Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
قسمت اول بروتو رو دیدم، نسل جدید و این حرفا! :D
کاراکتر محبوبم که خیلی وقته مشخصه، شیکادای:)) ، نظرم در مورد بروتو و اینا هم قبلا گفتم پس هیچی:D
ولی یک سری نکات:-" ، این چند ثانیه ی اول این قسما،که چند صفحه ی اول مانگای بروتو هم بود...نامرد بد تو کف گذاشته! خدا میدونه چند سال طول میکشه تا به اونجا برسیم!
مورد بعدی اینه که کیشیموتو تو پایان ناروتو قصد داشته چشم های بروتو هم بیاکوگان بکشه...که یادش رفته بوده:)) (که توی مانگای بروتو جبران میکنه،همون چند صفحه اول) ... حالا توی این قسمت یه جورایی ماست مالی مینمودن! :D
نکته ی دیگه هم اینه که...خدا رحم کنه! میترسم با توجه به زمان اتفاقات انیمه، ما باز دوباره فیلم رو این دفعه در قالب انیمه ببینیم :| ببینم کاری میکنند که حالمون از فیلم بهم بخوره یا نه! :-" اوضاع داستان بروتو هم که بس عجیب خواهد بود! مانگای ماهانه، فصل اول انیمه اورجینال ، فیلم از وسط داستان ، چند صفحه ی اول داستان خیلی جلوتر ، و شروع شدن تازه ی داستان بروتو در مانگا :|
انیمه هم که احتمالا فصلی باشه!(تایید شده چند قسمته؟ )، با این اوضاع خدا میدونه چقدر داستان طول میکشه!
کاش حداقل مانگا هفته ای بود،یکم بهتر میشد اوضاع! :-"

---
نمیدونم گفتم یا نه...ولی از 25 قسمتی شدن Little Witch Academia خوشحال گشتم! :D ، اول فصل تا جایی که یادم میاد توی MAL زده بودن 12 قسمتیه!

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
خب همین الان قسمت اول Sakurada Reset رو دیدم, از چیزی که انتظارش رو داشتم خیلی بهتر بود . قبلا گفته بودم بهش خیلی امیدوارم و مطمئنم کاره خوبی میشه ولی صادقانه انتظار نداشتم انقدر خوب باشه.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
بالاخره رفتم یه انیمه جدید ببینم و قرعه به گلدن تایم افتاد . انیمه بد نیست . یعنی بهتر بگم فعلا با اینکه به نظرم اشغاله ولی اونقدر کشش داره که بتونم تا اخرش ببینم و دراپ نشه . مگه اینکه یه لول ارتقاع پیدا کنه و از اشغال برسه به حال به هم زن .
خداییش خسته شدم از بس این پسره یه بار میگه کاگا یه بار میگه لیندا . خوبه فراموشی داره و سر یه عکس داره به خودش میپیچه .
از J.A STAFF بعید همچین انیمه با همچین سناریویی ... یعنی یکی از دلایلی که کشش دارم ببینم اینه که کار این استودیوئه و باور دارم کار بد نمیسازن . شاید گلدن تایم هم در نهایت راضیم کنه .

آخرین ویرایش:

Khashayar91

کاربر سایت
Sep 21, 2012
325
آقا این فصل دوم Ghost in the Shell Stand Alone Complex چقدر خوبه! خیلی وقت بود میخواستم فصل دومش رو ببینم که بعد برم سراغ فیلم های بعدیش. فصل اول رو 3 سال پیش دیدم فک کنم، از همون هم خیلی خوشم اومده بود چون کلاً علاقه وافری به سایبرپانک و موضوعات مرتبط بهش رو دارم (نمونه های برتر مثلا ارگو پراکسی-تژنولایز-سایکوپس) ولی این فصل دوم به نظرم بهتر از اولیه. لااقل تا قسمت 12 که دیوونه دار خوب بوده، قسمت ها پشت سر هم بهم ربط پیدا میکنن و داستان اصلی رو پیش میرن، وقتی داستان جنایی یا درامی رو بخوان نشون بدن زیاد کِش نمیدن و به بهترین نحو کاراگاهی حل میکنن، قسمت های مستقل عالی داشته که بازم در ادامه حتی از همین مستقل ها هم توی داستان اصلی میان استفاده میکنن و کُلی خصیصه های محشر دیگه که آدم آرزو داره توی فیلم و سریالی ببینه و بدونه که سازنده اش به شعور بیننده احترام میذاره و چیزی رو الکی نشون نمیده. البته بازم بگم همه اینایی که گفتم تا قسمت دوازدهم که بهترین قسمتش هم بوده دارم میگم. قسمتی که یازده مرد آزاده خودشون رو نشون دادن و یه حرکت نمادین زدن و اصلاً کُل قسمت چند قدم داستان اصلی رو بُرد جلو :D
اوپنینگ فصل دوم به نظرم بهتر و کاربردی تر از فصل اوله، ولی مال فصل اول آهنگ Origa خیلی بهتر و موندگارتر بود. اینم قشنگه با این حال. در کُل امیدوارم مثل فصل اول خوب پیش بره و خوب هم تموم بشه.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان
کسی لینک دانلود از ergo proxy داره بهمون بده؟!
از هرجا دانلود کردم hardsub داشته و کیفیتش خوب نبوده.به نظر هم میومد که بعضی از صحنه ها هم سانسور شده.
ممنون

من دارم. تهرانی بیا بهت بدم!:D

Powerful King

کاربر سایت
Aug 29, 2015
373
نام
محمد مهدی
فصل دوم آکادمی هیرو قسمت 2

خوشم میاد انیمه رو درست عین فصل اول ساختن همون استایل، گرافیک و ... داستانم با فیلر و مسخره بازی کش نمیدن

دراگون بال سوپر قسمت 85

بعد از ارک بلک که این سری رو به اوج برگردوند دوباره ارک جدید از شدت بی منطقی، کش دادن بیخود، اتفاقات مسخره و بی مزه باز داره سقوطش میده ته دره

Sent from my D6603 using Tapatalk

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,249
دوستانی که مانگا Shingeki No Kyojin میخونند، تو فصل دوم که بازم داره سوالای عجیب غریبی مطرح میشه پاسخ داده شده؟ یا هنوز مبهمه؟
منظورم اینه که به نظرتون تو فصل دوم چیزی هم روشن میشه قضیه ش یا باید همچنان تو خماری بمونیم؟ :| :D

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
من دارم. تهرانی بیا بهت بدم!:D
مرسی ماکان، تهران که هستم اما یکی از بچه ها چند روز پیش لینکشو داد گرفتمش:D

دوستانی که مانگا Shingeki No Kyojin میخونند، تو فصل دوم که بازم داره سوالای عجیب غریبی مطرح میشه پاسخ داده شده؟ یا هنوز مبهمه؟
منظورم اینه که به نظرتون تو فصل دوم چیزی هم روشن میشه قضیه ش یا باید همچنان تو خماری بمونیم؟ :| :D
نمیدونم انیمه تا کدوم قسمت مانگا ادامه پیدا میکنه اما تو چند قسمت اینده خیلی چیزا معلوم میشه و در ادامه کلی سوال جدید هم اضافه میشه:D

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,249
نمیدونم انیمه تا کدوم قسمت مانگا ادامه پیدا میکنه اما تو چند قسمت اینده خیلی چیزا معلوم میشه و در ادامه کلی سوال جدید هم اضافه میشه:D
خوشحالم که قراره جواب بگیریم و ناراحتم که قراره دوباره بریم تو خماری :))
جالبه یه چیزایی هم مطرح میشه که نمیشه حدس زد ~X(:D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان

من مانگا رو خوندم تا آخرین قسمت. تا اینجا تقریبا همه سوالاتی که ایجاد کرده بود رو جواب داده و ماجرا کامل شفاف میشه. اتفاقا ایده های خیلی خفنی هم داره و معتقدم به خوبی مخاطب رو سورپرایز میکنه. ادامش دیگه نحوی جمع کردن داستانه و اینکه در نهایت چطور تموم میشه. وگرنه دیگه ابهام خاصی وجود نداره. اصل کاری ها همه حل شدن.

کلا داستان از اواسط مانگا به بعد تازه شروع میشه و هرچی فصل اول نشون میده مقدمه هست!:D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
تا جایی که توی اپنینگ یه چیزایی معلوم بود:-" احتمالا تا حدود جایی که مانگا رو خوندم پوشش داده میشه! در این راستا شما کلا یک جواب از تمام سوالاتی که داری میگیری، ولی 100تا سؤال دیگه برات ایجاد میشه! :D
جواب های اصلی هم فکر کنم اخیرا(چند ماه پیش:-") تازه توی مانگا گفته شده! یعنی خدا میدونه کی توی انیمه میرسیم بهش:| (من نخوندم دیگه! دیدم انقدر سؤال بی جواب ایجاد میشه، بعد از یه مدت ولش کردم! طراحی مانگا هم انقدر بده آدم رغبت نمیکنه بخونه:-" )

---
بالاخره با شروع Boruto ، رفتم سراغ قسمت های بعد از جنگ ناروتو که شامل پوشش دادن رمان ها بود! فعلا چند قسمتی دیدم،به نظرم جالب میزنه اوضاع! و کلا خیلی حس خوبی داره!
جدا از این، اپنینگ ـش رو بهترین اپنینگ ناروتو میدونم! خیلی خوبه!:x (اصلا اپنینگی که با شیکامارو شروع بشه مشخصه خوبه:D) ، اندینگش هم جالبه و دوست دارم! اینم میتونه کاندید بهترین ها باشه! :D

یک سؤال هم در مورد بازی های ناروتو دارم! :D
در راستای اینکه من نسل قبل هیچکدوم از سری اصلی رو بازی نکردم، این UNS Trilogy ارزشش رو داره؟
نمیخوره تو ذوقم که چرا مثلا کارگردانی در حد شماره ی 4ـم نیست و ...؟ (چون شنیدم شماره 4ـم بهترین بوده از هر نظر :D ) ، شماره ی دوم که اوج ناروتو رو پوشش میده، به اندازه ی انیمه هم خفن هست؟ :D
کلا اینکه بگیرم، یا میخوره تو ذوقم و ارزش نداره؟ :-"
@NoctisSasuke و @AsaraymA و هرکی که سری رو کامل بازی کرده:-"

---
این رو یادم رفت بگم! :|
بالاخره توریکو رو تموم کردم! آخیییییییییش! :D حالا باید مانگا رو شروع کنم>:)
این آخراش که نیمچه فیلر-نیمچه داستان اصلی بود هم رسما شده بود دراگون بال:-" تکنیک میزدن که کل کره ی زمین رو تحت شعاع قرار میداد! وضعیتی اصلا :D

آخرین ویرایش:

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
یک سؤال هم در مورد بازی های ناروتو دارم! :D
در راستای اینکه من نسل قبل هیچکدوم از سری اصلی رو بازی نکردم، این UNS Trilogy ارزشش رو داره؟
نمیخوره تو ذوقم که چرا مثلا کارگردانی در حد شماره ی 4ـم نیست و ...؟ (چون شنیدم شماره 4ـم بهترین بوده از هر نظر :D ) ، شماره ی دوم که اوج ناروتو رو پوشش میده، به اندازه ی انیمه هم خفن هست؟ :D
کلا اینکه بگیرم، یا میخوره تو ذوقم و ارزش نداره؟ :-"
@NoctisSasuke و @AsaraymA و هرکی که سری رو کامل بازی کرده:-"
اول بگم من UNS4 رو فقط نیم ساعت بازی کردم(تو همون مبارزه اول همه کرکُ پرم ریخت) و راجعبش نمیتونم نظری بدم ولی برای من UNS2 بهترین شماره‌ی ناروتو هستش من حتی RISE OF NINJA و BROKEN BOND هم بازی کردم و با‌این‌حال بنظرم UNS2 بهترینه. همونطرو که خودت گفتی شماره 2 اوج داستانه انیمه‌ و مقابله شون با اکاتسوکی هستش. + اینکه مبارزه ها خیلی بهتر و تاثیر گزار تر از انیمه‌س و OST های خیلی خوبیم داره
UNS3 هم بخش داستانیش اصلا جالب درنیومده بود(از نظر من) ولی تا دلت بخواد کارکتر قابل بازی برای فری بتل داشت فکرکنم حدود100/90 بودن:D(البته Generations هم از این نظر خوب بود) برای شماره اول هم که اون زمان روی 360 نیومد و من نتونستم بازی کنم بجاش همونایی که ubisoft ساخته بودو بازی کردم
درکل پیشنهاد میکنم اگه میتونی فقط UNS2رو بازی کن, چون اگه قرار باشه چیزی بتونه با شماره چهارم رقابت کنه بدون شک شماره ی دومه

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
اول بگم من UNS4 رو فقط نیم ساعت بازی کردم(تو همون مبارزه اول همه کرکُ پرم ریخت) و راجعبش نمیتونم نظری بدم ولی برای من UNS2 بهترین شماره‌ی ناروتو هستش من حتی RISE OF NINJA و BROKEN BOND هم بازی کردم و با‌این‌حال بنظرم UNS2 بهترینه. همونطرو که خودت گفتی شماره 2 اوج داستانه انیمه‌ و مقابله شون با اکاتسوکی هستش. + اینکه مبارزه ها خیلی بهتر و تاثیر گزار تر از انیمه‌س و OST های خیلی خوبیم داره
UNS3 هم بخش داستانیش اصلا جالب درنیومده بود(از نظر من) ولی تا دلت بخواد کارکتر قابل بازی برای فری بتل داشت فکرکنم حدود100/90 بودن:D(البته Generations هم از این نظر خوب بود) برای شماره اول هم که اون زمان روی 360 نیومد و من نتونستم بازی کنم بجاش همونایی که ubisoft ساخته بودو بازی کردم
درکل پیشنهاد میکنم اگه میتونی فقط UNS2رو بازی کن, چون اگه قرار باشه چیزی بتونه با شماره چهارم رقابت کنه بدون شک شماره ی دومه
کاراکترهای زیادش برام مهم نیست! :-" UNS4 رو دارم و واقعا بخش داستانیش یه چیز عجیب غریب و خفنی بود! :x ، گرافیک و گیم پلی و تعداد کاراکترها و ... هم خوب...اینجا کامله دیگه:D
اینا رو هم برای بخش داستانیشون میخوام:D (حالا شاید پلات هم کردم:p ) ، اتفاقا قابلیت خرید نسخه ها به صورت جدا هم وجود داره! :-"
یادمه UNS2 که در حال عرضه شدن بود، اینجا همه آواتار ناروتویی گذاشته بودن! یه جو خفنی بود:D ، منم اون موقع تازه داشتم ناروتو رو میدیدم، و توی همین آرک آکاتسوکی بودم:D
نسل قبل هم فقط همون Generation رو زدم:D ولی بعد از بازی کردن بخش داستانیه شماره 4ـم، و اینکه دیدم چقدر چسبید! وسوسه شدم بقیه رو هم بزنم:D
این بروتو هم که از نظر کاراکتر جدید و ... که گند زدن اساسی! منتظرم تخفیف بخوره:|

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,249
من مانگا رو خوندم تا آخرین قسمت. تا اینجا تقریبا همه سوالاتی که ایجاد کرده بود رو جواب داده و ماجرا کامل شفاف میشه. اتفاقا ایده های خیلی خفنی هم داره و معتقدم به خوبی مخاطب رو سورپرایز میکنه. ادامش دیگه نحوی جمع کردن داستانه و اینکه در نهایت چطور تموم میشه. وگرنه دیگه ابهام خاصی وجود نداره. اصل کاری ها همه حل شدن.

کلا داستان از اواسط مانگا به بعد تازه شروع میشه و هرچی فصل اول نشون میده مقدمه هست!:D

الان دقیقا زدی منو هایپ کردی برم مانگا رو بخونم :D
منم که فعلا قید مانگا اینو زدم باید زجر بکشم :D
هی وای من

تا جایی که توی اپنینگ یه چیزایی معلوم بود:-" احتمالا تا حدود جایی که مانگا رو خوندم پوشش داده میشه! در این راستا شما کلا یک جواب از تمام سوالاتی که داری میگیری، ولی 100تا سؤال دیگه برات ایجاد میشه! :D
جواب های اصلی هم فکر کنم اخیرا(چند ماه پیش:-") تازه توی مانگا گفته شده! یعنی خدا میدونه کی توی انیمه میرسیم بهش:| (من نخوندم دیگه! دیدم انقدر سؤال بی جواب ایجاد میشه، بعد از یه مدت ولش کردم! طراحی مانگا هم انقدر بده آدم رغبت نمیکنه بخونه:-" )
آره اپنینگشو توجه کردم یه چیزایی داشت :D
همین دیگه، هی سوال پیش میاد بازم سوال بازم بیشتر بعدش یه دونه جواب میده دوباره باز ادامه میده :D
البته خوبه آ که همچین ایده ایی داره و هیجانو نگه میداره ولی بعد مدتی میره رو اعصابت :))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر