Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
ویلین آبکی بدبختی ایه که تقریباً همه انیمیشن های امروزی دارن
بهترین انیمیشن و انیمه های سینمایی ای که این چند وقته همه مون دیدیم و میشناسیم عملاً ویلین ندارن
نه Inside Out نه Your Name و نه Silent Voice
شاید تنها انیمیشنی که این چند وقته اومده و سر ویلین اش واقعاً به تن اش بیرزه Kubo and two Strings باشه...که اونم باز یه جاهایی ویلین اش مشکل داشت. ولی خب در نهایت به نظرم واقعاً پدربزرگ کوبو شخصیت محشر و پیچیده ای بود
بقیه همه با هم ویلین هاشون تو دیوارن...همه شون از فرمول ویلین هایی که اواخر دهه نود و دهه ی اوّل 2000 خلق شدن پیروی می کنن و به هیچ وجه هم ظرافت و تازگی و پلات توییست اون ها رو ندارن. مخصوصاً این فرمول که ویلین رو مخفی کنن بعد آخر نشون بدن. باو جمع کنید بساط رو. مثل کوبو، از همون اول بیارید جلو ویلین داستان رو. ابهتش هم این جوری میره بالا
====
دیگه Sjw و فرو کردن پیام های اخلاقی تحمیل شده به اکثر کارتون ها هم که یه بحث مفصّل دیگست

با این حال Incredibles 2 خوبیش به اکشن خفن و کمدی نابشه هنوز. داستانش هم به نظرم هنوز جذّابیت اش رو داره... استرس نسخه ی قبل رو نداره ولی بازم مباحث خانوادگی رو مثلل همه ی کارتون های پیکسار بهتر از هر کس و هر چیز تعریف می کنه.
و صدای انگلیسی هلن خیلی رو مخه :D

نمیدونستم انیمه های رومنس اسلایس او لایف باید ویلین داشته باشن !!!! :-?:-?:-t
ً...............
خدا وکیلی این گیر و ایرادایی به فمینین بودن یه اثر میشه به همون اندازه گیر های فمینیست ها به جامعه مرد سالار و مردانه بودن مسائل مسخره و نچسبه

• Like
Reactions: m.a.t

pkarash

کاربر سایت
Aug 22, 2012
264
نام
آرش
From Up on Poppy Hill
انیمه سیتمایی رومانتیک توی سبک Garden of words و یا Wind rises از دوستان انیمه باز کسی پیشنهاد میده چند تا ؟

ممنونم
کارهای دیگه شینکای (کارگردان Garden of Words) رو دیدین؟ اگه نه سراغ اونا می‌تونین برین. البته آثارش معمولا یه المان‌های ماورایی یا فانتزی دارن؛ ولی 5 Centimeters per Second مثلا هست که واقع‌گراست (و تلخ). دیگه انیمه From Up on Poppy Hill پیشنهاد می‌شه که واقع‌گراست اونم و البته شخصیت‌های اصلیش نوجوون هستن؛ کار بی‌شیله پیله‌ایه و با اینکه یه کلیشه‌هایی داره دلنشین دراومده. و... ا چرا انیمه‌های دیگه تو این حال‌وهوا یادم نمیاد :|

سلام
aho girl چجوریاس؟
ارزش دیدن داره؟
سلام. دوستان بهتر می‌تونن راهنمایی کنن، ولی تا اون موقع که برسن بگم که اگه با شوخی‌های تند مشکلی ندارین امتحان‌ش پیشنهاد می‌شه. یکی از عزیزان تاپیک که چند وقت پیش خیلی از کمدیش تعریف می‌کرد. شخصا دو-سه قسمت دیدم که کم‌وبیش راضی بودم؛ ولی در نهایت به‌خاطر جنس بعضی شوخی‌هاش و یکی هم حس ترحم/حرص خوردن برای شخصیت دختر اصلی انیمه (چقدر آدم می‌تونه بدبخت باشه. هعی!) گذاشتم کنار فعلا.

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,097
نام
محمد علی
دوستان سه تا پرسش:

1.این ادامه The Heroic Legend of Arslan چی شد؟خیلی جذاب بود
2.سازنده های Death Note چیزای سطح بالای دیگه ای هم ساختن؟
3.اگه کسی یه چند تا انیمه تو مایه های Prison School سراغ داره معرفی کنه سپاسگزار میشیم.
سوال اول و سوم که هیچی. جواب مفصل بهش داده شد.

در مورد سوال دوم، دو تا نویسنده DN بعد از اون مانگا کار جداگانه داشتن. کار مشترک هم داشتن. اولین کار مشترکشون باکومن بود که در موردش شرح داده شد و از آن می گذریم...:D

اخیراً (حدود 3-4 سالی میشه البته)، کار جدیدی (که البته بعد از 3-4 سال انصافاً جدید نمیشه بهش گفت) رو شروع کردن (که در واقع برای کاری که 3-4 ساله شروع شده از کلمه شروع کردن نباید استفاده کرد و اصولاً "دارن ادامه میدن" یا حتی "دارن تموم می کنن بهتره که بگذریم) و 35 قسمتی هم ازش اومده. اسم مانگا Platinum End ـه. از نظر ژانر فاصله زیادی با باکومن دارن و فضای کار به DN نزدیک تره. به این معنا که یه عده توش میمیرن.:D
از داستانش ترجیح میدم چیزی نگم، چون مهمترین غافل گیری داستان توی همون قسمت اولشه. مثلاً مهمترین غافل گیری داستان DN خود دفترچه بود که تالاپی افتاد پایین.

مانگا به صورت ماهانه منتشر میشه و به فارسی هم ترجمه شده. 15-16 قسمتش فکر می کنم در دسترس باشه. بقیه اش هم ترجمه شده و احتمالاً به زودی در دسترس قرار میگیره.
======================================

از اونجایی که مدت هاست انیمه نمی بینم (که البته قبلاً گفتم) در نتیجه پست خاصی هم اینجا نمیدم. اما حالا که The Incredibles 2 اومده و دیدمش از همین تریبون عدم رضایت خودم رو اعلام می کنم.
اکشن ها عالی و کمدی هم خوب بود. اما بقیه ماجرا کاملاً آبش قطع بود.
فیلم رو مملو از شعارهایی کردن که همه خوب می دونن و منم دیگه تکرار نمی کنم. الزاماً نمیگم این شعارها بد هستن، اما چیزی نبود که توی داستان بنشینه و به نظرم نوعی سواری روی موج هشتگ های امروزی بود.
مقداری هم به جهت "آدم بده"ی داستان ناراضی ام. به صورت افتضاحی تابلو بود و چالشی هم که ایجاد کرد، تعلیق کافی نداشت.
شخصیت های فرعی جدید هم واقعاً نچسب دراومده بودن. اصلاً نمیشد حسی به اونا داشت. نه دوست داشتنی بودن و نه تنفر انگیز. شخصیت پردازی شون از ED-209 توی روبوکاپ هم کمتر بود.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
ناخواسته چشمم خورد به اخرین شماره مانگا وان پیس ( طویتر پره اسپویله!) فقط همین رو بگم که .... :D
لوفی به "دنده 2834" نیاز داره واسه کنار زدن این یارو!.
شاید، شاید برگردم دوباره وان پیس رو ادامه بدم.

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,257
نام
امیر حسین
یعنی لوفی اعصاب معصاب همه چی رو گزاشت کنار و این چپتر افتاد به جون کایدو و تا تونست زد!:-"
گرچه کایدو تهش وان شات کرد رفت:|

لاو هم که...هیچی الان باید لوفی رو تلپورت کنه و تا جا داره در برن! اینجا جای ایستادن نیست! نقشه مقشه ها هم که گند خورد بهش!

و تاما.... مرده؟ رد خون و این چیزا ... با اینکه همچنان تو مانگاها نمیشه مطمئن بود کسی مرده، اما با این حال بوی مردن میده:| اودا هم اعصاب معصابش خط خطی شده:| بچه 7-8ساله رو زد ترکوند:(

@Fratos
پستت پاک میشه یحتمل:-" ، توی عنوان اسپویل، اسم مانگا و شماره چپتر رو باید بنویسی:-"

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
یعنی لوفی اعصاب معصاب همه چی رو گزاشت کنار و این چپتر افتاد به جون کایدو و تا تونست زد!:-"

لاو هم که...هیچی الان باید لوفی رو تلپورت کنه و تا جا داره در برن! اینجا جای ایستادن نیست! نقشه مقشه ها هم که گند خورد بهش!

و تاما.... مرده؟ رد خون و این چیزا ... با اینکه همچنان تو مانگاها نمیشه مطمئن بود کسی مرده، اما با این حال بوی مردن میده:| اودا هم اعصاب معصابش خط خطی شده:| بچه 7-8ساله رو زد ترکوند:(

@Fratos
پستت پاک میشه یحتمل:-" ، توی عنوان اسپویل، اسم مانگا و شماره چپتر رو باید بنویسی:-"
بچه 8-9 ساله رو زد تو تولّدش ترکوند:o:((

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071

@Fratos

بچه 8-9 ساله رو زد تو تولّدش ترکوند:o:((
عجب! :D
متاسفانه مغز داداشمون اون حالتی کار میکنه; فکر میکنه این رفیقمون مثل دوفی با حرکتات ابگوشتی! نفله میشه. بیگ مام با اون عظمتش بهش میگه "چیر/ thing" همین نشون میده کله پا کردن کایدو به قول معروف one-man-job نیست. درواقع لوفی و لاو و حتی کید و تمام شلحشوران فدایی وانو با هم باشن شاید نتونن حریف جک بشن، کایدو جای خود داره :D.

ghmohammad

کاربر سایت
Oct 2, 2017
2
سلام دوستان. من در دنیای انیمه تازه کار هستم. میخواستم اگر امکانش هست یه چندتا از دوستان حرفه ای و قدیمی یکم راهنماییم کنن.(مخصوصا در مورد انمیه های طولانی)
انیمه هایی که دیدم. (به ترتیبی که دوست داشتم نوشتم.)

1. Fullmetal ALchemist BrotherHood (این که حکم Game of Thrones و The Lord of The Rings رو داره برام. :x)
  2. Code Geass (چه پایان بندی داشت. ^:)^)
  3. One Punch Man (واقعا از نظر طنز بینظیر بود. :)))
  4. Steins Gate (عجب داستان پیچیده و جذابی داره. :-?)
  5. Psycho Pass (واقعا عالی بود.)
  6. Parasyte - the maxim
  7. Cowboy Bebop (چی ساختن اون زمان. =D>)
  8. OVERLORD (دنیاشو دوست دارم. :D)
  9. Death Note (نمیدونم چرا انقدر تو ایران معروف و محبوبه حقیقتا به سختی جزو 20 تای اول هم میتونه باشه مخصوصا که یک سوم پایانی در حد فاجعه بود. =(()
  10. Fate Series (مخصوصا Zero خیلی خوب بود.)
  11. Attack on Titan (چون هنوز تموم نشده یکم جایگاهش پایینه قطعا باید بالاتر از Death Note بره قرار بگیره. بین انیمه هایی که دیدم از همه شروع طوفانی تری داره. \m/)
  12. Tokyo Ghoul (حیف که فصل های جدید یکم افت کرده. =(()
  13. Rainbow (فکر کنم برا سنم مناسب نبود. بزرگسالا باید ببینن(بالای 30)، خیلی فضاش سنگین بود. x_x)
  14. Himouto! Umaru-chan (واقعا شخصیت های بامزه ای داره. :D)
  15. elfen lied (بد نبود.)
  16. The Future Diary (هیجان داشت ولی یه جوری بود خیلی حال نداد.)
  17. Shiki
  18. Captain Tsubasa (خاطرات کودکی هنوز هم نسخه 2018 رو دارم میبینم. 8->)
  19. Digimon (فقط فصل اولشو حوصلم گرفت ببینم. |-))
حالا دوستان لطفا در مورد اونایی که ندیدم راهنمایی کنن مخصوصا انیمه های بلند مثل : One Piece و Gintama و Naruto و Detective Conan و Bleach و Dragon Ball و Fairy Tail کدوم رو اول ببینم کدوم رو اصلا نبینم. (کل انیمه هایی که من دیدم به اندازه یه One Piece هم نمیشه. واقعا درود بر اون کسایی که چندتا از اینا رو دیدن، چون واقعا کار خیلی سختی به نظر میاد. =D>)
لطفا چندتا هم انیمه های کوتاه (نهایت 40-50 قسمتی) هم که خودتون دیدید و خوب بودن رو هم بهم معرفی کنید.

یک تعدادی انیمه معروف رو هم زدم دانلود : (No Game No Life , Re:Zero , Another , Hellsing Ultimate , Samurai Champloo , Noragami , Megalo Box , Kill la Kill , Black Lagoon , Your Lie In April , Soul Eater , Black Bullet , Akame ga Kill , Claymore , Drifters) اگر نظری در موردشون دارید بهم بگید مثلا اگر ارزش دیدن ندارن بگید که وقت سرشون تلف نکنم.
ممنون.

آخرین ویرایش:

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,271
نام
Morteza
اختلاف قدرتشون خیلی زیاده یا لوفی یه پاور اپ خیلی خفن باید داشته باشه که احتمالا براش یه تایم اسکیپ داشته باشیم یا هم که هر کسی رو میشناسیم باید بیاد کنار لوفی بجنگه برای کایدو ولی بنظرم اول برمیگردن کار بیگ مام رو تموم کنن بعدش دوباره برگردن برای شکست دادن کایدو

DeadPooLX

کاربر سایت
Jul 28, 2016
466
From Up on Poppy Hill
کارهای دیگه شینکای (کارگردان Garden of Words) رو دیدین؟ اگه نه سراغ اونا می‌تونین برین. البته آثارش معمولا یه المان‌های ماورایی یا فانتزی دارن؛ ولی 5 Centimeters per Second مثلا هست که واقع‌گراست (و تلخ). دیگه انیمه From Up on Poppy Hill پیشنهاد می‌شه که واقع‌گراست اونم و البته شخصیت‌های اصلیش نوجوون هستن؛ کار بی‌شیله پیله‌ایه و با اینکه یه کلیشه‌هایی داره دلنشین دراومده. و... ا چرا انیمه‌های دیگه تو این حال‌وهوا یادم نمیاد :|

اینا رو دیدم مرسی

بازم اگه کسی هست پاسخ بده :

انیمه سیتمایی رومانتیک توی سبک Garden of words و یا Wind rises از دوستان انیمه باز کسی پیشنهاد میده چند تا ؟

ممنونم

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,257
نام
امیر حسین
اختلاف قدرتشون خیلی زیاده یا لوفی یه پاور اپ خیلی خفن باید داشته باشه که احتمالا براش یه تایم اسکیپ داشته باشیم یا هم که هر کسی رو میشناسیم باید بیاد کنار لوفی بجنگه برای کایدو ولی بنظرم اول برمیگردن کار بیگ مام رو تموم کنن بعدش دوباره برگردن برای شکست دادن کایدو
من خیلی بعید میدونم توی وان پیس، مگر به رسم همه ی کارهای دیگه غیر چپتر(های) آخر ، دیگه تایم اسکیپی داشته باشیم!
جدا از اون، الان شخص شاخی وجود نداره که به لوفی آموزش بده! ریلی دست راست پادشاه دزدان دریایی، و بچگی هم گارپ قهرمان مارین، بهش آموزش دادن!(البته گارپ که بیشتر حال میکرده پدر بچه ها رو در بیاره تا تمرینشون بده:p )

به شخصه فکر میکنم lvl up مثل بقیه ی مبارزاتش خواهد داشت، ساخت تکنیک بر اساس تجربیات قبلیش و بر اساس نیازش توی مبارزه! توی مبارزه با کاتا من به شخصه با نوع پیشرفت لوفی مشکلی نداشتم و به نظرم خیلی خوب و منطقی بود:D تنها ایراد به این دارم که اگر 765چپتر دیگه هم مبارزه ادامه داشت و لوفی کتک میخورد، باز پا میشد!=)) آستانه تحملش خیلی زیادی بالا بود دیگه:| (میدونیم به خاطر میوه ش بالاست، ولی خو نه ده بار KO شدن:-" :p

راه حل زدن کایدو و فانتزی خودم مبارزه گروهیه! کلا از 4یونکو دیگه، شنکس که بعید میدونم دیداری داشته باشن،بلک بیرد که قشنگ باید 1vs1 باشه! کایدو شدیدا باید و میخوام گروهی باشه:D اونم یه ایل و تبار! لوفی-لاو-کید که کاملا باید باشن!(به من باشه زورو و کیلرم میارم، البته زورو باید قبلش رقیب(ها) مخصوص خودشم زده باشه! و وان شات نباشه:| )
و دیگر فرماندهان دوستان حتی! (نکو،اینو و شاید مارکو:-" )
و اگر دریک هم خیانت کنه اون:p ، آها مومونوسکه هم اون کارت برنده ایه که باعث میشه بتونند کایدو رو شکست بدن:-"

بیگ مام ...یکم پیچیده ست:D از یک طرف دیدیم چه گولاخیه! و از یک طرفم شاید بعد زدن کایدو بتونم لوفی رو واقعا یونکو حساب کنم :-" و اون موقع تصور کنم لوفی بتونه بزنه:D
ولی خوب فعلا، شاید اگر 9کلاه حصیری با هم بیفتن به جونش شاید:-"

گرچه شاید بیگ مام اصلا همین آرک وارد داستان بشه باز و اون موقعست که خر تو خری میشه و نمیشه پیشبینی خاصی کرد:-"

ولی همچنان کایدو رو باید گروهی بزنند:|

---

اینا رو دیدم مرسی

بازم اگه کسی هست پاسخ بده :

ممنونم
حالا مثل اونا .... Koe no Katachi از این نظر که واقعیه خوبه(و کلا هم خوبه:x ) احتمالا بپسندی:D
و Kimi no Na Wa هم پیشنهاد میدم:D تخیل داره، ولی با این حال خیلییی کار خوبیه:x :x کارگردانش هم همون کارگردان Garden of Wrds هست:D

گرچه the Garden of Words رو بین این سینمایی های رومنس(حداقل اونایی که دیدم:-" ) بیشتر از همه دوست دارم! اصلا خیلیییی خوبه اون! :x :x :x

---
از سریالی های عشقولی هم غافل نشو...Ano Hana - Gosick و Shigatsu wa Kimi no Uso ! :-"

آخرین ویرایش:

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
خب من لازم دونستم یه چیزی رو بگم که برای بقیه مشکل پیش نیاد

البته شاید ناظمای این فروم با من مشکل دارن فقط (که دارن) و با بقیه اوکین در این صورت مشکلی نیست برای شما

ولی در کل تاپیک انیمه ننوشتن تو تیترش ولی برای افراد 3 تا 8 ساله باید خیلی حواستون باشه که به کسی چیزی نگین که یهویی گریه بکنه چون ناظما که اینجوری فکر میکنن تو اینجا " واااااای طرف به درخواست یکی گفت نه "

بعد جالبیش اینه پاک میکنن حرفتون رو بعد تهدید میکنن توی توضیحاتش

یادش بخیر یه زمانی کلی از انیمه بین های قوی تو تاپیک فعالیت داشتن ولی با این جَو بچه بینی و بچه پرستی تاپیک گذاشتن رفتن و من اصلا منظورم خودم نیست

دوست دارم این ناظمی هم که تهدید کرد بگه میخواد چیکار بکنه مثلا من از چی یه فروم باید بترسم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر