Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
از زمان احداث تاپیک شونصدمین باره که بحث F/Z میشه این خودش بزرگی یه کارو میرسونه :>
ولی جدا از شوخی مسلما هر انیمه ای یه سری ایراداتی داره حالا به اون شخص بستگی داره تا تو دید کلی اونارو ایراد ببینه / نادیدشون بگیره یا نه .
مثلا همین چیزی که @Kourosh میگه حرف زدن کاراکترا و پیش نرفتن داستان برای من میشه شخصیت پردازی بیشتر و جزئیات بیشتر از وقایع حالا برای ایشون میشه یه سری موارد اضافه و حرفای شعاری و ... .
و اینکه یک Prequel به نظرم لازم به پیش رفتن داستان نداره چون از لقبش معلومه واسه ی وارد شدن به جزئیات داستان و گذشته ی کاراکتراست نه اینکه اتفاقای گذشته که خواننده / بیننده میدونه تا حدی بیاد دوباره با سرعت بالا بازگو کنه ، مثالش قسمتای تمرین انیمه های ورزشی ( البته زیاد مثال درستی نیست چون F/Z خیلی فرق داره از انیمه اصلی هم بهتره! ) اینارو میزارن که شما ببینی اون ورزشکار چه جوریه چقدر تلاش کرده چجوری تلاش کرده و ... حالا میتونن بیان اینارو همرو رد کنن یه سره به مسابقات اصلی برسن:-??( البته قبول دارم دوزش دیگه نباید خیلیم زیاد بشه که خداروشکر F/Z دوزش برای من بالا نبود :D ).
پ.ن : @Akiba @the dark knight برید کنار که سرور همشون Kotomine ـست و گیلگمش البته ! >:) ( البته کلا به غیر از سیبر من با بقیه شخصیتاش حال میکردم :D )

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,338
نام
امیر حسین
فن بودن رو درک میکنم خودمم از خیلی از کارای درب داغون خوشم میاد حتی شده دفاع کنم ازشون ولی وقتی حتی خودمم میدونم یه چیزی زیر خط فقره دیگه خودزنی نمیکنم که اثبات کنم که اون کار خیییلی خوبه و ملت قدرت درکشو ندارن :D
مثلا چهارده پونزده سال پیش که دیجیمون دیدم کف و خون قاطی کرده بودم یا همین فوتبالیستا خیلی فیلمای سینمایی بود بت من بودن :D بعد الان که عمر را سر فیلم و سریال و انیمه و گیم سوزاندیم :) حتی نمیتونم یه قسمت دیجیمون رو تحمل کنم چون میدونم چه شونن بیخودیه .
سری فیت هیچی نداره یعنی داستان نداره ملت افتادن به جون هم سر یه جام مقدس این وسط بجای شخصیت پردازی میان هی حرفای پوچ قلنبه سلنبه میزنن که مثلا عمق بدن به انیمه و جدیش کنن ! فیت زیرو که قابل تحملترینشونه اینقدر شخصیت پردازیا بده اصلا سر سوزنی برای آدم سرنوشت کاراکترا اهمیت پیدا نمیکنه ، قدرتا و طبقه بندیشون و ... خوب توضیح داده نمیشه مبارزات خیلی پیش پا افتاده و سطحین شخصیت اصلی شدیدا رو مخه یعنی فاجعه ای مثل بلیچ با اینکه داستانش فاجعه جمع شد حداقل یه داستان داشت !
انیمه فاجعه ای نیست ولی شاهکارم نیست حتی خیلی خوبم نیست خوشبینانه فیت زیرو کمی بالاتر از متوسط بقیشون کلا هیچی :D
بی خیال بابا!!!
همه اینایی که گفتی نکات مثبت انیمه هستن! نه منفی و زیر خط فقر! بحث فن بازی هم نیست اصلا!
این صحبتاشون که میگی پوچ و این حرفا نیست، همینه که شخصیت ها رو میسازه، دلیل کارهاشون، قدرت هاشون و ...
هرکی برای یک دلیلی داره میجنگه، نه از سر دلخوشی و بیکاری! :D

مثل اینه بگیم چرا لایت چنین کاری میکنه، چرا L جلوش رو میگیره
چرا ماکیشیما اون کارها رو میکرد توی P-P ، چرا کوگامی فلان جور شد ، آیا سیستم سیبل ارزشش رو داره؟ و ...
به نظرم همین حرفاست که این کارها و کاراکترهاش رو خاص کردن!:D (به نظرم که نه، مطمئنا!) وگرنه الان به جای F/Z ، این همه بحث در مورد F/SN میشد! یا چهل تا انیمه ی دیگه که صرفا اکشن محض دارن!:D

---
@Anonymous M3
دقیقا همینایی که گفتی:D
(این بخش تمرین تو کارهای شونن هم خیلی جذابه:D ، نمونش هانتر و ناروتو :D به نظرم جزو نکات مثبتشون هستند:D )
نمونه ی دیگه ی این بحث ها، مثلا پین و بقیه ی بدمن های ناروتو هستن:-" ، دلیلی که انقدر آکاتسوکی محبوبه فکر نمیکنم فقط به خاطر قدرتشون بوده باشه:D

+ منم گیلگمش رو دوست دارم:-" یعنی حداقل براش احترام قائلم، چون برا ما احترام قائله!:D
کلا همینطور که گفتی کاراکترهای F/Z دوست داشتنی هستن:D ... غیر از سیبر که اونم تو پاچه ی نویسنده بوده حضورش!:))

آخرین ویرایش:

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434
از زمان احداث تاپیک شونصدمین باره که بحث F/Z میشه این خودش بزرگی یه کارو میرسونه :>
ولی جدا از شوخی مسلما هر انیمه ای یه سری ایراداتی داره حالا به اون شخص بستگی داره تا تو دید کلی اونارو ایراد ببینه / نادیدشون بگیره یا نه .
مثلا همین چیزی که @Kourosh میگه حرف زدن کاراکترا و پیش نرفتن داستان برای من میشه شخصیت پردازی بیشتر و جزئیات بیشتر از وقایع حالا برای ایشون میشه یه سری موارد اضافه و حرفای شعاری و ... .
و اینکه یک Prequel به نظرم لازم به پیش رفتن داستان نداره چون از لقبش معلومه واسه ی وارد شدن به جزئیات داستان و گذشته ی کاراکتراست نه اینکه اتفاقای گذشته که خواننده / بیننده میدونه تا حدی بیاد دوباره با سرعت بالا بازگو کنه ، مثالش قسمتای تمرین انیمه های ورزشی ( البته زیاد مثال درستی نیست چون F/Z خیلی فرق داره از انیمه اصلی هم بهتره! ) اینارو میزارن که شما ببینی اون ورزشکار چه جوریه چقدر تلاش کرده چجوری تلاش کرده و ... حالا میتونن بیان اینارو همرو رد کنن یه سره به مسابقات اصلی برسن:-??( البته قبول دارم دوزش دیگه نباید خیلیم زیاد بشه که خداروشکر F/Z دوزش برای من بالا نبود :D ).
پ.ن : @Akiba @the dark knight برید کنار که سرور همشون Kotomine ـست و گیلگمش البته ! >:) ( البته کلا به غیر از سیبر من با بقیه شخصیتاش حال میکردم :D )

حرف وقتی میشه شخصیت پردازی که تو با ابعاد مختلف شخصیت اون کاراکتر آشنا بشی مثلا وقتی یه کاراکتر فوق خشن یه گل میبینه خیلی آروم گل رو میکنه و بو میکنه این شخصیت پردازیه ولی وقتی یه شخصیتی هیچی راجبش نمیدونی خصوصیات شخصیتی و اخلافیش مشخص نیست هدفش مشخص نیست بعد میاد کلی حرف قلنبه میزنه این هیچ ارزشی نداره ! مثلا شخصیت پردازی وایتبرد تو وان پیس با اینکه حضورش خیییلی کم بود ولی از کل کاراکترای سری فیت بهتر پرداخت شده بود !
شک ندارم سری فیت این گرافیکو نداشت اینقدر هایپ نداشت همونطور که این انیمه Tales Of Zestiria The X بخاطر گرافیکش داره هایپ الکی میشه !

Powerful King

کاربر سایت
Aug 29, 2015
373
نام
محمد مهدی
فن بودن رو درک میکنم خودمم از خیلی از کارای درب داغون خوشم میاد حتی شده دفاع کنم ازشون ولی وقتی حتی خودمم میدونم یه چیزی زیر خط فقره دیگه خودزنی نمیکنم که اثبات کنم که اون کار خیییلی خوبه و ملت قدرت درکشو ندارن :D
مثلا چهارده پونزده سال پیش که دیجیمون دیدم کف و خون قاطی کرده بودم یا همین فوتبالیستا خیلی فیلمای سینمایی بود بت من بودن :D بعد الان که عمر را سر فیلم و سریال و انیمه و گیم سوزاندیم :) حتی نمیتونم یه قسمت دیجیمون رو تحمل کنم چون میدونم چه شونن بیخودیه .
سری فیت هیچی نداره یعنی داستان نداره ملت افتادن به جون هم سر یه جام مقدس این وسط بجای شخصیت پردازی میان هی حرفای پوچ قلنبه سلنبه میزنن که مثلا عمق بدن به انیمه و جدیش کنن ! فیت زیرو که قابل تحملترینشونه اینقدر شخصیت پردازیا بده اصلا سر سوزنی برای آدم سرنوشت کاراکترا اهمیت پیدا نمیکنه ، قدرتا و طبقه بندیشون و ... خوب توضیح داده نمیشه مبارزات خیلی پیش پا افتاده و سطحین شخصیت اصلی شدیدا رو مخه یعنی فاجعه ای مثل بلیچ با اینکه داستانش فاجعه جمع شد حداقل یه داستان داشت !
انیمه فاجعه ای نیست ولی شاهکارم نیست حتی خیلی خوبم نیست خوشبینانه فیت زیرو کمی بالاتر از متوسط بقیشون کلا هیچی :D
یعنی انصافا کل حرفای دل منو که هیچوقت جرئت نداشتم بزنم یه جا زدی :D

خدایی این کجاش اکشن بود ؟؟؟؟!!!!! قشنگ هر قسمت 500 خط حرف میزدن بعد حالا پس از 6-7 قسمت حرف زدن یه مبارزه ی ناقص مثل ارتوریا و لنسر انجام میشد که از وسطم ناقص تموم میشد

یا همون زن جادوگره تو ubw که ماشالله هزار تا مبارزه ی ناقص کرد تو هر هزار تاشون میتونست همه رو بکشه اما اینکارو نمیکرد هی ولشون میکرد ! از یه طرف نشون میدادن آدم خوبی و دلرحمه از اونطرف چون فلانی یه کلمه باهاش مخالفت کرد سینه اشو پاره کرد

داستانشم که دوستان گفتن اصلا جلو نمیرفت, همش صحبت بود هی صحبت صحبت صحبت هر قسمت 500 خط حرف میزدن فقط ... اونم نه راجب جام و اتفاق هایی که افتاده بود یا قرار بود بیفته راجب چیزهای بیخود و مسخره مثل همون پادشاهی و قهرمان عدالت و .... ( که البته طرف اونقدر رو اعصاب بود بیشتر قهرمان خرد کنندگی اعصاب بود تا عدالت ) یعنی به جرئت میگم از هر فصل 99% اب بندی بود و فقط 1% داستانو جلو میبردن که ای کاش جای این همه حرف زدن راجب موضوعات بی ربط یکم گذشته ی شخصیت هارو نشون میدادن مثلا اینکه مگه ارچر چه بلاهایی سرش اومده بود که از قهرمانی پشیمون شده بود

مبارزاتشم که گفتم همشون ناقص تموم میشد و نصف مبارزاتو حرف میزدن بجا جنگیدن مثل مبارزه ی شیرو و آرچر که بدترین مبارزه ی عمرم شد

شخصیت هاشم که شدیدا رو اعصاب بودن مخصوصا این مثبت ها مثل شیرو و اون دختر روانیه اسمش یادم رفت همچین بد اخلاق بود انگار ملکه اس ... حالا باز منفی ها یکم بهتر بودن

در واقع انیمش جز گرافیک برای من یه نفر هیچی نداشت

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,420
نام
سید محمد حسین
وقتی یه شخصیتی هیچی راجبش نمیدونی خصوصیات شخصیتی و اخلافیش مشخص نیست هدفش مشخص نیست بعد میاد کلی حرف قلنبه میزنه این هیچ ارزشی نداره !

یکی از شخصیّت های فیت با این وضعیّت رو میگی...ویور که این جوری نبود...بگی کیریتسوگو که سرمو میکوبونم به دیوار(خداییش شخصیّت پردازی کاملی داشت بخوایم انتقادی نظر بدیم...هم گذشته شو گفت هم هدفشو و هم شیوه ی خاص کارشو داشت...اگه مثل من نپسندیدی مشکل داستان نیست...) اگه منظورت کوتومینه است...اون بنده خدا هم شخصیّت پردازی خاصّی داشت...هدفش قابل درک نبود...ولی هدف داشت اگه هم منظورت سرونت هاست کدم سرونت ها؟
من واقعاً فکر نمی کنم مشکل شخصیّت پردازی داشته باشه فیت زیرو...همه شخصیّت ها خیلی کامل تا انتها شخصیّت پردازی داشتند... به طرز عالی ای پرونده ی شخصیّت ها رو هم به طرق متفاوت بست... و به روش های خیلی زیادی هم شخصیّت هر کدوم رو واکاوی کرد( به استثناء سیبر که فازشو نفهمیدم تا ته داستان...:D )

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434
یکی از شخصیّت های فیت با این وضعیّت رو میگی...ویور که این جوری نبود...بگی کیریتسوگو که سرمو میکوبونم به دیوار(خداییش شخصیّت پردازی کاملی داشت بخوایم انتقادی نظر بدیم...هم گذشته شو گفت هم هدفشو و هم شیوه ی خاص کارشو داشت...اگه مثل من نپسندیدی مشکل داستان نیست...) اگه منظورت کوتومینه است...اون بنده خدا هم شخصیّت پردازی خاصّی داشت...هدفش قابل درک نبود...ولی هدف داشت اگه هم منظورت سرونت هاست کدم سرونت ها؟
من واقعاً فکر نمی کنم مشکل شخصیّت پردازی داشته باشه فیت زیرو...همه شخصیّت ها خیلی کامل تا انتها شخصیّت پردازی داشتند... به طرز عالی ای پرونده ی شخصیّت ها رو هم به طرق متفاوت بست... و به روش های خیلی زیادی هم شخصیّت هر کدوم رو واکاوی کرد( به استثناء سیبر که فازشو نفهمیدم تا ته داستان...:D )

کلیت سری فیت موضوع بحثه قیت زیرو کمی بهتر بود تو شخصیت پردازیاش ولی بازم نه اونقدر همین کیریتسوگو تنها شخصی بود که تو کل سری فیت تقریبا باهاش ارتباط برقرار کردم .
سرونتها که خیلیاشون همینجوری وارد داستان میشن بدون کار خاصی از بین میرن اونایی هم که سعی میکنن راجبشون چیزی بگن خوب از آب در نمیاد خداییش الان حتی یه صحنه از سری فیت یادم نیست که تو ذهنم حک شده باشه !
کوتومینه که کلا سردرگم بود فازش مشخص نبود از اونور گیلگومش خودش یه باگ بود شخصیت خیلی قوی که تو اکثر زمان انیمه الکی میچرخید و با اینکه میتونست چندین بار همرو بکشه فقط ولگردی میکرد !
مثلا این یارو چنگیز بود فکر کنم :D این شخصیت پردازی داشت ؟ خود گیلگومش شخصیت پردازی داشت ؟ برسرک ؟ آساسین ؟
اینا به کنار تو بحث پاور آپ و اینا هم انیمه ضعیف بود منطق مبارزات خیلی ضعیف بود اصلا مشخص نبود چرا فلانی خیلی قویه ! چرا فلانی ضعیفتره !
در مورد جزئیات بخوام بحث کنم باید برم بشینم دوباره ببینم چون خیلی وقت پیش دیدم بخوام وارد جزئیات بشم در حق فنای انیمه ظلم کردم ولی اگه لازم باشه میشینم دوباره میبینم کلی مشکل در میارم میام اینجا اثبات میکنم بجز سری فیت زیرو که متوسط رو به بالاس بقیه سریا ضعیفن

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,420
نام
سید محمد حسین
کوتومینه که کلا سردرگم بود فازش مشخص نبود از اونور گیلگومش خودش یه باگ بود شخصیت خیلی قوی که تو اکثر زمان انیمه الکی میچرخید و با اینکه میتونست چندین بار همرو بکشه فقط ولگردی میکرد !
مثلا این یارو چنگیز بود فکر کنم :D این شخصیت پردازی داشت ؟ خود گیلگومش شخصیت پردازی داشت ؟ برسرک ؟ آساسین ؟
اینا به کنار تو بحث پاور آپ و اینا هم انیمه ضعیف بود منطق مبارزات خیلی ضعیف بود اصلا مشخص نبود چرا فلانی خیلی قویه ! چرا فلانی ضعیفتره !
در مورد جزئیات بخوام بحث کنم باید برم بشینم دوباره ببینم چون خیلی وقت پیش دیدم بخوام وارد جزئیات بشم در حق فنای انیمه ظلم کردم ولی اگه لازم باشه میشینم دوباره میبینم کلی مشکل در میارم میام اینجا اثبات میکنم بجز سری فیت زیرو که متوسط رو به بالاس بقیه سریا ضعیفن

کوتومینه پایه شخصیّتیش همین گم بودن فازش بود...آنتاگونیست جالبی بود که توی جنگ دنبال هدف خودش میگشت...نمیشه بهش ایرادی وارد کرد
گیلگمش بیشتر شخصیّت پردازیش تو F/SN صورت گرفته...در حقیقت آنتاگونیست اون کاره...دلایل...هدف و همه چیش اون جا طی سه مسیر کامل گفته شده...
چنگیز....:| آکیبا الان آفلاینه...حیف...اینو میگذریم...من این قدر این شخصیّت رو دوست دارم حال ندارم تفسیر کنم تک تک دیالوگ ها و حرکت هاشو...طبق نظر شخصی شما هیچی از فیت یادتون نمونده امّا برای من الان انباری از صحنه های ناب و حماسی و دیالوگ های فوق العاده است... و این به نظرم سلیقه ایه...(این که الان مهدی هم بگه با فیت حال نکردم کلّاً گمون نکنم دلیل شه کلّ انجمن BC بیاد فکت بده فیت آشغاله)
پاور آپ هم که همه ی انیمه های اکشن که پاور آپ نمیخوان که...مگه وان پیس ـه :| یه سرونت ـه...یک الی دو الی n تا هم نوبل فانتازم و استراتژی داره... مگه کاراکتر شونن ـه که بخواد از سفر و یک شروع کنه تا برسه به صد هی پاور آپ بشه :[ (البته F/SN یه چیزایی داشتیم...اگه منظورت اونه قبول دارم:-" )
منطق مبارزات قویتر از فیت نداریم:> (خوبه هی همه فکت میدن ما هم مخالفشو میدیم...:> حالا که فضای فکت دادن آزاده فکر کنم اعتماد به نفس کافی برا گفتن اینا رو دارم)
سرونت ها یه سری قدرت ثابت دارند که عمل متفاوت رو کلاس های مختلف داره... هیچ قادر مطلقی تو انیمه نیست... تک تک نوبل فانتازم ها بر اساس قدرت طبقه بندی شده اند و فاکتورهای مختلف مثل یه بازی JRPG تو مبارزات تاثیر دارن...مبارزه سیبر و لنسر همون اوّل انیمه مثال خوبیه...میتونید بگید ناتموم موند تهش که چی ولی تمام فاکتورهای لازم واسه یه مبارزه ی خوب رو داشت
ناتمومی مبارزات هم که...والا مبارزه ها رو خیلی خوب می بست...چطوری میگید آخه... آمار مرگ و میر انیمه هم خوب بود...اینو از کجا میگید

آقا بیایید بگید بخدا...>:D< فیت انیمه پنجم Fave ـمه تا میتونم ازش دفاع میکنم چون به غیر از یه سری دلایل شخصی که داستان زد تو ذوقم اعصابم رو بهم ریخت هیچ نقطه ضعفی توش نمیبینم

پ.ن: امیر آکیبا...خداییش این بحث ها تاثیر داره یا نه:((

آخرین ویرایش:

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
حرف وقتی میشه شخصیت پردازی که تو با ابعاد مختلف شخصیت اون کاراکتر آشنا بشی مثلا وقتی یه کاراکتر فوق خشن یه گل میبینه خیلی آروم گل رو میکنه و بو میکنه این شخصیت پردازیه ولی وقتی یه شخصیتی هیچی راجبش نمیدونی خصوصیات شخصیتی و اخلافیش مشخص نیست هدفش مشخص نیست بعد میاد کلی حرف قلنبه میزنه این هیچ ارزشی نداره ! مثلا شخصیت پردازی وایتبرد تو وان پیس با اینکه حضورش خیییلی کم بود ولی از کل کاراکترای سری فیت بهتر پرداخت شده بود !
شک ندارم سری فیت این گرافیکو نداشت اینقدر هایپ نداشت همونطور که این انیمه Tales Of Zestiria The X بخاطر گرافیکش داره هایپ الکی میشه !

همین حرفای آدما و اعمالشون میشه شخصیت پردازی چه طرف گل بکنه بو کنه یا بگه که من دوست داشتم گل بکنم بو کنم . الان شما از هر شخصیتی تو تاریخ یه ایده داری خب اون ایده رو چی شکل داده ؟؟ هیتلر آدم بد و .... چرا چون این کارو کرد اون کارو کرد این حرفو زد اون حرفو زد حالا میای میگی هیتلر تو زمان خصوصیش چیکار میکرد ؟ نه همیشه نمیشه تمام ابعاد یه شخصیت رو مد نظر قرار داد اگه اینجوری باشه باید به هیتلر به جای انسان بد و ... بگیم نابغه ! . انیشتین میگیم باهوش بوده چرا ؟؟ چون یه حرفایی میزد که هیچکس نمیفهمید حالا کی میاد بگه انیشتین آدم احساسی بوده یا نه ؟ و کلی مثال دیگه ... درسته که هرچی بیشتر پرداخته بشه بهتره ولی بعضی مواقع یه بعد فرد به بقیه ی ابعادش میچربه و تازه خیلی افراد هستن که اینجور تضادا اصلا تو شخصیتشون نیست ! ( تضاد در شخصیت یکی از تکنیکای شخصیت پردازیه که میتونه به انتخاب نویسنده باشه یا نه )
این که یه شخصیت از قدیم میاد و یه سری حرفا رو میزنه و یه سری توضیحات راجع بهش داده میشه و بقیه رو از رو حرفاش باید فهمید به نظر من کامله . مخصوصا اینجا که هر شخصیت خصوصیات خاص خودشو داره چه اسکندر که یه آدم سرخوشه و ... چه گیلگمش که از شدت قدرتی که داره هیچ هدف خاصی نداره ( اینجا فعلا حالا بعدا تو سری اصلی فیت هدف ایناشم مشخص میشه ) که بخواد براش تلاش کنه تهشم هدفش میشه کمک به کیتومینه .
کلا سره هرکدوم از شخصیتا که خواستی بگو که برات بشکافم :D البته بعضی شخصیتا هم میشد بیشتر بهشون پرداخته بشه که متاسفانه زمان کم دست نویسنده رو بسته بود :(
فقط به خاطر گرافیک ؟؟؟!!! :| بهترین گرافیکم بدی تا چیزی برایه ارائه دادن نداشته باشی کسی تعریف نمیکنه نمونش همین کابانری فصل قبل . ( که من به نظرم متوسط به نظر بعضیا فوق ضعیف بود !‌)
در مورد رنک قدرت کاراکترام شما فرض کن کوروش کبیرو بزاری جلو اسکندر کدوم قوی تره ؟ همش بستگی به فکر نویسنده/هر شخص داره :D من میگم کوروش یکی میگه اسکندر و ... تازه کلاس و درجه بندی و ... هم که دارن .

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,338
نام
امیر حسین
چنگیز....:| آکیبا الان آفلاینه...حیف...اینو میگذریم...من این قدر این شخصیّت رو دوست دارم حال ندارم تفسیر کنم تک تک دیالوگ ها و حرکت هاشو...طبق نظر شخصی شما هیچی از فیت یادتون نمونده امّا برای من الان انباری از صحنه های ناب و حماسی و دیالوگ های فوق العاده است... و این به نظرم سلیقه ایه...(این که الان مهدی هم بگه با فیت حال نکردم کلّاً گمون نکنم دلیل شه کلّ انجمن BC بیاد فکت بده فیت آشغاله)
آکیبا الان داره سرش رو میکوبه تو دیوار خون بپاچه اینور اونور! :| :D
چنگیز :| ، خدایی با این اوصاف من بیام بحث چی بکنم؟ :D (آقا بحث که تو اسپویل نیست! حداقل اسم کاراکترها رو نیارید،کلاس ـشون رو بگید! :-" )

شیطونه میگه برم دوباره آواتار و امضای پادشاهم رو بزارم،به غرورم برخورد:|

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
دست پیش هم نیست اتفاقیه که واقعا قبلا افتاده
نظر محترمه؟ کاشکی همچین طرز تفکری رو قبلا هم میداشتی :D :
که بقیه که نظر دیگه ای داشتن رو " بی لیاقت " تصور نمیکردی
وقتی اینقدر دوست دارین مسئله رو شخصی کنین که فرق بین شوخی و جدی رو کنار میذارین، من دیگه حرفی ندارم... به فرض محال هم که من اون موقع (که تقریبا یک سال پیشه) جدی گفتم و نظرم اشتباه بوده، الان حق ندارم به نظر بقیه احترام بذارم؟ اگه فکر می کنین من با شما یا هرکس دیگه ای خدای نکرده مشکل شخصی دارم بیاین تو PV سوءتفاهم رو حل می کنیم. اگر هم مشکلی با داستان و شخصیت پردازی و سایر موارد انیمه دارین بگین تا همینجا بررسی کنیم...
-----------------------------
@parham_safa به جای بن کردن آکیبا یه قانون بذارین که کسی دیگه نتونه کل سری Fate رو به بقیه پیشنهاد بده :)) همه این آتیشا از گور خود ما بلند میشه که هربار یکی میپرسه، بلادرنگ همینو پیشنهاد می کنیم، تهشم دوباره همین بحثا از اول :))
---------------------------
بقیه موارد رو هم دوستان گفتن دیگه، غیر از این که انصافا رو دست برسرکر سرونت نداریم >:)

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
از صحنه های مبارزش میگذرم چون کلا از سلاخی کردن حیوانات خوشم نمیاد :| ویلهلم هم که انتقامشو گرفت و دوباره یه فلش بک خیلی خوب مثل قسمت قبل :)
و اما سوباروی ......................................................................................................... ( جای خالی رو با هر فحشی که دوست دارین پر کنین ) :Wallbash::Wallbash: رم-ساما :Crying1: خوبه حداقل سوبارو میفهمه اونه که باید به رم التماس کنه نه برعکس :-w از اونمورم که اون خرمگس بنفش برگشت :Angry: باز دوباره میخواد بیاد رو نرو >:P
پ.ن : کل صحنه های آخر من تو افق بودم :| ولی باعث نمیشه قسمت خوبی نباشه :D

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,998
نام
احمد
من واقعا برام سواله که RE ZERO تو این 4 قسمت باقیمونده دقیقا چطور قراره به یک سرانجامی واسه این سیزنش برسه :| رسما از داستان هیچی معلوم نیست از اول تا الان فقط سوبارو به طور مداوم کتلت شده :D

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
تعداد طرفدارهای سیبر هم با بقیه خوب مشخص شد اینجا:p سینا خالی نبند که خیلی طرفدار داره:p
کیفیت مهمه نه کمیت :) همین که من و آریا دایناسور طرفدار بانوییم کفایت میکنه :)
غیر از سیبر که اونم تو پاچه ی نویسنده بوده حضورش!:))
:))
کل سری و داستانش بر پایه سیبر و اون حرکت اخر F/Zـه، بعد میگی حضورش تو پاچه نویسنده بوده!!؟ :-j مثل اینه بگی حضور بیگ باس تو MGS 3 تو پاچه کوجیما بوده! :-j
کلا این هیتت از بانو رو درک میکنم:) به هر حال بر خلاف رایدر، شخصیت اصلی سریه :) :D
=))
با تمام حرفات مخالفم ولی به خاطر این تیکه دمت گرم. شبم رو ساختی!:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر