Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

nzehtabvar

کاربر سایت
Sep 13, 2014
124
سلام دوستان!
عرض به خدمتتون که من اصلا انیمه بین نبودم فقط دورادور ازش تعریف میشنیدم و توجهی نمیکردم!
ولی الان که فصل دوم attack on titan شروع شد گفتم یه امتحانی بکنم و شدید خوشم اومد پشیمون شدم چرا زودتر نیومدم این سمتی!
حالا با توجه به اینکه حالا حالا ها تو خماری این خواهیم موند(11 اپیزود پیش رو نعمتیه البته!) میخواستم بگم اگه امکانش هست کارهایی تو همین سبک و سیاق معرفی کنید بهم...ممنون پیشاپیش

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
تقصیر شما هم نیست ،این قسمت برای کسایی مثله من که مانگا رو نخوندن مثل این بود که آدم درحاله مردن از تشنگی باشه بعد بخواد با قطره چکون آب بخوره تازه برا همینم باید یه هفته صبر کنیم اینا همه به کنار این فصیلم قرارِ 12 قسمتی باشه !! کسی مانگا نخونه جای تعجب داره :D !
درسته طراحی ایاسامه سنسه چنگی به دل نمیزنه و سختگیرانه میشه گفت بده .... ولی من یکی که از خوندن مانگا راضی بودم ... اول اینکه تو انیمه خشونت واقعی داستان رو حذف کردن ... (مثل این میمونه که داری فیلم خاک بر سری میبینی ولی تمام صفحه شطرنجی باشه ) بعد اتمسفر خیلی خفن تری از مانگا نسبت به انیمه دریافت میکردم ... واقعا حس و ترس و وحشت زندگی توی اون دنیای بلا زده تو مانگا خیلی برجسته تره تا انیمه ....
این همه انتظار نمیکشی که بعدشم بازم یه انیمه 12 قسمتی تحویلت بدن و بازم انتظار بکشی
.............................

برای بار سوم SHIRO BAKO میبینم .... آندس چاکی ! اکسوداس

@mehdi88

میخواستم بپرسم شیرو باکو رو دیدین؟

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,024
نام
Ali
سلام دوستان!
عرض به خدمتتون که من اصلا انیمه بین نبودم فقط دورادور ازش تعریف میشنیدم و توجهی نمیکردم!
ولی الان که فصل دوم attack on titan شروع شد گفتم یه امتحانی بکنم و شدید خوشم اومد پشیمون شدم چرا زودتر نیومدم این سمتی!
حالا با توجه به اینکه حالا حالا ها تو خماری این خواهیم موند(11 اپیزود پیش رو نعمتیه البته!) میخواستم بگم اگه امکانش هست کارهایی تو همین سبک و سیاق معرفی کنید بهم...ممنون پیشاپیش
سلام
وقتي كار رو با يه انيمه ي خيلي خوب شروع ميكنيد پيشنهاد چيزي در سطح اون سخت ميشه اما Kabaneri of the Iron Fortress با وجود ضعيف تر بودن در مقام مقايسه با اتك آن تايتان ، تقريبا تو همون سبك و سياق هست و پيشنهاد ميشه

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,271
نام
Morteza
Code geass رو دیدم شاهکار بود قبلا دو قسمت دیده بودم ولش کردم هفته ی پیش به پیشنهاد یکی از دوستان دوباره شروع کردم به دیدنش فکر نمیکردم همچین چیز خفنی باشه اخرش هم که فوق‌العاده تر از این نمیشد البته میگن فصل سومش داره میاد ولی امیدوارم خرابش نکنن

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
نمیدونستم slant magazine انیمه هم نقد میکنه ... ههههه ... اینجا هم باید شاهد درخشش این واشنگتن پست و اسلانت میگیزین باشیم ....

Your Name.

اصلا متوجه دلیل نقد کردن محصولات ژاپنی ، توسط غربی ها نمیشم . اصلا معیار هاشون چیه ... با سلیقه و استاندارد های غربی نقد میکنن ؟؟

یه مثال میزنم .... که چرا

الان فروزن (فروزن رو مثال میزنم چون محبوب ترین انیمیشن غربیمه و خیلی دوستش دارم) متاش 74 هست .... بعد مثلا فیلم انیمه مثل summer wars متاش 63 ... حالا اینم باز هیچی فیلم سوم maho shoujo madoka magica فقط دو تا نقد 6 و 5 داره ... من این متوجه نمیشم ... مگه میشه همچین چیزی ... بر طبق چه اصولی ما به همچین نتیجه ای رسیدیم .... اصلا یعنی حتی نمیتونم باور کنم همچین چیزی رو ... یعنی برام در حد اخر الزمانه .... اینکه کسی باور داشته باشه فروزن از مدوکا بهتر باشه ... اونم چی، فیلم سومش .... این توهین به مخاطب و فن ها نیست این توهین به هنره ...
............................
اینم که نقد ویدئو گیم عادلانه تر از باقی اثاره دلیلش میتونه این باشه که طلوع صنعت گیم و رونقش اول از شرق بود و گیمرا و به طبع منتقدا اشنایی بهتر و بیشتری دارن و بیشتر بین منتقدا فن های اون اثار نقد میکنن ...

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,024
نام
Ali
اول از همه بگم الويت اول ، دوم و سوم من صداگذاري ژاپني هست و با دوبله انيمه انچنان موافق نيستم و چيزي كه ميخوام مطرح كنم بيان احساس نياز به دوبله نيست بلكه كلا هدفش چيز ديگري هست

امروز داشتم بخشي از كار هاي يكي از اساتيد دوبله، اقاي نصرالله مدقالچي رو ميديدم ، خواستم ببينم نظر دوستان چيه نظرسنجي ( چه بصورت گزينه اي و چه به صورت نظر در همين تاپيك و يا تاپيك ديگر) بشه راجب اينكه صداي هر دوبلور به چه شخصيت انيمه اي ميخوره يا بلعكس اين شخصيت به صداي كدوم دوبلور ميخوره ، بنظرم هم باعث اشنايي با دوبلور هاي خوبمون ميشه و هم ميتونه جذاب باشه
ايا اصلا بنظر كسي جالب هست ؟ :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,252
نام
امیر حسین
من Swort art online رو دیدم فوق العاده بود!!
انیمه مثله Swort art دیگه چیا داریم؟؟:bash:
اگر فقط این قضیه ی گیر کردن تو یک بازی کامپیوتری رو بخوای :
Log Horizon
No Game , No Life
Overlord
Accel World
این یکی تو دنیای بازی نیست ولی حال و هوای اون شکلی داره:-"
Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka

البته اینا هر کدوم باز سبکای مختلفی دارن، لوگ هورایزن سعی میکنند علاوه بر دنبال راه خروج بودن، با وضعیت وفق پیدا کنند و جامعه ای تشکیل بدن
NG,NL هم اکشن نیست و بازی های فکریه و ...

کلا دوتای اول و این آخری رو شخصا دوست داشتم، LH از بقیه بیشتر:-"
فکر کنم نویسنده ی AW هم همون نویسنده ی SAO باشه!:-"

پ.ن: من خودم SAO رو ندیدم:-" حالا بقیه که دیدن بهتر میتونند راهنمایی کنند:-"

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,111
نام
آریا
اگر فقط این قضیه ی گیر کردن تو یک بازی کامپیوتری رو بخوای :
Log Horizon
No Game , No Life
Overlord
Accel World
این یکی تو دنیای بازی نیست ولی حال و هوای اون شکلی داره:-"
Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka

البته اینا هر کدوم باز سبکای مختلفی دارن، لوگ هورایزن سعی میکنند علاوه بر دنبال راه خروج بودن، با وضعیت وفق پیدا کنند و جامعه ای تشکیل بدن
NG,NL هم اکشن نیست و بازی های فکریه و ...

کلا دوتای اول و این آخری رو شخصا دوست داشتم، LH از بقیه بیشتر:-"
فکر کنم نویسنده ی AW هم همون نویسنده ی SAO باشه!:-"

پ.ن: من خودم SAO رو ندیدم:-" حالا بقیه که دیدن بهتر میتونند راهنمایی کنند:-"
ایووووووول
LH و AW رو خلاصه شو خوندم خیلی نزدیک تر به SAO هستن عالیه

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
من Swort art online رو دیدم فوق العاده بود!!
انیمه مثله Swort art دیگه چیا داریم؟؟:bash:
به غیر از عناوینی که Akiba معرفی کرد ( The Hiro And The Demon King ( Maoyuu Maou Yuusha هم هست که اکشن نیست البته و تمرکزش رو مدیریت منابع و تجارت و این چیزاست .
مثل شمشیر آنلاین توی بازی گیر نیفتادن ملت ولی فضایی که داره کاملاً شبیه بازیهایی مثل Stranghold یا Settlers میمونه .

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,252
نام
امیر حسین
سلام

به غیر از عناوینی که Akiba معرفی کرد ( The Hiro And The Demon King ( Maoyuu Maou Yuusha هم هست که اکشن نیست البته و تمرکزش رو مدیریت منابع و تجارت و این چیزاست .
مثل شمشیر آنلاین توی بازی گیر نیفتادن ملت ولی فضایی که داره کاملاً شبیه بازیهایی مثل Stranghold یا Settlers میمونه .
آره اینم خیلی خوبه:x ، اگر LH خوشش اومد، از اینم حتما خوشش میاد:D

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
آره اینم خیلی خوبه:x ، اگر LH خوشش اومد، از اینم حتما خوشش میاد:D
این خیلی فرق داره با LogHorizon .
اصلاً اکشن نیست . اون طنز LH رو هم نداره .
اما به شدت خوش ساخته و من خیلی دوسش دارم .
تو این چندتا انیمه سبک بازی هم که الان ردیف شد اسماشون به نظرم SAO سطحش از همشون پایینتره :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر