکاره و بنظرم بهترین انیمه سینمایی تصمیم دارم برای بار سوم ببینمش.

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
Your name باوجود خوب بودنش، over rated ترین انیمه سینمایی چند سال اخیر هست :-"

از اونور A silent voice/koe no katachi خییییلی در حقش ظلم میشه و باید بیشتر دیده بشه :|:D
Your Name اوریتده:eek::eek::eek:
واقعا زدن این حرف از شما بعید بود
A Silent Voice هم واقعا عالیه ولی بازم به Your Name نمی رسه ولی خب حق هر دوشون تو اسکار ضایع شد
هردوشون باید اسکار نامزد میشدن Your Name هم باید اسکار رو میگرفت:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر